Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Lekkoatletyczne halowe zawody Mikołajkowe dla dzieci 8.12.2019

Kategoria: Sezon 2019
Opublikowano: wtorek, 17, grudzień 2019

 

Lekkoatletyczne halowe zawody mikołajkowe dla dzieci

WARSZAWA, 08.12.2019

KOBIETY/WOMEN

60 metrów dziewcząt FINAŁA

1 WIESZTORT Laura

20.08.2008 AZS-AWF Warszawa

8.55

2 DRAGOW Patrycja

06.02.2008 SKS Kusy Kraków

8.95

3 KOPEĆ Letycja

04.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

9.04

4 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

9.06

5 JANKOWSKA Olga

04.05.2009 BOSiR Barcin

9.40

FINAŁB

1 BAJER Hanna

01.08.2008 UKS Kresy Otwock

MZ

9.34

PB

2 KOPEĆ Liwia

14.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.40

 

3 HOYER Natalia

02.05.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.69

PB

4 PTASZYŃSKA Patrycja

15.10.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.78

 

5 STAŃCZAK Urszula

10.02.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.90

 

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów chłopców

FINAŁA                                                                                                                                                    12:58

1 GARBICZ Alexander

01.09.2008 UKS Vis Skierniewice

LD

8.79

PB

2 MĄCZYŃSKI Stanisław

06.03.2009 UKS Kresy Otwock

MZ

8.84

 

3 KOŃCZAK Kacper

24.05.2008 UKS Otrębusy

MZ

9.24

 

4 GAJDA Piotr

07.04.2010 UKS MTE Milanówek

MZ

9.52

 

SAMUL Jan

28.02.2008 UKS LA Basket Warszawa

MZ

DNS

 

FINAŁ B

 

12:55

   

1 JODŁOWSKI Maciej

11.02.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

9.24

 

2 CIBORSKI Bruno

29.05.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.30

PB

3 DOBRZENIAK Jan

25.09.2009 MUKS Płock

MZ

9.62

PB

4 CHYBA Tomasz

05.07.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.63

PB

5 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.83

 

60 metrów chłopców

Bieg 1/ 6

 

11:57

 

1 KOŃCZAK Kacper

24.05.2008 UKS Otrębusy

MZ

9.00

q

2 SAMUL Jan

28.02.2008 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.34

q

3 GAJDA Piotr

07.04.2010 UKS MTE Milanówek

MZ

9.35

q

4 KAMIONEK Kacper

02.11.2011 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.63

 

5 POTOCKI Stanisław

26.12.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.79

 

Bieg 2/ 6

 

11:59

   

1 ZAJDLER Krzysztof

16.01.2010 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.05

 

2 GRZYB Stanisław

01.01.2008 UKS Otrębusy

MZ

11.95

 

3 STĘPNIAK Tomasz

05.07.2009 KM Aktywni Sochaczew

MZ

12.00

 

Bieg 3/ 6

 

12:01

   

1 CHYBA Tomasz

05.07.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.68

qB

2 DOBRZENIAK Jan

25.09.2009 MUKS Płock

MZ

9.75

qB

3 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.98

 

4 BYSZEWSKI Krzysztof

26.11.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.06

 

5 OLEJNIK Filip

20.09.2010 BKS Wataha Warszawa

MZ

10.18

 

Bieg 4/ 6

 

12:03

   

1 MĄCZYŃSKI Stanisław

06.03.2009 UKS Kresy Otwock

MZ

8.75

q

2 OBCZYŃSKI Batłomiej

25.09.2009 MUKS Płock

MZ

10.08

 

3 DOBROWOLSKI Tomasz

12.08.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.39

 

4 WOLSKI Stanisław

11.11.2010 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

10.81

 

5 PODOLSKI Nikodem

17.05.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

11.23

 

Bieg 5/ 6

 

12:05

   

1 GARBICZ Alexander

01.09.2008 UKS Vis Skierniewice

LD

8.98

q

2 JODŁOWSKI Maciej

11.02.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

9.44

q

3 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.54

q

4 ZIELONY Adrian

29.12.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

10.36

 

5 SUDACKI Stanisław

01.01.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

10.83

 

Bieg 6/ 6

 

12:10

   

1 CIBORSKI Bruno

29.05.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.51

q

2 MALINOWSKI Bartosz

14.03.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.89

 

3 LISOWSKI Bogumił

14.12.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

11.23

 

4 ZEJER Jakub

09.01.2012 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

12.17

 


300 metrów MU12

Bieg 1/ 3

 

12:50

   

1 TESSAR Filip

01.01.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

52.01

2 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

52.44

3 BYSZEWSKI Krzysztof

26.11.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

56.99

4 POTOCKI Stanisław

26.12.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

58.46

5 WOLSKI Stanisław

11.11.2010 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

65.65

Bieg 2/ 3

 

12:53

 

1 SAMUL Jan

22.02.2008 OLA Mazowieckie

MZ

50.21

2 MALALE Charles

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

52.08

3 GWIAZDECKI Bartosz

01.01.2009 WLKS Nowe Iganie

MZ

52.18

PK

4 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

56.07

 

5 GRZYB Stanisław

01.01.2008 UKS Otrębusy

MZ

69.79

 

Bieg 3/ 3

 

12:56

   

1 ZIÓŁEK Antoni

08.06.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

49.73

 

2 GŁOWALA Bartosz

11.07.2009 GKS Wilga Garwolin

MZ

54.59

 

3 CHYBA Tomasz

05.07.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

59.19

 

4 STASIORCZYK Szymon

06.08.2009 BKS Wataha Warszawa

MZ

61.10

 

5 KAMIONEK Kacper

02.11.2011 UKS LA Basket Warszawa

MZ

61.12

 

600 metrów MU12

Bieg 1/ 1

 

13:50

 

1 CHRAPEK Krzysztof

16.02.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:48.33

2 WITOWSKI Jan

22.06.2008 niestowarzyszony

...

1:51.25

3 OLEJNIK Filip

20.09.2010 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:58.75

4 BANAŚ Filip

22.04.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:03.78

5 MALALE Charles

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:02.28

6 ZIELONY Adrian

29.12.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

2:06.98

7 DUCHNA Grzegorz

16.02.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

2:13.37

8 KONOPKA Antoni

11.10.2010 UKS MOSiR Działdowo

WN

2:16.36

9 PIOTROWSKI Stanisław

28.09.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:18.98

10 STĘPNIAK Tomasz

05.07.2009 KM Aktywni Sochaczew

MZ

2:45.17

60 metrów M U14

FINAŁ A

 

13:06

 

1 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.74

2 DĄBKOWSKI Jakub

01.01.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

7.88

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7.96

4 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.26

5 DOMASZEWSKI Jan

22.12.2006 UKS Falenica Warszawa

MZ

9.52

Skok wzwyż M U14

1 DUBRAWSKI Franciszek

07.04.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

 

2 ZIĘCINA Konstanty

03.09.2010 WLKS Nowe Iganie

MZ

1.25

PK

3 SUDACKI Stanisław

01.01.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.10

 

4 JEŻEWSKI Stefan

29.05.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.05

 
 

FINAŁ                                                                                                                                                        13:05

Skok w dal ze strefy M U12

FINAŁ                                                                                                                                                        12:30

1 MĄCZYŃSKI Stanisław

06.03.2009 UKS Kresy Otwock

MZ

4.61

 

2 SAMUL Jan

28.02.2008 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.44

3 GARBICZ Alexander

01.09.2008 UKS Vis Skierniewice

LD

4.43

4 KOŃCZAK Kacper

24.05.2008 UKS Otrębusy

MZ

4.20

5 CIBORSKI Bruno

29.05.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.17

6 GWIAZDECKI Bartosz

01.01.2009 WLKS Nowe Iganie

MZ

4.15

PK

7 ZIÓŁEK Antoni

08.06.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

4.13

 

8 GAJDA Piotr

07.04.2010 UKS MTE Milanówek

MZ

3.94

 

9 GŁOWALA Bartosz

11.07.2009 GKS Wilga Garwolin

MZ

3.80

 

10 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.74

 

11 CHYBA Tomasz

05.07.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.68

 

12 ZIELONY Adrian

29.12.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.54

 

13 OBCZYŃSKI Batłomiej

25.09.2009 MUKS Płock

MZ

3.54

 

14 BANAŚ Filip

22.04.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.40

 

15 OLEJNIK Filip

20.09.2010 BKS Wataha Warszawa

MZ

3.40

 

16 DOBROWOLSKI Tomasz

12.08.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.36

 

17 JODŁOWSKI Maciej

11.02.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.27

 

18 MISZTAL Damian

14.11.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.16

 

19 KAMIONEK Kacper

02.11.2011 UKS LA Basket Warszawa

 

3.11

 

20 SUDACKI Stanisław

01.01.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.10

 

21 PODOLSKI Nikodem

17.05.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

2.98

 

22 MALINOWSKI Bartosz

14.03.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

2.95

 

23 LISOWSKI Bogumił

14.12.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

2.85

 

24 GRZYB Stanisław

01.01.2008 UKS Otrębusy

MZ

2.76

 

25 WOLSKI Stanisław

11.11.2010 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2.67

 

26 ZEJER Jakub

09.01.2012 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2.40

 


Skok w dal ze strefy M U14

FINAŁ

 

12:10

 

1 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

5.67

2 MILCZAREK Paweł

04.01.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

5.51

3 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.44

4 WASIELEWSKI Wojciech

18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

5.41

5 KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.98

6 ZIUŁKOWSKI Piotr

20.02.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.95

7 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.87

8 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.35

9 SETA Sebastian

01.01.2007 UKS Otrębusy

MZ

4.04

10 OLEJNIK Mikołaj

09.09.2007 UKS Filipides Teresin

MZ

3.97

11 JACHIMIAK Olaf

15.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.65

12 KOKOSZA Mateusz

20.10.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.59

13 DOMASZEWSKI Jan

22.12.2006 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.54

300 metrów M U14

Bieg 1/ 2

 

13:11

 

1 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

42.70

2 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

42.93

3 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

44.45

4 STEĆ Oliwier

18.07.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

46.36

5 ZIUŁKOWSKI Piotr

20.02.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

48.24

6 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

50.31

Bieg 2/ 2

 

13:16

 

1 DĄBKOWSKI Jakub

01.01.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

44.27

2 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

44.47

3 OLESZKOWICZ Jakub

19.07.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

53.95

4 WITKOWSKI Filip

16.08.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

55.99

5 SETA Sebastian

01.01.2007 UKS Otrębusy

MZ

66.23

600 metrów M U14

     

Bieg 1/ 1

 

14:06

 

1 WASIELEWSKI Wojciech

18.01.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

1:40.18

2 OLEJNIK Mikołaj

09.09.2007 UKS Filipides Teresin

MZ

1:41.12

3 SZEWCZYK Szymon

03.03.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

1:47.52

4 KWIATKOWSKI Filip

27.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:47.95

5 DĄBROWSKI Krzysztof

10.04.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:49.35

6 BIELEŃ Stanisław

30.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:53.67

7 SZTYK Mikołaj

16.03.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

1:59.64

8 JACHIMIAK Olaf

15.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:00.06

9 BRULIŃSKI Krzysztof

12.03.2007 MUKS Płock

MZ

2:04.72

10 CHRAPEK Piotr

30.05.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:06.74

11 WITKOWSKI Filip

16.08.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:09.89

60 metrów M U14

     

Bieg 1/ 3

 

12:36

 

1 DĄBKOWSKI Jakub

01.01.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

7.91

q

2 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.45

q

3 BIELEŃ Stanisław

30.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.15

q

4 OSÓBKA - ZIELIŃSKI

01.01.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.72

qB

5 SETA Sebastian

01.01.2007 UKS Otrębusy

MZ

10.50

 

Bieg 2/ 3

 

12:39

   

1 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.79

q

2 STACHERA Adam

31.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.32

q

3 DOMASZEWSKI Jan

22.12.2006 UKS Falenica Warszawa

MZ

9.47

qB

4 SZTYK Mikołaj

16.03.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.88

 

Bieg 3/ 3

 

12:40

   

1 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

8.03

q

2 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.25

q PB

3 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.35

q

4 WÓJTOWICZ Bartosz

20.09.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

10.49

 

60 m pł M U14 (83.8/8.50)

       

Bieg 1/ 1

 

11:09

 

1 OGÓREK Wojciech

03.02.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.97

2 ZIUŁKOWSKI Piotr

20.02.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.96

KOBIETY/WOMEN

60 metrówdziewcząt

Bieg 1/11                                                                                                                                                 11:19

1 DRAGOW Patrycja

06.02.2008 SKS Kusy Kraków

MA

8.97

q PB

2 JANKOWSKA Olga

04.05.2009 BOSiR Barcin

KP

9.32

q

3 ŚWIESIULSKA Agata

02.03.2008 GKS Wilga Garwolin

MZ

9.91

q

4 ZERA Alicja

01.01.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

10.29

 


Bieg 2/ 11

 

11:22

 

1 KOPEĆ Letycja

04.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.09

q

2 HOYER Natalia

02.05.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.79

qB

3 JASKULSKA Amelia Maria

17.04.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

9.97

 

4 ŚWICA Zofia

14.12.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

10.20

 

5 CYTLAŁ Maria

15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

10.24

 

Bieg 3/ 11

 

11:24

   

1 WIESZTORT Laura

20.08.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.67

q

2 OLCZAK Dominika

31.10.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.04

 

3 PIECH Jola

01.11.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.18

 

4 DOMASZEWSKA Pola

19.12.2008 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.78

 

5 SZCZEPANIAK Zuzanna

02.07.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.97

 

Bieg 4/ 11

 

11:26

   

1 SZATKOWSKA Patrycja

11.02.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.34

 

2 SZATKOWSKA Maria

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.49

 

3 SZEWCZYK Gabriela

29.03.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.22

 

4 CZEKATOWSKA Marcelina

03.07.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.27

 

5 JAKUBASZEK Zofia

18.03.2008 UKS Falenica Warszawa

MZ

11.37

 

Bieg 5/ 11

 

11:28

   

1 BAJER Hanna

01.08.2008 UKS Kresy Otwock

MZ

9.47

q

2 DRUŻYCKA Marta

18.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.73

 

3 MARSOK Antonina

01.01.2011 UKS Otrębusy

MZ

10.83

 

4 WYSZYŃSKA Aniela

24.07.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

11.24

 

5 RUTKOWSKA Victoria

15.09.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

12.20

 

Bieg 6/ 11

 

11:30

   

1 STAŃCZAK Urszula

10.02.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.91

 

2 CUPIAŁ Ada

16.09.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.02

 

3 ZIELIŃSKA Kornelia

05.06.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.37

 

4 ZIELIŃSKA Matylda

10.10.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.65

 

5 ZGIEP Barbara

10.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.07

 

Bieg 7/ 11

 

11:32

   

1 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.06

q

2 JĘDRZEJEWSKA Wiktoria

17.07.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.98

 

3 POŁCZYŃSKA Natalia

04.08.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.06

 

4 PARZYSZEK Maria

26.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.53

 

5 RUTKOWSKA Alexandra

15.09.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

11.37

 

Bieg 8/ 11

 

11:34

   

1 CHODZEŃ Zuzanna

14.02.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.21

 

2 GRALA Zoja

28.12.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

10.77

 

3 KOSSON Barbara

29.05.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

10.94

 

4 CZONKA Martyna

07.08.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.82

 

Bieg 9/ 11

 

11:37

   

1 KOPEĆ Liwia

14.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

9.39

q

2 PTASZYŃSKA Patrycja

15.10.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.72

q

3 BRYNDZA Zofia

22.03.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.07

 

4 KMIEĆ Róża

07.12.2009 BKS Wataha Warszawa

MZ

11.09

 

5 STĘPNIAK Lena

05.09.2011 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

12.30

 

Bieg 10/ 11

 

11:39

   

1 BADER STRZAŁA Adrianna

31.03.2010 MKS Syrena Warszawa

MZ

10.09

 

2 MURAWSKA Aleksandra

21.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.64

 

3 MAŁKOWSKA Alicja

06.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.48

 

4 LIPKA Antonina

16.07.2011 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

11.85

 

Bieg 11/ 11

 

11:41

   

1 SMOLARCZYK Pola

06.03.2009 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.93

 

2 GRZYB Zofia

01.01.2009 UKS Otrębusy

MZ

11.17

 

3 LIPKA Barbara

19.09.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

11.58

 

300 metrów K U12

       

Bieg 1/ 4

 

12:03

 

1 KOPEĆ Liwia

14.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

54.98

2 PTASZYŃSKA Patrycja

15.10.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

55.45

3 HOYER Natalia

02.05.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

56.00

4 SIDELNIK Antonina

11.07.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

57.90

Bieg 2/ 4

 

12:06

 

1 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

50.00

2 PUŁAWSKA Natalia

10.05.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

55.55

3 OLCZAK Dominika

31.10.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

56.75

4 KOSSON Barbara

29.05.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

59.32

5 PLUTECKA Antonina

25.07.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

65.64


Bieg 3/ 4

 

12:09

 

1 ZERA Alicja

01.01.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

57.42

2 DĄBROWSKA Lena

12.12.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

57.54

3 GRZYB Zofia

01.01.2009 UKS Otrębusy

MZ

64.70

4 CHODZEŃ Zuzanna

14.02.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

66.57

5 LIPKA Barbara

19.09.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

72.16

Bieg 4/ 4

 

12:12

 

1 TROJANOWSKA Maja

06.04.2010 BKS Wataha Warszawa

MZ

58.72

2 CHOIM Olga

26.04.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

63.27

3 MAŁKOWSKA Alicja

06.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

64.65

4 ZGIEP Barbara

10.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

65.80

5 LIPKA Antonina

16.07.2011 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

66.59

6 CZEKATOWSKA Marcelina

03.07.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

67.86

600 metrów K U14

     

Bieg 1/ 1

 

13:42

 

1 PIĄTKOWSKA Oliwia

07.06.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:56.49

2 JORDANOWSKA Natalia

08.11.2006 BOSiR Barcin

KP

1:57.17

3 ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

2:00.30        PB

4 DANISZEWSKA Anna

12.04.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:03.45

5 NOGA Olena

02.08.2007 niestowarzyszona

...

2:12.27

6 SZULC Paulina

07.03.2007 UKS MOSiR Działdowo

WN

2:14.56

7 ASTANOWICZ MATYLDA

23.03.2006 niestowarzyszona

...

2:15.60

8 WOŁOSZ Maja

21.05.2007 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:24.74

9 MLEKO Amelia

19.06.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:37.38

600 metrów K U12

     

Bieg 1/ 2

 

13:30

 

1 WESTWAL Wiktoria

02.02.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

1:55.72

4 KARCZEWSKA Marta

28.01.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2:11.00

5 RACHWALSKA Zofia

14.01.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2:14.53

6 DRUŻYCKA Marta

18.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:23.31

7 PARZYSZEK Maria

26.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:23.94

Bieg 2/ 2

 

13:33

 

2 CHŁOPIK Łucja

07.09.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

1:58.28

3 ŚLUSARSKA Maja

25.05.2008 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:08.56

8 POŁCZYŃSKA Natalia

04.08.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:27.61

9 CHOIM Olga

26.04.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:35.91

60 metrów K U14

     

FINAŁ A

 

13:08

 

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.32

2 RUTOWICZ Monika

05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

8.52

3 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

8.55

4 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.56

5 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.65

FINAŁ B

 

12:55

 

1 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

8.78

2 MISZTAL Justyna

08.08.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

8.80

3 KOLODZIEJSKA Gabriela

03.03.2006 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.89

4 SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

8.97

5 KAWKA Julia

15.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.97

Skok wzwyż K U14

     

FINAŁ

 

12:20

   

1 SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

1.45

PB

2 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.45

PB

3 ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

1.45

PB

4 KAWKA Julia

15.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.40

 

5 KOSSON Alicja

04.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.35

 

5 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

1.35

PB

7 ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.25

 

8 ZIELIŃSKA Julia

15.01.2009 UKS MTE Milanówek

MZ

1.05

 

DRAGOW Patrycja

06.02.2008 SKS Kusy Kraków

MA

NM

 

Skok w dal ze strefy K U12

       

FINAŁ

 

14:10

   

1 ZUBEL Zuzanna

02.08.2008 BOSiR Barcin

KP

4.33

 

2 BAJER Hanna

01.08.2008 UKS Kresy Otwock

MZ

4.26

 

3 DRAGOW Patrycja

06.02.2008 SKS Kusy Kraków

MA

4.20

PB

4 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.19

 

5 KOPEĆ Letycja

04.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

4.02

 

6 ŚWIESIULSKA Agata

02.03.2008 GKS Wilga Garwolin

MZ

3.95

 

7 JANKOWSKA Olga

04.05.2009 BOSiR Barcin

KP

3.85

PB


8 CYTLAŁ Maria

15.03.2009 UKS MOSiR Działdowo

WN

3.80

9 KOPEĆ Liwia

14.04.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.60

10 CUPIAŁ Ada

16.09.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.55

11 SMOLARCZYK Pola

06.03.2009 KS Warszawianka W-wa

MZ

3.55

12 PTASZYŃSKA Patrycja

15.10.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.55

13 HOYER Natalia

02.05.2008 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.52

14 BRYNDZA Zofia

22.03.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.51

15 PUŁAWSKA Natalia

10.05.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.50

16 OLCZAK Dominika

31.10.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.48

17 RACHWALSKA Zofia

14.01.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.44

18 BADER STRZAŁA Adrianna

31.03.2010 MKS Syrena Warszawa

MZ

3.42

19 KARCZEWSKA Marta

28.01.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.42

20 PIECH Jola

01.11.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.41

21 JĘDRZEJEWSKA Wiktoria

17.07.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

3.35

22 DĄBROWSKA Lena

12.12.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.35

23 KOSSON Barbara

29.05.2008 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.34

24 ZIELIŃSKA Kornelia

05.06.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.27

25 SZATKOWSKA Patrycja

11.02.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.20

26 ZIELIŃSKA Matylda

10.10.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.18

27 GRALA Zoja

28.12.2009 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.16

28 DOMASZEWSKA Pola

19.12.2008 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.14

29 MURAWSKA Aleksandra

21.11.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.11

30 PLUTECKA Antonina

25.07.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.06

31 LIPKA Barbara

19.09.2009 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

3.03

32 SZATKOWSKA Maria

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.01

33 SZCZEPANIAK Zuzanna

02.07.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.00

34 JAKUBASZEK Zofia

18.03.2008 UKS Falenica Warszawa

MZ

2.98

35 SZEWCZYK Gabriela

29.03.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

2.94

36 CZONKA Martyna

07.08.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

2.93

37 RUTKOWSKA Alexandra

15.09.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

2.88

38 MARSOK Antonina

01.01.2011 UKS Otrębusy

MZ

2.86

39 WYSZYŃSKA Aniela

24.07.2010 UKS Falenica Warszawa

MZ

2.80

40 LIPKA Antonina

16.07.2011 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2.67

41 STĘPNIAK Lena

05.09.2011 KS Atak Agrykola Warszawa

MZ

2.44

42 JAWORSKA Julia

02.06.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

2.40

Skok w dal ze strefy K U14

FINAŁ

 

14:10

 

1 RUTOWICZ Monika

05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

4.96

2 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

4.56

3 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.54

4 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

4.47

5 CZUBAK Dominika

01.09.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

4.42

6 FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

4.38

7 DUDEK Malwina

18.03.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.21

8 KOLODZIEJSKA Gabriela

03.03.2006 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.20

9 DRANIAK Paulina

08.05.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

4.11

10 WŁOSZCZAK Maria

03.01.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

4.08

11 GOLEC Zuzanna

16.01.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.00

12 SZULC Paulina

07.03.2007 UKS MOSiR Działdowo

WN

3.97

13 JASKULSKA Oliwia Maria

24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

3.94

14 GOLON Karolina

19.08.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

3.90

15 BRUDNY Regina

22.12.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.88

16 SIENNICKA Anna

19.08.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.87

17 OSSOWSKA Patrycja

30.01.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

3.84

18 KONOPKA Zofia

15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

3.80

19 CIELEBĄK Julia

11.02.2007 UKS Falenica Warszawa

MZ

3.76

20 SKALSKA Aleksandra

07.11.2006 UKS Otrębusy

MZ

3.75

21 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

3.74

22 KOWALSKA Amelia

08.11.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.72

23 KOBYLARCZYK Klara

22.11.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.61

24 OSTASZEWSKA Wiktoria

14.06.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.60

25 MOMOT Pola

12.06.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

3.54

26 FLIS Gabriela

02.03.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.52

27 WŁODARKIEWICZ Weronika

02.08.2007 KS Atak Agrykola Warszawa

 

3.48

28 MADANOWSKA Maja

31.10.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.44

29 CZUBATKA Amelia

17.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.39

30 JANIAK Patrycja

12.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.29

31 JANIAK Natalia

13.08.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.27

32 NIEWIADOMSKA Viktoria

25.04.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

3.19

300 metrów K U14

Bieg 1/ 6

 

12:23

 

1 KOSSON Alicja

04.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

50.68

2 JASKULSKA Oliwia Maria

24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

50.81

3 KOBYLARCZYK Klara

22.11.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

53.49

4 DZIEWICKA Lidia

01.01.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

56.19


Bieg 2/ 6

 

12:26

   

1 WALISIEWICZ Urszula

27.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

49.38

2 LEWANDOWSKA Zofia

15.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

50.61

3 SKALSKA Aleksandra

07.11.2006 UKS Otrębusy

MZ

51.41

4 OŁDAK Martyna

06.02.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

54.17

Bieg 3/ 6

 

12:28

 

1 BANY Adrianna

09.01.2007 UKS Filipides Teresin

MZ

47.22

PB

2 DRANIAK Paulina

08.05.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

51.07

 

3 BRUDNY Regina

22.12.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

52.12

 

Bieg 4/ 6

 

12:31

   

1 GOLEC Zuzanna

16.01.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

52.52

 

2 EBERHARTER Klara

23.02.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

56.02

 

Bieg 5/ 6

 

12:34

   

1 ŁUKOWSKA Zuzanna

21.10.2007 niestowarzyszona

...

47.61

 

2 MOMOT Pola

12.06.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

58.43

 

3 ŁADNO Natalia

08.07.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

58.55

 

Bieg 6/ 6

 

12:36

   

1 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

46.15

 

2 ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

46.31

PB

3 ROMANCIK IGA

01.01.2007 niestowarzyszona

...

49.06

 

4 PRZEMYŁSKA Karolina

29.01.2007 MUKS Płock

MZ

53.18

 

5 ZAJĄC Patrycja

22.09.2007 MUKS Płock

MZ

54.12

 

6 KUCHARSKA Marta

07.11.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

58.24

 

7 SIENNICKA Anna

19.08.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

59.19

 

60 m pł K U14 (76.2/7.5)

       

Bieg 1/ 3

 

11:00

   

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.97

 

2 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

10.18

PK

3 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

11.01

 

Bieg 2/ 3

 

11:02

   

1 ODOLIŃSKA Hanna

17.01.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

10.87

 

2 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

11.14

 

3 JASKULSKA Oliwia Maria

24.10.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

11.50

 

Bieg 3/ 3

 

11:04

   

1 DOMAŃSKA Anna

08.02.2007 KS Wisła Puławy

LU

10.79

 

2 MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

12.43

 

ZUBEL Zuzanna

02.08.2008 BOSiR Barcin

KP

DNF

 

60 metrów K U14

       

Bieg 1/ 8

 

12:16

   

1 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.60

q PB

2 CZUBAK Dominika

01.09.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.01

PB

3 GOLON Karolina

19.08.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.05

 

4 FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.16

 

5 DZIEWICKA Lidia

01.01.2006 UKS Orzełki Warszawa

MZ

9.87

 

Bieg 2/ 8

 

12:18

     

1 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.34

q PB

2 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.63

q PB

3 KAWKA Julia

15.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.91

qB

4 KOBYLARCZYK Klara

22.11.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.77

 

5 JANIAK Natalia

13.08.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.96

 

Bieg 3/ 8

 

12:20

     

1 MISZTAL Justyna

08.08.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

8.81

q

2 KOLODZIEJSKA Gabriela

03.03.2006 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.89

q

3 LEWANDOWSKA Zofia

15.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.23

 

4 KONOPKA Zofia

15.11.2006 UKS MOSiR Działdowo

WN

9.54

 

5 OSTASZEWSKA Wiktoria

14.06.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.87

PB

Bieg 4/ 8

 

12:22

     

1 RUTOWICZ Monika

05.03.2006 UMLKS Pegaz Opoczno

LD

8.57

q PB

2 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

8.65

q

3 SKALSKA Aleksandra

07.11.2006 UKS Otrębusy

MZ

9.61

 

4 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

9.79

 

Bieg 5/ 8

 

12:24

     

1 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

8.81

q

2 DUDEK Malwina

18.03.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.36

 

3 EBERHARTER Klara

23.02.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.23

 

4 CZUBATKA Amelia

17.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.73

 


Bieg 6/ 8

12:27

1 KOWALSKA Amelia

08.11.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.37

 

2 GOLEC Zuzanna

16.01.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.49

 

3 FLIS Gabriela

02.03.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.84

PB

4 KUCHARSKA Marta

07.11.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.05

 

5 JANIAK Patrycja

12.08.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.11

PB

Bieg 7/ 8

 

12:30

   

1 PUSZKARSKA Julia

28.09.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.24

 

2 PRZEMYŁSKA Karolina

29.01.2007 MUKS Płock

MZ

9.29

 

3 MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

9.63

PB

4 MADANOWSKA Maja

31.10.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.01

PB

5 NIEWIADOMSKA Viktoria

25.04.2007 KM Aktywni Sochaczew

MZ

10.06

 

Bieg 8/ 8

 

12:32

   

1 SKORUPA Kornelia

03.03.2007 UKS Kresy Otwock

MZ

8.95

qB

2 WŁOSZCZAK Maria

03.01.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.42

 

3 ZAJĄC Patrycja

22.09.2007 MUKS Płock

MZ

9.85

 

4 CIELEBĄK Julia

11.02.2007 UKS Falenica Warszawa

MZ

9.89

 

5 SIENNICKA Anna

19.08.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.08

 

01.09.2019 Mityng im. Eugeniusza Lokajskiego

Kategoria: Sezon 2019
Opublikowano: środa, 04, wrzesień 2019

Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego

WARSZAWA, 01.09.2019

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 8

-2.4

15:41

   

1 MICHNIEWSKI Olgierd

18.11.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

11.20

2 LEWANDOWSKI Adam

22.07.1997 MKL Toruń

KP

11.21

3 ŁAWRUSZKO Michał

04.09.1996 AZS UMCS Lublin

LU

11.29

4 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

11.40

5 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

11.46

6 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.63

7 KACZMARCZYK Michał

21.01.2000 MUKS Płock

MZ

11.66

8 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 UKS Skoczek Władysławów

WP

11.77

Bieg 2/ 8

-0.5

15:44

 

1 CHYŁA Dawid

24.09.2001 LKS Osuchów

MZ

11.73

2 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.80

3 JAKÓBCZYK Mateusz

17.11.2000 KS Agros Zamość

LU

11.84

4 UHERA Roman

20.09.2000 KS Orzeł Warszawa

MZ

11.89

5 BEDNARCZYK Kacper

12.07.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

12.00

6 KORYCKI Jakub

09.10.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

12.03

7 ZIELIŃSKI Stanisław

14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.07

8 FRYC Krzysztof

12.05.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

12.07

Bieg 3/ 8

-0.5

15:46

 

1 SUCHOROWSKI Jan

21.10.2001 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

11.63

SB

2 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.90

 

3 ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

11.93

 

4 KUCHARSKI Piotr

12.06.1982 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

11.98

 

5 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 LKS Osuchów

MZ

11.99

 

6 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.19

 

7 KĘPIŃSKI Bartłomiej

01.08.2003 OKS Start Otwock

MZ

12.36

 

8 UŚCIŃSKI Kacper

22.01.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

12.42

 

Bieg 4/ 8

-2.4

15:49

   

1 BILIŃSKI Damian

23.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

12.03

 

2 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

12.10

 

3 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.29

 

4 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

12.32

 

5 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

12.42

 

6 WAŚ Kacper

14.07.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.69

 

Bieg 5/ 8

-1.0

15:51

   

1 WITANOWSKI Adrian

07.11.2003 OKS Start Otwock

MZ

12.45

 

2 GRANOSZEWSKI Igor

25.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

12.54

 

3 ZYGMUNCIAK Kacper

06.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

12.57

 

4 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

12.64

 

5 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.76

 

6 BEDRA Patryk

06.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

12.77

 

7 ORLIŃSKI Kacper

13.09.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

12.81

 

8 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

12.94

 

Bieg 6/ 8

-1.0

15:54

   

1 PYRZYŃSKI Mateusz

29.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

12.47

PB

2 GORLEWSKI Szymon

28.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

12.65

PB

3 KUKLA Jakub

07.05.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

12.73

 

4 MIKULSKI Piotr

27.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

12.75

 

5 KUCIŃSKI Konrad

30.07.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

12.98

 

6 OSTACHOWSKI Antoni

12.01.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

13.14

 

7 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

13.14

 

8 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

13.18

 

Bieg 7/ 8

-1.8

15:57

   

1 SZRAJNER Gustaw

23.06.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

12.41

 

2 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

13.11

 

3 CZUBA Jakub

21.05.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.71

 

4 CZARNOCKI Piotr

22.03.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

13.90

 

5 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.06

 

6 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

14.86

 

7 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław

03.01.1949 UKS Clan Ostrołęka

MZ

17.03

 

Bieg 8/ 8

-0.3

16:00

   

1 FILIPOWICZ Marcin

19.01.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

12.01

 

2 MOLSKI Paweł

12.12.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

12.18

 

3 NAPIÓRKOWSKI Eliasz

25.06.2004 OKLA Ostrołęka

MZ

12.18

 

4 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

12.34

 

5 RUTA Miłosz

17.12.2005 KS Czempion Warszawa

MZ

12.87

 

6 WOJEWÓDZKI Aleksander

13.07.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

13.59

 


7 PALUSZKIEWICZ Jan

21.09.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

13.69

8 MIKOŁAJCZYK Kacper

17.07.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

14.71

200 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 8

+0.3

17:15

   

1 ŁAWRUSZKO Michał

04.09.1996 AZS UMCS Lublin

LU

22.16

2 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

22.37

3 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

22.91

4 SUCHOROWSKI Jan

21.10.2001 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

23.07

PB

5 BILIŃSKI Damian

23.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

23.66

 

6 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

23.70

 

7 CHODORSKI Łukasz

22.04.1997 MKS Bank BS Płońsk

MZ

24.10

 

Bieg 2/ 8

-0.9

17:17

   

1 MICHNIEWSKI Olgierd

18.11.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

22.57

PB

2 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

22.77

PB

3 ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

23.56

PB

4 JAKÓBCZYK Mateusz

17.11.2000 KS Agros Zamość

LU

23.84

 

5 ZIELIŃSKI Stanisław

14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

24.03

 

6 KUCHARSKI Piotr

12.06.1982 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

24.23

 

7 ŁUKASIAK Szymon

31.07.2003 UKS Herkules Sulejówek

MZ

24.37

 

8 DĄBROWSKI Adrian

03.05.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

24.46

 

Bieg 3/ 8

-0.5

17:20

   

1 KORYCKI Jakub

09.10.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

23.86

PB

2 RYBAK Cezary

22.05.2004 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

24.09

PB

3 ZYGMUNCIAK Kacper

06.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

24.42

PB

4 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

24.64

 

5 ZGLIŃSKI Hubert

08.12.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

24.99

 

6 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

25.08

 

7 KUKLA Jakub

07.05.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

25.18

PB

8 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

25.57

 

Bieg 4/ 8

-1.7

17:22

   

1 GRANOSZEWSKI Igor

25.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

25.03

PB

2 ROSŁONIEC Piotr

25.09.2005 OKS Start Otwock

MZ

25.41

PB

3 PAWŁOWSKI Jakub

26.03.2006 MKS Bielik Leszno

MZ

25.53

PB

4 KUCIŃSKI Konrad

30.07.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

25.60

 

5 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

25.69

 

6 GÓJSKI Krzysztof

24.09.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

25.72

PB

7 GORLEWSKI Szymon

28.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

25.83

PB

8 KOWALCZYK Jakub

23.06.2005 KS Czempion Warszawa

MZ

26.11

PB

Bieg 5/ 8

-2.5

17:24

   

1 SZRAJNER Gustaw

23.06.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

25.10

 

2 WIECZOREK Bartosz

07.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

25.63

 

3 CZARNOCKI Igor

28.02.2006 UKS Herkules Sulejówek

MZ

25.76

 

4 MIKULSKI Piotr

27.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

26.46

 

5 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

27.05

 

6 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

27.65

 

7 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

28.25

 

8 GROTKOWSKI Krzysztof

26.07.1963 UKS Herkules Sulejówek

MZ

29.66

 

Bieg 6/ 8

-0.7

17:27

   

1 ROBAKOWSKI Dawid

23.06.2004 UKS Skoczek Władysławów

WP

23.85

 

2 OBŁĘKOWSKI Maksymilian

08.11.2002 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

23.94

 

3 SYPNIEWSKI Tomasz

10.08.1984 AZS-AWF Warszawa

MZ

24.34

 

4 ORLIŃSKI Kacper

13.09.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

25.04

 

5 PYRZYŃSKI Mateusz

29.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

25.16

 

6 WIŚNIEWSKI Ignacy

05.03.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

26.51

 

7 KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.26

 

Bieg 7/ 8

-1.6

17:30

   

1 WAŚ Kacper

14.07.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

26.44

 

2 RUTA Miłosz

17.12.2005 KS Czempion Warszawa

MZ

26.81

 

3 BUCZYŃSKI Kacper

07.04.2006 MKS Bank BS Płońsk

MZ

26.91

 

4 DONICA Patryk

15.06.2006 OKS Start Otwock

MZ

27.49

 

5 SŁAWIŃSKI Mikołaj

05.10.2005 OKS Start Otwock

MZ

27.51

 

6 LINKA Mateusz

03.07.2004 MKS Pułtusk

MZ

27.74

 

Bieg 8/ 8

-2.1

17:32

   

1 WOJCIUK Michał

04.08.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

25.86

 

2 KOZICKI Mikołaj

04.09.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

26.73

 

3 STAŃCZUK Jan

02.08.2005 UKS Młodzik Warszawa

MZ

26.98

 

4 PALUSZKIEWICZ Jan

21.09.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

28.25

 

5 WOJEWÓDZKI Aleksander

13.07.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

28.43

 

6 KICZYŃSKI Sebastian

19.01.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

29.10

 

400 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 2

 

16:20

 

1 MNICH Robert

05.04.1998 RLTL ZTE Radom

MZ

49.43

2 OLESZEK Kamil

11.04.1998 AZS UMCS Lublin

LU

50.29


3 WŁODARCZYK Adam

26.05.1997 AZS Łódź

LD

50.40

 

4 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

51.87

5 BRZOZOWSKI Rafał

23.09.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

52.11

6 ŚWIERCZEWSKI Bartosz

01.10.2002 UKS Filipides Teresin

MZ

52.67

7 MORZEWSKI Marceli

22.01.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

53.14

8 MIESZKOWSKI Bartłomiej

08.06.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

53.58

Bieg 2/ 2

 

16:24

 

1 MICHALSKI Jan

23.04.2001 MKS Polonia Warszawa

MZ

52.96

PB

2 ORLIKOWSKI Kamil

02.09.2004 UKS Filipides Teresin

MZ

54.04

 

3 GĘBCZYK Przemysław

30.12.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

54.11

PB

4 PIETRUSZEWSKI Damian

08.06.2003 UKS Filipides Teresin

MZ

54.87

 

5 KOŁODZIEJSKI Filip

23.02.2003 MUKS Płock

MZ

54.99

 

6 PRZYGODA Michał

23.02.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

55.93

PB

7 BARBAR Eashu

01.01.1993 niestowarzyszony

...

56.47

 

8 SULECKI Mateusz

20.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

58.02

 

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/2                                                                                                                                                   18:22

1

FRELIK Karol

09.06.1992 LKS Osuchów

MZ

1:27.17

PB

2

DĄBROWSKI Aleksander

17.11.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:29.41

SB

3

KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:31.55

PB

4

JĘDRZEJEWSKI Maciej

17.01.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:31.57

PB

5

CENTKOWSKI Łukasz

26.05.2003 LKS Osuchów

MZ

1:32.03

PB

6

WASZKIEWICZ Kacper

19.09.2003 KS Maków Biega

MZ

1:33.14

PB

7

OLSZEWSKI Wojciech

26.03.2003 MUKS Płock

MZ

1:33.89

 

8

GÓRCZYŃSKI Kacper

25.11.2004 MUKS Płock

MZ

1:34.63

PB

9

NOWAKOWSKI Igor

21.04.2005 LKS Osuchów

MZ

1:37.65

PB

10

MIŁKOWSKI Wiktor

15.04.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

1:39.22

 

Bieg 2/2                                                                                                                                                    18:25

1

CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:24.10

2

PAWSKI Wawrzyniec

31.01.1984 PZLAM

MS

1:28.34

3

ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:32.93

4

KOĆ Michał

16.04.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:37.23

5

DĄBROWSKI Dominik

26.02.2005 KS Zawkrze Mława

MZ

1:37.83

6

BARTOŚ Krzysztof

17.12.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:38.50

7

ŁACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:41.34

8

PŁUCIENNIK Adam

25.05.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:42.94

9

OLEJNIK Mikołaj

09.09.2007 UKS Filipides Teresin

MZ

1:46.32

10

WÓJCIK Cezary

14.08.2005 OKS Start Otwock

MZ

1:50.00

800 metrów mężczyzn

1

KONDEJ Mateusz

24.02.1997 GKS Wilga Garwolin

MZ

1:53.99

2

RYBAKOWSKI Michał

30.08.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:56.81

3

KUBICKI Adam

28.09.1997 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:57.37

4

POULAIN Kamil

27.02.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

2:00.55

5

JENDRYCH Marek

06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:01.44

6

PIOTROWSKI Filip

26.03.2001 BKS Wataha Warszawa

MZ

2:03.82

7

PIOTROWSKI Andrzej

07.05.1973 MKS Polonia Warszawa

MZ

2:04.98

8

BRODZIK Kamil

12.08.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

2:08.58

9

WITKOWSKI Paweł

16.07.1979 Wieliszew Heron Team

MZ

2:12.64

10

MAŁECKI Mateusz

20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

2:26.27

 

Bieg 1/1                                                                                                                                                   17:51

MICHALSKIJan                             23.04.2001 MKSPoloniaWarszawa                                  MZ                                                                      DNF 1000 metrówmężczyzn

Bieg 1/1                                                                                                                                                   18:39

1

BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:42.39

2

SKIERKOWSKI Paweł

13.05.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:42.86

3

ILIEV Michał

07.07.2000 niest. Warszawa

MZ

2:42.90

4

ORACZKO Denis

10.09.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

2:46.22

5

JANDUŁA Wiktor

22.01.2005 UKS Technik Radom

MZ

2:47.07

6

WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:47.90

7

BOROWSKI Piotr

01.01.2003 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

2:54.90

8

JARMUNDOWICZ Igor

15.07.2005 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

2:57.50

9

KLECZEWSKI Piotr

18.01.2005 UKS Filipides Teresin

MZ

3:00.14

10

KLUSKA Szymon

26.04.2003 MUKS Płock

MZ

3:00.42

11

BAJORSKI ADAM

11.09.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

3:00.97

12

GRYZ Kamil

12.08.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:03.65

13

POPIS Kamil

01.03.2006 UKS Technik Radom

MZ

3:14.07

14

ANDERS Damian

02.08.2006 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

3:20.20

15

URBAŃSKI Eryk

31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:23.37

2000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1

 

18:59

 

1 KUCHARSKI Bartosz

20.11.2000 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

5:52.60

2 KROCHMAL Paweł

31.03.1993 KS Czempion Warszawa

MZ

5:57.06

3 ZARĘBA Mateusz

02.01.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

5:59.59

4 PEC Adrian

28.04.2003 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

5:59.66

5 SZCZEPAŃSKI Piotr

15.06.2000 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

6:01.33


5

BUDZIŃSKI Maciej

14.06.2000 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

6:01.33

7

TRĘBICKI Ignacy

04.10.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

6:04.60

8

SZYMAŃSKI Dawid

05.02.2003 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

6:11.28

9

SOBSTEL Rafał

27.07.2004 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

6:16.25

10

MAKOWSKI Mateusz

05.08.2004 MKS Pułtusk

MZ

6:30.71

11

NOWAK Kosma

08.07.2003 KS Czempion Warszawa

MZ

6:43.27

12

STĘPKA Stanisław

10.08.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

6:54.45

13

BOGUSZEWSKI Michał

24.11.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7:11.50

14

SKIERSKI Mateusz

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7:34.03

15

SKIERSKI Mikołaj

26.08.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

7:34.29

200 metrów pł M U16

Bieg 1/ 1

-0.5

19:16

 

1 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 UKS Technik Radom

MZ

28.56

PB

2 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj

27.06.2005 UKS Technik Radom

MZ

29.60

 

3 MRÓZ Kacper

20.01.2004 UKS Technik Radom

MZ

30.04

 

4 BORECKI Kasper

25.03.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

30.50

 

5 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

31.61

PB

110 metrów pł M U18(91.4)

Bieg 1/ 1

-0.9

16:37

 

1 OBŁĘKOWSKI Maksymilian

08.11.2002 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

15.17

2 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

15.84

110 metrów pł M U16(91.4)

Bieg 1/1                                              -0.9                                                                                               16:37

1JEDYNAKKacper                        08.10.2004 UKSTechnik Radom                                       MZ                     18.24

110 m ppłmężczyzn

FINAŁ

-2.6

17:58

 

1 NOGA Artur

02.05.1988 SKLA Sopot

PM

14.18

2 SCHUBERT Kacper

10.07.1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

14.20

3 STAŚKIEWICZ Dominik

05.04.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.49

110 m ppłmężczyzn

Bieg 1/ 1

-1.0

16:45

 

1 ŻEBROWSKI Dawid

08.01.1997 RLTL ZTE Radom

MZ

13.99

q

2 NOGA Artur

02.05.1988 SKLA Sopot

PM

14.11

q

3 SCHUBERT Kacper

10.07.1995 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

14.16

q

4 STAŚKIEWICZ Dominik

05.04.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.07

q

Bieg 1/ 1

   

19:35

 

1

 

KS Zawkrze Mława

MZ

47.44

834

Konrad KUCIŃSKI

30.07.2004

   

833

Igor GRANOSZEWSKI

25.03.2004

   

832

Szymon GORLEWSKI

28.03.2004

   

831

Patryk BEDRA

06.03.2004

   

2

 

UKS Technik Radom

MZ

48.62

870

Wiktor JANDUŁA

22.01.2005

   

905

Mikołaj GOŁĘBIOWSKI

27.06.2005

   

904

Kacper JEDYNAK

08.10.2004

   

874

Kacper MRÓZ

20.01.2004

   

3

 

MKS Pogoń Siedlce

MZ

49.50

747

Michał KOĆ

16.04.2004

   

890

Aleksander WOJEWÓDZKI

13.07.2004

   

769

Mikołaj KOZICKI

04.09.2004

   

782

Michał WOJCIUK

04.08.2004

   

FINAŁ

 

16:45

 

1 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

12.84

2 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław

03.01.1949 UKS Clan Ostrołęka

MZ

9.98

 

4x100 metrów M U16

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:45

1 NIEDŹWIECKI Damian

09.09.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

17.54

 

2 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.52

3 KOTECKI Piotr

31.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.12

SB

4 UHERA Roman

20.09.2000 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.97

PB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        17:40

1 CYDEJKO Bartosz

12.11.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

13.11

 

2 KRAWCZYŃSKI Krzysztof

21.08.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.08

3 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.72

PB

4 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

11.63

 

5 WÓJCICKI Michał

18.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

11.43

 

6 WILKOWSKI Piotr

03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.42

PB


7 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.82

 

8 NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.24

PB

9 STĘPIŃSKI Patryk

25.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.56

PB

10 KOPCIŃSKI Jakub

14.04.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

9.02

PB

KUNCEWICZ Jonatan

06.12.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

NM

 

Rzut oszczepem M U18 (700)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:00

1 FALIŃSKI Filip

23.08.2003 UKS Technik Radom

MZ

42.01

PB

2 KRAWCZYŃSKI Krzysztof

21.08.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

41.09

 

3 KUNCEWICZ Jonatan

06.12.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

36.40

 

4 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

36.01

PB

5 WILKOWSKI Piotr

03.04.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

30.42

PB

6 GROTKOWSKI Krzysztof

26.07.1963 UKS Herkules Sulejówek

MZ

23.37

 

Rzut oszczepem M U16 (600)

FINAŁ                                                                                                                                                        19:40

1

BAJURSKI Norbert

09.02.2004 UKS Filipides Teresin

MZ

43.95

PB

2

JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

42.09

PB

3

OSTRZYŻEK Michał

03.04.2005 UKS Technik Radom

MZ

34.21

 

4

GAŁAZIN Michał

20.12.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

31.54

 

5

MAJEWSKI Bartosz

21.03.2005 UKS Technik Radom

MZ

31.04

PB

6

STĘPIŃSKI Patryk

25.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

30.43

 

7

KRASUSKI Mateusz Gerard

17.03.2004 MKS Pogoń Siedlce

MZ

30.27

 

8

IŻMAŃSKI Oskar

04.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

28.41

 

9

KIEŁBIOWSKI Szymon

08.09.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

27.47

PB

10

KUNCEWICZ Julian

09.04.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

23.25

PB

11

RESIAK Paweł

16.11.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

22.08

 

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:00

1 SUMIŃSKI Wojciech

14.01.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

65.97

 

2 TOPOLEWSKI Maciej

28.04.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

61.77

3 KOTECKI Piotr

31.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

51.39

SB

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

       

FINAŁ

 

12:45

 

1 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

41.53

2 CYDEJKO Bartosz

12.11.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

40.55

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

     

FINAŁ

 

12:45

 

1 DZIOBA Jakub

01.12.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

37.94

2 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

29.38

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        18:50

1 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

39.82

 

PK

2 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

34.43

PB

 

3 NOWICKI Olaf Kacper

30.05.2004 MKS Pułtusk

MZ

33.61

   

4 STĘPIŃSKI Patryk

25.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

31.95

PB

 

5 KOPCIŃSKI Jakub

14.04.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

30.42

PB

 

6 BAJURSKI Norbert

09.02.2004 UKS Filipides Teresin

MZ

28.53

   

7 MAJEWSKI Bartosz

21.03.2005 UKS Technik Radom

MZ

22.20

   

8 OSTRZYŻEK Michał

03.04.2005 UKS Technik Radom

MZ

21.12

   

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        15:35

1 DĄBROWSKI Karol

08.05.1995 AZS UMCS Lublin

LU

1.95

 

2 NOWICKI Olaf Kacper

30.05.2004 MKS Pułtusk

MZ

1.55

=PB

3 MISZCZYSZYN Bartosz

08.03.2004 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1.50

SB

4 LINKA Mateusz

03.07.2004 MKS Pułtusk

MZ

1.50

=PB

5 UHERA Grzegorz

14.02.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.30

PB

Rzut młotem M U20(6kg)

FINAŁ

 

12:05

 

1 KILUK Konrad

17.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

49.60

2 DZIOBA Jakub

01.12.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

48.34

3 SOBIESZCZAK Miłosz

20.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

46.79

Rzut młotem M U18(5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        12:05

1PIĄCZKOWSKIAndrzej              02.04.1950 RKSSkraWarszawa                                        MZ                     43.99

Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)

FINAŁ

 

12:05

 

1 ROGOWSKI Arkadiusz

30.03.1993 KS Agros Zamość

LU

70.59

2 MAZUR Michał

25.06.1999 KS Agros Zamość

LU

59.02


3TUZDamian                                25.07.1997 KSAgrosZamość                                            LU                     50.16

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        17:30

1

KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.20

 

2

GAWENDA Michał

15.06.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

4.00

 

3

3

DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

3.80

PB

 

4

PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

3.50

PB

 

5

KAMIONEK Patryk

20.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.00

 

2

6

CHOJNACKI Dawid

17.09.2004 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.80

PB

2

7

WEREDA Dawid

05.11.2004 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.60

PB

1

8

BILALOV Isa

24.10.2006 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.60

PB

 

9

WYRĘBIAK Maciej

31.01.2005 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.40

 

1

10

WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

2.20

 

1

11

STRELCZUK Jakub

14.08.2007 SKS Feniks Siedlce

MZ

2.20

   

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        15:15

1

KRZEMIŃSKI Dawid

05.04.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

6.93

 

1.3

2

KACPRZAK Adam

23.04.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

6.66

PB

2.4

3

CHODORSKI Łukasz

22.04.1997 MKS Bank BS Płońsk

MZ

6.51

PB

0.5

4

SUMIŃSKI Michał

12.03.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

6.48

 

0.4

5

PRZYŻECKI Dominik

17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6.38

 

0.3

6

CHYŁA Dawid

24.09.2001 LKS Osuchów

MZ

6.25

 

0.9

7

JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 LKS Osuchów

MZ

6.07

PB

2.0

8

UHERA Roman

20.09.2000 KS Orzeł Warszawa

MZ

5.63

 

1.7

9

NIEDZIELA Jakub

28.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

5.62

PB

1.5

10

KORZENIOWSKI Łukasz

04.06.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.09

 

1.2

Skok w dal M U16

FINAŁ                                                                                                                                                        15:40

1 DURKA Franciszek

10.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

5.92

 

2.7

2 BEDRA Patryk

06.03.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

5.91

PB

1.1

3 PTASIEWICZ Jakub

17.09.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.07

PB

3.3

4 DOBROWOLSKI Marcel

06.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

4.95

 

2.4

5 KOWALCZYK Jakub

23.06.2005 KS Czempion Warszawa

MZ

4.78

 

-0.6

6 CZUBA Jakub

21.05.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4.66

 

2.3

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW

5000 m chód M U16

Bieg 1/1                                                                                                                                                   20:07

1 CZARTOSZEWSKI Karol

25.03.2005 WLKS Nowe Iganie

MZ

30:18.80

 

3

2 ADAMCZYK Maciej

28.07.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

30:35.44

PB

2

3 PORYZIŃSKI Mateusz

05.05.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

31:04.63

 

2

4  WALENDZIKSeweryn

5  ROSAMarlena

18.07.2005 UKS Herkules Sulejówek 13.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ MZ

33:28.68

33:40.44

 

1

6 BAJURSKI Norbert

09.02.2004 UKS Filipides Teresin

MZ

35:44.20

 

1

7 MURAT Rafał

09.06.2005 WLKS Nowe Iganie

MZ

37:32.56

 

1

WIERZBICKI Mikołaj

02.06.2005 UKS Filipides Teresin

MZ

DQ

 

1

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

Bieg 1/ 8

-2.7

15:18

   

1 SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

12.38

2 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.91

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.95

4 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

13.02

5 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

13.05

6 NOWAKOWSKA Marcelina

20.07.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.09

7 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.10

8 ŻUROWSKA Julia

18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.17

Bieg 2/ 8

-1.7

15:20

 

1 KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

13.01

2 ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

13.03

3 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

13.31

4 SIENKIEWICZ Marianna

23.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

13.58

5 WIŚNIEWSKA Oliwia

19.11.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

13.67

6 WÓJCIK Emila

19.02.2005 UKS Otrębusy

MZ

13.78

7 CZYŻ Letina

05.10.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

13.81

8 KOWALIK Katarzyna

13.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

13.92

Bieg 3/ 8

-0.5

15:23

 

1 SUCHECKA Katarzyna

14.11.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.33

PB

2 KOŚCIK Zofia

31.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

13.57

 

3 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

13.58

 

4 ADAMSKA Martyna

20.02.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

13.78

 


5 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

13.83

 

6 LASOTA Patrycja

12.06.2004 UKS Technik Radom

MZ

13.86

 

7 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.97

 

8 CHWAŁOWSKA Natalia

18.03.2005 UKS Otrębusy

MZ

14.07

 

Bieg 4/ 8

-1.4

15:25

   

1 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

13.19

PB

2 JACKIEWICZ Patrycja

06.08.2001 UKS Filipides Teresin

MZ

13.56

PB

3 POLANOWSKA Nina

25.11.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.59

SB

4 NEUMANN Sophia

21.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

13.89

 

5 KULCZYŃSKA Kinga

23.10.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.95

 

6 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.12

 

7 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

14.17

 

8 KAROLCZUK Martyna

18.09.2005 LUKS Boguszyce

LD

14.26

 

Bieg 5/ 8

-3.2

15:28

   

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.24

 

2 STASIUK Wiktoria

28.03.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

14.63

 

3 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.65

 

4 ZIELIŃSKA Agnieszka

08.09.2005 LUKS Boguszyce

LD

14.77

 

5 SKRZEK Pola

20.04.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

14.78

 

6 Trautman Karolina

08.08.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.86

 

7 WARSICKA Martyna

13.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

14.90

 

8 MULARZUK Zuzanna

25.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

15.33

 

Bieg 6/ 8

-1.3

15:30

   

1 ZGORZELAK Kornelia

07.04.2006 RLTL ZTE Radom

MZ

14.28

PB

2 TORCHALSKA Helena

02.02.2005 UKS Otrębusy

MZ

14.90

 

3 MAŁEK Karolina

28.02.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

15.07

PB

4 DRĘŻEK Izabela

01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

15.13

 

5 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.13

 

6 KARCZEWSKA Justyna

08.09.2002 KM Aktywni Sochaczew

MZ

15.14

 

7 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.41

 

8 FOLWARSKA Ida

12.04.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

15.62

 

Bieg 7/ 8

-2.3

15:33

   

1 ŚWIESIULSKA Alicja

06.06.2006 GKS Wilga Garwolin

MZ

14.14

 

2 JACKIEWICZ Maja

07.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

14.47

 

3 BIELAK Amelia

05.11.2005 MUKS Płock

MZ

14.48

 

4 JANUS Julia

01.03.2005 UKS Technik Radom

MZ

14.48

 

5 WIERASZKO Sandra

01.01.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

14.75

 

6 KUBICZ Magdalena

11.08.2005 MUKS Płock

MZ

15.16

 

7 WŁOSZCZAK Maria

03.01.2007 KS Orzeł Warszawa

MZ

15.49

 

8 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

16.07

 

Bieg 8/ 8

1 GAJDA Zuzanna

-1.3

07.06.2002 BKS Wataha Warszawa

15:36

MZ

14.37

 

2 KOWALCZYK AMELIA

27.08.2005 ULKS Jedlińsk

MZ

14.66

 

3 RUCIŃSKA Wiktoria

22.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

14.91

 

4 KORYCKA Anna

19.03.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

15.00

 

5 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

15.23

 

6 ROICKA Izabela

02.10.2006 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

15.49

 

7 ŚWIERCZ Kamila

21.06.2005 KS Czempion Warszawa

MZ

15.85

 

8 KOMOSZKA Martyna

28.03.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

17.29

 

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 7

-0.7

16:50

   

1 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.75

2 NOWAKOWSKA Marcelina

20.07.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.77

3 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

26.03

4 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

26.54

5 MISIAK Michalina

01.09.2004 UKS Victoria Józefów

MZ

26.54

6 MALMON Oliwia

10.06.1998 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

26.69

7 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

27.13

Bieg 2/ 7

-1.1

16:53

 

1 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

26.32

SB

2 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

26.61

 

3 MURASIEWICZ Maja

20.08.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

26.84

 

4 BANY Daria

12.02.2002 UKS Filipides Teresin

MZ

27.28

 

5 BOROWIEC Natalia

01.04.2004 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

27.48

 

6 SIENKIEWICZ Marianna

23.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

27.61

 

7 SUCHECKA Katarzyna

14.11.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.69

 

8 SOKÓŁ Oliwia

07.01.2005 UKS Filipides Teresin

MZ

27.81

 

Bieg 3/ 7

-1.3

16:56

   

1 PANASIUK Justyna

27.05.2003 UKS Otrębusy

MZ

28.00

 

2 SOCHA Helena

29.10.2001 MKS Polonia Warszawa

MZ

28.08

SB

3 KOWALIK Katarzyna

13.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

28.16

 

4 MIELCZAREK Laura

30.07.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

28.28

 

5 KAROLCZUK Martyna

18.09.2005 LUKS Boguszyce

LD

28.76

 

6 WÓJCIK Emila

19.02.2005 UKS Otrębusy

MZ

28.89

PB


Bieg 4/ 7

-1.0

16:58

   

1 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

28.14

PB

2 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

29.37

PB

3 GAJDA Zuzanna

07.06.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

29.64

PB

4 TORCHALSKA Helena

02.02.2005 UKS Otrębusy

MZ

30.30

 

5 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

30.62

 

6 KUBICZ Magdalena

11.08.2005 MUKS Płock

MZ

30.80

PB

7 GÓRNA Barbara

28.01.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

31.13

 

Bieg 5/ 7

-1.2

17:01

   

1 DEREZIŃSKA Hanna

18.10.2004 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

29.38

PB

2 STAŃCZYK JULIA

14.08.2005 ULKS Jedlińsk

MZ

30.31

 

3 ZIELIŃSKA Agnieszka

08.09.2005 LUKS Boguszyce

LD

30.42

 

4 OLEKSIAK Aleksandra

16.05.2003 OKS Start Otwock

MZ

30.89

 

5 RŻYSKO Wiktoria

08.04.2002 OKS Start Otwock

MZ

30.95

PB

6 URBAŃCZYK Joanna

17.01.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

33.49

 

Bieg 6/ 7

-1.0

17:04

   

1 BORKOWSKA Tatiana

17.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

 

28.62

 

2 REK Kinga

20.01.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

30.10

 

3 MAKUCH Joanna

01.01.1991 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

30.24

 

4 RUCIŃSKA Wiktoria

22.07.2005 MKS Pogoń Siedlce

MZ

30.79

 

5 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

31.16

 

6 KORYCKA Anna

19.03.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

31.57

 

7 DRĘŻEK Izabela

01.05.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

31.77

 

POSTEK Amelia

07.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

DNF

 

Bieg 7/ 7

-2.0

17:08

   

1 CHWAŁOWSKA Natalia

18.03.2005 UKS Otrębusy

MZ

29.02

 

2 WTULICH Anna

22.04.2004 KS Zawkrze Mława

MZ

29.46

 

3 Trautman Karolina

08.08.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

29.63

 

4 BŁACHNIO Klaudia

01.01.2005 OLA Mazowieckie

MZ

30.28

 

5 GĘBALA Weronika

06.03.2002 KS Zawkrze Mława

MZ

30.42

 

6 WIERASZKO Sandra

01.01.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

30.74

 

7 ZAJĄC Emilia

16.02.2007 OKS Start Otwock

MZ

32.51

 

8 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

32.74

 

400 metrówkobiet

Bieg 1/ 2

 

16:10

 

1 SUCHOWOLAK Lena

22.02.2005 UKS Filipides Teresin

MZ

58.54

2 WOŹNIAK Barbara

02.05.2005 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

1:00.93

3 GAJKOWSKA Martyna

11.04.2003 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:01.36

4 BĄK Zuzanna

08.02.2002 OKS Start Otwock

MZ

1:01.90

5 NOWAK Natalia

06.09.2004 UKS Technik Radom

MZ

1:02.48

6 DOMAGAŁA Weronika

03.10.1998 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:03.21

7 KANDER Paulina

23.01.2003 OKS Start Otwock

MZ

1:03.33

8 GŁODOWSKA Aleksandra

21.05.2004 MUKS Płock

MZ

1:04.31

Bieg 2/ 2

 

16:14

 

1 WIERZCHOWSKA Maja

27.04.2004 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

1:04.63

2 DZIK Maja

25.11.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:05.19

3 SZCZEGIELNIAK

10.09.1997 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

1:05.38

4 GRUNAS Maja

19.08.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:05.97

5 ŁUKOWSKA Zuzanna

21.10.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

1:10.33

6 BAGIŃSKA Maja

01.01.2004 niestowarzyszona

...

1:13.48

7 KARCZEWSKA Justyna