Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

VII Mityng lekkoatletyczny 22.09.2020 - WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu Opublikowano: środa, 23, wrzesień 2020

WYNIKI VII MITYNGU LEKKOATLETYCZNEGO 22.09.2020 r.

UKS-Gepard-alternatywne---color

 MSiTzakochaj sie w Wawie finasowanie

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTERSTWA SPORTU

promonotes

 

 bieg na 60m

LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2005-2006
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 105 Adam Stachera AZS AWF Warszawa  2006 7'88
2 162 Borys Derdzikowski UKS Gepard 2006 8'28
3 161 Gustaw Jancik UKS Gepard 2005 8'33
4 101 ADAM REDOSZ SP68 2006 8'93
5 102 MATEUSZ LUBAŃSKI SP68 2006 9'20
6 87 Piotr Starnawski SP 92 2006 9'24
7 177 Kamil Madoń SP 92 2006 10'08
8          
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 49 Natalia Gil k.S  Orzeł 2006 8'56
2 28 Gabrysia Kołodziejska UKS GEPARD 2006 9'06
3 9 Anna Orzeszek SP 92 2006 9'21

 

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY  2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 72 Mateusz Król SP 92 2008 9'05
2 199 Nataniel Borucki UKS Gepard 2007 9'11
3 81 Jonatan Drużga SP 92 2008 9'49
4 187 Kuba Dmowski SP 92 2007 9'82
5 83 Roch Fabisiak SP 92 2007 9'84
6 163 Aleksander Treszczotko UKS Gepard 2008 10'18
7 200 Stasiek Woźnicki SP 92 2007 DNS
LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 1 Laura Wiesztort SP 53 2008 8'59
2 10 Marika Stefańska AZS AWF 2007 8'85
3 35 ADELA STRYGNER SP68 2007 9'34
4 3 Basia Ambroziak UKS GEPARD 2007 9'39
5 37 MALWINA WOJNAR SP68 2007 9'50
6 24 Maja Łuniewska SP 92 2007 9'57
7 34 Wiktoria Danielczuk SP 568 2007 9'61
8 7 Pola Dobrowolska UKS GEPARD 2007 9'65
9 53 ZUZANNA WICIK SP68 2007 9'77
10 45 ZUZIA TOMALA SP68 2008 9'82
11 6 Amelia Kowalewska UKS GEPARD 2007 10'09
12 4 Oliwia Socha SP 92 2007 10'17
13 51 JANINA CZUBATY SP68 2008 10'21
14 2 Oliwia Podolska SP 92 2007 10'75
15 43 Gabriela Żochowska SP 92 2008 10'85
16 31 ANDŻELIKA NAPIÓRKOWSKA  SP68 2007 11'29
17 5 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 DNS

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 96 MICHAŁ RYFKA SP68 2009 9'77
2 79 Adam Gawin SP 92 2010 10'11
3 91 MATEUSZ DĄBKOWSKI SP68 2010 10'19
4 117 Mateusz Pacholczak SP 92 2009 10'23
5 116 Mieszko Bieniek UKS Gepard 2009 10'28
6 66 Adam Jędruchniewicz SP 92 2010 10'32
7 108 Domonik Kamiński UKS Gepard 2009 10'44
8 109 Dominik Piotrowski SP 92 2009 10'44
9 65 Maciek Tomaszewski SP 92 2010 10'64
10 95 MARCEL JURCZYK SP68 2010 10'69
11 110 Wojtek Burdzyński SP 92 2010 10'73
12 74 Piot Uchan UKS Gepard 2010 10'95
13 107 OLIVIER BANASZCZYK AZS AWF WARSZAWA 2010 10'99
14 185 Filip Ryszkowski SP 92 2010 11'03
15 111 Janek Lusa SP 92 2010 12'28
16 80 Dominik Orliński SP 92 2010 13'76
17 86 Dawid Stanicki SP 92 2010 15'89
18 114 BOLESŁAW DUBRAWSKi KS Atak Agrykola 2010 9'77
19 91 MATEUSZ DĄBKOWSKI SP68 2010 10'19

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 121 Urszula Stańczak KS Orzeł 2010 9'53
2 55 Zuzia Chodzeń UKS GEPARD 2009 9'66
3 193 Ala Uchan UKS GEPARD 2009 9'80
4 25 POLA SMOLARCZYK  KS WARSZAWIANKA 2009 9'81
5 56 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 9'85
6 36 ANNA DŁUTOWSKA SP68 2010 9'90
7 39 SOFIA POLOWA SP68 2009 10'04
8 192 Ada Krężołek SP 92 2009 10'38
9 12 Gabrysia Puszkarska UKS GEPARD 2010 10'45
10 191 Helena Kowalczyk UKS GEPARD 2009 10'54
11 11 Helena Wachnik UKS GEPARD 2010 10'59
12 48 ZOSIA BIŻEK SP68 2009 10'66
13 23 Olga Grzywaczewska SP 92 2010 10'84
14 44 EMILIA MALEC SP68 2009 11'02
15 26 Aleksandra Laskus UKS GEPARD 2010 11'21
16 196 Alicja Zemlak SP 92 2009 11'31
17 60 Oliwia Walczuk SP 92 2009 11'44
18 160 Zuzanna Czerwiak SP 92 2009 11'61
19 19 Gabrysia Wachowicz SP 92 2010 11'67
20 27 Emilia Skrzypiec SP 92 2010 11'73
21 13 Julia Chołub UKS GEPARD 2010 11'84
22 195 Anna Więckowska SP 92 2009 11'90
23 14 Amelia Chmiel UKS GEPARD 2010 12'99
24 18 Martyna Banasiak SP 92 2010 13'55
25 20 Kaja Reszczyk SP 92 2010 13'78
26 178 Ewa Libera SP 92 2009 15'90

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 113 Nikodem Podolski k.S  Orzeł 2011 10'24
2 118 Witold Swoboda k.S  Orzeł 2011 10'25
3 115 Florian DUBRAWSKI LDK 2012 10'39
4 92 MIKOŁAJ CZUJKO SP68 2011 10'41
5 73 Wojciech Kapica UKS Gepard 2011 10'60
6 106 MAX BANASZCZYK AZS AWF WARSZAWA 2011 10'91
7 168 Wiktor Sarbiński SP 92 2011 11'00
8 75 Kajetan Sztyk UKS Gepard 2011 11'09
9 112 Aleksander Szwed k.S  Orzeł 2011 11'30
10          

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 42 ALEKSANDRA MAZUREK SP68 2011 10'02
2 172 Ola Piekart UKS GEPARD 2011 10'19
3 17 Patrycja Gurnik SP 92 2011 10'90
4 167 Hania Kula-Orłowska SP 92 2011 11'08
5 58 Maja Milewska k.S  Orzeł 2011 11'10
6 186 Karolina Błaszczyk SP 92 2012 11'17
7 59 Iga Markiel UKS GEPARD 2012 11'23
8 188 Marysia Gawrjołek SP 92 2012 11'30
9 182 Kalina Polkowska SP 92 2011 11'32
10 190 Pola Laskowska SP 92 2012 11'41
11 154 Wiktoria Graniasty SP 92 2011 11'45
12 189 Nina Laskus UKS GEPARD 2012 11'54
13 166 Iga Nichthauser SP 92 2011 11'62
14 184 Paulina Małkowska UKS GEPARD 2011 11'70
15 165 Blanka Wilk SP 92 2011 11'90
16 180 Kalina Wysocka UKS GEPARD 2012 12'65
17 181 Dominika Smagieł SP 92 2011 12'65
18 15 Basia Zakrzewska SP 92 2011 12'69
19 54 Teodora Łepecka SP 70 im. Bohaterów Monte Cassino w Warszawie 2011 12'77
20 16 Magda Pietrzak SP 92 2011 13'43
21 153 Julia Piotrowska AZS AWF W-wa 2014 13'70

 

 BIEG na 300 m

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 300 m 2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 100 FRANCISZEK MAŁECKI SP68 2007 46'99
2 104 MAKARY SIŃCZUK SP68 2007 48'32
3 63 Kajetan Tomaszewski UKS Gepard 2007 48'51
4 99 STANISŁAW NADRATOWSKI  SP 68 2007 50'60
5 62 Daniel Zieliński SP 92 2007 50'93

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 300 m 2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 21 Zofia Piekart UKS GEPARD 2008 48'77
2 164 Julia Puszkarska UKS GEPARD 2007 51'51
3 5 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 54'17
4 120 Łucja Kwiatkowska KS Orzeł 2008 56'64
5 158 Marysia Parzyszek UKS GEPARD 2008 57'05
6 33 GOSIA GRUSZEWSKA SP68 2007 59'89
7 32 ZUZANNA NOWACKA SP68 2007 60'21
8 157 Marta Drużycka SP 92 2008 60'83
9 159 Tosia Plutecka UKS GEPARD 2008 61'74
10 52 OLGA DEJ SP68 2008 62'45

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 68 Karol Malale UKS Gepard 2009 52'42
2 179 Nataniel Grzegorczyk SP 92 2009 52'47
3 198 Janek Majchrowski UKS Gepard 2009 52'95
4 109 Dominik Piotrowski SP 92 2009 52'99
5 67 Igor Kornacki SP 92 2009 53'15
6 93 ALEKSANDER GREJBUS SP68 2010 55'13
7 78 Filip Zięcina SP 92 2010 56'74
8 76 Janek Szewczyk SP 92 2010 57'59
9 114 BOLESŁAW DUBRAWSKi KS Atak Agrykola 2010 57'88
10 84 Jan Gonsior SP 92 2010 60'41
11 94 MARCEL OPAŁA SP68 2010 62'47
12 85 Kamil Fronoszczyk SP 92 2010 1,49'06

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 61 Natalia Kuliberda AZS AWF W-wa 2009 53'12
2 29 Ada Bader-Strzała k.S  Orzeł 2010 54'16
3 57 Olga Choim UKS GEPARD 2009 57'45

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 173 Jan Lipski UKS Gepard 2011 60'84
2 77 Platon Kovalenko UKS Gepard 2011 65'14
3 174 Tymon Grzegorczyk SP 92 2011 66'88
4 170 Miłosz Maziarek SP 92 2011 1,49'03
5 169 Igor Rainka UKS Gepard 2011 1,49'10

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 153 Julia Piotrowska AZS AWF W-wa 2014 1,22'76

 

 BIEG na 600m

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2007-2008
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 149 Krzysztof Chrapek AZS AWF W-WA 2009 1:50'55
2 82 Rafał Karpiński UKS Gepard 2008 1:59'71
3 103 ANATOL SZCZEPAŃSKI SP68 2007 2:00'09
4 64 Tomek Dobrowolski UKS Gepard 2008 2:03'64
5 71 Dawid Majorow SP 92 2007 2:11'75

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 197 Hania Ejmont UKS GEPARD 2008 2:15'11
2 30 Małgorzata Ćwikła SP 92 2008 2:30'86

 

BIEG na 800m

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2005-2006
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 119 Piotr Kleczewski UKS Filipides Teresin 2005 2:07'53
2 152 Oliwier Steć  AZS AWF Warszawa  2006 2:14'07
3 69 Oskar Strychalski UKS Gepard 2007 2:17'70
4 90 Wojtek Mazurek SP 92 2006 2:21'54
5 70 Franek Majchrowski UKS Gepard 2007 2:33'81
6 176 Dorian Dobrzyński SP 92 2006 2:35'61
7 199 Nataniel Borucki UKS Gepard 2007 2:36'97
8 89 Bartek Kowalewski SP 92 2006 2:50'05
9 88 Aleksander Rozalski SP 92 2006 2:50'41

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Czas
1 123 Klara Eberharter UKS GEPARD 2007 3:06'80

 

 

SKOK W DAL

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 179 Nataniel Grzegorczyk SP 92 2009 4,18
2 68 Karol Malale UKS Gepard 2009 3,83
3 67 Igor Kornacki SP 92 2008 3,81
4 79 Adam Gawin SP 92 2010 3,72
5 117 Mateusz Pacholczak SP 92 2009 3,58
6 76 Janek Szewczyk SP 92 2010 3,45
7 65 Maciek Tomaszewski SP 92 2010 3,41
8 198 Janek Majchrowski UKS Gepard 2009 3,39
9 114 BOLESŁAW DUBRAWSKi KS Atak Agrykola 2010 3,37
10 116 Mieszko Bieniek UKS Gepard 2009 3,29
11 110 Wojtek Burdzyński SP 92 2010 3,28
12 107 OLIVIER BANASZCZYK AZS AWF WARSZAWA 2010 3,24
13 66 Adam Jędruchniewicz SP 92 2010 3,19
14 185 Filip Ryszkowski SP 92 2010 3,05
15 111 Janek Lusa SP 92 2010 2,99
16 74 Piot Uchan UKS Gepard 2010 2,89
17 95 MARCEL JURCZYK SP68 2010 2,83
18 96 MICHAŁ RYFKA SP68 2009 2,81
19 78 Filip Zięcina SP 92 2010 2,8
20 80 Dominik Orliński SP 92 2010 2,65
21 85 Kamil Fronoszczyk SP 92 2010 2,62
22 108 Domonik Kamiński UKS Gepard 2009 2,56
23 84 Jan Gonsior SP 92 2010 2,55
24 98 KAMIL MOCZULSKI SP68 2009 2,37
25 97 OSKAR WOŚ SP68 2009 2,19
26 86 Dawid Stanicki SP 92 2010 1,88
27 109 Dominik Piotrowski SP 92 2009 DNS

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2009-2010
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 25 POLA SMOLARCZYK  KS WARSZAWIANKA 2009 3,78
2 193 Ala Uchan UKS GEPARD 2009 3,73
3 56 Zosia Bryndza UKS GEPARD 2009 3,72
4 192 Ada Krężołek SP 92 2009 3,61
5 29 Ada Bader-Strzała k.S  Orzeł 2010 3,56
6 55 Zuzia Chodzeń UKS GEPARD 2009 3,56
7 36 ANNA DŁUTOWSKA SP68 2010 3,56
8 40 Alicja Szokalska SP 68 2009 3,54
9 38 ZOSIA WALCZYŃSKA SP68 2009 3,5
10 47 KARINA MISZCZAK SP68 2009 3,5
11 41 DOMINIKA KOWALCZYK SP68 2009 3,38
12 48 ZOSIA BIŻEK SP68 2009 3,38
13 26 Aleksandra Laskus UKS GEPARD 2010 3,22
14 8 Laura Wakuła SP 92 2009 3,2
15 12 Gabrysia Puszkarska UKS GEPARD 2010 3,2
16 11 Helena Wachnik UKS GEPARD 2010 3,18
17 44 EMILIA MALEC SP68 2009 3,18
18 191 Helena Kowalczyk UKS GEPARD 2009 3,14
19 57 Olga Choim UKS GEPARD 2009 3,1
20 19 Gabrysia Wachowicz SP 92 2010 3,07
21 27 Emilia Skrzypiec SP 92 2010 2,97
22 17 Patrycja Gurnik SP 92 2011 2,93
23 16 Magda Pietrzak SP 92 2011 2,87
24 194 Hania Żurawska UKS GEPARD 2009 2,79
25 160 Zuzanna Czerwiak SP 92 2009 2,69
26 23 Olga Grzywaczewska SP 92 2010 2,62
27 195 Anna Więckowska SP 92 2009 2,62
28 13 Julia Chołub UKS GEPARD 2010 2,6
29 14 Amelia Chmiel UKS GEPARD 2010 2,5
30 15 Basia Zakrzewska SP 92 2011 2,45
31 196 Alicja Zemlak SP 92 2009 2,4
32 18 Martyna Banasiak SP 92 2010 2,27
33 178 Ewa Libera SP 92 2009 2,12
34 20 Kaja Reszczyk SP 92 2010 1,98
35 121 Urszula Stańczak KS Orzeł 2010  

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 73 Wojciech Kapica UKS Gepard 2011 3,5
2 173 Jan Lipski UKS Gepard 2011 3,13
3 113 Nikodem Podolski k.S  Orzeł 2011 3,09
4 118 Witold Swoboda k.S  Orzeł 2011 3,06
5 174 Tymon Grzegorczyk SP 92 2011 3,02
6 106 MAX BANASZCZYK AZS AWF WARSZAWA 2011 3,01
7 75 Kajetan Sztyk UKS Gepard 2011 2,96
8 112 Aleksander Szwed k.S  Orzeł 2011 2,92
9 77 Platon Kovalenko UKS Gepard 2011 2,89
10 168 Wiktor Sarbiński SP 92 2011 2,84
11 170 Miłosz Maziarek SP 92 2011 2,56
12 169 Igor Rainka UKS Gepard 2011 2,4
13 115 Florian DUBRAWSKI LDK 2012 DNS

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2011- młodsze
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 172 Ola Piekart UKS GEPARD 2011 3,07
2 190 Pola Laskowska SP 92 2012 3,05
3 58 Maja Milewska k.S  Orzeł 2011 2,76
4 171 Laura Kubicka SP 92 2011 2,64
5 186 Karolina Błaszczyk SP 92 2012 2,59
6 180 Kalina Wysocka UKS GEPARD 2012 2,58
7 189 Nina Laskus UKS GEPARD 2012 2,57
8 188 Marysia Gawrjołek SP 92 2012 2,57
9 182 Kalina Polkowska SP 92 2011 2,51
10 59 Iga Markiel UKS GEPARD 2012 2,43
11 184 Paulina Małkowska UKS GEPARD 2011 2,42
12 181 Dominika Smagieł SP 92 2011 2,4
13 154 Wiktoria Graniasty SP 92 2011 2,3
14 165 Blanka Wilk SP 92 2011 2,25
15 166 Iga Nichthauser SP 92 2011 2,25
16 153 Julia Piotrowska AZS AWF W-wa 2014 2,22
17 54 Teodora Łepecka SP 70 im. Bohaterów Monte Cassino w Warszawie 2011 2,07
18 15 Basia Zakrzewska SP 92 2011  
19 16 Magda Pietrzak SP 92 2011  
20 17 Patrycja Gurnik SP 92 2011  

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2005-2006
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 122 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 2005 5,95
2 87 Piotr Starnawski SP 92 2006 4,28
3 90 Wojtek Mazurek SP 92 2006 4,21

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006
           
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 28 Gabrysia Kołodziejska UKS GEPARD 2006 4,33
2 9 Anna Orzeszek SP 92 2006 3,91

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY skok w dal 2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 62 Daniel Zieliński SP 92 2007 4,53
2 199 Nataniel Borucki UKS Gepard 2007 4,52
3 63 Kajetan Tomaszewski UKS Gepard 2007 4,51
4 72 Mateusz Król SP 92 2008 4,37
5 83 Roch Fabisiak SP 92 2007 4,02
6 82 Rafał Karpiński UKS Gepard 2008 3,79
7 163 Aleksander Treszczotko UKS Gepard 2008 3,48
8 81 Jonatan Drużga SP 92 2008 3,25
9 187 Kuba Dmowski SP 92 2007 3,20

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2007-2008
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 1 Laura Wiesztort SP 53 2008 4,90
2 10 Marika Stefańska AZS AWF 2007 4,66
3 120 Łucja Kwiatkowska KS Orzeł 2008 4,33
4 21 Zofia Piekart UKS GEPARD 2008 4,05
5 45 ZUZIA TOMALA SP68 2008 3,98
6 22 Natalia Dworzyńska  UKS GEPARD 2008 3,88
7 5 Dominika Olczak UKS GEPARD 2008 3,81
8 24 Maja Łuniewska SP 92 2007 3,77
9 37 MALWINA WOJNAR SP68 2007 3,73
10 53 ZUZANNA WICIK SP68 2007 3,69
11 7 Pola Dobrowolska UKS GEPARD 2007 3,61
12 6 Amelia Kowalewska UKS GEPARD 2007 3,53
13 159 Tosia Plutecka UKS GEPARD 2008 3,44
14 43 Gabriela Żochowska SP 92 2008 3,40
15 197 Hania Ejmont UKS GEPARD 2008 3,40
16 46 Tonya Afek SP 68 2008 3,37
17 51 JANINA CZUBATY SP68 2008 3,36
18 50 ZUZANNA RYDZEWSKA SP68 2007 3,26
19 156 Ola Murawska UKS GEPARD 2008 3,09
20 30 Małgorzata Ćwikła SP 92 2008 2,34
21 4 Oliwia Socha SP 92 2007  

 

]

PCHNIĘCIE KULĄ

 

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCY 2005-2006
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 161 Gustaw Jancik UKS Gepard 2005 12,03
2 155 Michał Gałazin UKS Gepard 2005 8,77
3 162 Borys Derdzikowski UKS Gepard 2006 8,53
4 177 Kamil Madoń SP 92 2006 6,23
5 175 Kajetan Rutka SP 92 2006 3,77

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZYNKI 2005-2006
         
Miejsce nr startowy Imię i nazwisko Klub Rocznik Wynik
1 49 Natalia Gil k.S  Orzeł 2006 6,28
  2 Oliwia Podolska SP 92 2007 X