Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Halowe Mistrzostwa Polski 2020

Opublikowano: wtorek, 03, marzec 2020

Za nami sezon halowy, który możemy uznać za bardzo udany!!!

Nasi zawodnicy zareprezentowali się na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U 20, które odbyły się w Toruniu  14-16 lutego 2020.

W Mistrzostwach Polski U18 reprezentował nas Jakub Pięcek, który w swoim biegu eliminacyjnym na 60mpł uzyskał czas 9,28.

W kategorii U20 startowało troje naszych zawodników. Na początku zareprezentowały się na płotkach nasze sprinterki: Zofia Marek i Daria Bany. Dziewczyny w swoich biegach eliminacynych uzyskały kolejno czasy: 10,01 Zosia i 9,51 Daria. Obie awansowały do Finału B. W biegu finałowym wspaniale pobiegła Zosia zajmując trzecie miejsce z nową życiówką 9,30!!!! Daria była szósta z tym samym czasem co w eliminacjach 9,51. 

Po dziewczynach na starcie biegu na 60m przez płotki w kategorii U20 zameldował się Tymoteusz Jancik. W swoim biegu eliminacyjnym uplasował się na czwrtym miejscu poprawiając swoją życiówkę. Czas 8,63 dał Tymkowi awans do FINAŁU A!!!

W biegu finałowym Tymek został sklasyfikowany na ósmym miejscu - 8,70.

Wielki sukces odniosła Martyna Skierkowska, która startowała w seniorskich Halowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Toruniu 28 luty - 1 marca 2020

Martyna zajęła CZWARTE MIEJSCE w biegu na 60mpł !!!!!!!!! bijąc swoje życiówki w biegu eliminacynym 8,47 i w biegu  Finałowym 8,44!!!!

Czwarte miejsce w finale okazało się trzecim w kategorii U23!!!! Martyna mogła się cieszyć z pierwszego medalu Mistrzostw Polski!!!!! 

Nasza, do tej pory, najstarsza zawodniczka startowała po raz pierwszy w barwach AZS AWF Warszawa, na mocy umowy współpracy, którą UKS GEPARD podpisał z AZS AWF WARSZAWA.

Życzymy Martynie wielu sukcesów i dalszego rozwoju sportowego. 

 szczegółowe wyniki Halowych Mistrzostw Polski w zakładce NASZE WYNIKI