Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

MITYNG LEKKOATLETYCZNY IM. JULIUSZA KULESZY WYNIKI

Kategoria: Działalność klubu Opublikowano: sobota, 05, październik 2019

Kolejny mityng lekkoatletyczny na stadionie Szkoły Podstawowej nr 92 już za nami.

Do sobotnich zawodów zgłoszonych zostało 303 zawodników z 15 klubów lekkoatletycznych oraz z 6 szkół warszawskich. Zawodnicy rywalizowali w siedmiu konkurencjach z podziałem na cztery kategorie wiekowe.

Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia na kolejnych zawodach!!!!!!

 Już wkrótce na stronie ukarze się film oraz zdjęcia z mityngu.

bieg na 60 m

rocznik 2011 i młodsi

Bieg na 60 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 105 Liliana Hartfil AZS AWF Warszawa 10,96
2 255 Antonina Kozerska SP 68 11,17
3 267 Alicja Stączek SP 68  11,50
4 263 Maja Milewska AZS AWF Warszawa 11,61
5 270 Zofia Czerwonka SP 68 11,62
6 227 Antonina Lipka SzP 380 11,73
7 221 Kalina Chajecka Sz P nr 75 LDK 11,75
8 223 Aleksandra Kapciak SzP nr 3LDK 12,04
9 265 Zofia Werner SP 68 12,31
10 104 Oliwia Wróblewska Przedszkole 163 12,86
11 268 Zofia Wąsikowska SP 68 13,06
12 273 Hania Ryszkarska   13,30
13 222 Amelia  Kapciak Sz P nr 3 LDK 14,16

 

Bieg na 60 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 103 Adrian Wróblewski PSP 255 10,57
2 91 Max Banaszczyk AZS AWF Warszawa 10,94
3 90 Nikodem Podolski   10,95
4 PK     10,95
5 71 Kajetan Sztyk UKS GEPARD 11,09
6 24 Szymon Mostek SP 92 11,15
7 25 Tymon Mostek SP 92 11,26
8 89 Aleksander Szwed   11,53
9 95 Teodor Zakrzewski SP 68 11,53
10 PK     11,64
11 93 Natan Klejnowski SP 68  11,64
12 99 Mikołaj Peczsz RK Athletics 11,70
13 73 Adam Fedoruk SP 68  11,87
14 88 Rafał Sulejewski SP 92 11,99
15 94 Stanisław Kozakiewicz SP 68 12,22
16 PK     12,22
17 92 Stanisław Przychodzień SP 68 12,62
18 62 Miłosz Bieniek SP 92 12,64
19 96 Paweł Higersberger SP 68 12,75

 

rocznik 2010-2009

Bieg na 60 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 249 Malwina Grzesiuk UKS Otrębusy 10,09
2 250 Adrianna Bader-Strzała SP 255 10,14
3 203 Anika Piórko   10,27
4 236 POLA SMOLARCZYK KS Warszawianka
Kamil Żewłakow
10,30
5 217 Agata Uryniuk SzP 380 LDK 10,36
6 245 Zofia Bryndza UKS Gepard 10,53
7 183 Zuzanna Parzyszek UKS Gepard 10,56
8 216 Julia Łuczyk SzP nr 52 LDK 10,57
9 254 Weronika Kozerska SP65 10,58
10 219 Lena Dąbrowska SzP 380 LDK 10,63
11 239 Natalia Połczyńska UKS GEPARD 10,74
12 173 Patrycja Kołodziejska UKS GEPARD 10,81
13 256 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 10,83
14 204 Wiktoria Stykowska Lekka Zabawa  10,86
15 220 Julia Wojtasik SzP 84 LDK 11,01
16 182 Matylda Zielińska UKS Falenica?SP124 11,06
17 238 Gabrysia Puszkarska UKS GEPARD 11,07
18 230 Maja Żuchowska   11,14
19 PK     11,17
20 258 Gabrysia Strasz SP 92 11,39
21 179 Magda Pyra UKS Falenica/SP124 11,42
22 262 Helena Wachnik UKS GEPARD 11,48
23 240 Maja Bartkiewicz SP 92 11,52
24 257 Agata Judkowiak AZS AWF Warszawa 11,57
25 226 Barbara Lipka SzP 380LDK 11,59
26 193 Lena Federowicz UKS Falenica 11,62
27 180 Zoya Grala   11,63
28 228 Alexandra Rutkowska UKS Falenica/SP124 11,74
29 170 Laura Wakuła SP 92 11,76
30 181 Daria Zielerowicz UKS Falenica/SP124 11,97
31 229 Victoria Rutkowska UKS Falenica/SP124 12,28
32 197 Martyna Czonka UKS GEPARD 12,47
33 261 Amelia Chmiel UKS GEPARD 12,82
34 241 Julia Hołub UKS GEPARD 13,25

 

Bieg na 60 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 11 Adrian  Czułek OKS SkraW-wa 9,55
2 27 Leon Stokowski SP 357 9,64
3 34 Julian Kowalewski SP 92 9,74
4 38 Tomasz Chyba SzP 52  LDK 9,90
5 9 Krzysztof Zajdler UKS ORZEŁKI WARSZAWA 10,26
6 19 Filip Zięcina UKS GEPARD 10,27
7 98 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 10,27
8 41 Tomasz Stelmaszczyk LDK 10,45
9 274 Filip Olejnik Lekka Zabawa LDK/SP 77 Wa-wa 10,54
10 55 Dominik Piotrowski SP 92 10,60
11 42 Bolesław  Dubrawski LDK 10,88
12 29 Wojtek Burdyński SP 92 11,00
13 28 Andrzej Pryzowicz SP 92 11,03
14 61 Mieszko Bieniek UKS GEPARD 11,12
15 101 Wiktor Karpiński SP 92 11,23
16 80 Maciek Karpiński SP 92 11,32
17 66 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 11,50
18 26 Jan Lusa UKS GEPARD 11,87
19 100 Filip Ryszkowski SP 92 11,88
20 32 Borys Latek SP 92 13,97

 

rocznik 2008-2007

 

Bieg na 60 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 201 Laura Wiesztort lekka Zabawa  8,85
2 166 Zofia Piekart UKS GEPARD 9,09
3 211 Letycja Kopeć SzP 84 ldk 9,19
4 174 Marika Stefańska AZS AWF Warszawa 9,33
5 212 Liwia Kopeć szp84 LDK 9,46
6 237 Julia Puszkarska UKS GEPARD 9,48
7 252 Natalia Jagieło  UKS Otrębusy 9,48
8 167 Maja Łuniewska SP 92 9,72
9 231 Wiktoria Gibas UKS ORZEŁKI WARSZAWA 9,72
10 244 Zuzanna Banaś AZS-AWF W-wa 9,88
11 215 Zofia Rachwalska SzP 114 LDK 9,94
12 195 Zuzanna Orłowska  AZS-AWF W-wa 10,00
13 259 Klara Moraś  AZS-AWF W-wa 10,00
14 210 Julia Cielebąk UKS Falenica/SP124 10,01
15 247 AMELIA Kaszper UKS Otrębusy 10,01
16 214 Weronika Włodarkiewicz SzP nr 380 LDK 10,07
17 186 Zofia Łodzinska UKS ORZEŁKI WARSZAWA 10,08
18 171 Klara Wakuła SP 92 10,12
19 184 Amelia Jaskulska UKS ORZEŁKI WARSZAWA 10,12
20 191 Barbara Gotowiec UKS ORZEŁKI WARSZAWA 10,14
21 248 OLA Opara UKS Otrębusy 10,36
22 188 Dominika Olczak UKS GEPARD 10,43
23 172 Pola Dobrowolska UKS GEPARD 10,46
24 175 Zuzanna Ciołko UKS GEPARD 10,48
25 199 Oliwa Podolska SP 92 10,56
26 246 Zuzanna Bieguszewska UKS GEPARD 10,85
27 190 Zuzia Smolińska SP 92 10,89
28 176 Maria Parzyszek UKS Gepard/ SP92 10,95
29 177 Ola Murawska UKS GEPARD 11,21
30 168 Olga Fordońska SP 92 15,84
31        

 

Bieg na 60 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 18 Franek Zięcina UKS GEPARD 8,94
2 67 Tomek Batkowski  UKS Otrębusy 9,16
3 45 Oskar Obłękowski Lekka Zabawa  9,18
4 63 Kacper Kończak UKS Otrębusy 9,31
5 76 Tomasz Batog UKS GEPARD 9,32
6 10 Nataniel Borucki SP 92 9,55
7 64 Czarek Kowalski UKS Otrębusy 9,55
8 46 Stefan Struss Lekka Zabawa  9,76
9 17 Daniel Zieliński SP 92 9,80
10 30 Marcin Tarnowski UKS GEPARD 9,81
11 33 Antoni Turnau UKS ORZEŁKI WARSZAWA 9,92
12 36 Michał Sobczak AZS-AWF W-wa 9,93
13 69 Mikołaj Sztyk  UKS GEPARD 9,99
14 23 Miłosz Mostek SP 92 10,34
15 21 Kacper Płochocki   10,42
16 59 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 10,56
17 68 Jakub Buza UKS Otrębusy 10,57
18 12 Antek Melon SP 92 10,59
19 82 Dawid Majorow SP 92 11,20
20        

 

rocznik 2006-2005

 

Bieg na 60 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 234 Natalia   GIL ORZEŁ 8,71
2 208 Justyna Misztal Lekka Zabawa  8,92
3 163 Martyna Warcicka OKS SkraW-wa 8,94
4 232 Karolina Litwiniec UKS ORZEŁKI WARSZAWA 8,96
5 187 Gabrysia Kołodziejska UKS Gepard 9,03
6 164 Oliwia Piątkowska  AZS AWF Warszawa 9,05
7 194 Zofia Rybczynska  UKS ORZEŁKI WARSZAWA 9,18
8 233 Lidia Dziewicka  UKS ORZEŁKI WARSZAWA 9,39
9 185 Oliwia Jaskulska UKS ORZEŁKI WARSZAWA 9,52
10 260 Natalia Chrobak AZS-AWF W-wa 9,88
11 242 Paulina Sowa AZS-AWF W-wa 9,98
12 192 Klaudia Hudzik   11,03
13        
14        

 

Bieg na 60 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 48 Adam Stachera Lekka Zabawa  8,22
2 58 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 8,38
3 52 Jan Esse  UKS ORZEŁKI WARSZAWA 8,54
4 53 Kyuwon Kim UKS GEPARD 8,63
5 35 Piotr Ziułkowski AZS-AWF W-wa 8,70
6 50 Gustaw Jancik UKS GEPARD 8,83
7 72 Piotr Wrona AZS-AWF W-wa 9,06
8 47 Oliwier Steć   9,09
9 78 Fryderyk Dorosz SP 92 9,20
10 85 Mateusz Pluciński SP 92 9,30
11 87 Kajetan Komuda  AZS-AWF W-wa 9,55
12 74 Jakub Tryc SP 92 9,64
13 77 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-wa 10,11
14 14 Szymon Pydyn SP 92 11,31

 

 skok w dal

rocznik 2011 i młodsi

skok w dal dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 105 Liliana Hartfil AZS AWF Warszawa 3,00
2 255 Antonina Kozerska SP 68 2,90
3 227 Antonina Lipka SzP 380 2,78
4 270 Zofia Czerwonka SP 68 2,78
5 223 Aleksandra Kapciak SzP nr 3LDK 2,74
6 267 Alicja Stączek SP 68  2,70
7 221 Kalina Chajecka Sz P nr 75 LDK 2,55
8 266 Natali Giza-Stolarska SP 68 2,30
9 273 Hania Ryszkarska   2,10
10 222 Amelia  Kapciak Sz P nr 3 LDK 2,02
11 104 Oliwia Wróblewska Przedszkole 163 1,96
12 225 Julia Zejer LDK  
13 265 Zofia Werner SP 68  
14 269 Hanna Korolczuk SP 68  
15 271 Nel Torassian-Cybruch  SP 68  

 

 

 skok w dal chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 91 Max Banaszczyk AZS AWF Warszawa 3,14
2 84 Wojtek Kapica UKS GEPARD 3,08
3 90 Nikodem Podolski   3,05
4 103 Adrian Wróblewski PSP 255 2,97
5 71 Kajetan Sztyk UKS GEPARD 2,97
6 89 Aleksander Szwed   2,82
7 95 Teodor Zakrzewski SP 68 2,70
8 99 Mikołaj Peczsz RK Athletics 2,70
9 73 Adam Fedoruk SP 68  2,37
10 96 Paweł Higersberger SP 68 2,34
11 94 Stanisław Kozakiewicz SP 68 2,30
12 62 Miłosz Bieniek SP 92 2,27
13 92 Stanisław Przychodzień SP 68 2,20
14        

 

rocznik 2010 - 2009

 

skok w dal dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 202 Natalia Kuliberda Lekka Zabawa  3,68
2 230 Maja Żuchowska   3,49
3 250 Adrianna Bader-Strzała SP 255 3,44
4 205 Zosia Stykowska Lekka Zabawa  3,43
5 245 Zofia Bryndza UKS Gepard 3,40
6 254 Weronika Kozerska SP65 3,37
7 236 POLA SMOLARCZYK KS Warszawianka
Kamil Żewłakow
3,35
8 249 Malwina Grzesiuk UKS Otrębusy 3,29
9 216 Julia Łuczyk SzP nr 52 LDK 3,19
10 204 Wiktoria Stykowska Lekka Zabawa  3,14
11 193 Lena Federowicz UKS Falenica 3,13
12 217 Agata Uryniuk SzP 380 LDK 3,13
13 173 Patrycja Kołodziejska UKS GEPARD 3,10
14 183 Zuzanna Parzyszek UKS Gepard 3,10
15 220 Julia Wojtasik SzP 84 LDK 3,10
16 257 Agata Judkowiak AZS AWF Warszawa 3,09
17 219 Lena Dąbrowska SzP 380 LDK 3,08
18 239 Natalia Połczyńska UKS GEPARD 3,08
19 182 Matylda Zielińska UKS Falenica?SP124 3,02
20 262 Helena Wachnik UKS GEPARD 2,95
21 180 Zoya Grala   2,94
22 240 Maja Bartkiewicz SP 92 2,88
23 238 Gabrysia Puszkarska UKS GEPARD 2,84
24 226 Barbara Lipka SzP 380LDK 2,82
25 179 Magda Pyra UKS Falenica/SP124 2,80
26 196 Barbara Michalska SP 92 2,78
27 197 Martyna Czonka UKS GEPARD 2,50
28 181 Daria Zielerowicz UKS Falenica/SP124 2,49
29 228 Alexandra Rutkowska UKS Falenica/SP124 2,45
30 258 Gabrysia Strasz SP 92 2,43
31 229 Victoria Rutkowska UKS Falenica/SP124 2,42
32 261 Amelia Chmiel UKS GEPARD 2,21

 

skok w dal chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 98 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 3,78
2 41 Tomasz Stelmaszczyk LDK 3,64
3 38 Tomasz Chyba SzP 52  LDK 3,62
4 65 Tymek Jedliński UKS Otrębusy 3,60
5 55 Dominik Piotrowski SP 92 3,39
6 34 Julian Kowalewski SP 92 3,36
7 19 Filip Zięcina UKS GEPARD 3,20
8 26 Jan Lusa UKS GEPARD 3,10
9 42 Bolesław  Dubrawski LDK 3,03
10 61 Mieszko Bieniek UKS GEPARD 2,90
11 28 Andrzej Pryzowicz SP 92 2,81
12 66 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 2,78
13 101 Wiktor Karpiński SP 92 2,78
14 32 Borys Latek SP 92 2,56
15 100 Filip Ryszkowski SP 92 2,51

 

rocznik 2008 - 2007

skok w dal dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 201 Laura Wiesztort lekka Zabawa  4,37
2 174 Marika Stefańska AZS AWF Warszawa 4,19
3 166 Zofia Piekart UKS GEPARD 4,07
4 237 Julia Puszkarska UKS GEPARD 4,06
5 160 Paulina Włodarczyk OKS SkraW-wa 4,05
6 206 Malwina Dudek Lekka Zabawa  4,05
7 211 Letycja Kopeć SzP 84 ldk 4,04
8 161 Natalia Przemyłska OKS SkraW-wa 3,68
9 158 Maria Bolczak OKS SkraW-wa 3,66
10 212 Liwia Kopeć szp84 LDK 3,66
11 210 Julia Cielebąk UKS Falenica/SP124 3,66
12 235 Marta Kucharska SP 92 3,60
13 244 Zuzanna Banaś AZS-AWF W-wa 3,60
14 195 Zuzanna Orłowska  AZS-AWF W-wa 3,48
15 259 Klara Moraś  AZS-AWF W-wa 3,39
16 188 Dominika Olczak UKS GEPARD 3,37
17 198 Amelia Kowalewska UKS GEPARD 3,34
18 214 Weronika Włodarkiewicz SzP nr 380 LDK 3,33
19 252 Natalia Jagieło  UKS Otrębusy 3,24
20 190 Zuzia Smolińska SP 92 3,22
21 203 Anika Piórko Lekka Zabawa  3,14
22 176 Maria Parzyszek UKS Gepard/ SP92 3,13
23 177 Ola Murawska UKS GEPARD 2,96

 

skok w dal chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 45 Oskar Obłękowski Lekka Zabawa  4,58
2 64 Czarek Kowalski UKS Otrębusy 3,95
3 18 Franek Zięcina UKS GEPARD 3,95
4 10 Nataniel Borucki SP 92 3,90
5 67 Tomek Batkowski  UKS Otrębusy 3,90
6 37 Wojciech Wolski szp52LDK 3,72
7 8 Dominik Białobrzeski OKS SkraW-wa 3,71
8 30 Marcin Tarnowski UKS GEPARD 3,52
9 36 Michał Sobczak AZS-AWF W-wa 3,50
10 21 Kacper Płochocki   3,42
11 31 Wiktor Sirko SP 92 3,41
12 39 Mikołaj Rój SzP 114LDK 3,20
13 81 Aleksander Treszczotko  UKS GEPARD 3,16
14 23 Miłosz Mostek SP 92 3,12
15 82 Dawid Majorow SP 92 3,03
16 75 Witold Michalski SP 92 2,96
17 12 Antek Melon SP 92 2,90
18        

 

rocznik 2006 - 2005

skok w dal dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 234 Natalia   GIL ORZEŁ 4,33
2 232 Karolina Litwiniec UKS ORZEŁKI WARSZAWA 4,09
3 162 Weronika Łukawska OKS SkraW-wa 4,00
4 208 Justyna Misztal Lekka Zabawa  3,89
5 187 Gabrysia Kołodziejska UKS Gepard 3,86
6 242 Paulina Sowa AZS-AWF W-wa 3,64
7 185 Oliwia Jaskulska UKS ORZEŁKI WARSZAWA 3,56
8 207 Helena Nekanda-Trepka Lekka Zabawa  3,55
9 159 Natalia Gratys OKS SkraW-wa 3,27
10 260 Natalia Chrobak AZS-AWF W-wa 3,10
11 192 Klaudia Hudzik   2,79
12 194 Zofia Rybczynska  UKS ORZEŁKI WARSZAWA 2,60
13 165 Emilia Grzęda AZS AWF Warszawa 2,50
14 164 Oliwia Piątkowska  AZS AWF Warszawa 2,40

 

skok w dal chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 58 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 4,89
2 48 Adam Stachera Lekka Zabawa  4,73
3 53 Kyuwon Kim UKS GEPARD 4,69
4 78 Fryderyk Dorosz SP 92 4,59
5 35 Piotr Ziułkowski AZS-AWF W-wa 4,53
6 72 Piotr Wrona AZS-AWF W-wa 4,45
7 74 Jakub Tryc SP 92 3,88
8 51 Grzegorz Uchera   3,84
9 87 Kajetan Komuda  AZS-AWF W-wa 3,40
10 77 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-wa 3,21
11        

 

 Piłeczka palantowa

 

rocznik 2011 i młodsi

 

piłeczka palantowa dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 273 Hania Ryszkarska   11,50
2 263 Maja Milewska AZS AWF Warszawa 9,10
3        
         
         
piłeczka palantowa chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 90 Nikodem Podolski   22,00
2 89 Aleksander Szwed   17,00
3 88 Rafał Sulejewski SP 92 15,50
         

 

rocznik 2010 - 2009

piłeczka palantowa dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 241 Julia Hołub UKS GEPARD 18,60
2 256 Zuzanna Chodzeń UKS GEPARD 18,00
3        

 

piłeczka palantowa chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 29 Wojtek Burdyński SP 92 28,00
2 61 Mieszko Bieniek UKS GEPARD 26,00
3 274 Filip Olejnik Lekka Zabawa LDK/SP 77 Wa-wa 25,00
4 9 Krzysztof Zajdler UKS ORZEŁKI WARSZAWA 23,70
5 65 Tymek Jedliński UKS Otrębusy 19,30
6 66 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 18,50
7 100 Filip Ryszkowski SP 92 15,80
8 55 Dominik Piotrowski SP 92 14,50

 

rocznik 2008 - 2007

piłeczka palantowa dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 199 Oliwa Podolska SP 92 34,00
2 215 Zofia Rachwalska SzP 114 LDK 30,30
3 243 Natalia Dworzyńska UKS GEPARD 29,00
4 200 Hania Kleindienst UKS GEPARD 27,20
5 178 Ida Klimek SP 92 25,70
6 175 Zuzanna Ciołko UKS GEPARD 25,10
7 189 Basia Ambroziak UKS GEPARD 24,80
8 247 AMELIA Kaszper UKS Otrębusy 23,50
9 248 OLA Opara UKS Otrębusy 20,00
10 184 Amelia Jaskulska UKS ORZEŁKI WARSZAWA 17,90

 

piłeczka palantowa chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 17 Daniel Zieliński SP 92 51,00
2 45 Oskar Obłękowski Lekka Zabawa  46,50
3 63 Kacper Kończak UKS Otrębusy 38,00
4 21 Kacper Płochocki SP 92 31,50
5 13 Stanisław Woźnicki SP 92 31,40
6 31 Wiktor Sirko SP 92 28,30
7 14 Szymon Pydyn SP 92 27,00
8 68 Jakub Buza UKS Otrębusy 24,00
9 54 Wiktor Sikorski SP 92 22,70
10 12 Antek Melon SP 92 16,50

 

 Pchnięcie kulą

rocznik 2006-2005

kula dziewczynki  3kg
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
2 163 Martyna Warcicka OKS SkraW-wa 9,69
3 165 Emilia Grzęda AZS AWF Warszawa 7,26
1 251 Maja Minczewska SP 92 6,28
4        
5        
6        
         
         
         
kula chłopcy 5kg
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 50 Gustaw Jancik UKS GEPARD 11,02
2 15 Stanisław Rutkowski SP 92 7,89
3 20 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 7,15
4 16 Robert Daniłowicz SP 92 5,64
5 86 Piotr Sadowski SP 92 4,36
6        

 

 Bieg na 300 m

rocznik 2011 i młodsi

 

Bieg na 300 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 105 Liliana Hartfil AZS AWF Warszawa 59,48
2 255 Antonina Kozerska SP 68 65,45
3 227 Antonina Lipka SzP 380 66,11
4 223 Aleksandra Kapciak SzP nr 3LDK 66,23
5 222 Amelia  Kapciak Sz P nr 3 LDK 66,95
6 221 Kalina Chajecka Sz P nr 75 LDK 67,22
7 152 Hanna Lis  Ducla Academy 69,83
8 270 Zofia Czerwonka SP 68 80,70
9 104 Oliwia Wróblewska Przedszkole 163 84,19
10        

 

Bieg na 300 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 84 Wojtek Kapica UKS GEPARD 61,44
2 88 Rafał Sulejewski SP 92 63,01
3 103 Adrian Wróblewski PSP 255 63,22
4 71 Kajetan Sztyk UKS GEPARD 64,89
5 91 Max Banaszczyk AZS AWF Warszawa 66,79
6 99 Mikołaj Peczsz RK Athletics 68,51
         

 

rocznik 2010 - 2009

Bieg na 300 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 202 Natalia Kuliberda Lekka Zabawa  56,17
2 230 Maja Żuchowska   57,61
3 183 Zuzanna Parzyszek UKS Gepard 59,44
4 238 Gabrysia Puszkarska UKS GEPARD 59,60
5 257 Agata Judkowiak AZS AWF Warszawa 60,48
6 219 Lena Dąbrowska SzP 380 LDK 60,60
7 245 Zofia Bryndza UKS Gepard 60,96
8 217 Agata Uryniuk SzP 380 LDK 61,51
9 193 Lena Federowicz UKS Falenica 62,07
10 205 Zosia Stykowska Lekka Zabawa  62,68
11 262 Helena Wachnik UKS GEPARD 63,58
12 249 Malwina Grzesiuk UKS Otrębusy 65,09
13 182 Matylda Zielińska UKS Falenica?SP124 66,46
14 226 Barbara Lipka SzP 380LDK 67,74
15 179 Magda Pyra UKS Falenica/SP124 68,16
16 180 Zoya Grala   68,57
17 170 Laura Wakuła SP 92 70,05
18 229 Victoria Rutkowska UKS Falenica/SP124 72,91
19 228 Alexandra Rutkowska UKS Falenica/SP124 73,04
20 181 Daria Zielerowicz UKS Falenica/SP124 73,46
21 220 Julia Wojtasik SzP 84 LDK DNF

 

Bieg na 300 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 98 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 54,16
2 11 Adrian  Czułek OKS SkraW-wa 55,67
3 55 Dominik Piotrowski SP 92 56,08
4 27 Leon Stokowski SP 357 58,21
5 38 Tomasz Chyba SzP 52  LDK 58,78
6 41 Tomasz Stelmaszczyk LDK 59,09
7 19 Filip Zięcina UKS GEPARD 59,18
8 28 Andrzej Pryzowicz SP 92 59,50
9 106 Stanislaw Wolski SzP 52  LDK 60,23
10 65 Tymek Jedliński UKS Otrębusy 60,70
11 1 Jan Dąbrowski  Ducla Academy 60,84
12 29 Wojtek Burdyński SP 92 63,93
13 101 Wiktor Karpiński SP 92 64,50
14 80 Maciek Karpiński SP 92 64,78
15 66 Wojtek Ratyński UKS Otrębusy 64,83
16 61 Mieszko Bieniek UKS GEPARD 67,85
17 100 Filip Ryszkowski SP 92 69,35
18 26 Jan Lusa UKS GEPARD 71,69
19 2 Jan Bagiński  Ducla Academy 73,29

 

 

rocznik 2008 - 2007

Bieg na 300 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 201 Laura Wiesztort lekka Zabawa  47,91
2 160 Paulina Włodarczyk OKS SkraW-wa 48,13
3 153 Zuzanna Łukowska Ducla Academy 48,26
4 166 Zofia Piekart UKS GEPARD 48,30
5 247 AMELIA Kaszper UKS Otrębusy 51,63
6 154 Olena Noga Ducla Academy 53,96
7 189 Basia Ambroziak UKS GEPARD 54,55
8 174 Marika Stefańska AZS AWF Warszawa 54,93
9 161 Natalia Przemyłska OKS SkraW-wa 55,14
10 252 Natalia Jagieło  UKS Otrębusy 55,30
11 215 Zofia Rachwalska SzP 114 LDK 57,03
12 195 Zuzanna Orłowska  AZS-AWF W-wa 57,37
13 212 Liwia Kopeć szp84 LDK 57,64
14 259 Klara Moraś  AZS-AWF W-wa 57,94
15 171 Klara Wakuła SP 92 57,97
16 235 Marta Kucharska SP 92 58,34
17 244 Zuzanna Banaś AZS-AWF W-wa 58,91
18 198 Amelia Kowalewska UKS GEPARD 59,57
19 210 Julia Cielebąk UKS Falenica/SP124 59,91
20 248 OLA Opara UKS Otrębusy 60,05
21 178 Ida Klimek SP 92 60,97

 

 

Bieg na 300 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 63 Kacper Kończak UKS Otrębusy 49,38
2 18 Franek Zięcina UKS GEPARD 50,50
3 67 Tomek Batkowski  UKS Otrębusy 50,86
4 10 Nataniel Borucki SP 92 52,26
5 68 Jakub Buza UKS Otrębusy 52,55
6 36 Michał Sobczak AZS-AWF W-wa 53,66
7 17 Daniel Zieliński SP 92 54,37
8 83 Roch Fabisiak UKS GEPARD 57,41
9 37 Wojciech Wolski szp52LDK 58,53
10 81 Aleksander Treszczotko  UKS GEPARD 62,22
11 39 Mikołaj Rój SzP 114LDK 62,28
12 21 Kacper Płochocki   63,59
13 75 Witold Michalski SP 92 66,57
14 82 Dawid Majorow SP 92 71,11
         

 

 

 

rocznik 2006 - 2005

 

Bieg na 300 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 162 Weronika Łukawska OKS SkraW-wa 50,50
2 187 Gabrysia Kołodziejska UKS Gepard 51,43
3 260 Natalia Chrobak AZS-AWF W-wa 54,61
4 159 Natalia Gratys OKS SkraW-wa 55,76
5 155 Viktoria Stranisławska Ducla Academy 56,39
6 242 Paulina Sowa AZS-AWF W-wa 58,03
7 192 Klaudia Hudzik   61,30
8 1PK Maja Bagińska Ducla Academy 50,17
9        

 

Bieg na 300 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 53 Kyuwon Kim UKS GEPARD 46,91
2 51 Grzegorz Uchera   48,59
3 20 Borys Derdzikowski UKS GEPARD 49,88
4 78 Fryderyk Dorosz SP 92 50,08
5 49 Michał Paradowski Lekka Zabawa  50,71
6 87 Kajetan Komuda  AZS-AWF W-wa 52,65
7 77 Arseni Khrypayeu AZS-AWF W-wa 57,64

 

bieg na 600 m

rocznik 2007 - 2008

 

Bieg na 600 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 237 Julia Puszkarska UKS GEPARD 1:58,81
2 158 Maria Bolczak OKS SkraW-wa 2:05,16
3 102 Hania Ejmont UKS GEPARD 2:07,22
4 176 Maria Parzyszek UKS Gepard/ SP92 2:18,99
5 200 Hania Kleindienst UKS GEPARD 2:27,30
Bieg na 600 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 64 Czarek Kowalski UKS Otrębusy 2:01,48
2 76 Tomasz Batog UKS GEPARD 2:01,62
3 30 Marcin Tarnowski UKS GEPARD 2:02,89
4 79 Rafał Karpiński UKS GEPARD 2:04,16
5 69 Mikołaj Sztyk  UKS GEPARD 2:06,06
6 8 Dominik Białobrzeski OKS SkraW-wa 2:07,42
7 59 Tomek Dobrowolski UKS GEPARD 2:07,72
8 23 Miłosz Mostek SP 92 2:19,16
9 7 Jan Witkowski Ducla Academy  

 

rocznik 2006-2005

Bieg na 600 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 275 Karolina Kiewra AZS-AWF W-wa 2:04,57
2 254 Weronika Kozerska SP65 2:10,50
3 250 Adrianna Bader-Strzała SP 255 2:10,61

 

 

Bieg na 600 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 98 Nataniel Grzegorczyk UKS GEPARD 2:01,28
2 274 Filip Olejnik Lekka Zabawa LDK/SP 77 Wa-wa 2:02,89
3 70 Jędrzej Sztyk  UKS GEPARD 2:17,08
4 107 Piotr Uchan UKS GEPARD 2:20,56
5 6 Stanisław Piotrowski  Ducla Academy 2:20,92

 

 

bieg na 800 m

Bieg na 800 m dziewczynki
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 164 Oliwia Piątkowska  AZS AWF Warszawa 2:44,79
2 169 Maja Michniewicz   2:45,88
3 251 Maja Minczewska SP 92 3:04,22

 

Bieg na 800 m chłopcy
Miejsce nr startowy Imie nazwisko Klub/szkoła wynik
1 97 Piotr Kleczewski   2:28,22
2 22 Jakub Łuczyk Marki 2:29,12
3 58 Marcel Dobrowolski UKS Gepard 2:33,70
4 72 Piotr Wrona AZS-AWF W-wa 2:34,80
5 35 Piotr Ziułkowski AZS-AWF W-wa 2:43,38
6 74 Jakub Tryc SP 92 2:55,79