Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Opublikowano: wtorek, 06, marzec 2018

OBÓZ SPORTOWY

UKS „GEPARD”

Uczniowski Klub Sportowy Gepard Zaprasza na Obóz Sportowy do Ośrodka Łodzianka w Wągrowcu. Zakwaterowanie w domkach 4-6 osobowych.

Ośrodek Łodzianka zlokalizowany jest w malowniczym mieście Wągrowcu, nad Jeziorem Durowskim, na terenie 5 hektarów lasu. Położenie obiektu zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu oraz prawdziwy wypoczynek w ciszy z dala od zgiełku aglomeracji.

Proponujemy: Kontynuacje treningów sportowych w miłej, radosnej atmosferze wakacji wśród przyjaciół i znajomych z Klubu. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez uprawnionych, doświadczonych i znanych dzieciom trenerów, instruktorów i wychowawców.

OBIEKTY SPORTOWE I REKREACYJNE DO DYSPOZYCJI ZAWODNIKÓW

Stadion lekkoatletyczny z bieżnią okólną 400m o nawierzchni tartanowej z pełnym wyposażeniem i skoczniami.

Boiska do siatkówki plażowej i boisko piłkarskie.

Plac zabaw, świetlica z bilardem i grami stolikowymi.

Trasy biegowe.

Plaża obsługiwana przez ratowników.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Termin: 13.08-26.08.2018 r.

Cena: 1 500 zł (zaliczka w wysokości 500 zł przy zapisie zawodnika, pozostała kwota do 15 czerwca)

W cenę wliczono zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie, wyżywienie, opiekę wychowawców i pielęgniarki oraz treningi sportowe.

Informacje: Tel. 505-399-395, 508-399-393,

lub u Trenerów UKS „Gepard”