Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

XXIII Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Kategoria: Sezon 2015
Opublikowano: poniedziałek, 08, czerwiec 2015

30 maja nasi zawodnicy wystartowali w zawodach biegowych w Balicach koło Sochaczewa. Był to nasz debiut na tej imprezie ale zakończył się sukcesem : ) W klasyfikacji szkół podstawowych jako drużyna zajęliśmy IV MIEJSCE !!!!!!!!! a wystartowały 62 szkoły podstawowe


IDbiegu: 1 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy I szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Burmistrza Sochaczewa
1 LENA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
2 MAJA FELIKSIAK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
3 OLA SKRZYPEK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
4 MAŁGORZATA MATUSIK Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 MARIA MALINOWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
6 NATALIA GRODECKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
7 JULIA ZDUŃCZYK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
8 ZOFIA KRUSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
9 JULIA MODELEWSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 KAMILA ŚLIWIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
11 OLIWIA KŁOS Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
12 DOBROSLAWA KACPRZYK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
13 ALICJA ZDANOWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
14 KORNELIA PAKUŁA Szkoła Podstawowa w Iłowie
15 KATARZYNA BOGUSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Żukowie
16 JULIA TURALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
17 WIOLETTA KOWALIK Szkoła Podstawowa w Rybnie
18 WIKTORIA GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
19 WIKTORIA KIESZEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
20 MAGDALENA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
21 OLIWIA PRZYDWORSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
22 MARIA BOLCZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
23 EMILIA WYSZOGRODZKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
24 ZUZANNA CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
25 KAROLINA ŁUKASIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
26 MAJA MIECZNIKOWSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
27 PATRYCJA TKACZ Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
28 JULIA SZTUBECKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
29 MARCELINA TOMASZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
30 MAJA WĄSOWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

33 AGATA BARDZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
34 OLA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 NIKOLA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
36 JULIA ŻEBROWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
37 OLIWIA KOLASA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
38 KAROLINA SAŁACIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
39 BARBARA SKONECZNA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
40 GABRIELA ZAKRZEWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
41 OLIWIA JANIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
42 KLAUDIA BOGUCKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
43 WERONIKA STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
44 KLARA KISIEL Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
45 ZUZNANNA ZAWIŚLAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
46 JULIA STOMPÓR Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
47 OLIWIA WOLSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
48 BLANKA TRZCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
49 ANNA KRÓLAK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
50 PATRYCJA PTASZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
51 ALEKSANDRA ZABOST Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
52 MICHALINA JANICKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
53 AGNIESZKA PIĄTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
54 ALEKSANDRA KUROWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
55 MARTA KOCHAŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
56 ANASTAZJA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
57 MARIA OLOBRY Szkoła Podstawowa w Gawłowie
58 WERONIKA GRZELAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
59 WIKTORIA WASILEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
60 OLA GRABOWICZ Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
61 KINGA SEJDAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
62 MAJA PAKULSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
63 ALEKSANDRA SZYBKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
64 AMELIA BIAŁECKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
65 JULIA GALA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie

66 Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
67 MARIA NIEMIEC Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
68 ZUZANNA LEDZION Szkoła Podstawowa w Wygodzie
69 MARIA ROSIAK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
70 NIKOLA SIMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
71 ZUZANNA KARCZEWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
72 KATARZYNA SUPLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
73 MARTA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
74 MAJA PINDOR Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
75 VICTORIA GROMEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
76 SANDRA MOSTOWSKA Szkoła Podstawowa w Janowie
77 JULIA GĄSIOROWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
78 PATRYCJA KANTARSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
79 OTYLIA REDESTOWICZ Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

w y n i k i indywidualne wg. biegu
IDbiegu: 2 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy I szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej
1 ERNEST TYL Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
2 FRANCISZEK SZYMAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
3 JAN RACZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 JAKUB PACEK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
5 BARTŁOMIEJ KACPRZYK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
6 FILIP MAZURKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
7 ALAN KOBIERSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
8 FILIP ZYGMUNCIAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
9 KAJETAN WOJCIECHOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
10 MARCELI DOBRZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
11 JAKUB DRZEWIECKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
12 MARCEL LEMAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 KONRAD ZDANOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
14 KACPER GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
15 SENASTIAN KUCIAPSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
16 KAMIL JAŻDŻYK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
17 PIOTR KOPER Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
18 TOMASZ KOBIERECKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
19 MAKS ROŻNIATOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
20 FILIP REGULSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
21 MAREK MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
22 HUBERT JASIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
23 ADAM KRAJEWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
24 ADRIAN STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
25 MACIEJ PORYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
26 MICHAŁ STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
27 MATEUSZ BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
28 BARTEK FOKS Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
29 IGOR ŁUCZYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
30 MARCEL STEFAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

31 Podstawowa w Kozłowie Biskupim
32 IGOR WASILEWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
33 MATEUSZ BANASIEWICZ Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
34 MATEUSZ LIPKA-KOZANKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
35 IGNACY WINKLER Szkoła Podstawowa w Gawłowie
36 JAKUB MILCZAREK Szkoła Podstawowa w Paprotni
37 BARTOSZ FRYDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
38 JAKUB ROSŁONIAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
39 SEBASTIAN KOSZPER Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
40 MATEUSZ MOKOS Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
41 RADOSŁAW MIKUCKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
42 JAKUB KURKUS Szkoła Podstawowa w Węgrowie
43 BARTEK LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
44 FILIP MIAZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
45 PAWEŁ SZCZEPAŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
46 OLIWIER MARTOFEL Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
47 SEBASTIAN WOSIŃSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
48 SEBASTIAN SZWARC Szkoła Podstawowa w Giżycach
49 GRACJAN SKORUPSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
50 KRYSTIAN TOMCZYK Szkoła Podstawowa w Żukowie
51 ALEKSANDER KOPCZYŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
52 HUBERT JUREK Szkoła Podstawowa w Iłowie
53 OLIWIER OLPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
54 JAKUB KIEŁBIK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
55 MICHAŁ SUSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
56 ANTONI BIEŃCZYK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
57 BARTOSZ ZARĘBA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
58 FRANCISZEK WOJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
59 WIKTOR JĘDRZEJEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
60 PATRYK ŚNIEGUCKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
61 DAWID GOŁĘBIOWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
62 ERYK ROMANOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
63 MAKS LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
64 KACPER ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
65 SEBASTIAN SKIBNIEWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku

66 Szkoła Podstawowa w Janowie
67 IGOR SIEROCIŃSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
68 SZYMON BOGUSZ Szkoła Podstawowa w Janowie
69 JAKUB PRZYBYSZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
70 BARTOSZ TOMICKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
71 SZYMON KONIK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
72 DAMIAN BARCIAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
73 KACPER DĄBROWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
74 OLIWIER KALINOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
75 KRYSTIAN MUSIAŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
76 JAKUB CYTACKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
77 JAKUB STANISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
78 ADRIAN SZYPEREK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
79 KAMIL MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
80 SEBASTIAN BERNACIK Szkoła Podstawowa w Pukininie
81 KAROL SERWIŃSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
82 JAKUB NOWAK Szkoła Podstawowa w Pukininie
83 CEZARY PRZYTUŁA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
84 MARCEL KUNIKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
85 FILIP KACPERSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
86 PIOTR GUTKOWSKI Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
87 ALEKSANDER GRZEGORZEW Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
88 FRANCISZEK ŁAKUS Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
89 DAWID STACHOWIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie
90 SEBASTIAN KAMIENIARCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
91 DAMIAN KRUK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
92 DAWID KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
93 JAKUB GŁAŻEWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
94 DAWID GÓRECKI Szkoła Podstawowa w Giżycach

IDbiegu: 3 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy II szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Ministra Sportu i Turystyki
1 JULIA JASIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
2 ROKSANA MAZUREK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
3 ZUZIA KWIECIEŃ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
4 AMELIA DOBROWOLSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
5 GABRYSIA KOŁODZIEJSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
6 MAŁGORZATA KOCIK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
7 KARINA ZAŁĘCKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
8 NATALIA PRZYBYSZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
9 ANNA KARPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
10 JAGODA CABAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
11 JULIA BUCZEK Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
12 ANNA OBERCICH Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
13 MAJA NASTACHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
14 WIKTORIA BALCERAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
15 KAROLINA CIEPLAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
16 OLIWIA GELLER Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
17 SOPHIE KARSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 MAJA KONOPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
19 KAROLINA FILANOWSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
20 AMELIA MICHALAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
21 JULIA PANASIUK Szkoła Podstawowa w Paprotni
22 PATRYCJA KUCHARSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
23 ADRIANNA ŚWIĄDER Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
24 ANIA BIEŃKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
25 NATALIA KORDZI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
26 DOMINIKA CZUBAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
27 ANTONINA WITCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
28 ANNA FILIPAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
29 URSZULA WALISIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
30 NIKOLA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie

31 Podstawowa w Kozłowie Biskupim
32 KAROLINA KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
33 IZABELA KACZMARSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
34 MARLENA WOLF Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 MARIA SYPEREK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
36 KINGA BRZEZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
37 PATRYCJA DZIKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
38 EMILIA ROSIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
39 KLAUDIA GAJEWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
40 KAROLINA BUZA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
41 KAROLINA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
42 ALEKSANDRA POPŁAWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
43 NATALIA CELAREK Szkoła Podstawowa w Śladowie
44 OLGA RANACHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
45 MAJA WIECZOREK Szkoła Podstawowa w Paprotni
46 POLA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
47 JULIA NOWAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
48 OLGA PYTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
49 OLIWIA JAROSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
50 ZUZANNA KOWALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
51 ZUZANNA ROGACKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
52 KATARZYNA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
53 JULITA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
54 MAJA CICHA Szkoła Podstawowa w Żukowie
55 MAJA PIOTROWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
56 KAROLINA SKUMIAŁ Szkoła Podstawowa w Kamionie
57 GABRIELA KSIĄŻEK Szkoła Podstawowa w Stoczku
58 JULIA MENTLAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
59 OLA RADOMSKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 OTYLIA DUDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
61 MAJA MAPANOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
62 ALICJA SIEROCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
63 MAJA NAWROCKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
64 PATRYCJA WOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
65 NATALIA STANISZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie

66 Szkoła Podstawowa w Rybnie
67 ROKSANA ŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
68 MARIA GROMEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
69 MARTYNA SKOTAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
70 ALEKSANDRA KOZA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
71 KATARZYNA CHMIELEWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
72 SANDRA BARTOSIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
73 AMELIA KUTA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
74 JULIA WESOŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
75 WANESSA WALCZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
76 NATALIA STOLARCZYK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
77 ALEKSANDRA FRANKOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
78 KAROLINA DZIEDZIC Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

IDbiegu: 4 Dystans: 500 m Nazwa biegu: klasy II szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Starosty Sochaczewskiego
1 WIKTOR SOT Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
2 PATRYK STANIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
3 SZYMON SKORUPA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
4 ŁUKASZ MOKOS Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
5 ŁUKASZ WĄSOWSKI Szkoła Podstawowa w Węgrowie
6 BARTOSZ FIGAT Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
7 MATEUSZ ŁUKAWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
8 PATRYK BIAŁOBRZESKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
9 SZYMON CIUPA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
10 JAKUB LIPSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
11 KACPER MOSKWIAK Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
12 MIŁOSZ KLUCZYK Szkoła Podstawowa w Żukowie
13 DAWID LISICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
14 KONRAD LOREK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
15 MATEUSZ BOCZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
16 WIKTOR WOJTERA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
17 BARTOSZ WITECKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
18 ADAM GÓRSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
19 ANTEK MAZUREK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
20 JAKUB WIDYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
21 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
22 MIŁOSZ ROSA Szkoła Podstawowa w Paprotni
23 HUBERT DYRA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
24 JAKUB BINIENDA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
25 ERNEST PRZESTRZELSKI Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
26 SZYMON BUDEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
27 SZYMON TOMCZAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
28 BARTOSZ KRAWCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
29 MARCIN PAWLAK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
30 MACIEJ HOMANOWSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

 31 Podstawowa w Międzyborowie
32 JAN PAWŁOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
33 KACPER SZOSTAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
34 ADRIAN SAŁACIŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 JAKUB STRUŚ Szkoła Podstawowa w Węgrowie
36 PAWEŁ UZIĘBŁO Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
37 MATEUSZ JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
38 BARTŁOMIEJ DMOCH Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
39 JAKUB ROKICKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
40 KACPER JANKOWSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
41 KUBA STANKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
42 HUBERT CHŁYSTEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
43 MARCIN JAGNIĄTOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
44 SZYMON GĘDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
45 FILIP WOŹNICKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
46 KACPER DRĄŻKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
47 FILIP DĄBRZAŁ Szkoła Podstawowa w Iłowie
48 JAKUB PAWLAK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
49 PATRYK POWIERŻA Szkoła Podstawowa w Stoczku
50 ADAM OSTROWSKI Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
51 ROBERT STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
52 MACIEJ WÓJCIK Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
53 SEBASTIAN KOŁODZIEJCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
54 DAWID DMOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
55 KACPER ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Iłowie
56 ŁUKASZ ZGÓRZAK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
57 TOMEK TABOROWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
58 ADAM FELCZAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
59 PIOTR BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
60 JAN BAGRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
61 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
62 GABRIEL PASIŃSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
63 DAWID STOPCZYK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
64 JAN ANYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
65 BARTŁOMIEJ TONECKI Szkoła Podstawowa w Giżycach

66 Szkoła Podstawowa w Giżycach
67 JAKUB NURKIEWCZ Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
68 KACPER ISKIERKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
69 KACPER KANTARSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
70 SZYMON KIJAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
71 IGOR KOZAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
72 BARTŁOMIEJ PISAREK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
73 PATRYK RORÓG Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
74 BARTŁOMIEJ JAWORSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
75 MICHAŁ KLOK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
76 TOMASZ DZIK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
77 KACPER BRDEJA Szkoła Podstawowa w Mokasie
78 KACPER DUPLICKI Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
79 BARTOSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Stoczku

IDbiegu: 5 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy III szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
1 ZUZANNA SKIBIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
2 ALEKSANDRA SZKOŁUT Szkoła Podstawowa w Węgrowie
3 KALINA GOS Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
4 WERONIKA MELON Szkoła Podstawowa w Osuchowie
5 MAGDA GORZKOWSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
6 DOMINIKA MARKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
7 MAGDALENA FRĄCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
8 AMELIA DZIUBA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
9 AGNIESZKA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 NICOLA DZIUDA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
11 SANDRA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
12 KLAUDIA ZOBOLEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 KINGA ZARĘBA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
14 MAJA KOPKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 MARTYNA PALASIK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
16 MAGDALENA SOCHA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
17 WIKTORIA BARCIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
18 ZUZANNA ZIOŁO Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
19 AMELIA ZAGRAJEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
20 KINGA CZUBIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
21 ZOFIA DERDZIKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
22 MARTYNA DĘBIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
23 MAŁGORZATA CIURZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
24 OLIWIA GOZDEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
25 ANNA SOŁTYSEK Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
26 ANNA GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Osuchowie
27 SYLWIA URBANKOWSKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
28 PATRYCJA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
29 ROKSANA ANDRZEJCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
30 SYLWIA TEMPCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni

31 Szkoła Podstawowa w Paprotni
32 SYLWIA POPŁAWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
33 EMILIA MARTYNIUK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
34 MAGDALENA ROSIECKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 ZOFIA MODRZEJEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
36 WERONIKA GRAJCZAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
37 PATRYCJA PRĘGOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
38 NATALIA KOWALSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
39 WIKTORIA ZIELKOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
40 ALICJA ZIMOCHOCKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
41 KLAUDIA SUJKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
42 AGATA KURT Szkoła Podstawowa w Bartnikach
43 JULIA SKOMIAŁ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
44 NATALIA BAC Szkoła Podstawowa w Mokasie
45 ANIA SZPAKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
46 NIKOLA KOBIERECKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
47 AMELIA PRZYBYSZEWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
48 MAŁGORZATA BINDUGA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
49 KLAUDIA NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
50 JULIA BIENIEK Szkoła Podstawowa w Sławnie
51 WIKTORIA MAJEWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
52 OLIWIA CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
53 ALEKSANDRA OLESIŃSKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
54 WERONIKA TYMIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
55 MARIA DOBROŁĘCKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
56 JULIA ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
57 JULIA GÓRSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
58 OLIWIA WIETESKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
59 PATRYCJA WALCZAK Szkoła Podstawowa w Bielawach
60 DOMINIKA KAMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
61 ALEKSANDRA JANIAK Szkoła Podstawowa w Paprotni
62 ZUZIA DUL Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
63 NATALIA MALEJKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
64 IZABELA KISZELEWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
65 ALEKSANDRA ŚWITKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Brzozowie

66 zkoła Podstawowa w Lutkówce
67 MAJA MAŚLANKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
68 ANNA CENTKOWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
69 DARIA SZULC Szkoła Podstawowa w Kamionie
70 JULITA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
71 MAJA SOBCZYK Szkoła Podstawowa w Stoczku
72 KINGA SŁOMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
73 MONIKA WYLEZIŃSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
74 AGATA MINIATORSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
75 JULIA CELIGOWSKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
76 ALEKSANDRA LUBAŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
77 NATALIA DOMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
78 PATRYCJA KOSIOREK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
79 OLIWIA GOMUŁA Szkoła Podstawowa w Sławnie
80 PATRYCJA BIEGUSZEWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
81 ZUZANNA KŁOSOWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
82 AMELIA CHMIELEWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
83 KATARZYNA PORODKO Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
84 KLAUDIA PERKA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
85 OLIWIA STACHLEWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
86 MAŁGORZATA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie

IDbiegu: 6 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy III szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gminy Sochaczew
1 JULIAN RUMAN Szkoła Podstawowa w Stoczku
2 PAWEŁ SZUSTAKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Piekarach
3 MARIO BARRA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
4 MARCEL GÓRALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
5 MATEUSZ SYPNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
6 ERYK TYL Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
7 MATEUSZ MAŁECKI Szkoła Podstawowa w Radziejowicach
8 MIKOŁAJ BEDNARCZYK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
9 IGOR NOWAKOWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
10 BARTŁOMIEJ KRYŚ Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
11 KACPER WAKSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
12 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
13 ALAN MAZUCHOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
14 MATEUSZ SZYMAŃSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 FILIP WIŚNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
16 KUBA SZYPSZAK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
17 JAKUB WOLSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
18 JAKUB KWIATKOWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
19 ERYK STANIK Szkoła Podstawowa w Sławnie
20 DOMINIK ŁYCZYWEK Szkoła Podstawowa w Śladowie
21 PATRYK GROCHOWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie
22 RYSZARD WYSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
23 AMADEUSZ DAMAZ Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
24 KACPER RZEPCZYŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
25 PAWEŁ GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
26 PIOTR JESIOŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
27 MICHAŁ NOWAKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
28 BARTŁOMIEJ DUBIELECKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
29 FILIP SKORZYCKI Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
30 MICHAŁ KOCISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Goszczynie

31 1 w Ożarowie Mazowieckim
32 MATEUSZ OSYTEK Szkoła Podstawowa w Stoczku
33 PAWEŁ BORECKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
34 ADAM KOCHAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
35 OLIWIER DĄBROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
36 MIKOŁAJ ŻAK Szkoła Podstawowa w Paprotni
37 WOJCIECH GOLIS Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
38 KRYSTIAN RUDNICKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
39 GUSTAW JANCIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
40 NEMEMIASZ PIECH Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
41 MARCIN ZIELIŃSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
42 JAN ROMANOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
43 IGOR MARCINKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
44 BRYSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
45 HUBERT LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
46 KACPER ŁOBODZIŃSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
47 MICHAŁ ŻUBROWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
48 DAWID GENSLER Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
49 ŁUKASZ WÓJCIK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
50 MATEUSZ WINNICKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
51 ALEKSANDER BYŁO Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
52 MICHAŁ LATOSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
53 KACPER DĄBEK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
54 ŁUKASZ KOBER Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
55 MICHAŁ KALIŃSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
56 OSKAR PIETRUCHA Szkoła Podstawowa w Sławnie
57 MICHAŁ BOROWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
58 ADAM GÓRECKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
59 JAKUB MALEJKO Szkoła Podstawowa w Brzozowie
60 KACPER PIOTROWSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
61 KACPER URBANIAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
62 KAROL KOŁECKI Szkoła Podstawowa w Kamionie
63 KACPER GRZYB Szkoła Podstawowa w Pukininie
64 KACPER KUŹMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
65 PATRYK SKIBICKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach

66 1 w Ożarowie Mazowieckim
67 MIKOŁAJ DYLEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
68 MARCIN JAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
69 PATRYK CECHMISTRZ Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
70 JAN WOJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
71 MATEUSZ STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Żukowie
72 GRZEGORZ SMIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
73 JAN WIETESKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
74 MATEUSZ FILIPIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
75 PIOTR PUCHALSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
76 PATRYK KUJAWA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
77 JAKUB GĄSIOROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
78 JAN STENCEL Szkoła Podstawowa w Gawłowie
79 VORAN ADRIAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
80 JAKUB SAŁACIŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
81 MARCEL PAKUŁA Szkoła Podstawowa w Iłowie
82 PAWEŁ ARKUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
83 ARKADIUSZ PANUFNIK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
84 MICHAŁ KAMIENIARCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
85 KRYSTIAN NOWATKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
86 ANTONI JANICKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
87 MATEUSZ ROSTEK Szkoła Podstawowa w Orzełku
88 MICHAŁ JĘDRZEJEWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
89 WIKTOR PELC Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
90 FABIAN PIĄTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Giżycach
91 MIKOŁAJ MURAS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
92 SEWERYN FILIPIAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
93 IGOR MIJAS Szkoła Podstawowa w Kamionie
94 KAMIL TRĘBACZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
95 PAWEŁ ŁASZCZYK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
96 JACEK MITEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
97 JAKUB BERNACIK Szkoła Podstawowa w Pukininie
98 JAKUB PRZYTUŁA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

 IDbiegu: 7 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy IV szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Firmy PHU Prima - Prace Drogowe
1 GABRIELA OLĘDZKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
2 MARTYNA TRZONKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
3 AMELIA STEFAŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
4 WERONIKA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 NATALIA BOROWIEC Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
6 ROKSANA KORZENIEWSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
7 MICHALINA KOZA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
8 GABRIELA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
9 MAJA MURAWSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
10 JULIA SKRZĘPEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
11 BASIA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
12 MARTYNA GASIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
13 AMELIA BIELASZEWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
14 MAJA KALINOWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
15 LAURA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
16 OLIWIA ORŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
17 ZUZANNA WOŹNICKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
18 WIKTORIA ZAJĄC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
19 ALEKSANDRA WICIAK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
20 HELENA WILKOWICZ Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
21 MAJA SIEMIENIEWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
22 KATARZYNA JAWORSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
23 SYLWIA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
24 OLA JUSZCZYK Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
25 SANDRA MICHALSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
26 KINGA KALIŃSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
27 JAGODA SZUSTKIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
28 JULIA SIMCZUK Szkoła Podstawowa w Rybnie
29 KINGA GRZYBOWSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
30 KLAUDIA SZYMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Osuchowie

31 Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
32 ALEKSANDRA MATUSIK Szkoła Podstawowa w Stoczku
33 JULIA BOROWIEC Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
34 MARCELINA WIĘCEK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
35 ZUZANNA MAŁKOWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
36 WIKTORIA KAŁUSKA Szkoła Podstawowa w Węgrowie
37 KATARZYNA POWIERŻA Szkoła Podstawowa w Stoczku
38 KAROLINA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
39 ROKSANA DOBRZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
40 OLIWIA OSIŃSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
41 MARTA SZYMANIK Szkoła Podstawowa w Sadownem
42 ZUZANNA NIEZGODA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
43 KATARZYNA STOBIECKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
44 MAJA STĘPOWSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
45 KINGA KUSTOSZ Szkoła Podstawowa w Osuchowie
46 DARIA PIETRZAK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
47 AMELIA WIKUCKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
48 PIOTR JURKIEWICZ Gimnazjum w Bartnikach
49 NATALIA ŻAKOWSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
50 ALEKSANDRA BIERNAT Szkoła Podstawowa w Sadownem
51 AMELIA TUREK Szkoła Podstawowa w Goszczynie
52 JULIA SŁUPSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
53 GABRIELA CHECHŁACZ Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
54 KAROLINA KUBISZEWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
55 JULKA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa w Kamionie
56 MAGDALENA CIESIELSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
57 JULIA ROGOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
58 WIKTORIA RUDNICKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
59 WIKTORIA KONECKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 JULIA JAGŁA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
61 ROKSANA SIKORA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
62 PATRYCJA GALA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
63 OLIWIA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Sadownem
64 EWELINA TOMCZAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
65 WIKTORIA AMBROZIAK Szkoła Podstawowa w Pukininie

66 Szkoła Podstawowa w Paprotni
67 OTYLIA KRAWCZAK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
68 KAMILA WUDA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
69 ANNA CZUBLA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
70 MICHALINA MARKUS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
71 JULIA DUDZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
72 OLIWIA PIEKARSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
73 PATRYCJA PIKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
74 ALEKSANDRA MICHALAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
75 OLIWIA ONIŚK Szkoła Podstawowa w Orzełku
76 AMELIA WIESZCZYCKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
77 ALICJA KLUCZEK Szkoła Podstawowa w Kapturach
78 NATALIA KOWALCZYK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
79 JULIA RYBICKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
80 NATALIA ŚWIĄTKOWSKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
81 EWA ŁUSZCZYK Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
82 PAULINA PŁYWACZEWSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
83 MAJA SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
84 KAROLINA STANIO Szkoła Podstawowa w Walerianach
85 MARIA TRZCIŃSKA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
86 WIKTORIA KOWALCZUK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
87 MALWINA PIENIĄŻEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
88 WERONIKA JĘDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
89 KLAUDIA WOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Janowie
90 ALEKSANDRA JAWORSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
91 MONIKA KUJAWA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
92 ZUZANNA WAŃKA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
93 OLA MAJEWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
94 JULIA KŁOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
95 EWELINA KOZYRA Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
96 SANDRA ROSIAK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
97 WERONIKA KIJAK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
98 KINGA WINNICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
99 JULIA KĘDZIERSKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
100 DOMINIKA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

101 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu

IDbiegu: 8 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy IV szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gmina Brochów
1 PATRYK OLEJNICZAK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
2 MICHAŁ GNIADEK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 KACPER MAZUREK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 DAWID SZEŚCIÓRKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
5 MATEUSZ LEWANDOWSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
6 MAKS NOWICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
7 KRYSTIAN CICHOCKI Szkoła Podstawowa w Sadownem
8 JAKUB GRODECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
9 HUBERT STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
10 MATEUSZ JABŁONKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
11 ŁUKASZ PISAREK Szkoła Podstawowa w Gawłowie
12 MICHAŁ BUDZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
13 MARCIN TYSZKA Szkoła Podstawowa w Sadownem
14 MATEUSZ MICHALSKI Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
15 MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
16 MATEUSZ KRAKOWIAK Szkoła Podstawowa w Kapturach
17 ERYK SOBIESZEK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
18 WIKTOR CZUBIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
19 JAKUB MISZTAL Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
20 PAWEŁ SKŁODOWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
21 KACPER PRZYBYSZ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
22 BARTEK JANOWSKI Szkoła Podstawowa w Pukininie
23 KACPER JELONEK Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
24 PATRYK KUKWA Szkoła Podstawowa w Stoczku
25 MAKSYMILIAN AWTUCH Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
26 JAKUB BLADA Szkoła Podstawowa w Brzozowie
27 KACPER ORLIŃSKI Szkoła Podstawowa w Janowie
28 JAKUB BOROWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
29 RAFAŁ KARPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
30 MATEUSZ MALTAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie

31 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
32 MACIEJ IGNATOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
33 PIOTR PACIORKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
34 AREK ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Iłowie
35 BARTOSZ DRZEWIECKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
36 TYMOTEUSZ GRZEGOROWSK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
37 JAKUB KRÓL Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
38 BARTOSZ PAJĄK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
39 MATEUSZ JÓZEFKOWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
40 SZYMON GŁOGOWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
41 DORIAN CIEŚLAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
42 MARCEL SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Rybnie
43 SZYMON KONIK Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
44 BARTŁOMIEJ TERENOWICZ Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
45 DANIEL JACKOWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
46 ADRIAN RYDZEWSKI Szkoła Podstawowa w Orzełku
47 PATRYK MADEJSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
48 BARTŁOMIEJ WŁODARSKI Szkoła Podstawowa w Boguszycach
49 ERYK ZDANOWSKI Szkoła Podstawowa w Feliksowie
50 DAWID STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
51 MARCEL MORAWSKI Szkoła Podstawowa w Śladowie
52 PATRYK SOBALA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
53 HUBERT KRAKOWIAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
54 KAMIL BINDUGA Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
55 ŁUKASZ KARPIŃSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
56 HUBERT MAŁACHOWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
57 PIOTR DASIEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
58 DAMIAN MARKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
59 JAN HELENIAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
60 SZYMON KAMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
61 JAKUB FIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Janowie
62 JAKUB GRZYB Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
63 PIOTR PACHNIK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
64 KACPER KRÓLAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
65 MICHAŁ LATAŁA Szkoła Podstawowa w Rybnie

66 NSP nr 1 w Sochaczewie
67 KRYSTIAN KRUPA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
68 MICHAŁ BOREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
69 MICHAŁ SIECZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
70 PRZEMYSŁAW LIPSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
71 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
72 GRZEGORZ CHRZANOWSKI Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
73 MACIEJ DĄBROWSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
74 ADAM JANIAK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
75 KACPER BASIŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
76 JAKUB SUŁEK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
77 ŁUKASZ BLASIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
78 WIKTORIA SZAŁAJ Szkoła Podstawowa w Żukowie
79 BARTOSZ WALCZAK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
80 SEWERYN PIECHUCKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
81 ANTONI WIĘCEK Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
82 DOMINIK SURMA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
83 JAKUB KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Małej Wsi

IDbiegu: 9 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy V szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Wójta Gminy Teresin
1 IZA BARSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
2 MARCELINA MORDAKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 WERONIKA LEWANDOWSKA Szkoła Podstawowa w Feliksowie
4 ANNA GRODECKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
5 EWELINA DUPLICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
6 MARTA SZUSTAKIEWICZ Szkoła Podstawowa w Piekarach
7 KAMILA NOWAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
8 ALEKSANDRA BOROWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
9 KAROLINA SOBÓTKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
10 AMELIA WIERZBICKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
11 MAGDALENA MICHALCZYK Szkoła Podstawowa w Piekarach
12 ZUZANNA ŁUCKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
13 PATRYCJA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
14 ALEKSANDRA PIERZCHAŁA Szkoła Podstawowa nr 4 w Łowiczu
15 KAROLINA STEFANIAK Szkoła Podstawowa w Śladowie
16 DOMINIKA PISAREK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
17 ZUZANNA ŁAKUS Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 NATALIA WOLSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
19 WERONIKA MOŃKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
20 JULIA RUMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Paprotni
21 IZABELA PIOTROWSKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
22 ALEKSANDRA ŚWIŚ Szkoła Podstawowa w Teresinie
23 MAGDALENA DOBRZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Bielawach
24 JULITA GRABAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
25 MAGDALENA PAWLIK Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
26 KATARZYNA WACŁAWIAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
27 PATRYCJA WOLSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
28 GABRIELA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
29 WIKTORIA STĘPNIAK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
30 PAULINA WIEDYŃSKA Szkoła Podstawowa w Brzozowie

31 Szkoła Podstawowa w Żukowie
32 PATRYCJA BIERYTA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
33 DARIA GUZIK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
34 ALEKSANDRA MILEWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
35 DOMINIKA DOMAGALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
36 OLIWIA BIAŁAS Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
37 PAULINA SKOWROŃSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
38 NATALIA WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
39 WIKTORIA GIERSZ Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
40 DOROTA PYTKOWSKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
41 WERONIKA GLICNER Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
42 SANDRA KUCIARSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
43 WIKTORIA KACZMAREK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
44 OLIMPIA CHIMKO Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
45 JULIA MIAZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
46 NATALIA SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
47 KATARZYNA SIERAŃSKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
48 LAURA BIEŃKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
49 ZUZANNA LECHOWSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
50 MARTYNA GIERACH Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
51 ANNA JARCZYK Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
52 KINGA BETA Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
53 AMANDA OWCZARZAK Szkoła Podstawowa w Janowie
54 KATARZYNA PACHNIK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
55 KAMILA DZIEDZIANOWICZ Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
56 WIKTORIA SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Kamionie
57 MARTA CHARAZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
58 ANNA FURMANEK Szkoła Podstawowa w Giżycach
59 SAMANTA SOBIESZEK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
60 ZUZANNA CIECHOMSKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
61 OLIWIA WŁODARSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
62 EMILIA EBERHARTER Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
63 KAROLINA BAGIŃSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
64 KLAUDIA OKLESIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
65 KLAUDIA MISZTAL Szkoła Podstawowa w Pukininie

66 Podstawowa w Walerianach
67 JULIA BIAŁKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
68 PAULINA KROKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
69 MARYSIA MAZUREK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
70 JAKUB KICIŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
71 GABRIELA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
72 ALEKSANDRA FORTUNA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
73 MAGDA JAWORSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
74 NATALIA NOWAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
75 JUSTYNA SAKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
76 ALEKSANDRA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
77 NIKOLA BARTOSIAK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
78 JULIA SKORZYCKA Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
79 MAJA STAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Janowie
80 WIKTORIA CŁAPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
81 PAULINA KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
82 JOANNA BURA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
83 KATARZYNA ZATORSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie
84 NATALIA PANASIUK Szkoła Podstawowa w Paprotni
85 PATRYCJA SOSNOWSKA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
86 PAULINA BARTOSIEWICZ Szkoła Podstawowa w Stoczku
87 MARTYNA DUKACZEWSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
88 WERONIKA GOLAN Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
89 KLAUDIA BRZEZIŃSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
90 WIKTORIA STENCEL Szkoła Podstawowa w Gawłowie
91 KINGA ZATORSKA Szkoła Podstawowa w Gawłowie

IDbiegu: 10 Dystans: 700 m Nazwa biegu: klasy VI szkół podstawowych dziewcząt
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Osady Puszczańskiej w Tułowicach
1 ANNA WARDA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
2 JOANNA MALANOWSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
3 PATRYCJA GOŁĘBIEWSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
4 DAGMARA FRONCZEK Szkoła Podstawowa w Wieliszewie
5 ZUZANNA KONOPIŃSKA Szkoła Podstawowa w Bulkowie
6 PATRYCJA PAWLICKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
7 EWA JANUSZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
8 KAMILA KLUSEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
9 ANNA PTASZEK Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
10 DARIA WIEDYŃSKA Szkoła Podstawowa w Brzozowie
11 WIKTORIA JÓŹWIK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
12 KINGA STAŃCZAK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
13 ELIZA KAŹMIERCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
14 ALEKSANDRA KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
15 LAURA KWIATKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
16 DOBROMIŁA GRUSZKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
17 ANNA KONARZEWSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
18 MARTA ORLIŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
19 ALICJA REGULSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
20 BEATA BARCIKOWSKA Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
21 JULIA ŚLUSARCZYK Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
22 KATARZYNA JÓŹWICKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
23 ANNA CZAJKOWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
24 WIOLETTA KOWALSKA Szkoła Podstawowa w Mokasie
25 MALWINA SUSKA Szkoła Podstawowa w Orzełku
26 NATALIA WABIK Szkoła Podstawowa w Sławnie
27 KLAUDIA ANDRZEJCZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
28 DANUTA WASZKIEWICZ Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
29 PAULINA BIERNAT Szkoła Podstawowa w Stoczku
30 DOMINIKA ŚWIECZKA Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

31 Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
32 WERONIKA ZIELIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
33 DARIA GRZEGORZEWICZ Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
34 SYLWIA BŁAŻEJEWSKA Szkoła Podstawowa w Boguszycach
35 PATRYCJA MYSZKOWSKA Szkoła Podstawowa w Stoczku
36 ZUZANNA BALCERAK Szkoła Podstawowa w Giżycach
37 MAŁGORZATA SZYMAŃSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
38 ILONA GRABAREK Szkoła Podstawowa w Rybnie
39 ANITA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Rybnie
40 ALEKSANDRA GLICNER Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
41 NATALIA FILANOWSKA Szkoła Podstawowa w Kapturach
42 NATALIA DĄDALSKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
43 NATALIA KUBIAK Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
44 ZUZANNA PISAREK Szkoła Podstawowa w Brzozowie
45 KLAUDIA STAWIARSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
46 ANNA MOŻDŻYŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
47 ALEKSANDRA KOSIŃSKA Szkoła Podstawowa w Goszczynie
48 KATARZYNA KLIMINOWSKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
49 DAGMARA JACKOWSKA Szkoła Podstawowa w Śladowie
50 JOANNA JAROŃ Szkoła Podstawowa w Feliksowie
51 ADRIANNA GUZIEWICZ Szkoła Podstawowa w Paprotni
52 KAROLINA BOREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
53 SYLWIA MAŁECKA Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
54 ANNA OLTON Szkoła Podstawowa w Orzełku
55 KATARZYNA WIŚNIEWSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
56 ALEKSANDRA BUDEK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
57 OLIWIA KOPKA Szkoła Podstawowa w Iłowie
58 WERONIKA SAWICKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
59 PATRYCJA PASTUSZKO Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
60 ALEKSANDRA KOŻUCHOWSK Szkoła Podstawowa w Kamionie
61 KAROLINA STAŃCZYK Szkoła Podstawowa w Mokasie
62 AMELIA KĘSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
63 ALEKSANDRA MATUSIAK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
64 GABRIELA SZCZESNIK Szkoła Podstawowa w Węgrowie
65 ILONA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie

66 Szkoła Podstawowa w Żukowie
67 EMILIA GŁUCHOWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
68 PATRYCJA FELINIAK Szkoła Podstawowa w Iłowie
69 NATALIA DYGA Szkoła Podstawowa w Walerianach
70 JULIA ZYDLEWSKA Szkoła Podstawowa w Żukowie
71 JULIA WIELGOMAS Szkoła Podstawowa w Paprotni
72 WIKTORIA SŁUPSKA Szkoła Podstawowa w Walerianach
73 DOMINIKA KOPROWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
74 KLAUDIA MALEC Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
75 OLIWIA KRUPINA Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
76 MAJA ORŁOWSKA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
77 KLAUDIA SZTANDUR Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
78 KATARZYNA CIURZYŃSKA Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
79 WIKTORIA MALAROWSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
80 GABRIELA BRYK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
81 KLAUDIA MICHALSKA Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
82 JUSTYNA KARCZEWSKA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
83 WIKTORIA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
84 ANETA REDA Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
85 WERONIKA KAMIŃSKA Szkoła Podstawowa w Giżycach
86 KAMILA GRZANKA Szkoła Podstawowa w Wygodzie
87 OLA BRANDEMBURA Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
88 ALICJA OWCZAREK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
89 NADIA JAGIELSKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

IDbiegu: 11 Dystans: 1000 m Nazwa biegu: klasy V szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie
1 FRANEK POLOWIEC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
2 MATEUSZ WAWRZYNIAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3 MICHAŁ STUSIŃSKI Szkoła Podstawowa w Piekarach
4 BARTEK JAŻDŻYK Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
5 DANIEL SZEWCZYK Szkoła Podstawowa w Boguszycach
6 BARTOSZ FASTYN Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
7 KACPER KOTYNIA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
8 MACIEJ CABAN Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
9 PIOTR WAKSZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Bulkowie
10 FILIP SZUFLIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
11 HUBERT GAŁĄZKA Szkoła Podstawowa w Sadownem
12 MICHAŁ GÓRALCZYK Szkoła Podstawowa w Paprotni
13 JAKUB BANASZAK Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
14 KACPER KACZMAREK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
15 MIŁOSZ NOSEK Szkoła Podstawowa w Pukininie
16 JAKUB JAGIEŁŁO Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
17 TOMASZ OLĘDZKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
18 PRZEMYSŁAW KORZENIEWSK Szkoła Podstawowa w Bulkowie
19 DAWID DZIĄG Szkoła Podstawowa w Boguszycach
20 DOMINIK PŁOCIŃSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
21 PIOTR TYTMAN Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
22 PAWEŁ KOŁODZIEJCZAK Szkoła Podstawowa w Żukowie
23 MACIEK PAŁAC Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
24 JAKUB ŚMIGASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
25 SZYMON MYSZKOWSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
26 BARTOSZ STĘPIEŃ Szkoła Podstawowa w Goszczynie
27 WIKTOR RYNKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
28 FILIP SAWICKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
29 KAMIL BIERNAT Szkoła Podstawowa w Sadownem
30 SZYMON GRUSZKA Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach

31 DZION Szkoła Podstawowa w Wygodzie
32 PIOTR CZAJKOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
33 BARTOSZ WASILEWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
34 ARTUR KANAS Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
35 ADAM SŁOWIKOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
36 ŁUKASZ CENTKOWSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
37 MACIEJ SYPNIEWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
38 KACPER PRZYDWORSKI Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
39 IGOR SZYBOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
40 MATEUSZ PABIAŃCZYK Szkoła Podstawowa w Giżycach
41 PIOTR AKONOM Szkoła Podstawowa w Sadownem
42 BARTOSZ GMUREK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
43 JAKUB DZIUDA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
44 DANIEL MAJEWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
45 JAKUB GOŁĘBIOWSKI Szkoła Podstawowa w Bartnikach
46 KONRAD KUZIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
47 ŁUKASZ UZIĘBŁO Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
48 PIOTR CHMIELEWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
49 DAMIAN KOBIERECKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
50 FILIP CHUDZIK Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
51 BENEDYKT CIEŚLA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
52 KACPER SKORUPSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
53 PAWEŁ KACPRZAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
54 HUBERT LIS Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
55 MARCEL KOPERSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
56 BARTOSZ KOTECKI Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
57 HUBERT STAŃKOWSKI Szkoła Podstawowa w Rybnie
58 PRZEMYSŁAW KAMIŃSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
59 BARTOSZ KIESZEK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
60 SZYMON JASIŃSKI Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
61 KACPER OLESIŃSKI Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
62 MACIEJ MROZIŃSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
63 KACPER MAZIPPUS Szkoła Podstawowa w Gawłowie
64 MATEUSZ JAROTA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
65 PRZEMYSŁAW WASILEWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie

66 Szkoła Podstawowa w Żukowie
67 MATEUSZ NOWAK Szkoła Podstawowa w Pukininie
68 ERNEST OGRZEBACZ Szkoła Podstawowa w Feliksowie
69 MATEUSZ MICHTA Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
70 DOMINIK SZYDŁOWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
71 PIOTR KUCHARSKI Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
72 KACPER SUŁECKI Szkoła Podstawowa w Sławnie
73 RADEK LAMKA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
74 KAMIL PUDŁO Szkoła Podstawowa w Walerianach
75 DAWID SKWARKA Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
76 MICHAŁ BARGIEŁ Szkoła Podstawowa w Paprotni
77 JAKUB URBAŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
78 JULIAN ZIENTAŁA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
79 KUBA URBANIAK Szkoła Podstawowa w Kamionie
80 EMIL KOPEĆ Szkoła Podstawowa w Sławnie
81 MATEUSZ WYSOCKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
82 ARTUR CHŁYSTEK Szkoła Podstawowa w Kamionie
83 DAWID MURAS Szkoła Podstawowa w Wygodzie
84 ANTONI JACEK BEJDA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
85 BARTŁOMIEJ KRAWCZYK Szkoła Podstawowa w Osuchowie
86 MIŁOSZ WITESKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
87 DAMIAN OKRASKA Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

IDbiegu: 12 Dystans: 1000 m Nazwa biegu: klasy VI szkół podstawowych chłopców
Miejsce Imię i nazwisko Nazwa szkoły
Puchar wójta Gminy Młodzieszyn
1 WOJCIECH PAWŁOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
2 KAMIL ŻAKOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
3 FILIP WIEJTACZEK Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
4 JAKUB STRZEMIECZNY Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
5 MIKOŁAJ KOŁODZIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
6 TYMOTEUSZ JANCIK Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
7 JAKUB FRYDRYCHOWICZ Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
8 ADAM KAŁUSKI Szkoła Podstawowa w Stoczku
9 JAKUB JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
10 JAKUB KUREK Szkoła Podstawowa w Sławnie
11 ANTONI REJMAN Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
12 PIOTR SITAREK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
13 DAWID GĘDEK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
14 BARTOSZ IGNATOWSKI Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
15 MATEUSZ OKOŃSKI Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
16 ARTUR CHOJNACKI Szkoła Podstawowa w Kapturach
17 DOMINIK KIESZEK Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
18 PAWEŁ SKIERKOWSKI Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
19 KACPER SANKOWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
20 KACPER WASIAK Szkoła Podstawowa w Sławnie
21 JAKUB NIEWIADOMSKI Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
22 ARTUR WASILEWSKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
23 KAMIL KWIATKOWSKI Szkoła Podstawowa w Brzozowie
24 PATRYK WYREMBOWSKI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
25 DAWID WOŁEK Szkoła Podstawowa w Rybnie
26 MATEUSZ KORDZI Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
27 DANIEL FELIGA Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
28 DAWID WAWRZYŃCZAK Szkoła Podstawowa w Rybnie
29 ADRIAN KORBUS Szkoła Podstawowa w Boguszycach
30 MIKOŁAJ KAŁUSKI Szkoła Podstawowa w Węgrowie

31 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
32 DAMIAN PRZYŁOGA Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
33 SZYMON CZARNECKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
34 MIKOŁAJ MAŁKOWSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
35 DAMIAN KACZOR Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
36 RAFAŁ SZKOPIEC Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
37 DOMINIK DOMAŃSKI Szkoła Podstawowa w Gawłowie
38 HUBERT KUŚCIECHA Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
39 MICHAŁ ŚWIECHOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
40 ADAM KOCHAŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
41 ALKESANDER KONCA Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
42 MATEUSZ BERNACIAK Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
43 WIKTOR SUJKOWSKI Szkoła Podstawowa w Wygodzie
44 KLAUDIUSZ DURYS Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
45 DAMIAN PIETRUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
46 KUBA ŚWIĄTEK Szkoła Podstawowa w Iłowie
47 MICHAŁ SKOLIMOWSKI Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
48 BARTOSZ BOGUCKI Szkoła Podstawowa w Paprotni
49 MICHAŁ SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Feliksowie
50 JAN WÓJCIK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
51 ADAM ORLIŃSKI Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
52 DANIEL SZELĄG Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
53 PRZEMYSŁAW JAKUBOWSKI Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
54 PIOTR BUDZISZEWSKI Szkoła Podstawowa w Walerianach
55 KRYSTIAN WOŹNIAK Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
56 ERYK KACPRZAK Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
57 DOMINIK KOPKA Szkoła Podstawowa w Bartnikach
58 JAKUB KRUK Szkoła Podstawowa w Sławnie
59 DAWID KACZMAREK Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
60 DOMINIK WOŹNIAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach
61 SEBASTIAN ŻEGNAŁEK Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
62 DANIEL ŻABICKI Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
63 DAMIAN ŚMIAŁY Szkoła Podstawowa w Giżycach
64 PIOTR JANUSZEWSKI Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
65 ADRIAN PRYK Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie

66 Szkoła Podstawowa w Feliksowie
67 KAROL KMIEĆ Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
68 JAKUB SAIKI Szkoła Podstawowa w Osuchowie
69 DOMINIK WOJCIESZEK Szkoła Podstawowa w Wygodzie
70 MATEUSZ RYBUS Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
71 ERYK GÓRZYŃSKI Szkoła Podstawowa w Żukowie
72 MARCIN RUTKOWSKI Szkoła Podstawowa w Iłowie
73 NOBERT SOBCZAK Szkoła Podstawowa w Bartnikach

 

 

 

 

II Mityng Lekkoatletyczny

Kategoria: Sezon 2015
Opublikowano: sobota, 16, maj 2015

KATEGORIA DZIECI MŁODSZE rocznik 2007 – 2008 i młodsi

 

Skok w dal – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

317

Marika   Stefańska

UKS Gepard

3,05

II

335

Zuzia Piórkowska

UKS Gepard

2,50

III

295

Julia Szyper

UKS Gepard

2,48

IV

276

Angelika   Fronczek

UKS Otrębusy

2,18

V

297

Zofia Bryndza

UKS Gepard

2,03

VI

       

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

193

Maciek   Głąbikowski

UKS Otrębusy

2,94

II

315

Ignacy   Drzewiecki

UKS Gepard

2,91

III

190

Kacper   Kończak

UKS Otrębusy

2,83

IV

314

Jasiek Moskal

UKS Gepard

2,63

V

324

Gębski Antoni

KS Warszawianka

2,40

VI

316

Mikołaj Sztyk

UKS Gepard

2,34

VII

336

Marcin   Tarnowski

UKS Gepard

1,92

VIII

       

IX

       

 

60 m – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

317

Marika   Stefańska

UKS Gepard

10’65

II

335

Zuzia   Piórkowska

UKS Gepard

11’51

III

295

Julia Szyper

UKS Gepard

11’80

IV

297

Zofia Bryndza

UKS Gepard

12’53

V

276

Angelika   Fronczek

UKS Otrębusy

12’56

VI

       

60 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

315

Ignacy   Drzewiecki

UKS Gepard

10’60

II

314

Jan Moskal

UKS Gepard

10’73

III

193

Maciek   Głąbikowski

UKS Otrębusy

10’78

IV

190

Kacper Kończak

UKS Otrębusy

11’05

V

324

Gębski Antoni

KS Warszawianka

11’34

VI

316

Mikołaj Sztyk

UKS Gepard

11’60

VII

327

Szymon   Włodarczyk

SP 92

11’72

VIII

336

Marcin   Tarnowski

UKS Gepard

11’94

300 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

317

Marika   Stefańska

UKS Gepard

01:02’50

II

295

Julia Szyper

UKS Gepard

01:12’90

III

297

Zofia   Bryndza

UKS Gepard

01:13’80

IV

276

Angelika   Fronczek

UKS Otrębusy

01:14’30

V

335

Zuzia   Piórkowska

UKS Gepard

01:16’60

300 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

193

Maciek   Głąbikowski

UKS Otrębusy

01:01’30

II

314

Jan Moskal

UKS Gepard

01:02’10

III

315

Ignacy   Drzewiecki

UKS Gepard

01:03’30

IV

190

Kacper Kończak

UKS Otrębusy

01:03’70

V

316

Mikołaj Sztyk

UKS Gepard

01:13’50

VI

336

Marcin   Tarnowski

UKS Gepard

01:18’10

KATEGORIA DZIECI MŁODSZE rocznik 2006

Skok w dal – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

310

Ania   Orzeszek

UKS Gepard

3,18

II

279

Marysia Rytel

UKS Otrębusy

3,14

III

278

Julia Matysiak

UKS Otrębusy

2,95

IV

332

Pola Zielińska

UKS Gepard

2,73

V

277

Tosia Izydorczuk

UKS Otrębusy

2,50

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

195

Emil Haber

UKS Otrębusy

3,77

II

194

Julek Walas

UKS Otrębusy

3,74

III

312

Tomasz   Taborowski

UKS Gepard

3,18

IV

311

Antoni Mazurek

UKS Gepard

3,16

V

265

Piotr Benesz

UKS Otrębusy

3,13

VI

196

Marcel Suchań

UKS Otrębusy

3,00

VII

264

Ryszard   Lenarcik

UKS Otrębusy

2,92

60 m – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

310

Ania   Orzeszek

UKS Gepard

10,40

II

278

Julia   Matysiak

UKS Otrębusy

10,65

III

279

Marysia Ryter

UKS Otrębusy

11,18

IV

332

Pola   Zielińska

UKS Gepard

11,41

V

277

Tosia   Izydorczuk

UKS Otrębusy

11,76

60 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

194

Julek Walas

UKS Otrębusy

9,30

II

195

Emil Haber

UKS Otrębusy

9,64

III

312

Tomasz   Taborowski

UKS Gepard

10,11

IV

265

Piotr Benesz

UKS Otrębusy

10,60

V

196

Marcel Suchań

UKS Otrębusy

10,75

VI

311

Antoni Mazurek

UKS Gepard

10,96

VII

264

Ryszard   Lenarcik

UKS Otrębusy

11,03

300 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

278

Julia   Matysiak

UKS Otrębusy

59’87

II

279

Marysia Rytel

UKS Otrębusy

01:03'20

III

310

Ania   Orzeszek

UKS Gepard

01:04’40

IV

332

Pola   Zielińska

UKS Gepard

01:09’20

V

277

Tosia   Izydorczuk

UKS Otrębusy

01:12’20

VI

       

300 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

194

Julek Walas

UKS Otrębusy

55’14

II

195

Emil Haber

UKS Otrębusy

55’19

III

311

Antoni   Mazurek

UKS Gepard

59’73

IV

265

Piotr Benesz

UKS Otrębusy

01:05’50

V

312

Tomasz   Taborowski

UKS Gepard

01:07’90

VI

196

Marcel Suchań

UKS Otrębusy

01:08’20

VII

264

Ryszard   Lenarcik

UKS Otrębusy

01:09’40

VIII

197

Błażej   Kaczanowski

UKS Otrębusy

01:12’20

KATEGORIA DZIECI STARSZE rocznik 2004 – 2005

Skok w dal – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

283

Wiktoria   Kończak

UKS Otrębusy

3,81

II

280

Ala   Głąbikowska

UKS Otrębusy

3,32

III

282

Helena   Torchalska

UKS Otrębusy

3,30

III

296

Aleksandra Suchenek

KS Warszawianka

3,30

V

284

Alicja Tajchman

UKS Otrębusy

3,14

V

300

Julia Smolarczyk

KS Warszawianka

3,14

VII

331

Marta   Rostkowska

SP 92

3,13

VIII

281

Julia Fijak

UKS Otrębusy

3,01

IX

285

Weronika   Tarczyńska

UKS Otrębusy

2,94

IX

330

Zuzia Sztencel

SP 92

2,94

XI

333

Klaudia Porycka

UKS Gepard

2,40

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

308

Gustaw   Jancik

UKS Gepard

3,68

II

292

Tomasz   Gackowski

SPR 3

3,45

III

275

Kajtek   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

3,14

IV

266

Maciek   Nadstawny

UKS Otrębusy

3,08

V

299

Szymon Kamiński

SPR 3

3,01

VI

261

Tomek Winiarski

UKS Otrębusy

2,77

VII

322

Gębski Jan

KS Warszawianka

2,75

VIII

294

Maks Kozłowski

SP 92

2,69

60 m – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

283

Wiktoria   Kończak

UKS Otrębusy

9’30

II

296

Aleksandra   Suchenek

KS   Warszawianka

9’37

III

280

Ala   Głąbikowska

UKS Otrębusy

9’64

IV

285

Weronika   Tarczyńska

UKS Otrębusy

9’92

V

330

Zuzia Sztencel

SP 92

9’99

VI

300

Smolarczyk   Julia

KS Warszawianka

10’03

VII

284

Alicja Tajchman

UKS Otrębusy

10’06

VIII

282

Helena   Torchalska

UKS Otrębusy

10’17

IX

281

Julia Fijak

UKS Otrębusy

10’38

X

331

Marta   Rostkowska

SP 92

10’47

XI

333

Klaudia Porycka

UKS Gepard

11’62

XII

       

60 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

334

Dominik   Drewnik

SP 209

9’22

II

292

Tomasz   Gackowski

SPR 3

9’74

III

308

Gustaw   Jancik

UKS Gepard

10’17

IV

266

Maciek   Nadstawny

UKS Otrębusy

10’33

V

275

Kajtek   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

10’65

VI

299

Szymon Kamiński

SPR 3

10’86

VII

261

Tomek Winiarski

UKS Otrębusy

10’92

VIII

322

Gębski Jan

KS Warszawianka

11’52

IX

294

Maks Kozłowski

SP 92

11’72

300 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

285

Weronika   Tarczyńska

UKS Otrębusy

58’55

II

280

Ala Głąbikowska

UKS Otrębusy

59’47

III

300

Julia   Smolarczyk

KS   Warszawianka

01:00’80

IV

330

Zuzia Sztencel

SP 92

01:01’70

V

331

Marta   Rostkowska

SP 92

01:02’40

VI

282

Helena   Torchalska

UKS Otrębusy

01:04’00

VII

284

Alicja Tajchman

UKS Otrębusy

01:07’90

VIII

333

Klaudia Porycka

UKS Gepard

01:08’90

300 m –chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

334

Dominik   Drewnik

SP 209

53’56

II

292

Tomasz   Gackowski

SPR 3

57’72

III

308

Gustaw   Jancik

UKS Gepard

58’36

IV

261

Tomek Winiarski

UKS Otrębusy

01:02’90

V

294

Maks Kozłowski

SP 92

01:03’40

VI

299

Szymon Kamiński

SPR 3

01:08’30

VII

322

Gębski Jan

KS Warszawianka

01:12’70

600 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

296

Aleksandra   Suchenek

KS Warszawianka

02:08’80

II

283

Wiktoria   Kończak

UKS Otrębusy

02:25’70

III

281

Julia Fijak

UKS Otrębusy

02:27’60

600 m –chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

275

Kajtek   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

02:22’80

II

       

KATEGORIA DZIECI STARSZE rocznik 2002 – 2003

Skok w dal – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

291

Hanna   Hybowska

UKS Otrębusy

4,64

II

286

Klaudia   Kowalska

UKS Otrębusy

4,18

III

290

Dominika   Falkowska

UKS Otrębusy

4,05

III

304

Marysia   Gawin

UKS Gepard

4,05

V

289

Natasza   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

3,94

VI

287

Iza Cwalina

UKS Otrębusy

3,90

VII

318

Woźniak   Aleksandra

KS Warszawianka

3,77

VIII

306

Karolina Zych

UKS Gepard

3,70

IX

301

Janina Czarniak

UKS Gepard

3,68

X

288

Marysia Hilcher

UKS Otrębusy

3,62

XI

326

Magda Szymańska

UKS Gepard

3,48

XII

302

Wiktoria   Górnicka

UKS Gepard

3,25

Skok w dal – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m)

I

329

Tymoteusz   Jancik

UKS Gepard

4,89

II

273

Olek Zimnota

UKS Otrębusy

4,20

III

328

Paweł   Skierkowski

UKS Gepard

4,12

IV

274

Jacek Adach

UKS Otrębusy

3,96

V

263

Jan Abramowicz

UKS Otrębusy

3,92

VI

293

Michałowski   Mikołaj

KS Warszawianka

3,75

VII

       

VIII

       

60 m – dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

304

Marysia   Gawin

UKS Gepard

8’87

II

291

Hanna   Hybowska

UKS Otrębusy

8’96

III

289

Natasza   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

9’01

IV

286

Klaudia   Kowalska

UKS Otrębusy

9’07

V

290

Dominika   Falkowska

UKS Otrębusy

9’29

VI

307

Dobromiła   Gruszkowska

UKS Gepard

9’30

VII

306

Karolina Zych

UKS Gepard

9’45

VIII

318

Woźniak   Aleksandra

KS Warszawianka

9’55

IX

288

Marysia Hilcher

UKS Otrębusy

9’62

X

301

Janina Czarniak

UKS Gepard

9’73

XI

298

Julia   Tomaszewska

UKS Gepard

9’85

XII

303

Zuzia Helbich

UKS Gepard

9’94

XIII

305

Emilia   Eberharter

UKS Gepard

10’04

XIV

313

Ania Bajorek

SP 92

10’11

XV

302

Wiktoria   Górnicka

UKS Gepard

10’22

XVI

325

Oliwia Nowak

UKS Gepard

10’32

XVII

287

Iza Cwalina

UKS Otrębusy

12’50

60 m – chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (s)

I

329

Tymoteusz   Jancik

UKS Gepard

8’34

II

273

Olek Zimnota

UKS Otrębusy

8’57

III

328

Paweł   Skierkowski

UKS Gepard

8’72

IV

274

Jacek Adach

UKS Otrębusy

8’92

V

263

Jan Abramowicz

UKS Otrębusy

9’07

VI

293

Michałowski   Mikołaj

KS Warszawianka

9’52

VII

       

VIII

       

IX

       

300 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

304

Marysia   Gawin

UKS Gepard

51’56

II

291

Hanna   Hybowska

UKS Otrębusy

54’61

III

318

Woźniak   Aleksandra

KS   Warszawianka

55’14

IV

301

Janina Czarniak

UKS Gepard

55’56

V

306

Karolina Zych

UKS Gepard

56’57

VI

288

Marysia Hilcher

UKS Otrębusy

57’91

VII

325

Oliwia Nowak

UKS Gepard

01:01’00

300 m –chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

329

Tymoteusz   Jancik

UKS Gepard

46’39

II

274

Jacek Adach

UKS Otrębusy

52’32

III

273

Olek Zimnota

UKS Otrębusy

52’42

IV

309

Mikołaj   Ostrowski

SP 92

53’59

V

293

Michałowski   Mikołaj

KS Warszawianka

56’55

600 m –dziewczynki

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

307

Dobromiła   Gruszkowska

UKS Gepard

02:04’30

II

289

Natasza   Chrabąszcz

UKS Otrębusy

02:10’20

III

305

Emilia   Eberharter

UKS Gepard

02:15’60

IV

286

Klaudia   Kowalska

UKS Otrębusy

02:17’10

V

326

Magda Szymańska

UKS Gepard

02:18’00

600 m –chłopcy

Miejsce

Nr startowy

Imię i nazwisko

Szkoła / klub

Wynik (m:s’00)

I

328

Paweł   Skierkowski

UKS Gepard

01:54’40

II

263

Jan   Abramowicz

UKS Otrębusy

02:06’30

Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym

Kategoria: Sezon 2015
Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015

8 maja 2015 r. na stadionie Szkoły Podstawowej nr 92 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w 4-boju lekkoatletycznym.

Nasi zawodnicy nie zawiedli. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki zdobyli złote medale w kategorii drużynowej

KATEGORIA CHŁOPCY               8 MAJA 2015  
                         
                         
  REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ   Nr 92          
miejsce   I                      
  NAZWISKO IMIĘ UR     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 1000m pkt  
1. JANCIK Tymoteusz   8.55 70 62,5 91 4.93 72 3;23,25 64 297
2. POLOWIEC Franek   8.90 58 44,5 54 3.98 41 3;25,12 61 214
3. SZELEST Adam   8.82 61 44,5 54 4.01 42 3;40,24 44 201
4. CZYCZYŁO Michał   8.57 69 42 49 4.00 41 3;48,31 36 195
5. WĘDOŁOWSKI Michał   8.70 65 44 53 4.30 51 4;14,26 15 184
6. SKIERKOWSKI Paweł   9.22 48 23,5 12 4.09 44 3;28,15 57 161
NAUCZYCIEL     ORZESZEK Krzysztof           1091

 

KATEGORIA DZIEWCZĘTA             8 MAJA 2015  
                         
                         
  REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ   Nr 92          
miejsce   I                      
  NAZWISKO IMIĘ UR     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 600m pkt  
1. BARSKA Iza 2003 8.73 89 25,5 35 3.73 45 2;03,39 68 237
2. GAWIN Maria 2002 9.08 75 31,5 51 3.93 52 2;13,68 50 228
3. WASZKIEWICZ Danuta 2002 9.65 58 31 49 4.01 55 2;09,10 57 219
4. CZARNIAK Janina 2003 9.43 63 34 57 3.69 44 2;11,48 54 218
5. NOWAK Oliwia 2002 9.98 50 42 78 3.39 34 2;21,86 35 197
6. GRUSZKOWSKA Dobromiła 2003 9.58 60 21,5 27 3.59 41 2;04,76 66 194
PK ZYCH Karolina 2003 9.32 66 23 30 3.65 43 2;15,22 46 185
NAUCZYCIEL     JANCIK Mariusz           1096

Indywidualne wyniki chłopców:

PUNKTACJA   INDYWIDUALNA ZAWODÓW   KATEG. CHŁOPCY   8 MAJA 2015  
                         
  NAZWISKO IMIĘ szkoła     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 1000m pkt  
1. JANCIK Tymoteusz SP 92 8.55 70 62,5 91 4.93 72 3;23,25 64 297
2. POLOWIEC Franek SP 92 8.90 58 44,5 54 3.98 41 3;25,12 61 214
3. SZELEST Adam SP 92 8.82 61 44,5 54 4.01 42 3;40,24 44 201
4. CZYCZYŁO Michał SP 92 8.57 69 42 49 4.00 41 3;48,31 36 195
5. ZAMBRZYCKI Maciej SP 267 9.00 55 43 51 4.37 54 3;50,34 34 194
6. WĘDOŁOWSKI Michał SP 92 8.70 65 44 53 4.30 51 4;14,26 15 184
7. TRACZEWSKI Gustaw SP 65 9.03 54 40 45 4.30 51 4;10;13 17 167
8. SKIERKOWSKI Paweł SP 92 9.22 48 23,5 12 4.09 44 3;28,15 57 161
9. SIENNICKI Jan SP 65 9.05 53 36 37 4.37 54 4;16,17 14 158
10. PAPAZJAN Dawid SP 267 9.12 51 44 53 3.60 25 4;04,58 22 151
11. KOWALCZYK Piotr SP 65 9.03 54 38,5 42 4.05 43 4;21,02 11 150
12. LINKIEWICZ Jakub SP 65 8.79 62 28 21 4.14 46 4;08,20 18 147
13. DUDKIEWICZ Kacper SP 65 9.84 31 47 59 3.63 27 4;11,41 17 134
14. SKWIRTNIAŃSKI Jakub SP 65 8.95 57 31 27 4.26 50 DNF 0 134
15. GOWIN Mikołaj SP 267 9.23 47 31 27 4.00 41 4;07,73 19 134

 

Indywidualne wyniki dziewcząt:

PUNKTACJA   INDYWIDUALNA ZAWODÓW   KATEG. DZIEWCZĘTA   8 MAJA 2015  
                         
  NAZWISKO IMIĘ szkoła     KONKURENCJE / WYNIKI           SUMA
        60m pkt. p.pal pkt. skok w dal pkt. 600m pkt  
1. BARSKA Iza SP 92 8.73 89 25,5 35 3.73 45 2;03,39 68 237
2. GAWIN Maria SP 92 9.08 75 31,5 51 3.93 52 2;13,68 50 228
3. WASZKIEWICZ Danuta SP 92 9.65 58 31 49 4.01 55 2;09,10 57 219
4. CZARNIAK Janina SP 92 9.43 63 34 57 3.69 44 2;11,48 54 218
5. WIERZBOWSKA Aleksandra SP 65 9.43 63 34 57 3.79 47 2;22,61 33 200
6. NOWAK Oliwia SP 92 9.98 50 42 78 3.39 34 2;21,86 35 197
7. KLIMASZEWSKA Ewa SP 65 9.17 72 26 36 3.92 52 2;20,91 37 197
8. GRUSZKOWSKA Dobromiła SP 92 9.58 60 21,5 27 3.59 41 2;04,76 66 194
9. ETIENNE Maria SP 65 9.80 54 25 34 3.63 42 2;07,73 61 191
10. SOŁTYS Natalia SP 65 9.09 75 27,5 40 3.58 40 2;21,59 35 190
11. MROCZEK Magda SP 267 9.29 68 26,5 37 3.63 42 2;18,43 41 188
PK ZYCH Karolina SP 92 9.32 66 23 30 3.65 43 2;15,22 46 185
12. DOBOSZ Kalina SP 65 10.15 45 18 20 3.45 36 2;08;53 59 160
13. KWIECIEŃ Oliwia SP 68 10.62 34 28,5 43 3.39 34 2;15,58 46 157
14. KRYNICKA Karolina SP 267 9.57 60 23 30 3.52 38 2;26,14 26 154
15. KOZIEJOWSKA Kamila SP 68 9.51 61 18,5 21 3.46 36 2;26,93 26 144
16. PAWŁOWSKA Agata SP 68 9.99 49 14 12 3.41 35 2;16,93 44 140
17. WIELOGÓRSKA Aleksandra SP 65 9.80 54 22,5 29 3.54 39 2;32,72 17 139
18. JURGA Hania SP 267 10.18 45 25 34 3.83 49 DNF 0 128
19. MIKA Hania SP 68 9.91 51 19,5 23 3.00 21 2;50,69 0 95
20. SIDOROWICZ Ania SP 68 10.82 29 21,5 27 3.25 29 3;05,63 0 85

Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych

Kategoria: Sezon 2015
Opublikowano: poniedziałek, 11, maj 2015

24 kwietnia 2015 r. Jedlińsk

kategoria chłopcy rocznik 2003, klasa V

3 miejsce - Franek Polowiec

kategoria dziewczynki rocznik 2003, klasa V

3 miejsce - Iza Barska