Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

15.06.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci

Kategoria: Sezon 2019 Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

Mistrzostwa Warszawy Dzieci

WARSZAWA, 15.06.2019

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrówchłopców

FINAŁ

-2.3

13:01

   

1 OBŁĘKOWSKI Oskar

09.05.2008 UKS Filipides Teresin

MZ

9.14

2 MRÓWCZYŃSKI Ksawery

07.12.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

9.19

4

3 ROZBICKI Kacper

29.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

9.82

3

4 KWIATKOWSKI Ksawery

14.04.2008 BKS Wataha Warszawa

MZ

9.83

3

5 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.90

1

6 BAŁABAN Antoni

06.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

9.92

1

7 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.25

1

8 KANIASTY Piotr

10.11.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

10.67

1

60 metrówchłopców

Bieg 1/ 2

+0.2

15:29

 

1 OBŁĘKOWSKI Oskar

09.05.2008 UKS Filipides Teresin

MZ

9.08

q PB

2 MRÓWCZYŃSKI Ksawery

07.12.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

9.10

q

3 KWIATKOWSKI Ksawery

14.04.2008 BKS Wataha Warszawa

MZ

9.81

q

4 BAŁABAN Antoni

06.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

9.95

q

5 KANIASTY Piotr

10.11.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

10.08

q

6 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.08

q

7 PAŚK Mikołaj

24.10.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

10.23

1

Bieg 2/ 2

-0.1

15:33

   

1 ROZBICKI Kacper

29.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

9.69

q

2 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

9.72

q

3 ZAJDLER Krzysztof

16.01.2010 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.15

1

4 JAROSZ Jakub

29.11.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

10.16

1

5 DOBROWOLSKI Tomasz

12.08.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

10.36

1

6 KOSIK Seweryn

24.05.2010 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

10.39

 

7 OCHOTNICKI Jeremi

26.12.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.60

1

8 WOJTASIK Ignacy

24.11.2009 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.85

1

300 metrów chłopców

Bieg1/1                                                                                                                                                   12:37

1 BOGUSZŁAWSKI-MICHNIAK

26.06.2010 KS Orzeł Warszawa

MZ

50.73

4

2 WOLSKI Wojciech

26.09.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

55.26

3

3 BELER Borys

28.07.2010 RK Athletics Warszawa

MZ

57.39

3

4 KANIASTY Piotr

10.11.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

59.19

1

5 KOSIK Seweryn

24.05.2010 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1:01.70

 

6 WOŁYŃSKI Mikołaj

07.05.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:03.58

1

600 metrów chłopców

Bieg1/2                                                                                                                                                   13:31

1 MAKSYMIUK Marcin

09.10.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:54.62

4

2 JARECKI Bartosz

26.07.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

1:56.21

3

3 BAŁABAN Antoni

06.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

1:56.23

1

4 SOPRYCH Piotr

03.05.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

1:56.93

1

5 ZIENDARA Franciszek

01.01.2008 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:59.36

1

6 DOBROWOLSKI Tomasz

12.08.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:01.51

1

7 BANAŚ Filip

22.04.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:09.41

1

8 OBUCHOWSKI Mikołaj

30.01.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:19.22

1

Bieg 2/ 2

 

13:34

   

1 SAMUL Jan

28.02.2008 UKS LA Basket Warszawa

MZ

1:56.20

3

2 ŁADA Marek

17.06.2008 KS Czempion Warszawa

MZ

1:58.12

1

3 SZCZUCKI Jacek

21.03.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

1:59.35

1

4 KĄCKI Kostek

01.01.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

2:04.93

1

5 RYPNIEWSKI Tymek

01.01.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

2:09.34

1

6 KWAŚNICKI Konrad

26.03.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:11.01

1

Skok w dal dzieci

FINAŁ                                                                                                                                                        11:55

1

KRUPNIEWSKI Łukasz

07.02.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

4.85

4

0.1

2

STACHERA Adam

31.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

4.72

3

0.1

3

POGODA Wojciech

30.01.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

4.65

3

0.3

4

DĄBROWSKI Krzysztof

10.04.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.53

1

0.6

5

WRONA Piotr

18.08.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.48

1

0.5

6

LACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4.42

1

-0.3

7

SKÓRA Szymon

01.01.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

4.30

1

0.1

8

NECZAJ-HRUZEWICZ Kubrat

24.08.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

4.26

1

0.2

9

MELLIN Krzysztof

01.01.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

4.23

1

0.4

10

OKULSKI Miłosz

21.05.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

4.21

1

0.3

11

KŁĘK Jan

22.01.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

3.95

1

0.0

12

BERNHARD Tymoteusz

06.08.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.78

1

0.3

13

JAROSZ Jakub

29.11.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.58

1

0.3


14 KHRYPAYEU Arseni

27.10.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.58

1

0.0

15 JACHIMIAK Olaf

15.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.47

1

0.1

16 SYNOWIEC Miłosz

12.08.2005 niestowarzyszony

...

3.40

 

0.0

17 KRUPA Rafał

28.09.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.36

1

0.3

18 URBANEK Kacper

21.04.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.25

1

0.0

19 MULIK Mikołaj

30.08.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.19

1

0.3

20 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

3.18

1

0.1

Skok w dal M SP

FINAŁ                                                                                                                                                        11:50

1

SAMUL Jan

28.02.2008 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.40

4

0.3

2

OBŁĘKOWSKI Oskar

09.05.2008 UKS Filipides Teresin

MZ

4.38

 

0.1

3

MRÓWCZYŃSKI Ksawery

07.12.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

4.32

3

0.2

4

RADKIEWICZ Antoni

18.01.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

4.17

3

0.3

5

LEŚNIAK Igor

17.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.98

1

-0.1

6

KĄCKI Kostek

01.01.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

3.88

1

-0.1

7

OBUCHOWSKI Mikołaj

30.01.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.85

1

0.3

8

JARECKI Bartosz

26.07.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

3.84

1

0.4

9

MAKSYMIUK Marcin

09.10.2009 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.70

1

0.5

10

WOLSKI Wojciech

26.09.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.52

1

0.4

11

BANAŚ Filip

22.04.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.46

1

0.3

12

ZALEWSKI Adam

09.07.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.22

1

0.0

13

KWACZEK Stanisław

27.09.2009 UKS 48 Warszawa

MZ

2.70

1

0.0

100 metrów M U14

FINAŁ

+2.9

13:09

 

1 NECZAJ-HRUZEWICZ Kubrat

24.08.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

13.37

4

2 GROBELNY Sebastian

04.03.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

13.58

3

3 STACHERA Adam

31.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

13.93

 

4 SZADKOWSKI Michał

10.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

14.80

3

5 CZACHURSKI Maciej

28.11.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

14.92

1

6 KŁĘK Jan

22.01.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

15.20

1

7 KRUPA Rafał

28.09.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.37

1

8 POLANOWSKI Adam

19.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

15.51

1

Rzut piłeczką palantową (80) M U12

FINAŁ                                                                                                                                                        13:00

1 SZCZUCKI Jacek

21.03.2008 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

37.5

4

2 PAŚK Mikołaj

24.10.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

33.5

3

3 KWAŚNICKI Konrad

26.03.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

33.0

3

4 KWACZEK Stanisław

27.09.2009 UKS 48 Warszawa

MZ

30.0

1

5 FORYŚ Cezary

07.12.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

28.0

1

6 ROZBICKI Kacper

29.08.2008 UKS 48 Warszawa

MZ

26.0

1

7 ZAJDLER Krzysztof

16.01.2010 UKS Orzełki Warszawa

MZ

24.5

1

8 STELMASZCZYK Tomasz

17.11.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

23.0

1

Rzut piłeczką palantową M U14

FINAŁ                                                                                                                                                        13:00

1 BURKIEWICZ Bartosz

11.09.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

52.0

4

2 SURYNT Dawid

13.04.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

47.0

3

3 DĄBROWSKI Bartek

21.02.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

44.5

3

4 SZADKOWSKI Michał

10.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

41.0

1

5 GOSTKOWSKI Krzysztof

29.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

32.5

1

6 RACHWALSKI Franciszek

25.07.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

30.0

1

7 SARNACKI Patryk

30.01.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

25.0

1

8 SZEWCZAK Aleksander

09.10.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

24.0

1

Skok wzwyż M U14

FINAŁ                                                                                                                                                        12:45

1 ŁADYŻYŃSKI Konrad

19.11.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.46

4

2 DUBRAWSKI Franciszek

07.04.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.30

3

3 GODLEWSKI Antek

12.11.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

1.25

3

4 KOWALSKI Konstanty

04.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.25

1

5 CEBULA Mateusz

28.05.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

1.20

1

100 metrów M U14

Bieg1/2                                              +0.2                                                                                               11:52

1 GROBELNY Sebastian

04.03.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

13.96

q

 

2 STACHERA Adam

31.03.2006 UKS Filipides Teresin

MZ

14.21

q

3 SZADKOWSKI Michał

10.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

15.01

q

4 KRUPA Rafał

28.09.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.53

q

5 KASPRZAK Mikołaj

09.01.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

15.79

 

1

6 BERNHARD Miłosz

06.08.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

15.99

 

1

7 KHRYPAYEU Arseni

27.10.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

16.27

 

1

Bieg2/2                                              +

0.2

11:55

     

1 NECZAJ-HRUZEWICZ Kubrat

24.08.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

13.74

q

 

2 CZACHURSKI Maciej

28.11.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

14.83

q

 

3 KŁĘK Jan

22.01.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

15.27

q

 

4 POLANOWSKI Adam

19.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

15.56

q

 

5 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

15.59

 

1


6 MAREK Przemysław

04.05.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

15.83

1

7 MULIK Mikołaj

30.08.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

17.57

1

300 metrów M U14

Bieg1/2                                                                                                                                                   12:44

1 LACIAK Antoni

29.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

42.93

4

2 GALANT Bartłomiej

11.04.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

49.50

1

3 MELLIN Krzysztof

01.01.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

50.85

1

4 CZACHURSKI Maciej

28.11.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

51.80

1

5 BRZEZIŃSKI Maksymilian

01.10.2007 UKS LA Basket Warszawa

MZ

52.46

1

6 OKULSKI Miłosz

21.05.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

54.29

1

7 MAREK Przemysław

04.05.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

55.32

1

Bieg 2/ 2

 

12:47

   

1 HRYNISZYN Kacper

15.03.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

48.86

3

2 BEER Paweł

19.01.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

49.00

3

3 SYNOWIEC Miłosz

12.08.2005 niestowarzyszony

...

52.66

 

4 ERENC Krzysztof

23.07.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

53.57

1

5 HERNER Igor

23.03.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

53.60

1

6 SARNACKI Patryk

30.01.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

56.27

1

7 RACHWALSKI Franciszek

25.07.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

56.60

1

600 metrów M U14

Bieg1/2                                                                                                                                                   13:42

1 DĄBROWSKI Bartek

21.02.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

1:52.14

1

2 BIELEŃ Stanisław

30.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:56.28

1

3 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:58.27

1

4 JACHIMIAK Olaf

15.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:09.38

1

5 GAŁĘZOWSKI Michał

01.07.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

2:16.91

1

6 URBANEK Kacper

21.04.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:17.38

1

Bieg 2/ 2

 

13:47

   

1 PŁUCIENNIK Adam

25.05.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:45.70

4

2 DĄBROWSKI Krzysztof

10.04.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:48.54

3

3 POGODA Wojciech

30.01.2006 RK Athletics Warszawa

MZ

1:50.07

3

4 ZIUŁKOWSKI Piotr

20.02.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:52.48

1

5 HRYNISZYN Kacper

15.03.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:55.27

1

6 KĘPSKI Jakub

09.08.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:05.92

1

7 HERNER Igor

23.03.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

2:09.36

1

8 SZEWCZAK Aleksander

09.10.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:09.52

1

9 GOSTKOWSKI Krzysztof

29.03.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:28.83

1

Skok wzwyż M U12

FINAŁ                                                                                                                                                        12:20

1 RADKIEWICZ Antoni

18.01.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

1.20

4

2 ZIĘCINA Konstanty

03.09.2010 WLKS Nowe Iganie

MZ

1.15

 

3 CABAJ Mateusz

12.07.2009 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

1.00

3

KOSIK Seweryn

24.05.2010 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

NM

 

KOBIETY/WOMEN

60 metrówdziewcząt

FINAŁ

-1.4

12:57

 

1 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.15

4

2 SZYMCZUK Aleksandra

18.10.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.40

3

3 OKLIŃSKA Zuzanna

29.04.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.63

3

4 SOCHACKA Aleksandra

19.05.2009 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

9.66

1

5 CHODKOWSKA Apolonia

01.01.2007 UKS Orzełki Warszawa

MZ

9.79

1

6 GROMEK Zuzanna

14.03.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

9.89

1

7 LEGUCKA Julia

04.05.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.99

1

8 ROSZAK Beata

02.01.2008 KS Czempion Warszawa

MZ

10.10

1

60 metrówdziewcząt

Bieg1/4                                              -0.3                                                                                               15:03

1 SOCHACKA Aleksandra

19.05.2009 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

9.54

q

 

2 LEGUCKA Julia

04.05.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

10.00

q

3 SMOLARCZYK Pola

06.03.2009 KS Warszawianka W-wa

MZ

10.15

 

1

4 KOSSAKOWSKA Elżbieta

15.04.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

10.18

 

1

5 MAŁKOWSKA Zuzanna

02.01.2009 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

10.20

   

6 PUŁAWSKA Natalia

10.05.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

10.30

 

1

7 WITKOWSKA Zofia

31.10.2008 Wieliszew Heron Team

MZ

11.75

   

Bieg2/4                                              +0.1

11:06

     

1 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.09

q

 

2 ROSZAK Beata

02.01.2008 KS Czempion Warszawa

MZ

9.86

q

 

3 SKROBISZ Zofia

12.06.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

10.35

 

1

4 SZYMANEK Hanna

07.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

10.35

 

1

5 BADER STRZAŁA Adrianna

31.03.2010 MKS Syrena Warszawa

MZ

10.37

 

1

5 WRÓBLEWSKA Michalina

01.10.2009 niestowarzyszona

...

10.37

   

7 SZATKOWSKA Maria

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

11.00

 

1


Bieg3/4                                                 -1.1                                                                                               11:08

1 SZYMCZUK Aleksandra

18.10.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.36

q

 

2 OKLIŃSKA Zuzanna

29.04.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.57

q

 

3 GROMEK Zuzanna

14.03.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

10.04

q

 

4 KAROLAK Nina

01.01.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

10.05

 

1

5 STYKOWSKA Wiktoria

26.06.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.42

 

1

6 ZARZYCKA Kalina

20.06.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

10.94

 

1

7 DYBYSŁAWSKA Anna

10.04.2010 RK Athletics Warszawa

MZ

11.43

 

1

Bieg 4/ 4

-1.1

15:18

     

1 CHODKOWSKA Apolonia

01.01.2007 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.01

q

 

2 GOTOWIEC Barbara

21.02.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.12

 

1

3 JASKULSKA Amelia Maria

17.04.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

10.13

 

1

4 WRÓBLEWSKA Weronika

21.01.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

12.20

 

1

300 metrów dziewcząt

Bieg1/3                                                                                                                                                   12:04

1 KOPEĆ Liwia

14.04.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

53.53

1

2 PUŁAWSKA Natalia

10.05.2009 KS Orzeł Warszawa

MZ

55.76

1

3 WŁOCZEWSKA Pola

04.02.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

56.08

1

4 BORKOWSKA Marta

15.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

57.43

1

5 SKROBISZ Zofia

12.06.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

59.14

1

6 PIETRUSZEWSKA Anna

01.12.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:00.15

1

Bieg 2/ 3

 

12:07

   

1 PIEKART Zofia

15.04.2008 UKS Gepard Warszawa

MZ

48.12

4

2 ZDZIENICKA Maja

15.07.2006 UKS LA Basket Warszawa

MZ

53.65

1

3 KULIBERDA Natalia

13.11.2009 UKS Filipides Teresin

MZ

55.53

 

4 KARCZEWSKA Marta

28.01.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

55.66

1

5 RACHWALSKA Zofia

14.01.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

56.22

1

6   PASIEKA Aniela

7   WITKOWSKA Zofia

24.09.2008 OKS Skra Warszawa 31.10.2008 Wieliszew Heron Team

MZ MZ

59.64

1:00.66

1

Bieg 3/ 3

 

12:10

   

1 KOSSON Barbara

29.05.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

52.20

3

2 ROSZAK Beata

02.01.2008 KS Czempion Warszawa

MZ

53.33

3

3 MURAŃSKA Marcelina

19.02.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

54.06

1

4 TCHÓRZEWSKA Maja

16.05.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

57.98

1

5 WRÓBLEWSKA Michalina

01.10.2009 niestowarzyszona

...

59.08

 

6 WALENDZIK Nikola

11.06.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

59.77

1

8 STYKOWSKA Zofia

18.11.2010 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:06.51

1

Skok w dal dzieci

FINAŁ                                                                                                                                                        13:00

1

KAWKA Julia

15.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.50

 

4

0.3

2

JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4.42

 

3

0.2

3

KOROLUK Agata

15.09.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

4.38

 

3

0.1

4

KĄKOL Jagoda

21.10.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

4.33

 

1

0.5

5

STEFAŃSKA Marika

11.01.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.27

 

1

0.6

6

MICHAŁKIEWICZ Maja

21.02.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4.26

 

1

0.3

7

LESZCZYŃSKA Agata

21.04.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

4.08

 

1

-0.2

8

PUSZKARSKA Julia

28.09.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.95

 

1

-0.3

9

GOLEC Zofia

01.01.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.89

 

1

-0.2

10

DĘBOWSKA Zuzanna

19.01.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

3.88

 

1

0.3

11

BRUDNY Regina

22.12.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.71

 

1

0.1

12

KLIŚ Alicja

15.06.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.68

 

1

0.2

13

POREMBNA Zuzanna

26.12.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.67

 

1

0.0

14

KARWOWSKA Zuzanna

12.12.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.61

 

1

0.2

15

WOLOSZCZAK Emilia

19.02.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

3.53

 

1

-0.1

16

WIŚNIEWSKA Laura

30.10.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.52

 

1

0.4

17

FLORCZUK Malwina

21.04.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.50

 

1

0.4

18

ROZENBLICKA Julia

26.01.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.49

 

1

0.1

19

KORPALSKA Weronika

11.04.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.46

 

1

0.3

20

SZYMCZAK Karolina

01.01.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

3.45

 

1

0.3

21

JASIŃSKA Maja

09.03.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

3.39

 

1

-0.2

22

KLIMOWICZ Hanna

12.11.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3.32

PB

 

0.0

23

BRZÓSKA Małgorzata

19.09.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

3.13

 

1

0.1

24

PRZESMYCKA Marianna

20.05.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2.64

 

1

0.1

Skok w dal K SP

FINAŁ                                                                                                                                                        13:15

1

GROMEK Zuzanna

14.03.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

4.05

4

0.3

2

OKLIŃSKA Zuzanna

29.04.2008 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.95

3

-0.7

3

KOPEĆ Liwia

14.04.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.78

3

-0.5

4

KAROLAK Nina

01.01.2008 RK Athletics Warszawa

MZ

3.68

1

0.4

5

KOSSAKOWSKA Elżbieta

15.04.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

3.56

1

0.5

6

SOCHACKA Aleksandra

19.05.2009 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.52

1

-0.4

7

KOSSON Barbara

29.05.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.44

1

-0.8

8

SMOLARCZYK Pola

06.03.2009 KS Warszawianka W-wa

MZ

3.38

1

1.4

9

GAŁAJ Matylda

11.06.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3.38

1

0.2

10

MAŁKOWSKA Zuzanna

02.01.2009 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

3.33

 

1.0


11

WŁOCZEWSKA Pola

04.02.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.25

1

0.2

12

SZYMANEK Hanna

07.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.24

1

-0.1

13

KARCZEWSKA Marta

28.01.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.21

1

0.3

14

BADER STRZAŁA Adrianna

31.03.2010 MKS Syrena Warszawa

MZ

3.16

1

-0.1

15

SZATKOWSKA Maria

20.07.2009 UKS Gepard Warszawa

MZ

3.14

1

0.3

16

STYKOWSKA Wiktoria

26.06.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.13

1

0.5

17

WALENDZIK Nikola

11.06.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

3.11

1

0.8

18

STYKOWSKA Zofia

18.11.2010 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.07

1

0.2

19

PIETRUSZEWSKA Anna

01.12.2009 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

3.00

1

0.6

20

SIKORSKA Anna

18.05.2009 niestowarzyszona

...

2.94

 

0.1

21

SZERLING Lena

03.11.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2.78

1

0.8

22

HOŁOWACZ Zofia

12.10.2009 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2.10

1

-0.1

100 metrów K U14

FINAŁ

-0.2

13:06

 

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.78

4

2 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

13.79

3

3 PUSTELNIK Agata

27.01.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.51

3

4 GĄSIEWSKA Nicola

26.01.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

14.56

1

5 JASIŃSKA Maja

09.03.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

14.65

1

6 PRZYBYŁOWSKA Blanka

22.06.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.81

1

7 LESZCZYŃSKA Agata

21.04.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

14.84

1

8 WOLOSZCZAK Emilia

19.02.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

14.94

1

Rzut piłeczką palantową (80) K U12

FINAŁ                                                                                                                                                        12:00

1 RACHWALSKA Zofia

14.01.2008 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

29.5

4

2 ZARZYCKA Kalina

20.06.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

26.5

3

3 SUBCZYŃSKA Natalia

18.10.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

25.0

3

4 MURAŃSKA Marcelina

19.02.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

23.5

1

5 WIĄCEK Milena

06.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

23.0

1

6 TCHÓRZEWSKA Maja

16.05.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

21.0

1

7 BORKOWSKA Marta

15.04.2008 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

21.0

1

8 JASKULSKA Amelia Maria

17.04.2008 UKS Orzełki Warszawa

MZ

19.5

1

9 MILEWSKA Maja

15.12.2011 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.0

1

Rzut piłeczką palantową K U14

FINAŁ                                                                                                                                                        12:00

1

CHYLIŃSKA Blanka

30.07.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

42.0

4

2

LEWANDOWSKA Zofia

15.03.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

38.0

3

3

PIENIAK Aleksandra

07.07.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

33.5

3

4

RAFAŁ Aleksandra

02.12.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

32.5

1

5

PRÓBA Oliwia

12.06.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

32.0

1

6

DĄBROWSKA Marta

29.04.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

31.0

1

7

KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

30.0

1

8

STASZEWSKA Anna

02.02.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

26.5

1

9

MALINA Zuzanna

05.09.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

26.5

1

10

RUTKIEWICZ Barbara

26.02.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

25.5

1

11

MILEWSKA Matylda

27.12.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

25.0

1

12

MOMOT Pola

12.06.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

19.5

1

13

CHMIELARSKA Oliwia

23.07.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

1.90

1

Skok wzwyż K U14

FINAŁ                                                                                                                                                        11:40

1 CHYLIŃSKA Blanka

30.07.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

1.43

4

2 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.40

3

3 KAWKA Julia

15.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1.40

3

4 ZAWADZKA Ida

06.08.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.35

1

5 KOROLUK Agata

15.09.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

1.35

1

100 metrów K U14

Bieg 1/ 4

-0.6

15:37

 

1 JAWORSKA Wiktoria

03.02.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.98

q

2 GĄSIEWSKA Nicola

26.01.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

14.62

q

3 CIEŚLAK Aleksandra

24.12.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

15.62

1

4 KORPALSKA Weronika

11.04.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

16.36

1

5 DANISZEWSKA Anna

12.04.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

16.48

1

6 CZARNATA Maria

21.01.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

16.77

1

Bieg 2/ 4

-0.6

15:43

   

1 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

14.12

q PB

2 JASIŃSKA Maja

09.03.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

14.46

q

3 LESZCZYŃSKA Agata

21.04.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

14.87

q

4 DOMITRZ Cecylia

31.05.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

15.18

1

5 KLIMOWICZ Hanna

12.11.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

17.20

 

Bieg 3/ 4

-1.5

15:46

   

1 PRZYBYŁOWSKA Blanka

22.06.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.81

q

2 WOLOSZCZAK Emilia

19.02.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

15.05

q

3 ROLIŃSKA Katarzyna

08.11.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

15.06

1

4 TUKA Nadia

21.12.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

15.44

1


5 MILEWSKA Matylda

27.12.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

15.53

 

1

6 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

16.18

   

Bieg 4/ 4

+0.4

15:50

     

1 PUSTELNIK Agata

27.01.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.59

q

 

2 SIMON Zofia

23.08.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

15.11

 

1

3 MICHALSKA Zofia

19.03.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

15.38

 

1

4 TYMICKA Pola

02.09.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.52

 

1

5 SOWA Paulina

14.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

16.05

 

1

6 ŁADNO Natalia

08.07.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

17.21

 

1

300 metrów K U14

Bieg1/4                                                                                                                                                   12:13

1 MARKIEWICZ SARA

01.01.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

49.51

4

2 ROLIŃSKA Katarzyna

08.11.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

50.10

3

3 PRÓBA Oliwia

12.06.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

50.65

1

4 BRUDNY Regina

22.12.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

53.66

1

5 SZYMCZAK Karolina

01.01.2007 RK Athletics Warszawa

MZ

53.94

1

6 POREMBNA Zuzanna

26.12.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

57.06

1

7 ŁADNO Natalia

08.07.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:02.06

1

Bieg 2/ 4

 

12:16

   

1 KOROCIŃSKA Julia

02.05.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

50.50

1

2 PRZESMYCKA Marianna

20.05.2006 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

54.46

1

3 FLORCZUK Malwina

21.04.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

56.37

1

4 DANISZEWSKA Anna

12.04.2007 BKS Wataha Warszawa

MZ

57.61

1

5 HOŁOWACZ Maria

03.09.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

58.47

1

6 MAGRYTA Natalia

04.12.2007 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

59.21

 

Bieg 3/ 4

 

12:18

   

1 GRZELAK Irena

28.04.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

50.11

3

2 TUKA Nadia

21.12.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

52.29

1

3 DESKA Antonina

09.08.2007 KS Czempion Warszawa

MZ

53.71

1

4 TELEON Tamara

20.06.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

54.98

1

5 SAMBORSKA Michalina

22.12.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

58.55

1

Bieg 4/ 4

 

12:20

   

1 JASTRZĘBSKA Weronika

10.09.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

52.21

1

2 CIEŚLAK Aleksandra

24.12.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

53.35

1

3 STASZEWSKA Anna

02.02.2007 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

54.92

1

4 KRUSZYŃSKA Alicja

13.12.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

55.01

1

5 KOPIK Katarzyna

02.05.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

57.89

1

6 MOMOT Pola

12.06.2007 MKS Syrena Warszawa

MZ

58.49

1

600 metrów K U14

Bieg1/2                                                                                                                                                   13:22

1 ŁADA Anna

21.04.2006 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:46.06

4

2 PIĄTKOWSKA Oliwia

07.06.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:48.70

3

3 PUSZKARSKA Julia

28.09.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

1:54.08

1

4 SIMON Zofia

23.08.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:56.62

1

5 KLIŚ Alicja

15.06.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:01.54

1

6 GOLEC Zofia

01.01.2007 UKS Gepard Warszawa

MZ

2:03.61

1

7 SOPRYCH Aleksandra

24.09.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

2:09.46

1

8 KRUSZYŃSKA Alicja

13.12.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:11.21

1

9 BRZÓSKA Małgorzata

19.09.2007 UKS G-8 Bielany Warszawa

MZ

2:14.36

1

Bieg 2/ 2

 

13:26

   

1 GAWLAS Anna

17.04.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

1:50.40

3

2 MICKIEWICZ Maja

03.10.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:57.96

1

3 DĄBROWSKA Marta

29.04.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

2:02.54

1

4 MICHAŁKIEWICZ Maja

21.02.2007 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:03.23

1

5 RUTKIEWICZ Barbara

26.02.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

2:03.69

1

6 KARŁOWSKA Pola

22.07.2006 KS Czempion Warszawa

MZ

2:08.33

1

7 SOWA Paulina

14.09.2006 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:08.57

1

8 MALINA Zuzanna

05.09.2006 UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

2:25.96

1

600 metrów K U12

1 GAŁAJ Matylda

11.06.2008 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:04.82

4

2 SUBCZYŃSKA Natalia

18.10.2009 UKS LA Basket Warszawa

MZ

2:08.22

3

3 TYMICKA Pola

02.09.2007 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:11.52

3

 

Bieg1/1                                                                                                                                                   13:17

8x50 metrów K U14

Bieg1/1                                                                                                                                                   14:13

1

 

UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

57.77

4

 

265 Marika STEFAŃSKA

11.01.2007

     
 

263 Oliwia PIĄTKOWSKA

07.06.2006

     
 

266 Zofia LEWANDOWSKA

15.03.2006

     
 

277 Agata PUSTELNIK

27.01.2006

     
 

Konrad ŁADYŻYŃSKI

19.11.2006

     
 

Piotr ZIUŁKOWSKI

20.02.2006

     


   

Piotr WRONA

18.08.2006

 

286

Jakub KĘPSKI

09.08.2007

2

   

AZS-AWF Warszawa

MZ

59.36

3

 

265

Marika STEFAŃSKA

11.01.2007

     
 

263

Oliwia PIĄTKOWSKA

07.06.2006

     
 

266

Zofia LEWANDOWSKA

15.03.2006

     
 

277

Agata PUSTELNIK

27.01.2006

     
   

Konrad ŁADYŻYŃSKI

19.11.2006

     
   

Piotr ZIUŁKOWSKI

20.02.2006

     
   

Piotr WRONA

18.08.2006

     
 

286

Jakub KĘPSKI

09.08.2007

     

3

   

OKS Skra Warszawa

MZ

1:02.32

3

 

700

Cecylia DOMITRZ

31.05.2006

     
 

700

Oliwia CHMIELARSKA

23.07.2007

     
 

700

Matylda MILEWSKA

27.12.2006

     
 

700

Zuzanna DĘBOWSKA

19.01.2007

     
   

Mikołaj KASPRZAK

09.01.2007

     
   

Michał GAŁĘZOWSKI

01.07.2007

     
 

5

Mateusz CEBULA

28.05.2006

     

4

   

UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1:02.53

1

   

Zuzanna POREMBNA

26.12.2007

     
   

Weronika KORPALSKA

11.04.2007

     
   

Aleksandra PIENIAK

07.07.2006

     
   

Julia ROZENBLICKA

26.01.2007

     
   

Miłosz BERNHARD

06.08.2007

     
   

Antek GODLEWSKI

12.11.2006

     
   

Patryk SARNACKI

30.01.2006

     
   

Mikołaj MULIK

30.08.2007

     

8x50 metrów K U12

Bieg1/1                                                                                                                                                   14:05

1

 

UKS Wawer ZS 70 Warszawa

MZ

1:03.05

4

 

774 Milena WIĄCEK

06.04.2008

     
 

778 Hanna SZYMANEK

07.04.2008

     
 

779 Kalina ZARZYCKA

20.06.2008

     
 

777 Marcelina MURAŃSKA

19.02.2008

     
 

Igor LEŚNIAK

17.04.2008

     
 

Mateusz CABAJ

12.07.2009

     
 

Cezary FORYŚ

07.12.2008

     
 

776 Ksawery MRÓWCZYŃSKI

07.12.2008

     

2

 

UKS Orzełki Warszawa

MZ

1:08.28

3

 

Barbara GOTOWIEC

21.02.2008

 
 

Aphrodyta KOCYŁOWSKA

01.01.2008

 

Weronika WRÓBLEWSKA

21.01.2008

 

Amelia Maria JASKULSKA

17.04.2008

 

Ignacy WOJTASIK

24.11.2009

 

Jeremi OCHOTNICKI

26.12.2008

 

Krzysztof ZAJDLER

16.01.2010

 

Szymon WOJDYGA

01.01.2008