Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Szkolenie

Kategoria: Treningi Opublikowano: niedziela, 08, grudzień 2013

      UKS-Gepard-alternatywne---color

W naszym Klubie odbywają się treningi w sekcji lekkoatletycznej.
Dzieci rozpoczynają swoją przygodę ze sportem już w pierwszych klasach Szkoły Podstawowej. Dla najmłodszych Klub proponuje zajęcia ogólnorozwojowe z elementami lekkoatletyki, gimnastyki i gier zespołowych. W wieku 7-10 lat mali zawodnicy rozpoczynają treningi w wybranych konkurencjach.
Zajęcia realizowane są w ramach programu "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe szczególnie Dzieci i Młodzieży".
Projekt "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe szczególnie Dzieci i Młodzieży" realizowany jest dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Bycjakoni

 BYĆ TACY JAK ONI : )

 

logo biale wspolfinansowanie               Nowe LOGO