Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

VI Mityng Lekkoatletyczny 11.05.2019 WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu
Opublikowano: sobota, 11, maj 2019

granna-logo1  fizjo ortch2 fundacja maraton warszawski logo optyk MARUTA LOGO EKRAN BIAE porceline by maxim 1 syrenka-pol-bialetlo-rgb logo ministerstwo nowe 

uks2

BIEG 800M

CHŁOPCY 800m 2004-2005
         
Miejsce

nr

startowy

Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 143 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 2005 02:30,62
2 142 Piotr Perzak SP 92 2004 02:32,28
3 114 Kacper Komuda AZS-AWF W-WA 2004 02:36,88
4 126 Jan Masiarz SP 65 2004 02:51,16
5 128 Jan Więcek SP 112 2005 02:52,80
6 158 Nadstawny Maciek UKS OTRĘBUSY 2005

02:55,63

 

DZIEWCZYNKI 800 m 2004-2005
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 96 Skalska Kamila UKS OTRĘBUSY 2005 02:54,54
2 9 Oliwia Piątkowska AZS-AWF W-WA 2006 02:57,70
           

 

BIEG NA 300M

CHŁOPCY 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 127 Marcin Gralewski SP 65 2005 45,63
2 103 Gustaw Jancik UKS Gepard 2005 46,67
3 151 Aleksandrzak Szymon UKS OTRĘBUSY 2005 48,18
4 118 Kacper Brach SP 65 2004 60,28
5          

 

 DZIEWCZYNKI 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 59 Zosia Kowalik UKS Gepard 2005 53,16
2 15 Olga Michalak Rk Athletics 2005 53,50
3 12 Eliza Suska AZS-AWF W-WA 2005 54,64
4 41 Małgorzata Kempisty AZS-AWF W-WA 2005 55,37
5 40 Milena Węgiel AZS-AWF W-WA 2004 55,42
6 6 Maja Brzezińska SP 92 2005 58,31
7 39 Antonina Tomczyk AZS-AWF W-WA 2004 67,31

 

CHŁOPCY 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 165 Walas Julek UKS OTRĘBUSY 2006 44,59
2 101 Piotr Ziółkowski  AZS-AWF W-WA 2006 48,41
3 221 Antoni Piskorski Rk Athletics 2007 49,41
4 129 Nataniel Borucki SP 92 2007 56,25
5 163 Trylski Tomek UKS OTRĘBUSY 2007 57,57
6 140 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-WA 2006 58,11
7 109 Maciej Cesarz SP 65 2007 58,11
8 124 Piotr Kowalik SP 92 2007 1:02,58
9          

 

DZIEWCZYNKI 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 91 Matysiak Julka UKS OTRĘBUSY 2006 50,41
2 62 Marika Stefańska AZS-AWF W-WA 2007 51,84
3 7 Gabrysia Kołodziejska UKS Gepard 2006 52,23
4 16 Magdalena Wiśniewska Rk Athletics 2006 53,78
5 36 Basia Ambroziak UKS Gepard 2007 54,17
6 49 Weronika Włodarkiewicz Uks Sprint 2020 2007 55,30
7 25 Zosia Golec LDK Ząbki 2007 55,36
8 14 Pola Wiśniewska AZS-AWF W-WA 2007 55,74
9 58 Klara Eberharter UKS Gepard 2007 56,67
10 65 Ewa Pawłowska  SP 112 2006 57,64
11 46 Hanna Krysińka AZS-AWF W-WA 2007 58,01
12 30 Malwina Florczuk Uks Sprint 2020 2007 59,26
13 68 Ola Szymańska SP 112 2006 1:01,55
14 66 Maja Sienkiewicz SP 112 2006 1:01,97
15 67 Ania Calińska  SP 112 2006 1:02,44
16 37 Marta Kucharska UKS Gepard 2007 1:06,60
17 92 Matysiak Julka UKS OTRĘBUSY 2006 1:06,80
18 43 Zuzanna Masiarz SP 65 2006 1:06,81
19 42 Mais Al Jabi SP 65 2006 1:07,30

 

CHŁOPCY 300 m  2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko      Klub Rocznik Czas
1 139 Kordian Stankiewicz AZS-AWF W-WA 2008 51,05
2 155 Kończak Kacper UKS OTRĘBUSY 2008 52,23
3 130 Tomek Dobrowolski UKS Gepard 2008 55,46
4 131 Wojciech Wolski Uks Sprint 2020 2008 57,43
5 112 Maciej Barnaś SP 92 2009 57,67
6 110 Julian Kowalewski UKS Gepard 2009 59,44
7 168 Michał Kovalenko SP 92 2009 59,65
8 148 Jędrzej Sztyk, UKS Gepard 2009 1:01,62
9 123 Aleksy Malara SP 92 2008 1:01,73
10 169 Iwo Lewandowski SP 65 2009 1:01,86
11 111 Kajetan Szymanowicz SP 92 2009 1:02,87
12 153 Jedliński Tymek UKS OTRĘBUSY 2009 1:03,03
13 108 Miłosz Jasiński Rk Athletics 2009 1:05,47
14 160 Ratyński Wojtek UKS OTRĘBUSY 2009 1:08,35
15          

 

DZIEWCZYNKI 300 m 2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 48 Zofia Piekart UKS Gepard 2008 49,93
2 73 Róża Wiśniewska SP 112 2008 54,20
3 86 Gałat Nikola UKS OTRĘBUSY 2008 54,75
4 29 Marta Karczewska Uks Sprint 2020 2008 57,46
5 28 Liwia Kopeć Uks Sprint 2020 2008 57,69
6 50 Barbara Kosson Uks Sprint 2020 2008 57,82
7 4 Dominika Olczak SP 92 2008 57,99
8 85 Duszak Liwia UKS OTRĘBUSY 2008 58,76
9 80 Weronika Kozerska UKS Żoliborz 2009 59,59
10 87 Grzesiuk Malwina UKS OTRĘBUSY 2009 59,96
11 53 Zosia Bryndza UKS Gepard 2009 1:00,16
12 24 Maja Rogalska LDK Ząbki 2008 1:00,46
13 64 Pola Smolarczyk KS Warszawianka 2009 1:00,76
14 60 Maja Żuchowska AZS-AWF W-WA 2009 1:00,99
15 31 Zofia Rachwalska Uks Sprint 2020 2008 1:01,52
16 79 Martyna Żmuda SP 65 2008 1:01,97
17 2 Barbara Zgiep UKS Gepard 2009 1:02,13
18 55 Maja Gajewska  SP 112 2008 1:03,18
19 70 Inga Klepin UKS Gepard 2009 1:03,3
20 78 Sofia Kalata SP 65 2008 1:03,40
21 45 Aleksandra Murawska UKS Gepard 2008 1:05,33
22 44 Zuzanna Ciołko UKS Gepard 2008 1:07,56
23 54 Alicja Małkowska UKS Gepard 2009 1:08,98
24 23 Zofia Stec SP 368 2009 1:10,52
25 56 Natalia Owsianko SP 112 2008 1:11,20
26 1 Martyna Czonka UKS Gepard 2009 1:19,46

 

CHŁOPCY 300 m 2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 154 Kaczmarek KUBA UKS OTRĘBUSY 2010 1:02,76
2 134 Bolek Dubrawski Ldk 2010 1:03,26
3 170 Filip Galas SP 65 2010 1:04,45
4 133 Piotr Chibowski Ldk 2010 1:05,51
5 157 Krupa Adam UKS OTRĘBUSY 2010 1:08,25
6 161 Rogala Jan UKS OTRĘBUSY 2010 1:08,48
7 147 Kajetan Sztyk, UKS Gepard 2011 1:08,71
8 164 Walas Jan UKS OTRĘBUSY 2010 1:10,55
9 162 Skowroński Kacper UKS OTRĘBUSY 2010 1:14,88
10 146 Wiktor Kalata   2012 1:18,54
11 159 Poręcki Kuba UKS OTRĘBUSY 2011 1:18,73
12 167 Mikołaj Peczsz Rk Athletics 2012 1:19,42

 

DZIEWCZYNKI 300 m 2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 231 Zuzanna Gos sp 2 Warka 2011 57,44
2 84 Joanna Lutomirska SP 3 Łomianki 2010 59,90
3 34 Alicja Rój LDK 2010 1:01,81
4 33 Julia Wojtasik Ldk 2010 1:03,99
5 76 Gabrysia Puszkarska UKS Gepard 2010 1:06,94
6 35 Zofia Binkowska LDK 2010 1:07,18
7 90 Kowalska Gosia UKS OTRĘBUSY 2011 1:07,70
8 81 Antonina Kozerska SP 68 2011 1:08,72
9 89 Kaczmarek Ola UKS OTRĘBUSY 2010 1:10,30
10 98 Walas Helena UKS OTRĘBUSY 2012 1:18,10

 

 BIEG NA 60M

 

CHŁOPCY 60 m 2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 110 Julian Kowalewski UKS Gepard 2009 9,36
2 155 Kończak Kacper UKS OTRĘBUSY 2008 9,68
3 156 Kowalski Czarek UKS OTRĘBUSY 2008 9,70
4 131 Wojciech Wolski Uks Sprint 2020 2008 9,77
5 139 Kordian Stankiewicz AZS-AWF W-WA 2008 9,90
6 112 Maciej Barnaś SP 92 2009 10,00
7 122 Kuba Pactwa SP 92 2008 10,23
8 130 Tomek Dobrowolski UKS Gepard 2008 10,35
9 153 Jedliński Tymek UKS OTRĘBUSY 2009 10,45
10 102 Grzegorz Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 10,64
11 160 Ratyński Wojtek UKS OTRĘBUSY 2009 10,80
12 113 Michał Bereżański SP 92 2009 10,83
13 168 Michał Kovalenko SP 92 2009 11,18
14 108 Miłosz Jasiński Rk Athletics 2009 11,24
15 111 Kajetan Szymanowicz SP 92 2009 11,33
16 144 Marcin Dębiński UKS Gepard 2009 12,52
17 150 Oliwier Batóg SP 92 2009 12,54
18 123 Aleksy Malara SP 92 2008 dnf

 

DZIEWCZYNKI 60 m  2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 27 Letycja Kopeć Uks Sprint 2020 2008 9,24
2 48 Zofia Piekart UKS Gepard 2008 9,42
3 73 Róża Wiśniewska SP 112 2008 9,74
4 87 Grzesiuk Malwina UKS OTRĘBUSY 2009 9,75
5 28 Liwia Kopeć Uks Sprint 2020 2008 9,91
6 64 Pola Smolarczyk KS Warszawianka 2009 10,07
7 78 Sofia Kalata SP 65 2008 10,11
8 24 Maja Rogalska LDK Ząbki 2008 10,12
9 86 Gałat Nikola UKS OTRĘBUSY 2008 10,13
10 4 Dominika Olczak SP 92 2008 10,25
11 29 Marta Karczewska Uks Sprint 2020 2008 10,29
12 53 Zosia Bryndza UKS Gepard 2009 10,33
13 50 Barbara Kosson Uks Sprint 2020 2008 10,37
14 8 Karolina Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 10,41
15 60 Maja Żuchowska AZS-AWF W-WA 2009 10,44
16 83 Zuzia Chodzeń UKS Gepard 2009 10,46
17 85 Duszak Liwia UKS OTRĘBUSY 2008 10,47
18 31 Zofia Rachwalska Uks Sprint 2020 2008 10,50
19 3 Hanna Ejmont SP 92 2008 10,52
20 21 Maja Krejner LDK Ząbki 2009 10,67
21 80 Weronika Kozerska UKS Żoliborz 2009 10,71
22 44 Zuzanna Ciołko UKS Gepard 2008 10,81
23 45 Aleksandra Murawska UKS Gepard 2008 10,90
24 55 Maja Gajewska  SP 112 2008 11,00
25 79 Martyna Żmuda SP 65 2008 11,02
26 23 Zofia Stec SP 368 2009 11,36
27 56 Natalia Owsianko SP 112 2008 11,36
28 51 Olga Choim UKS Gepard 2009 11,44
29 69 Gabriela Strasz UKS Gepard 2009 11,51
30 22 Anna Sikorska SP 368 2009 11,56
31 2 Barbara Zgiep UKS Gepard 2009 11,79
32 54 Alicja Małkowska UKS Gepard 2009 12,00
33 71 Małgorzata Świderska SP 92 2009 12,02
34 52 Julia Dykty UKS Gepard 2009 12,19
35 1 Martyna Czonka UKS Gepard 2009 12,28

 

CHŁOPCY 60 m 2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 154 Kaczmarek KUBA UKS OTRĘBUSY 2010 9,89
2 134 Bolek Dubrawski Ldk 2010 10,59
3 159 Poręcki Kuba UKS OTRĘBUSY 2011 10,72
4 133 Piotr Chibowski Ldk 2010 10,75
5 170 Filip Galas SP 65 2010 10,78
6 164 Walas Jan UKS OTRĘBUSY 2010 11,06
7 162 Skowroński Kacper UKS OTRĘBUSY 2010 11,56
8 157 Krupa Adam UKS OTRĘBUSY 2010 11,70
9 171 Jaromir Stec SP 368 2011 11,82
10 147 Kajetan Sztyk, UKS Gepard 2011 11,87
11 116 Maciej Mazurek Rk Athletics 2011 11,89
12 146 Wiktor Kalata   2012 11,97
           

 

DZIEWCZYNKI 60 m  2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 82 Matylda Staniszewska AZS AWF Wwa 2010 10,11
2 34 Alicja Rój LDK 2010 10,18
3 89 Kaczmarek Ola UKS OTRĘBUSY 2010 10,78
4 33 Julia Wojtasik Ldk 2010 10,85
5 76 Gabrysia Puszkarska UKS Gepard 2010 11,22
6 35 Zofia Binkowska LDK 2010 11,35
7 84 Joanna Lutomirska SP 3 Łomianki 2010 11,40
8 81 Antonina Kozerska SP 68 2011 11,69
9 47 Ola Piekart UKS Gepard 2011 11,73
10 90 Kowalska Gosia UKS OTRĘBUSY 2011 11,77
11 32 Lena Stępniak Ldk 2011 11,82
12 99 Alicja Stec   2013 12,37
13 98 Walas Helena UKS OTRĘBUSY 2012 12,91

 

CHŁOPCY 60 m   2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 107 Omet Rathnayake  Rk Athletics 2005 8,09
2 105 Piotr Michalski SP 92 2005 8,19
3 142 Piotr Perzak SP 92 2004 8,21
4 100 Cyprian Łagud AZS-AWF W-WA 2005 8,30
5 114 Kacper Komuda AZS-AWF W-WA 2004 8,34
6 104 Michał Gałazin UKS Gepard 2005 8,39
7 117 Tymon Świetlikowski SP 65 2005 8,40
8 106 Piotr Pluciński SP 92 2005 8,42
9 143 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 2005 8,45
10 128 Jan Więcek SP 112 2005 8,78
11 151 Aleksandrzak Szymon UKS OTRĘBUSY 2005 8,81
12 103 Gustaw Jancik UKS Gepard 2005 9,08
13 158 Nadstawny Maciek UKS OTRĘBUSY 2005 9,18
14          

 

DZIEWCZYNKI 60 m  2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 77 Maria Śliwka AZS-AWF W-WA 2005 8,58
2 12 Eliza Suska AZS-AWF W-WA 2005 9,14
3 59 Zosia Kowalik UKS Gepard 2005 9,17
4 88 Homel Patrycja UKS OTRĘBUSY 2005 9,55
5 41 Małgorzata Kempisty AZS-AWF W-WA 2005 9,58
6 96 Skalska Kamila UKS OTRĘBUSY 2005 9,74
7 15 Olga Michalak Rk Athletics 2005 10,02
8 6 Maja Brzezińska SP 92 2005 10,05
9 94 Penconek Maja UKS OTRĘBUSY 2005 10,10
10 11 Karolina Krupa AZS-AWF W-WA 2005 10,63
11 93 Penconek Lena UKS OTRĘBUSY 2005 10,70

 

CHŁOPCY 60 m  2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 165 Walas Julek UKS OTRĘBUSY 2006 8,40
2 101 Piotr Ziółkowski  AZS-AWF W-WA 2006 8,80
3 145 Konrad Ładyżyński AZS-AWF W-WA 2006 9,12
4 141 Piotr Wrona AZS-AWF W-WA 2006 9,36
5 125 Antoni Ziemski AZS-AWF W-WA 2006 9,37
6 115 Kajetan Komuda AZS-AWF W-WA 2006 9,61
7 166 Mikołaj Milewicz UKS OTRĘBUSY 2006 9,66
8 140 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-WA 2006 9,73
9 163 Trylski Tomek UKS OTRĘBUSY 2007 9,91
10 129 Nataniel Borucki SP 92 2007 9,97
11 135 Mikołaj Rój Uks Sprint 2020 2007 10,63
11          

 

DZIEWCZYNKI 60 m  2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 61 Julia Kawka AZS-AWF W-WA 2006 8,75
2 5 Justyna Misztal LDK Lekka zabawa 2006 8,88
3 62 Marika Stefańska AZS-AWF W-WA 2007 9,07
4 9 Oliwia Piątkowska AZS-AWF W-WA 2006 9,10
5 7 Gabrysia Kołodziejska UKS Gepard 2006 9,16
6 91 Matysiak Julka UKS OTRĘBUSY 2006 9,17
7 10 Agata Pustelnik AZS-AWF W-WA 2006 9,24
8 13 Malwina Dudek LDK Lekka zabawa 2007 9,26
9 17 Maja Jasińska Rk Athletics 2007 9,39
10 18 Emilia Wołoszczak Rk Athletics 2007 9,57
11 65 Ewa Pawłowska  SP 112 2006 9,57
12 38 Maja Łuniewska SP 92 2007 9,65
13 20 Maja Mackiewicz AZS-AWF W-WA 2006 9,75
14 75 Julia Puszkarska UKS Gepard 2007 9,76
15 16 Magdalena Wiśniewska Rk Athletics 2006 9,77
16 74 Natalia Chrobak AZS-AWF W-WA 2006 9,86
17 97 Skalska Ola UKS OTRĘBUSY 2006 9,98
18 14 Pola Wiśniewska AZS-AWF W-WA 2007 10,11
19 25 Zosia Golec LDK Ząbki 2007 10,11
20 95 Ryś Magda UKS OTRĘBUSY 2006 10,11
21 68 Ola Szymańska SP 112 2006 10,17
22 49 Weronika Włodarkiewicz Uks Sprint 2020 2007 10,18
23 30 Malwina Florczuk Uks Sprint 2020 2007 10,28
24 19 Karolina Szymczak Rk Athletics 2007 10,29
25 58 Klara Eberharter UKS Gepard 2007 10,39
26 66 Maja Sienkiewicz SP 112 2006 10,59
27 92 Mularska Maja UKS OTRĘBUSY 2007 10,71
28 46 Hanna Krysińka AZS-AWF W-WA 2007 10,82
29 67 Ania Calińska  SP 112 2006 11,03
30 57 Oliwia Podolska SP 92 2007 11,36

 

BIEG NA 600M

 

CHŁOPCY 600 m  2006-2007
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 141 Piotr Wrona AZS-AWF W-WA 2006 01:58,90
2 115 Kajetan Komuda AZS-AWF W-WA 2006 02:03,97
3 149 Mikołaj Sztyk UKS Gepard 2007 02:04,36
4 221 Antoni Piskorski Rk Athletics 2007 02:07,60
5 135 Mikołaj Rój Uks Sprint 2020 2007 02:20,03
6          
           
           
CHŁOPCY 600 m  2008-2009
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 156 Kowalski Czarek UKS OTRĘBUSY 2008 02:09,05
2 148 Jędrzej Sztyk, UKS Gepard 2009 02:17,03
3 102 Grzegorz Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 02:22,49
4 144 Marcin Dębiński UKS Gepard 2009 02:25,24
5 150 Oliwier Batóg SP 92 2009 02:56,97
6          
DZIEWCZYNKI 600 m 2006-2007
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 75 Julia Puszkarska UKS Gepard 2007 01:58,99
2 97 Skalska Ola UKS OTRĘBUSY 2006 02:01,88
3 95 Ryś Magda UKS OTRĘBUSY 2006 02:10,04
4 74 Natalia Chrobak AZS-AWF W-WA 2006 02:16,00
5 65 Ewa Pawłowska  SP 112 2006 02:26,80
6          
           
           
DZIEWCZYNKI 600 m  2008-2009
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 8 Karolina Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 02:07,90
2 73 Róża Wiśniewska SP 112 2008 02:09,10
3 3 Hanna Ejmont SP 92 2008 02:19,01
4 80 Weronika Kozerska UKS Żoliborz 2009 02:20,74
5 55 Maja Gajewska  SP 112 2008 02:31,03
6          

 

SKOK W DAL

 

CHŁOPCY skok w dal 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 143 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 2005 5,58
2 104 Michał Gałazin UKS Gepard 2005 5,00
3 100 Cyprian Łagud AZS-AWF W-WA 2005 4,74
4 105 Piotr Michalski SP 92 2005 4,71
5 158 Nadstawny Maciek UKS OTRĘBUSY 2005 4,26
6 117 Tymon Świetlikowski SP 65 2005 4,25
7 114 Kacper Komuda AZS-AWF W-WA 2004 4,22
8 151 Aleksandrzak Szymon UKS OTRĘBUSY 2005 4,00
9 118 Kacper Brach SP 65 2004 3,20
10 128 Jan Więcek SP 112 2005  ns
11          
           
CHŁOPCY skok w dal 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 165 Walas Julek UKS OTRĘBUSY 2006 5,20
2 101 Piotr Ziółkowski  AZS-AWF W-WA 2006 4,80
3 125 Antoni Ziemski AZS-AWF W-WA 2006 4,50
4 141 Piotr Wrona AZS-AWF W-WA 2006 4,38
5 166 Mikołaj Milewicz UKS OTRĘBUSY 2006 3,96
6 129 Nataniel Borucki SP 92 2007 3,93
7 115 Kajetan Komuda AZS-AWF W-WA 2006 3,87
8 140 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-WA 2006 3,73
9 149 Mikołaj Sztyk UKS Gepard 2007 3,70
10 109 Maciej Cesarz SP 65 2007 3,56
11 135 Mikołaj Rój Uks Sprint 2020 2007 3,40
           

 

DZIEWCZYNKI skok w dal 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 63 Julia Smolarczyk KS Warszawianka 2005 4,41
2 41 Małgorzata Kempisty AZS-AWF W-WA 2005 4,19
3 94 Penconek Maja UKS OTRĘBUSY 2005 3,91
4 11 Karolina Krupa AZS-AWF W-WA 2005 3,75
5 88 Homel Patrycja UKS OTRĘBUSY 2005 3,68
6 15 Olga Michalak Rk Athletics 2005 3,65
7 96 Skalska Kamila UKS OTRĘBUSY 2005 3,64
8 6 Maja Brzezińska SP 92 2005 3,38
9 93 Penconek Lena UKS OTRĘBUSY 2005 3,15
10          
           
           
DZIEWCZYNKI skok w dal  2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 62 Marika Stefańska AZS-AWF W-WA 2007 4,56
2 61 Julia Kawka AZS-AWF W-WA 2006 4,46
3 13 Malwina Dudek LDK Lekka zabawa 2007 4,33
4 5 Justyna Misztal LDK Lekka zabawa 2006 4,27
5 10 Agata Pustelnik AZS-AWF W-WA 2006 4,17
6 18 Emilia Wołoszczak Rk Athletics 2007 4,16
7 91 Matysiak Julka UKS OTRĘBUSY 2006 4,05
8 95 Ryś Magda UKS OTRĘBUSY 2006 4,02
9 97 Skalska Ola UKS OTRĘBUSY 2006 4,00
10 17 Maja Jasińska Rk Athletics 2007 3,99
11 19 Karolina Szymczak Rk Athletics 2007 3,95
12 25 Zosia Golec LDK Ząbki 2007 3,92
13 68 Ola Szymańska SP 112 2006 3,87
14 65 Ewa Pawłowska  SP 112 2006 3,78
15 38 Maja Łuniewska SP 92 2007 3,63
16 30 Malwina Florczuk Uks Sprint 2020 2007 3,60
17 57 Oliwia Podolska SP 92 2007 3,51
18 49 Weronika Włodarkiewicz Uks Sprint 2020 2007 3,50
19 74 Natalia Chrobak AZS-AWF W-WA 2006 3,50
20 37 Marta Kucharska UKS Gepard 2007 3,49
21 66 Maja Sienkiewicz SP 112 2006 3,48
22 46 Hanna Krysińka AZS-AWF W-WA 2007 3,43
23 67 Ania Calińska  SP 112 2006 3,20
24 92 Mularska Maja UKS OTRĘBUSY 2007 3,18
25 58 Klara Eberharter UKS Gepard 2007 nk

 

CHŁOPCY skok w dal  2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 131 Wojciech Wolski Uks Sprint 2020 2008 4,10
2 139 Kordian Stankiewicz AZS-AWF W-WA 2008 4,03
3 122 Kuba Pactwa SP 92 2008 4,00
4 156 Kowalski Czarek UKS OTRĘBUSY 2008 3,98
5 155 Kończak Kacper UKS OTRĘBUSY 2008 3,80
6 110 Julian Kowalewski UKS Gepard 2009 3,60
7 130 Tomek Dobrowolski UKS Gepard 2008 3,58
8 137 Julian Wrocławski SP 65 2008 3,52
9 153 Jedliński Tymek UKS OTRĘBUSY 2009 3,52
10 102 Grzegorz Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 3,44
11 112 Maciej Barnaś SP 92 2009 3,40
12 138 Krystian Poniatowski SP 65 2008 3,40
13 148 Jędrzej Sztyk, UKS Gepard 2009 3,40
14 168 Michał Kovalenko SP 92 2009 3,38
15 111 Kajetan Szymanowicz SP 92 2009 3,24
16 169 Iwo Lewandowski SP 65 2009 3,20
17 113 Michał Bereżański SP 92 2009 3,12
18 123 Aleksy Malara SP 92 2008 3,07
19 150 Oliwier Batóg SP 92 2009 2,80
20 160 Ratyński Wojtek UKS OTRĘBUSY 2009 2,80
21          

 

DZIEWCZYNKI skok w dal  2008-2009
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 27 Letycja Kopeć Uks Sprint 2020 2008 4,13
2 48 Zofia Piekart UKS Gepard 2008 4,00
3 73 Róża Wiśniewska SP 112 2008 3,94
4 24 Maja Rogalska LDK Ząbki 2008 3,87
5 55 Maja Gajewska  SP 112 2008 3,76
6 28 Liwia Kopeć Uks Sprint 2020 2008 3,70
7 87 Grzesiuk Malwina UKS OTRĘBUSY 2009 3,66
8 4 Dominika Olczak SP 92 2008 3,60
9 53 Zosia Bryndza UKS Gepard 2009 3,60
10 64 Pola Smolarczyk KS Warszawianka 2009 3,60
11 50 Barbara Kosson Uks Sprint 2020 2008 3,57
12 31 Zofia Rachwalska Uks Sprint 2020 2008 3,56
13 29 Marta Karczewska Uks Sprint 2020 2008 3,51
14 86 Gałat Nikola UKS OTRĘBUSY 2008 3,43
15 72 Antonina Kurowska SP 92 2009 3,40
16 78 Sofia Kalata SP 65 2008 3,40
17 60 Maja Żuchowska AZS-AWF W-WA 2009 3,36
18 80 Weronika Kozerska UKS Żoliborz 2009 3,33
19 3 Hanna Ejmont SP 92 2008 3,30
20 85 Duszak Liwia UKS OTRĘBUSY 2008 3,27
21 44 Zuzanna Ciołko UKS Gepard 2008 3,25
22 23 Zofia Stec LDK Ząbki 2009 3,15
23 56 Natalia Owsianko SP 112 2008 3,12
24 8 Karolina Kiewra AZS-AWF W-WA 2009 3,10
25 22 Anna Sikorska SP 368 2009 3,09
26 45 Aleksandra Murawska UKS Gepard 2008 3,07
27 51 Olga Choim UKS Gepard 2009 3,03
28 70 Inga Klepin UKS Gepard 2009 3,03
29 83 Zuzia Chodzeń UKS Gepard 2009 2,98
30 1 Martyna Czonka UKS Gepard 2009 2,95
31 21 Maja Krejner LDK Ząbki 2009 2,95
32 54 Alicja Małkowska UKS Gepard 2009 2,85
33 2 Barbara Zgiep UKS Gepard 2009 2,79
34 71 Małgorzata Świderska SP 92 2009 2,70
35 69 Gabriela Strasz UKS Gepard 2009 2,60
36 26 Wiktoria Scheer SP 92 2009 2,58
37 52 Julia Dykty UKS Gepard 2009 2,27

 

CHŁOPCY skok w dal 2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 133 Piotr Chibowski Ldk 2010 3,24
2 134 Bolek Dubrawski Ldk 2010 3,20
3 157 Krupa Adam UKS OTRĘBUSY 2010 3,10
4 164 Walas Jan UKS OTRĘBUSY 2010 3,07
5 170 Filip Galas SP 65 2010 3,00
6 162 Skowroński Kacper UKS OTRĘBUSY 2010 2,98
7 159 Poręcki Kuba UKS OTRĘBUSY 2011 2,75
8 116 Maciej Mazurek Rk Athletics 2011 2,73
9 161 Rogala Jan UKS OTRĘBUSY 2010 2,69
10 171 Jaromir Stec SP 368 2011 2,43
11 154 Kaczmarek KUBA UKS OTRĘBUSY 2010 2,40
12 146 Wiktor Kalata   2012 2,22
13 167 Mikołaj Peczsz Rk Athletics 2012 2,04

 

DZIEWCZYNKI skok w dal  2010- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 231 Zuzanna Gos sp 2 Warka 2011 3,40
2 82 Matylda Staniszewska AZS AWF Wwa 2010 3,25
3 33 Julia Wojtasik Ldk 2010 3,18
4 84 Joanna Lutomirska SP 3 Łomianki 2010 3,15
5 81 Antonina Kozerska SP 68 2011 3,00
6 34 Alicja Rój LDK 2010 2,97
7 35 Zofia Binkowska LDK 2010 2,85
8 76 Gabrysia Puszkarska UKS Gepard 2010 2,85
9 89 Kaczmarek Ola UKS OTRĘBUSY 2010 2,85
10 90 Kowalska Gosia UKS OTRĘBUSY 2011 2,60
11 47 Ola Piekart UKS Gepard 2011 2,55
12 32 Lena Stępniak Ldk 2011 2,40
13 99 Alicja Stec   2013 2,21
14 98 Walas Helena UKS OTRĘBUSY 2012 1,93

 

PCHNIĘCIE KULĄ

 

CHŁOPCY pchnięcie kulą  2004-2005  - 5 KG
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 103 Gustaw Jancik UKS Gepard 2005 9,85
2 128 Jan Więcek SP 112 2005 7,55
3 118 Kacper Brach SP 65 2004 6,98
4 119 Kamil Rutkowski SP 92 2005 6,78
5 106 Piotr Pluciński SP 92 2005 6,65
6 163 Trylski Tomek UKS OTRĘBUSY 2007 5,20
7 120 Marcel Kubicki SP 92 2005 5,09
8 121 Kajetan Wójcik SP 92 2005 3,09

 

DZIEWCZYNKI pchnięcie kulą 2004-2005   - 3 KG
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 65 Ewa Pawłowska  SP 112 2006 7,15
2 40 Milena Węgiel AZS-AWF W-WA 2004 6,06
3 39 Antonina Tomczyk AZS-AWF W-WA 2004 4,97

VI Mityng Lekkoatletyczny

Kategoria: Działalność klubu
Opublikowano: czwartek, 25, kwiecień 2019

VI Mityng

VI Mityng Lekkoatletyczny 11.05.2019

Warszawa ul. Przasnyska 18a

Stadion Szkoły Podstawowej nr 92

 1. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy oraz Uczniowski Klub Sportowy "GEPARD"

2. Termin i miejsce zawodów: 11.05.2019 r. godzina 9:00 weryfikacja zawodników rocznik 2008-2004, godznina 9:30 pierwszy start oraz weryfikacja zawodników rocznik 2010 i młodsi;

stadion SP 92 ul. Przasnyska 18a Warszawa Żoliborz

3. Zasady uczestnictwa: prawo startu mają zawodnicy w kategorii -

-młodzież - rocznik 2004-2005

- dzieci starsze - rocznik 2006-2007 

- dzieci młodsze w dwóch kategoriach - rocznik 2009-2008 i 2010 i młodsze

konkurencje: skok w dal (kat. dzieci starsze i dzieci młodsze skaczą ze strefy), 60 m (rocznik 2010 i młodsi startują ze startu wysokiego), 300 m dla wszystkich kategori wiekowych, oraz 600 m w kategorii dzieci starsze (roczniki 2006-2007), 800m w kategorii młodzież (rocznik 2004-2005)

KAŻDY ZAWODNIK MOŻE WYSTARTOWAĆ W : biegu na 60 m, skoku w dal (lub pchnięciu kulą w kategorii młodzież)  i w jednym biegu dłuższym do wyboru (300 m, 600 m lub 800m)

4. Planowany program minutowy dostępny w całości w regulaminie zawodów.

godziny rozpoczęcia konkurencji uzależnione są od ilości zgłoszonych zawodników!!!!!

Zawodnicy w kategorii dzieci młodsze startują ze startu wysokiego, w kategorii dzieci starsze i młodzież bieg na 60 m z bloków startowych.

Skok w dal mierzony ze strefy kat. młodzież z belki

5. Zgłoszenia do zawodów należy składać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do piątku poprzedzającego zawody do godziny 18:00.

Regulamin mityngu

Formularz zgłoszeniowy

ZAWODNICY UKS GEPARD ZAPISUJĄ SIĘ W FORMIE ELEKTRONICZNEJ BĄDŹ BEZPOŚREDNIO U TRENERÓW

W dniu zawodów wykreślenie lub dopisanie zawodnika będzie możliwe podczas weryfikacji.

DO ZOBACZENIA

Projekt współfinansowany ze środków finansowych m. st Warszawy

      logo ministerstwo nowe 

 PLAKAT

 

V Mityng lekkoatletyczny WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu
Opublikowano: sobota, 22, wrzesień 2018

Bieg na 60 m

 rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 41 MATYLDA  AZS-AWF Warszawa   10,68
2 24 Gosia  otrębusy   11,34
3 32 Ola   otrębusy   11,63
4 29 Gabrysia  UKS gepard   11,65
5 129 Matylda  UKS gepard   11,69
6 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa   11,84
7 1 Zuzia      ns
8 94 Hania  otrębusy   ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 200 Kuba  otrębusy   11,06
2 144 Jan  AZS-AWF W-wa   11,11
3 181 FILIP  AZS-AWF Warszawa   11,27
4 189 Jaś  otrębusy   11,72
5 172 Wojtek  otrębusy   12,17
6 154 Tymon  UKS gepard   13,96
7 176 Maciek  UKS gepard   ns

 

rocznik 2009

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 73 POLA  KS-Warszawianka   10,42
2 130 Daria  AZS-AWF Warszawa   10,55
3 22 Malwina  otrębusy   10,62
4 74 Zofia  UKS Gepard   10,65
5 57 Zuzia  UKS gepard   10,76
6 126 Maja  AZS-AWF W-wa   10,94
7 15 MAJA  AZS-AWF Warszawa   11,04
8 8 Julia  UKS gepard   11,06
9 34 Kaja  AZS-AWF W-wa   11,12
10 88 Inga  UKS Gepard   11,23
11 91 BASIA  AZS-AWF Warszawa   11,28
12 50 Patrycja  SP 92   11,36
13 87 Basia  UKS gepard   11,48
14 48 Mira  AZS-AWF W-wa   11,6
15 78 Pola  AZS-AWF W-wa   11,81
16 59 Gabrysia  otrębusy   12,27
17 109 Martyna  UKS Gepard   12,93
18 54 Antonina      ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 145 Nataniel  UKS gepard   10,41
2 187 Andrzej  otrębusy   10,58
3 161 Tymek  otrębusy   10,84
4 142 Dominik  SP 92   10,86
5 146 Maciek  SP 92   10,9
6 185 PIOTR  AZS-AWF Warszawa   10,93
7 188 Mateusz  UKS gepard   11,06
8 125 Jędrzej  UKS gepard   11,23
9 135 Nikodem  AZS-AWF W-wa   11,3
10 133 Mikołaj  otrębusy   11,61
11 151 Mieszko  UKS GEPARD   11,77
12 153 Filip  AZS-AWF W-wa   12,67

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 47 MARIKA  AZS-AWF Warszawa   9,5
2 79 Maja  SP 92   9,72
3 33 Jessica  UKS Zaułek   9,84
4 37 Basia  UKS gepard   9,86
5 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa   10,11
6 49 ZUZANNA  AZS-AWF W-wa   10,27
7 7 Iga  otrębusy   10,38
8 27 Róża  UKS Zaułek   10,48
9 38 Marta  SP 92   10,62
10 55 Julia  SP 92   10,65
11 80 Klara  UKS GEPARD   10,71
12 46 Zuzanna  AZS-AWF Warszawa   10,75
13 56 Pola  SP 92   10,76
14 21 Maja  otrębusy   10,93
15 52 Liwia  otrębusy   10,95
16 31 Natalia  otrębusy   10,98
17 76 Julia  UKS gepard   11,06
18 75 Marta  UKS Gepard   11,49
19 23 Ola  otrębusy   ns
20 51 Laura  otrębusy   ns

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 134 Tomasz  UKS Gepard   9,7
2 124 Jan AZS-AWF Warszawa   9,8
3 199 Kacper otrębusy   9,9
4 147 Kuba SP 92   9,92
5 196 Nataniel SP 92   10,04
6 197 Czarek otrębusy   10,06
7 180 KORDIAN  AZS-AWF W-wa   10,18
8 97 Mikołaj UKS gepard   10,21
9 121 Przemek AKL Ursynów   10,42
10 177 Tomek UKS Gepard   10,62
11 123 Rafał  AZS AWF Warszawa   10,69
12 175 Rafał SP 92   11,18
13 195 Aleksy SP 92   11,23
14 184 Antek SP 92   11,55
15 198 Kuba UKS Zaułek   11,65
16 179 PATRYK  AZS-AWF W-wa   17,19
17 190 Julian otrębusy    

 

 rocznik 2006-2005

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 5 MARIA  AZS-AWF Warszawa   8,66
2 139 Irena UKS gepard   8,94
3 110 Gabrysia UKS GEPARD   9,17
4 128 KAJA AZS-AWF W-wa   9,19
5 26 Zuzanna UKS Zaułek   9,25
6 43 JULIA KS-Warszawianka   9,33
7 61 OLIWIA AZS-AWF Warszawa   9,34
8 137 ZOFIA AZS-AWF W-wa   9,38
9 62 MAŁGORZATA AZS-AWF W-wa   9,58
10 35 Amelia UKS Zaułek   9,76
11 16 ZOSIA AZS-AWF Warszawa   9,84
12 92 NATALIA  AZS-AWF W-wa   9,9
13 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa   10,08
14 36 Ewa UKS Zaułek   10,11
15 12 Hanna AKL Ursynów   10,13
16 119 Maja SP 92   10,17
17 40 Maja AZS-AWF Warszawa   10,26
18 25 Ola UKS Zaułek   10,32
19 60 Gabrysia otrębusy   10,42
20 140 Antonina UKS Gepard   10,93
21 53 Amelia otrębusy   ns

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 194 Michał  UKS gepard   8,58
2 156 Kuba SP 92   8,62
3 152 Jan UKS Zaułek   8,65
4 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa   8,76
5 157 Adam AKL Ursynów   8,98
6 155 Marcel UKS gepard   9,11
7 132 KONRAD AZS-AWF Warszawa   9,18
8 18 TYMON AZS-AWF W-wa   9,35
9 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa   10,25
10 131 Tymon AZS AWF Warszawa   ns
11 171 Wojtek otrębusy   ns

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 72 ALEKSANDRA  AZS-AWF Warszawa   9,21
2 71 NATALIA  AZS-AWF Warszawa   9,26
3 44 Julia  AZS-AWF W-wa   9,91
4 136 ANTONINA  AZS-AWF W-wa   10,00
5 127 JULIA AZS-AWF W-wa   10,06
6 6 JAGODA  AZS-AWF W-wa   10,12
7 77 KATARZYNA AZS-AWF W-wa   10,29

 

 

CHŁOPCY 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 183 ANTONI AZS-AWF Warszawa   8,49
2 149 Jakub  AKL Ursynów   8,78
3 193 Piotr SP 92   8,79

 

BIEG NA 300 m

rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa   67,31
2 32 Ola otrębusy   67,8
3 29 Gabrysia  UKS gepard   68,28
4 1 Zuzia      69,17
5 94 Hania  otrębusy   70,72
6 24 Gosia  otrębusy   77,17
7 129 Matylda UKS gepard   ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 200 Kuba  otrębusy   61,34
2 181 FILIP AZS-AWF Warszawa   63,97
3 172 Wojtek otrębusy   66,97
4 189 Jaś  otrębusy   71,15
5 154 Tymon UKS gepard   75,51
6 176 Maciek UKS gepard   75,66

 

rocznik 2009 

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub   Czas
1 130 Daria  AZS-AWF Warszawa   56,85
2 45 Eliza AZS-AWF W-wa   62,09
3 74 Zofia Gepard   62,26
4 22 Malwina otrębusy   62,38
5 73 POLA KS-Warszawianka   62,77
6 50 Patrycja SP 92   63,22
7 34 Kaja AZS-AWF W-wa   65,45
8 15 MAJA AZS-AWF Warszawa   65,98
9 87 Basia UKS gepard   66,52
10 98 Lena AZS-AWF W-wa   66,57
11 88 Inga UKS Gepard   67,75
12 109 Martyna  UKS Gepard   73,68
13 54 Antonina      76,57
14 58 Marcelina UKS gepard   81,67
15 8 Julia UKS gepard   ns
16 59 Gabrysia otrębusy   ns
17 91 BASIA AZS-AWF Warszawa   ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 145 Nataniel  UKS gepard 55,44
2 146 Maciek SP 92 60,14
3 142 Dominik SP 92 60,28
4 161 Tymek otrębusy 61,87
5 188 Mateusz  UKS gepard 62,33
6 133 Mikołaj otrębusy 62,39
7 125 Jędrzej UKS gepard 62,53
8 185 PIOTR AZS-AWF Warszawa 67,33
9 135 Nikodem  AZS-AWF W-wa 67,49
10 187 Andrzej otrębusy 69,75
11 151 Mieszko UKS GEPARD ns

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 47 MARIKA AZS-AWF Warszawa 54,47
2 33 Jessica  UKS Zaułek 57,83
3 49 ZUZANNA  AZS-AWF W-wa 58,02
4 82 Julia  AZS AWF Warszawa 58,26
5 80 Klara  UKS GEPARD 58,57
6 52 Liwia otrębusy 58,86
7 56 Pola SP 92 58,92
8 55 Julia SP 92 60,39
9 76 Julia UKS gepard 61,07
10 138 Hania  SP 92 62,15
11 84 Oliwia SP 92 66,04
12 31 Natalia otrębusy 66,16
13 21 Maja  otrębusy 71,56
14 75 Marta  UKS Gepard 72,3
15 23 Ola  otrębusy ns
16 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 197 Czarek  otrębusy 54,19
2 121 Przemek AKL Ursynów 58,92
3 196 Nataniel SP 92 59,36
4 195 Aleksy  SP 92 65,05
5 124 Jan AZS-AWF Warszawa 1:15,87
6 199 Kacper otrębusy ns

 

 

rocznik 2006-2005

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 5 MARIA  AZS-AWF Warszawa 50,42
2 43 JULIA  KS-Warszawianka 52,45
3 92 NATALIA AZS-AWF W-wa 52,6
4 26 Zuzanna UKS Zaułek 52,74
5 137 ZOFIA  AZS-AWF W-wa 54,2
6 40 Maja  AZS-AWF Warszawa 60,6
7 53 Amelia otrębusy 62,13
8 36 Ewa  UKS Zaułek 65,18
9 25 Ola  UKS Zaułek 66,84
10 119 Maja  SP 92 73,34
11 35 Amelia  UKS Zaułek 78,65
12 4 Kamila AKL Ursynów ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 150 Jakub  AKL Ursynów 46,59
2 194 Michał UKS gepard 47,16
3 157 Adam  AKL Ursynów 47,93
4 132 KONRAD  AZS-AWF Warszawa 48,03
5 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa 48,7
6 173 Hubert otrębusy 50,09
7 152 Jan UKS Zaułek 54,28
8 159 Krzysztof AKL Ursynów 66,33
9 18 TYMON  AZS-AWF W-wa ns

 

 

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 120 Zosia  UKS Gepard 50,65
2 136 ANTONINA AZS-AWF W-wa 56,37
3 127 JULIA  AZS-AWF W-wa 63,73

 

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 149 Jakub  AKL Ursynów 53,21

 

 

BIEG NA 600 m

rocznik 2008-2007 

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 30 Julia Puszkarska UKS gepard 2007 02:14,77
2 46 Zuzanna Wieśniak AZS-AWF Warszawa 2007 02:22,04
3 7 Iga Benesz otrębusy 2008 02:25,22
4 51 Laura Poniatowska otrębusy 2007 ns

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 134 Tomasz  UKS Gepard 02:04,60
2 97 Mikołaj  UKS gepard 02:06,44
3 177 Tomek UKS Gepard 02:08,10
4 182 KONRAD AZS-AWF Warszawa 02:09,75
5 178 Mikołaj AZS AWF Warszawa 02:18,62
6 190 Julian otrębusy 02:20,05
7 175 Rafał SP 92 02:23,71
8 147 Kuba SP 92  ns

 

rocznik 2006-2005

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 3 Izabela AKL Ursynów 01:49,7
2 11 Anna  AKL Ursynów 01:50,08
3 128 KAJA AZS-AWF W-wa 01:59,8
4 2 Anna  AKL Ursynów 02:00,73
5 16 ZOSIA  AZS-AWF Warszawa 02:01,35
6 61 OLIWIA  AZS-AWF Warszawa 02:01,50
7 139 Irena UKS gepard 02:05,17
8 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa 02:05,70
9 62 MAŁGORZATA  AZS-AWF W-wa 02:13,26

 

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 158 Błażej  AKL Ursynów 01:46,26
2 155 Marcel UKS gepard 01:50,21
3 192 Maciek SP 92 01:53,06
4 171 Wojtek  otrębusy 01:56,99
5 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa 02:03,48
6 122 Witold  AKL Ursynów 02:12,74
7 148 Antoni AKL Ursynów 02:16,06

 

BIEG NA 800 m

rocznik 2004

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 120 Zosia  UKS Gepard 02:59,90
2 81 Helena  UKS gepard 03:09,92
3 26 Zuzanna UKS Zaułek 03:19,2

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Czas
1 183 ANTONI  AZS-AWF Warszawa 02:25,51
2 152 Jan UKS Zaułek 02:51,70

 

 

SKOK W DAL

rocznik 2010 i młodsi

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 42 Joanna  AZS-AWF Warszawa 2,96
2 41 MATYLDA  AZS-AWF Warszawa 2,89
3 24 Gosia  otrębusy 2,53
4 1 Zuzia   2,4
5 32 Ola otrębusy 2,26
6 94 Hania  otrębusy x

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 172 Wojtek  otrębusy 3,1
2 181 FILIP AZS-AWF Warszawa 2,85
3 144 Jan AZS-AWF W-wa 2,76
4 189 Jaś otrębusy 2,69
5 154 Tymon UKS gepard 2,56
6 176 Maciek UKS gepard 2,41
7 200 Kuba otrębusy x

 

rocznik 2009

DZIEWCZĘTA

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 15 MAJA  AZS-AWF Warszawa 3,34
2 73 POLA KS-Warszawianka 3,17
3 74 Zofia Gepard 3,15
4 22 Malwina  otrębusy 3,12
5 130 Daria AZS-AWF Warszawa 3,12
6 88 Inga UKS Gepard 2,96
7 57 Zuzia UKS gepard 2,82
8 91 BASIA AZS-AWF Warszawa 2,82
9 50 Patrycja  SP 92 2,74
10 87 Basia UKS gepard 2,68
11 109 Martyna UKS Gepard 2,68
12 126 Maja AZS-AWF W-wa 2,65
13 8 Julia UKS gepard 2,52
14 54 Antonina   2,18
15 58 Marcelina  UKS gepard 2,05
16 59 Gabrysia  otrębusy x

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 145 Nataniel  UKS gepard 3,54
2 125 Jędrzej UKS gepard 3,38
3 133 Mikołaj otrębusy 3,33
4 146 Maciek SP 92 3,32
5 161 Tymek  otrębusy 3,28
6 185 PIOTR AZS-AWF Warszawa 3,02
7 187 Andrzej  otrębusy 2,87
8 153 Filip  AZS-AWF W-wa 2,68
9 151 Mieszko UKS GEPARD 2,52

 

 

rocznik 2008-2007

DZIEWCZĘTA

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 47 MARIKA  AZS-AWF Warszawa 4,00
2 13 Zuzanna  AZS AWF Warszawa 3,97
3 23 Ola  otrębusy 3,88
4 33 Jessica UKS Zaułek 3,63
5 79 Maja SP 92 3,62
6 7 Iga otrębusy 3,52
7 38 Marta SP 92 3,39
8 30 Julia  UKS gepard 3,37
9 49 ZUZANNA AZS-AWF W-wa 3,37
10 27 Róża UKS Zaułek 3,35
11 17 Oliwia SP 92 3,34
12 31 Natalia otrębusy 3,32
13 46 Zuzanna  AZS-AWF Warszawa 3,25
14 138 Hania SP 92 3,25
15 39 Dominika UKS Gepard 3,21
16 52 Liwia  otrębusy 3,15
17 21 Maja otrębusy 2,88
18 28 Hania  UKS gepard 2,86
19 75 Marta UKS Gepard 2,81
20 76 Julia UKS gepard 2,08
21 51 Laura otrębusy  ns

 

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 196 Nataniel  SP 92 3,99
2 197 Czarek otrębusy 3,69
3 124 Jan AZS-AWF Warszawa 3,68
4 97 Mikołaj UKS gepard 3,58
5 180 KORDIAN  AZS-AWF W-wa 3,51
6 147 Kuba SP 92 3,33
7 123 Rafał AZS AWF Warszawa 3,23
8 179 PATRYK AZS-AWF W-wa 3,23
9 199 Kacper otrębusy 2,91
10 175 Rafał SP 92 2,83
11 198 Kuba UKS Zaułek 2,78
12 184 Antek  SP 92 2,75
13 177 Tomek UKS Gepard ns
14 190 Julian otrębusy ns
15 195 Aleksy SP 92 ns

 

rocznik 2006-2007

DZIEWCZYNKI

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 5 MARIA AZS-AWF Warszawa 4,45
2 43 JULIA KS-Warszawianka 4,43
3 26 Zuzanna UKS Zaułek 4,42
4 139 Irena UKS gepard 4,28
5 137 ZOFIA AZS-AWF W-wa 3,99
6 12 Hanna AKL Ursynów 3,94
7 62 MAŁGORZATA AZS-AWF W-wa 3,83
8 128 KAJA AZS-AWF W-wa 3,83
9 4 Kamila  AKL Ursynów 3,82
10 92 NATALIA AZS-AWF W-wa 3,80
11 61 OLIWIA  AZS-AWF Warszawa 3,74
12 25 Ola UKS Zaułek 3,73
13 40 Maja  AZS-AWF Warszawa 3,64
14 14 JOANNA  AZS-AWF W-wa 3,60
15 35 Amelia UKS Zaułek 3,58
16 16 ZOSIA AZS-AWF Warszawa 3,56
17 36 Ewa UKS Zaułek 3,50
18 140 Antonina UKS Gepard 3,11
19 53 Amelia otrębusy 3,06

 

CHŁOPCY

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 194 Michał  UKS gepard 5,03
2 150 Jakub AKL Ursynów 4,97
3 155 Marcel UKS gepard 4,96
4 186 CYPRIAN AZS-AWF Warszawa 4,81
5 160 Michał AKL Ursynów 4,64
6 152 Jan UKS Zaułek 4,63
7 156 Kuba SP 92 4,47
8 159 Krzysztof AKL Ursynów 4,07
9 18 TYMON AZS-AWF W-wa 4,04
10 192 Maciek SP 92 4,02
11 141 Paweł AKL Ursynów 3,93
12 143 STANISŁAW  AZS-AWF W-wa 3,54
13 131 Tymon AZS AWF Warszawa NS
14 171 Wojtek otrębusy NS
15 173 Hubert otrębusy NS

 

rocznik 2004

DZIEWCZYNKI

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 72 ALEKSANDRA  AZS-AWF Warszawa 4,44
2 127 JULIA AZS-AWF W-wa 3,71
3 136 ANTONINA  AZS-AWF W-wa 3,56
4 71 NATALIA AZS-AWF Warszawa 3,49
5 44 Julia AZS-AWF W-wa 3,45
6 6 JAGODA AZS-AWF W-wa 3,18
7 77 KATARZYNA AZS-AWF W-wa NS

 

 

CHŁOPCY

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 193 Piotr  SP 92 4,36
2 183 ANTONI  AZS-AWF Warszawa 4,13

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

rocznik 2004

DZIEWCZĘTA 3kg

 

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 60 Gabrysia  otrębusy 6,49
2 81 Helena UKS gepard 6,36

 

 

CHŁOPCY 5kg

Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Wynik
1 191 Gustaw  UKS gepard 8,08
2 141 Paweł AKL Ursynów 6,36
3 160 Michał AKL Ursynów 6,21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce nożnej szkół podstawowych kat. młodzież

Kategoria: Działalność klubu
Opublikowano: piątek, 29, wrzesień 2017

21-22 wrzesień 2017

Harmonogram:
                 
DZIEWCZYNKI   CHŁOPCY
GRUPA A GRUPA B     GRUPA A   GRUPA B
1 SP 65 1 SP 267   1 SP 392 1 LO LXIV
2 LO LXIV 2 LO XVI   2 SP 92 2 SP 267
3 SP 392 3 SP 92   3 LO XVI 3 SP 65
                 
21.09.2017 r.          
DZIEWCZYNKI   22.09.2017 r.
Godz. Boisko A Godz. Boisko B   Godz. Boisko A Godz. Boisko B
09:00 SP 65 – SP 392 09:00 SP 267 – SP 92   09:30 ½ finału dziewcząt A1 – B2 09:30 ½ finału dziewcząt B1 – A2
09:30 LO LXIV – SP 392 09:30 LO XVI – SP 92   10:00 ½ finału chłopcy A1 – B2 10:00 ½ finału chłopcy B1 – A2
10:00 SP 65 – LO LXIV 10:00 SP 267 – LO XVI   10:30 Mecz o 3 miejsce dziewcząt 10:30 Finał Dziewcząt
CHŁOPCY   11:00 Mecz o 3 miejsce chłopców 11:00 Finał Chłopców
10:30 SP 392 – LO XVI 10:30 LO LXIV – SP 65          
11:00 SP 92 – LO XVI 11:00 SP 267 – SP 65          
11:30 SP 392 – SP 92 11:30 LO LXIV – SP 267          
                 

 

      DZIEWCZYNKI      
                         
GRUPA A SP 65 LO LXIV SP 392 PKT Miejsce   GRUPA B SP 267 LO XVI SP 92 PKT Miejsce
SP 65   3 - 0 3 - 0 6 1   SP 267   0 - 2 2 - 5 0 3
LO LXIV 0 - 3   3 - 0 3 2   LO XVI 2 - 0   1 - 3 3 2
SP 392 0 - 3 0 - 3   0 0   SP 92 5 - 2 3 - 1   6 1
                         
                         
      CHŁOPCY      
                         
GRUPA A SP 392 SP 92 LO XVI PKT Miejsce   GRUPA B LO LXIV SP 267 SP 65 PKT Miejsce
SP 392   15 - 0 14 - 0 1   LO LXIV   13 - 0 11 - 1 6 1
SP 92 0 - 15   2 - 4 0 3   SP 267 0 - 13   4 - 7 3
LO XVI 0 - 14 4 - 2   3 2   SP 65 1 - 11 7 - 4   3 2
                         
półfinały dziewcząt:         półfinały chłopców:      
SP 65 1:0 (0:0) k. 2:0 LO XVI         SP 392 15 - 0 SP 65      
LO LXIV 3 - 1 SP 92         LO LXIV 2:1 (1:1) k. 3:1 LO XVI      
                         
o 3 m-c         o 3 m-c      
SP 92 3 - 2 LO XVI         SP 65 4 - 7 LO XVI      
                         
finał         finał      
SP 65 1 - 4 LO LXIV         SP 392 3 - 1 LO LXIV      

IV Mityng Lekkoatletyczny 20.05.2017 WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu
Opublikowano: sobota, 20, maj 2017

WYNIKI

 

bieg na 60 m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 8,75
2 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 9,17
3 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 9,18
4 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 9,33
5 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 9,34
6 45 Aleksandra Bochińska AZS - AWF 2004 9,48
7 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 9,48
8 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 9,53
9 184 Wiktoria Kończak  UKS Otrębusy 2004 9,56
10 52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004 9,64
11 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 9,66
12 41 Helena Torchalska  UKS Otrębusy 2004 9,73
13 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 9,75
14 61 Zofia Gawrońska UKS GEPARD 2004 9,81
15 115 Emilia Grzęda  UKS -SPRINT2020 2005 9,87
16 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 10,00
17 93 Ala Kontkiewicz UKS GEPARD 2004 10,12
18 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 10,20
19 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 10,23
20 62 Martyna Dygoń UKS GEPARD 2004 10,25
21 84 Maja Minczewska SP 92 2005 10,35
22 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 10,37
23 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 10,45
24 122 Klaudia Paziewska UKS -SPRINT2020 2005 10,89
25 197 Lena Penconek  UKS Otrębusy 2005 11,00
26 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005  
27 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005  
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 9,5
2 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 9,84
3 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 9,97
4 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 10,17
5 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 10,20
6 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 10,31
7 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 10,85
8 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 11,32
9 58 Kasia Małecka SP 92 2007 11,59
10 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 11,84
11 6 Maja Mularska   2007 12,07
12 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 12,10
13 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 12,64
14 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 13,46
15          

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 8,82
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 8,87
3 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 9,10
4 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 9,15
5 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 9,22
6 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 9,42
7 179 Tobiasz Martyniuk UKS GEPARD 2004 9,43
8 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 9,85
9 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 9,85
10 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 9,95
11 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 9,96
12 117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004 10,04
13 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 10,57
14 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004 10,63
15 169 Bartek Mika SP 92 2004 10,84
16 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 10,90
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 9,28
2 171 Krzysztof Grochowski UKS -SPRINT2020 2007 9,32
3 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006 9,84
4 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 9,95
5 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 10,12
6 172 Oskar Adamek UKS -SPRINT2020 2006 10,18
7 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 10,42
8 192 Ignacy Drzewiecki SP 92 2007 10,59
9 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 10,62
10 191 Jakub Dymowski UKS GEPARD 2007 10,75
11 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 11,39
  113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007 11,56
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 128 Liwia Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 10,21
2 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 10,59
3 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 10,73
4 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 10,93
5 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 11,17
6 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 11,35
7 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 11,45
8          
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 11,04
2 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 11,14
3 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 11,23
4 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 11,70
5 102 Anna Pietruszewska  UKS -SPRINT2020 2009 11,79
6 163 Aleksandra Rycak  UKS -SPRINT2020 2009 11,89
7 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 12,04
8 141 Maria Krzykalska UKS -SPRINT2020 2009 12,04
9 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 12,34
10 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010 12,51
11 106 Karolina Czyż  UKS -SPRINT2020 2010 12,86
12 174 Zuzanna Gieryszewska UKS GEPARD 2009 13,32
13 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 13,34
14 66 Antonina Kozerska   2011 13,75
15 167 Amelia Osowska SP 92 2010 14,21
16 5 Hania Siemieniewska   2011 16
17 13 Atonina Kurowska SP 92 2009  

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 118 Oskar Obłękowski UKS -SPRINT2020 2008 9,82
2 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 9,85
3 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 10,10
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 10,59
5 165 Jan Stolarczyk UKS GEPARD 2008 10,78
6 182 Artur Kornatowski SP 267 2008 10,84
7 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 11,18
8 166 Wiktor Karwat UKS GEPARD 2008 12,51
9 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 11,06
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 11,78
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 11,87
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 12,03
5 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009 12,25
6 105 Jakub Symołon SP 267 2010 12,70
7 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 12,86
8 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 13,25
9 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 13,28
10 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 13,54
11 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 13,68
12 85 Tymon Grzegorczy SP 92 2010 14,07
13 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
14          

 Skok w dal

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 4,63
2 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 4,37
3 41 Helena Torchalska  UKS Otrębusy 2004 4,23
4 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 4,22
5 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 4,15
6 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 4,14
7 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 4,14
8 52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004 4,14
9 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 4,12
10 14 Maja Siemieniewska SP 92 2004 4,04
11 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 4,04
12 184 Wiktoria Kończak  UKS Otrębusy 2004 3,99
13 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005 3,88
14 61 Zofia Gawrońska UKS GEPARD 2004 3,85
15 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 3,85
16 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 3,82
17 93 Ala Kontkiewicz UKS GEPARD 2004 3,69
18 115 Emilia Grzęda  UKS -SPRINT2020 2005 3,63
19 84 Maja Minczewska SP 92 2005 3,45
20 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 3,33
21 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 3,30
22 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 3,27
23 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 3,19
24 197 Lena Penconek  UKS Otrębusy 2005 3,15
25 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 3,11
26 122 Klaudia Paziewska UKS -SPRINT2020 2005 2,98
27 94 Ola Dziewulska SP 92 2004 2,75
28 45 Aleksandra Bochińska AZS - AWF 2004  
28 62 Martyna Dygoń UKS GEPARD 2004  
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 3,77
2 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 3,61
3 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 3,43
4 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 3,36
5 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 3,17
6 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 3,12
7 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 2,96
8 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 2,90
9 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 2,81
10 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 2,77
11 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 2,69
12 6 Maja Mularska   2007 2,33
13 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 2,33
  58 Kasia Małecka SP 92 2007 2,08

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 4,78
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 4,71
3 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 4,56
4 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 4,44
5 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 4,40
6 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 3,98
7 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 3,97
8 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 3,94
9 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 3,73
10 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 3,34
11 117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004 3,22
12 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 3,15
13 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 3,07
14 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004  
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2006-2007          
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 171 Krzysztof Grochowski UKS -SPRINT2020 2007 4,49
2 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 4,21
3 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006 3,88
4 172 Oskar Adamek UKS -SPRINT2020 2006 3,59
5 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 3,44
6 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 3,27
7 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 3,22
8 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 3,04
9 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 3,00
10 185 Piotrek Mierzejewski UKS GEPARD 2007 2,98
11 113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007 2,89
12 90 Emil Haber  UKS Otrębusy 2006  
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 127 Letycja  Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 3,59
2 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 3,16
3 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 3,07
4 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 2,93
5 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 2,79
6 128 Liwia Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 2,77
7 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 2,73
8 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 2,73
9          
           
           
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 3,15
2 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 3,01
3 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 2,98
4 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 2,90
5 102 Anna Pietruszewska  UKS -SPRINT2020 2009 2,84
6 173 Maja Kucharska  UKS SPRINT 2020 2009 2,69
7 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010 2,67
8 13 Atonina Kurowska SP 92 2009 2,62
9 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 2,53
10 106 Karolina Czyż  UKS -SPRINT2020 2010 2,39
11 5 Hania Siemieniewska   2011 2,35
12 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 2,32
13 163 Aleksandra Rycak  UKS -SPRINT2020 2009 2,31
14 174 Zuzanna Gieryszewska UKS GEPARD 2009 2,31
15 141 Maria Krzykalska UKS -SPRINT2020 2009 2,19
16 167 Amelia Osowska SP 92 2010 2,10
17 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 2,02
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 118 Oskar Obłękowski UKS -SPRINT2020 2008 3,82
2 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 3,18
3 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 3,14
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 3,06
5 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 2,96
6 165 Jan Stolarczyk UKS GEPARD 2008 2,93
7 166 Wiktor Karwat UKS GEPARD 2008 2,41
8 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
           
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 3,04
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 2,93
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 2,72
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 2,61
5 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 2,47
6 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009 2,35
7 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 2,33
8 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 2,33
9 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 2,11
10 85 Tymon Grzegorczy SP 92 2010 2,04
11 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 1,99
12 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
13          

bieg na 300 m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 116 Iga Kur UKS -SPRINT2020 2004 00:48,22
2 56 Kaja Szmagała AZS - AWF 2005 00:50,12
3 130 Dominika Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005 00:50,53
4 72 Maria Śliwka AZS - AWF 2005 00:50,84
5 131 Amelia Lodkowska UKS -SPRINT2020 2005 00:50,97
6 55 Milena Węgiel AZS - AWF 2004 00:52,64
7 123 Irena Łuszczewska UKS GEPARD 2005 00:53,04
8 63 Julia Smolarczyk Warszawianka 2005 00:53,19
9 15 Kamila Skalska UKS Otrębusy 2005 00:54,51
10 14 Maja Siemieniewska SP 92 2004 00:54,62
11 71 Aleksandra Pawlak AZS - AWF 2004 00:55,58
12 188 Maja Penconek  UKS Otrębusy 2005 00:59,67
13 94 Ola Dziewulska SP 92 2004 00:59,73
14 101 Anna Dobosz UKS -SPRINT2020 2005 01:01,76
15 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005  
16 129 Aleksandra Kwiatkowska  UKS -SPRINT2020 2005  
17 164 Zuzanna Chyba  UKS -SPRINT2020 2005  
18          
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006 00:55,15
2 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007 00:56,28
3 112 Iga Woźniak  MKS Syrena 2006 00:57,08
4 151 Nikola Bienias UKS -SPRINT2020 2006 00:57,78
5 75 Amelia Ludźwiniak Warszawianka 2006 01:00,31
6 77 Michalina Ściuba Warszawianka 2007 01:05,44
7 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007 01:09,44
8 58 Kasia Małecka SP 92 2007 01:10,50
9 67 Martyna Ludwiniak Warszawianka 2007 01:13,33
10 178 Angelika Frączek  UKS Otrębusy 2007 01:14,37
11 6 Maja Mularska   2007 01:16,39
12 177 Amelia Czekalska  UKS Otrębusy 2007 01:16,56
13          
14          
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2004-2005
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 195 Michał Gałazin UKS GEPARD 2005 00:47,45
2 161 Alan Kragulewicz UKS -SPRINT2020 2004 00:47,81
3 179 Tobiasz Martyniuk UKS GEPARD 2004 00:49,4
4 180 Gustaw Jancik UKS GEPARD 2005 00:51,75
5 126 Jan Miroslaw  MKS Syrena 2005 00:54,98
6 82 Tomek Gackowski Szkoła Przymierza Rodzin 2005 00:58,65
7 176 Mikołaj Łuczyński SP 92 2004 01:01,94
  169 Bartek Mika SP 92 2004 01:03,2
  117 Mikołaj Bujak UKS Otrębusy 2004  
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2006-2007
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 89 Julek Walas UKS Otrębusy 2006 00:50,56
2 81 Janek Napiórkowski Szkoła Przymierza Rodzin 2006 00:55,26
3 88 Jan Moskal UKS GEPARD 2007 00:56,75
4 192 Ignacy Drzewiecki SP 92 2007 01:00,69
5 87 Błażej Kaczanowski  UKS Otrębusy 2006 01:01,58
6 191 Jakub Dymowski UKS GEPARD 2007 01:03,3
7 113 Michał Chocyk  UKS Otrębusy 2007  

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 127 Letycja  Kopeć  UKS -SPRINT2020 2008 00:59,58
2 60 Julia Szyper UKS GEPARD 2008 01:00,70
3 168 Iga Benesz UKS Otrębusy 2008 01:06,65
4 68 Róża Dukaczewska Warszawianka 2008 01:10,00
5 42 Marysia Ważny UKS Otrębusy 2008 01:11,62
6 51 Jadzia Walas  UKS Otrębusy 2008 01:12,83
7 50 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 01:16,31
8          
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 65 Weronika Kozerska UKS GEPARD 2009 01:03,23
2 49 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 01:04,42
3 64 Pola Smolarczyk Warszawianka 2009 01:05,76
4 173 Maja Kucharska  UKS SPRINT 2020 2009 01:11,30
5 59 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 2009 01:12,45
6 183 Malwina Grzesiuk  UKS Otrębusy 2009 01:13,19
7 91 Basia Zgiep UKS GEPARD 2009 01:15,44
8 78 Maja Kieszkowska UKS GEPARD 2009 01:22,23
9 66 Antonina Kozerska   2011 01:26,60
10 167 Amelia Osowska SP 92 2010 01:27,80
11 4 Maja Bartkiewicz UKS GEPARD 2010  
12 13 Atonina Kurowska SP 92 2009  
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2008
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 103 Kacper Kończak  UKS Otrębusy 2008 00:56,94
2 92 Mikołąj Kuczaba SP 267 UKS Ronin Team 2008 00:58,25
3 186 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2008 00:58,79
4 100 Hubert Falkowski  UKS Otrębusy 2008 01:03,65
5 182 Artur Kornatowski SP 267 2008 01:04,15
6 107 Paweł Kowalewski  UKS Otrębusy 2008  
           
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 86 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2009 00:59,81
2 76 Olaf Szczęsny UKS GEPARD 2010 01:04,48
3 53 Jędrzej Sztyk UKS GEPARD 2009 01:06,42
4 114 Olaf Sobecki  UKS Otrębusy 2009 01:06,78
5 47 Bartek Rafiński UKS GEPARD 2009 01:15,81
6 108 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2010 01:18,22
7 104 Kuba Wodzyński  UKS Otrębusy 2010 01:19,01
8 175 Oliwier Batóg SP 92 2009 01:20,14
9 99 Jan  Walas  UKS Otrębusy 2010 01:20,26
10 44 Marcin Dębiński UKS GEPARD 2009  
11 98 Adrian Niewiadomski  UKS Otrębusy 2010  
12          
13          

bieg 600m

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2004-2005
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 46 Gabriela Przeorska AZS - AWF 2004 02:03,00
2 111 Paula Bielawska  MKS Syrena 2004 02:04,60
3 121 Karolina Skurzak  UKS -SPRINT2020 2005 02:05,90
4 187 Natalia Pawłowska  UKS Otrębusy 2004 02:07,64
5 73 Joanna Piasecka AZS - AWF 2005 02:13,13
6 3 Martyna Dębińska UKS GEPARD 2005 02:20,22
7 84 Maja Minczewska SP 92 2005 02:28,90
  52 Martyna Modliborek AZS - AWF 2004  
           
           
           
    LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2006-2007    
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 83 Maja Nastachowska UKS GEPARD 2006 02:03,13
2 74 Oliwia Piątkowska AZS - AWF 2006 02:07,20
3 198 OLA Skalska   UKS Otrębusy 2006 02:19,25
4 57 Marika Stefańska UKS GEPARD 2007  
5 193 Julia Matysiak  UKS Otrębusy 2006  
6 194 Julia Pawluk  UKS Otrębusy 2007  
12          
LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2004-2005
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 97 Aleks Szydlik  UKS Otrębusy 2004 01:53,70
2 95 Jakub Tryc UKS GEPARD 2005 01:56,19
3 170 Piotrek Perzak SP 92 2004 01:57,64
4 125 Hubert Grobelny  MKS Syrena 2004 02:00,45
5 181 Marcel Dobrowolski UKS GEPARD 2005 02:03,02
6 48 Stanisław Piasecki AZS - AWF 2005 02:05,09
7 96 Filip Zygmont SP 92 2005 02:06,87
8 16 Maciek Kaczanowski UKS Otrębusy 2004 02:18,21
9 162 Aleksander Tarnkowski  UKS -SPRINT2020 2005  
           
           
    LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2006-2007    
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 54 Tomek Batog UKS GEPARD 2007 02:18,21
2 43 Mikołaj Sztyk UKS GEPARD 2007 02:19,91
3 185 Piotrek Mierzejewski UKS GEPARD 2007 02:40,18
4 90 Emil Haber  UKS Otrębusy 2006  
5 196 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 2006