Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

12.01.2019 Zawody kontrolne

Kategoria: Sezon 2019 Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

1. Zawody Kontrolne WMOZLA 2019

WARSZAWA, 12.01.2019

MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

 

FINAŁ A

 

16:07

 

1 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.05

2 BERLIŃSKI Daniel

30.11.1994 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

7.08

3 CYGLER Robert

08.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

7.31

ZAWADZKI Jacek

23.09.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

DNF

FINAŁ B

 

 

 

1 SACHARCZUK Radosław

08.09.1993 KS Podlasie Białystok

PD

7.03

2 SUPROŃ Paweł

28.03.1996 KS Podlasie Białystok

PD

7.14

3 DUCH Jakub

27.08.2001 OLA Mazowieckie - Siedlce

MZ

7.26

60 metrów M U16

 

FINAŁ

 

16:21

 

1 KAMIONEK Patryk

24.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.15

2 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.17

3 ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.26

 

60 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 3                                                                                                                                                   14:53

 

1 SACHARCZUK Radosław

08.09.1993 KS Podlasie Białystok

PD

6.98

q =PB

2 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.07

q

3 WIESIOŁEK Paweł

13.08.1991 KS Warszawianka W-wa

MZ

7.08

q

4 SUPROŃ Paweł

28.03.1996 KS Podlasie Białystok

PD

7.11

q

5 ZAWADZKI Jacek

23.09.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

7.19

 

Bieg 2/ 3

 

14:56

 

 

1 BERLIŃSKI Daniel

30.11.1994 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

7.13

q =PB

2 KAMIŃSKI Michał

30.08.1999 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.25

 

3 DAKOWICZ Artur

24.10.1998 KS Podlasie Białystok

PD

7.26

 

4 SZTRANC Oskar

24.11.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

7.30

 

5 CYGLER Robert

08.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

7.30

 

Bieg 3/ 3

 

15:00

 

 

1 KWIATKOWSKI Mateusz

03.06.1999 MKS Juvenia Białystok

PD

7.25

 

2 CZECHOSKI Adam

23.02.1999 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.26

PB

3 FRYC Krzysztof

12.05.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

7.78

 

60 metrów M U16

 

Bieg 1/ 5

 

15:29

 

1 ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

7.95

q PB

2 GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.55

 

3 SAWICZ Kacper

08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.18

PB

Bieg 2/ 5

 

15:31

 

 

1 OLIWKOWSKI Piotr

14.07.2004 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.45

 

2 GROBELNY Hubert

14.09.2004 MKS Syrena Warszawa

MZ

8.53

 

3 KWIATKOWSKI Wiktor

14.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.79

 

Bieg 3/ 5

 

15:33

 

 

1 WIELOSZ Mikołaj

07.07.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.11

q

2 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.99

 

3 JACKOWSKI Jakub

29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.73

 

Bieg 4/ 5

 

15:34

 

 

1 KAMIONEK Patryk

24.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.09

q

2 ORLIŃSKI Kacper

13.09.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

8.19

q

3 ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.29

q

4 CZUBA Jakub

21.05.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.59

 

Bieg 5/ 5

 

15:36

 

 

1 WAŚ Kacper

14.07.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.35

 

2 KOWALCZYK Jakub

23.06.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.56

 

3 RUTA Miłosz

17.12.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.67

 

60 metrów M U20

 

FINAŁ

 

16:15

 

1 TRZASKA Damian

03.02.2000 MKS Durasan Płońsk

MZ

7.17

2 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.28

3 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 SKS Feniks Siedlce

MZ

7.35

AJDACKI Gabriel

16.11.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

DNS

GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

FS


60 metrów M U18

FINAŁ                                                                                                                                                        16:18

 

1 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.31

 

2 DZIKIEWICZ Paweł

30.07.2002 MUKS Płock

MZ

7.37

SB

3 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.38

PB

4 SZYMAŃSKI Jakub

23.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.40

 

5 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.47

PB

60 metrów M U20

 

Bieg 1/ 3

 

15:03

 

1 TRZASKA Damian

03.02.2000 MKS Durasan Płońsk

MZ

7.11

q PB

2 DUCH Jakub

27.08.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.28

q PB

3 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 SKS Feniks Siedlce

MZ

7.29

q PB

4 CZARNECKI Marcin

19.04.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

7.32

 

Bieg 2/ 3

 

15:06

 

 

1 GRZELAK Mateusz

18.01.2001 MUKS Płock

MZ

7.17

q PB

2 AJDACKI Gabriel

16.11.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.27

q PB

3 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.29

PB

4 CHUDAK Franciszek

03.12.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.34

=PB

Bieg 3/ 3

 

15:08

 

 

1 WÓJCICKI Kamil

19.10.2000 KS Agros Zamość

LU

7.58

 

2 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

7.60

PB

3 UHERA Roman

20.09.2000 KS Orzeł Warszawa

MZ

7.63

 

60 metrów M U18

 

Bieg 1/ 6

 

15:12

 

1 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

7.29

q

2 SZYMAŃSKI Jakub

23.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.35

q PB

3 DZIKIEWICZ Paweł

30.07.2002 MUKS Płock

MZ

7.39

q

4 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.39

q PB

5 CYBULSKI Filip

09.02.2003 MUKS Płock

MZ

7.60

PB

Bieg 2/ 6

 

15:15

 

 

1 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

7.51

q PB

2 MAKOWSKI Patryk

08.04.2003 LUKS Hańcza Suwałki

PD

7.52

PB

3 MURAWSKI Kacper

22.06.2002 LKS Korab Olecko

WN

7.66

PB

4 BIŃKOWSKI Jakub

21.01.2003 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

7.73

PB

5 MARKOWSKI Miłosz

23.06.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

7.75

PB

Bieg 3/ 6

 

15:18

 

 

1 RYBACKI Kornel

19.05.2003 LUKS Hańcza Suwałki

PD

7.65

PB

2 PODLACH Franciszek

18.06.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.80

PB

3 GLEESON Matthew

04.04.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

7.82

PB

4 BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

8.19

PB

Bieg 4/ 6

 

15:20

 

 

1 GRABOWSKI Dawid

23.03.2002 MKS Durasan Płońsk

MZ

7.60

 

2 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

7.78

 

3 MAZUREK Mikołaj

10.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.81

PB

4 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.02

 

5 PIECHNA Wojciech

01.01.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.02

PB

Bieg 5/ 6

 

15:22

 

 

1 MURIAS Mateusz

18.01.2002 MLKS Agros Żary

LB

7.62

 

2 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.73

 

3 KILISZEK Mikołaj

09.08.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

8.03

 

4 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.07

 

5 BARTOŚ Krzysztof

17.12.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.55

 

Bieg 6/ 6

 

15:25

 

 

1 SZWAJCA Norbert

22.02.2002 LKS Korab Olecko

WN

7.54

 

2 RAFAŁO Eryk

01.10.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

7.65

 

3 TARASIEWICZ Marek

16.02.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

7.70

 

4 OLKOWSKI Kamil

01.11.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

7.80

 

5 BIEŃCZAK Bartosz

30.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.12

 

200 metrów mężczyzn

 

Bieg 1/ 4

 

16:00

 

 

1 DUCH Jakub

27.08.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

23.83

2 MURAWSKI Kacper

22.06.2002 LKS Korab Olecko

WN

25.32

PB

3 ZIMNY Emanuel

28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew

MZ

27.61

 

Bieg 2/ 4

 

16:03

 

 

1 KWIATKOWSKI Mateusz

03.06.1999 MKS Juvenia Białystok

PD

25.07

 

2 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

25.22

 

3 RAFAŁO Eryk

01.10.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

25.38

 


Bieg 3/ 4

 

16:06

 

1 CZAPCZUK Oskar

28.03.2003 WLKS Nowe Iganie

 

24.80

2 SZWAJCA Norbert

22.02.2002 LKS Korab Olecko

WN

24.95

3 MAKOWSKI Patryk

08.04.2003 LUKS Hańcza Suwałki

PD

25.08

Bieg 4/ 4

 

16:09

 

1 TARASIEWICZ Marek

16.02.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

25.73

2 MAZUREK Mikołaj

10.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

 

26.36

3 VERKUYTEN Cas

17.07.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

26.83

300 metrów mężczyzn

 

 

 

Bieg 1/ 4

 

14:55

 

1 KUPIS Tobiasz

12.04.1998 UKS LA Basket Warszawa

MZ

37.85

2 BRZOZOWSKI Rafał

23.09.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

38.07

3 WIŚNIEWSKI Damian

13.11.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

39.14

Bieg 2/ 4

 

14:58

 

1 KOCAK Patryk

01.07.1999 WLKS Nowe Iganie

MZ

39.19

2 GARSTECKI Mikołaj

28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

39.22

3 ZIMNY Emanuel

28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew

MZ

42.61

Bieg 3/ 4

 

15:01

 

1 JENDRYCH Marek

06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa

 

40.69

2 SULECKI Mateusz

20.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

42.34

3 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

43.88

Bieg 4/ 4

 

15:04

 

1 DEL PRETE Leonardo

01.01.1997 niestowarzyszony

...

41.67

2 GROTKOWSKI Krzysztof

26.07.1963 UKS Herkules Sulejówek

MZ

49.45

300 metrów M U18

1 MAKOS Szymon

11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.28

PB

2 SZULC Bartłomiej

16.07.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

41.04

PB

3 PRZYGODA Michał

23.02.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

42.99

 

MAŁECKI Jakub

07.01.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

DQ

 

 

 

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   15:10

300 metrów M U16

 

Bieg 1/ 3

 

15:10

 

1 ZYGMUNCIAK Kacper

06.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

40.32

PB

2 ZGLIŃSKI Hubert

08.12.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

40.83

PB

3 OSTACHOWSKI Antoni

12.01.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

41.97

PB

4 LINKA Mateusz

03.07.2004 MKS Pułtusk

MZ

44.85

PB

Bieg 2/ 3

 

15:15

 

 

1 ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

43.97

 

2 SZYMAŃSKI Filip

18.03.2005 MKS Pułtusk

MZ

44.93

 

3 TYMOSIAK Szymon

08.05.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

48.72

 

Bieg 3/ 3

 

15:20

 

 

1 WRONKA Kacper

06.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

47.37

 

2 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

48.98

 

3 KWIATKOWSKI Wiktor

14.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

49.79

 

4 PILCH Jeremi

17.05.2005 MKS Syrena Warszawa

MZ

59.30

 

600 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 2                                                                                                                                                   13:50

 

1 POLOWIEC Karol

03.03.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

1:27.99

PB

2 KOCAK Patryk

01.07.1999 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:28.83

 

3 PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:28.99

PB

4 ROGOZIŃSKI Karol

19.01.1999 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

1:29.45

PB

5 ZIMNY Emanuel

28.01.1981 KM Aktywni Sochaczew

MZ

1:37.15

 

 

Bieg 2/ 2               14:00

 

1 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

1:27.99

 

2    MOCH Łukasz

3    DĄBROWSKI Aleksander

4    PACIOREK Jakub

5    ADAMCZYK Maciej

08.02.2001 AZS-AWF Warszawa

17.11.2000 MKS Polonia Warszawa 23.01.2001 UKS Varsovia Warszawa 02.01.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ MZ MZ

MZ

1:28.98

1:29.91

1:39.97

1:40.04

 

PB

 

600 metrów M U18

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   14:05

 

1 SALOMONOWICZ Jakub

10.11.2002 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna

MZ

1:33.47

 

2 LUBELSKI Miłosz

24.06.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:34.80

PB

3 BARTOSZ Daniluk

20.09.2003 UKS Młodzik Warszawa

MZ

1:35.11

 

4 ŁUKASIAK Szymon

31.07.2003 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:35.15

PB

5 BERTA Maciej

24.07.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

1:38.70

 

6 SKWARSKI Szymon

05.01.2002 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:39.82

 


600 metrów M U16

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   14:09

 

1 HERNIK Kajetan

18.02.2004 UKS Młodzik Warszawa

MZ

1:34.62

2 MIERZEJEWSKI Miłosz

13.05.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:34.98

3 KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:39.39

4 PYRZYŃSKI Mateusz

29.11.2005 MKS Durasan Płońsk

MZ

1:39.76

5 JACKOWSKI Jakub

29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

1:52.19        PB

6 SAWICZ Kacper

08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

1:57.62

1000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   13:25

 

1 ROZMIANIEC Paweł

01.01.1987 niestowarzyszony

 

2:44.90

 

2 WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

 

2:56.92

3 WRÓBLEWSKI Michał

06.08.1979 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:17.84

4 PACZKOWSKI Mateusz

18.01.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:03.96

5 BRYNDA Marcin

06.12.1988 LKS Korab Olecko

WN

2:57.18

6 SKIERKOWSKI Paweł

13.05.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:48.81

PB

7 KUROWSKI Marcin

04.04.2002 WLKS Nowe Iganie

MZ

2:50.64

 

8 LUBELSKI Hubert

31.10.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

2:49.76

PB

9 KOWALCZYK Dominik

31.05.2004 OKLA Ostrołęka

MZ

2:55.79

 

 

2000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   13:10

 

1 ŻOCHOWSKI Daniel

06.01.1997 MKS Polonia Warszawa

MZ

5:46.32

 

2 SZYMBORSKI Rafał

05.07.1992 BKS Wataha Warszawa

MZ

5:48.52

PB

3 ZIELIŃSKI Kamil

05.10.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

5:54.58

 

4 ROZMIANIEC Paweł

01.01.1987 niestowarzyszony

 

5:55.53

 

5 KOVALCHUK Oleh

09.08.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

5:59.50

 

6 WITKOWSKI Paweł

16.07.1979 Wieliszew Heron Team

MZ

6:32.58

 

JENDRYCH Marek

06.01.1984 AKL Ursynów Warszawa

MZ

DNF

 

 

60 metrów pł mężczyzn

 

FINAŁ

 

15:58

 

1 CHOCHOROWSKI Jacek

18.09.1996 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

8.41

2 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.57

3 KAMIŃSKI Michał

30.08.1999 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.63

4 SIEMEK Damian

02.03.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

9.37

60 metrów pł mężczyzn

 

 

 

Bieg 1/ 2

 

14:24

 

 

1 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.31

q

2 KAMIŃSKI Michał

30.08.1999 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.80

q

SIEMEK Damian

02.03.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

DNF

 

Bieg 2/ 2

 

14:28

 

 

1 ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.49

q

2 CHOCHOROWSKI Jacek

18.09.1996 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

8.60

q

3 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.63

q

4 DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.02

 

60 metrów pł (91.4) M U18

 

 

 

 

FINAŁ

 

15:49

 

 

1 RYBACKI Kornel

19.05.2003 LUKS Hańcza Suwałki

PD

8.54

 

2 SZYMAŃSKI Jakub

23.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.69

 

3 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

9.04

 

4 BIŃKOWSKI Jakub

21.01.2003 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.24

 

5 GULBIERZ Paweł

21.02.2004 LUKS Hańcza Suwałki

PD

9.26

 

60 metrów pł (91.4) M U18

 

 

 

 

Bieg 1/ 2

 

14:20

 

 

1 RYBACKI Kornel

19.05.2003 LUKS Hańcza Suwałki

PD

8.49

 

2 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

8.99

 

3 BIŃKOWSKI Jakub

21.01.2003 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.30

 

4 DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

MZ

10.25

 

Bieg 2/ 2

 

14:23

 

 

1 SZYMAŃSKI Jakub

23.07.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.59

 

2 GULBIERZ Paweł

21.02.2004 LUKS Hańcza Suwałki

PD

9.05

PB

3 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.41

 

4 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.97

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

 

 

 

 

FINAŁ

 

14:30

 

 

1 GUDRO Andrzej

08.04.1994 WLKS Nowe Iganie

MZ

18.45

 

2 PAROL Jan

11.11.1995 WLKS Nowe Iganie

MZ

18.32

 

3 ŁUKSZO Sebastian

29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno

WN

16.69

 

4 WALENDA Michał

28.07.1997 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.50

PB

5 HORBOWICZ Rafał

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

MZ

14.03

 


6 ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.64

 

7 KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.95

 

8 DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.91

 

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

 

 

 

 

FINAŁ

 

15:20

 

 

1 WARSZAWSKI Kornel

11.01.2000 LKS Orkan Ostrzeszów

WP

17.60

 

2 MIKULSKI Krystian

04.08.2000 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.06

PB

3 NIEDŹWIECKI Damian

09.09.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

15.41

 

4 ŻEBROWSKI Oskar

20.02.2000 OKLA Ostrołęka

MZ

15.32

PB

5 PIETRUSZCZAK Igor

19.06.2001 OKS Start Otwock

MZ

14.11

 

6 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

 

14.10

 

7 BORKOWSKI Jakub

26.06.2001 LKS Lubawa

WN

13.99

PB

8 KOTECKI Piotr

31.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.88

 

9 ŻURAWSKI Sebastian

08.05.2001 OKS Start Otwock

MZ

10.02

 

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:15

 

1 BRANKIEWICZ Kamil

14.08.2002 LUKS Hańcza Suwałki

PD

15.51

PB

2 CYDEJKO Bartosz

12.11.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

13.22

 

3 MILEWSKI Adrian

17.04.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

13.20

 

4 MURIAS Mateusz

18.01.2002 MLKS Agros Żary

 

11.54

 

5 DOBRZYŃSKI Kordian

30.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

11.44

PB

6 ZABIELSKI Jakub

09.06.2003 MKS Pułtusk

MZ

11.23

 

7 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

10.95

 

8 RUTKOWSKI Kamil

15.02.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.57

 

9 DZIOBA Jakub

03.12.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.88

 

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        16:15

 

1 KIJEWSKI Karol

10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno

WN

10.49

PB

2 JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.88

 

3 WOJCIECHOWSKI Gaurahari

05.02.2005 UKS LA Basket Warszawa

MZ

7.44

 

Skok wzwyż M U20

 

FINAŁ

 

12:50

 

1 DĘBECKI Kacper

24.08.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.83

2 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

1.80

3 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.70

4 VERKUYTEN Cas

17.07.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

1.50

Skok wzwyż M U16

 

FINAŁ

 

12:20

 

1 BARTOSIŃSKI Wiktor

23.09.2005 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki

MZ

1.40

GAŁACH Nikodem

02.10.2005 MLKL Płock

MZ

DNS

Skok w dal M U18

FINAŁ                                                                                                                                                        13:10

 

1 TOMCZYK Wojciech

23.11.2002 MLKS Czarni Olecko

WN

6.38

 

2 KWIATKOWSKI Adam

15.04.2002 MKS Durasan Płońsk

MZ

6.22

PB

3 PILIŃSKI Jakub

02.04.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

5.70

 

4 OLKOWSKI Kamil

01.11.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

5.41

 

5 MARKOWSKI Miłosz

23.06.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

5.27

 

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        13:05

 

1 WIESIOŁEK Paweł

13.08.1991 KS Warszawianka W-wa

MZ

7.09

 

2 CHOCHOROWSKI Jacek

18.09.1996 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

6.74

 

3 CHODORSKI Łukasz

22.04.1997 MKS Durasan Płońsk

MZ

6.43

PB

Skok w dal M U20

FINAŁ                                                                                                                                                        13:05

 

1 MICHALAK Mateusz

12.07.2000 WLKS Nowe Iganie

MZ

6.46

 

2 CZARNOCKI Damian

23.06.2000 SKS Feniks Siedlce

MZ

6.20

PB

3 PRZYŻECKI Dominik

17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

6.18

PB

Skok w dal M U16

FINAŁ                                                                                                                                                        14:20

 

1

KOŁODZIEJAK Mikołaj

02.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

5.94

PB

2

ZYGMUNCIAK Kacper

06.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

5.75

 

3

ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

5.35

 

4

WAŚ Kacper

14.07.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.27

 

5

GROCHOWSKI Krzysztof

10.01.2007 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

5.17

PB

6

GROBELNY Hubert

14.09.2004 MKS Syrena Warszawa

MZ

4.90

 

7

KAMIONEK Patryk

24.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

4.90

 

8

SAWICZ Kacper

08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

4.49

PB

9

PIOTROWSKI Dominik

09.07.2006 LKS Korab Olecko

WN

4.34

 

10

JACKOWSKI Jakub

29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

4.06

PB


Trójskok mężczyzn

 

FINAŁ

 

12:40

 

1 ŁYSKAWY Przemysław

13.01.1999 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

13.90

2 WIŃSKI Jakub

05.06.2002 MKS Durasan Płońsk

MZ

11.62

3 SMARDZEWSKI Łukasz

15.06.2001 MKS Durasan Płońsk

MZ

10.95

 

Skok o tyczce mężczyzn FINAŁ

1

TOMALIK Damian

27.12.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.80

PB

2

KRAWCZYK Michał

08.09.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.60

=PB

3

SZEWCZYK Stanisław

13.03.1997 KS Warszawianka W-wa

MZ

4.60

=PB

4

ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.40

PB

5

MARCINIEWICZ Bartosz

24.11.2002 AZS-AWF Warszawa

 

4.20

 

6

BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

 

4.20

 

7

AUKSZTEN Kacper

01.06.2000 OKS Skra Warszawa

 

4.20

 

8

GAWENDA Michał

15.06.2005 OKS Skra Warszawa

 

4.00

 

9

PIWOWARSKI Jakub

08.01.2002 LKS Brzezina Osiek

 

4.00

 

10

DZIUBA Szymon

20.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.80

 

11

SIEMEK Damian

02.03.2001 KS Warszawianka W-wa

 

3.40

 

12

MURIAS Mateusz

18.01.2002 MLKS Agros Żary

 

3.40

 

13

DONACKI Adam

21.02.2002 SKS Feniks Siedlce

 

3.20

 

14

OLSZAŃSKI Adam

06.02.2002 MLKS Echo Twardogóra

 

3.00

 

15

KAMIONEK Patryk

24.12.2004 UKS LA Basket Warszawa

 

2.60

 

STRELCZUK Jakub

HORBOWICZ Rafał

14.08.2007 SKS Feniks Siedlce

01.04.1998 KS Warszawianka W-wa

 

MZ

NM

NM

 

KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

1 SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

7.67

=PB

2 PALUCH Paulina

03.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.75

PB

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

7.91

=SB

4 PALUCH Justyna

28.02.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.94

PB

 

 

FINAŁ                                                                                                                                                        14:33

60 metrów K U16

 

FINAŁ

 

14:44

 

1 BURLEWICZ Antonina

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.37

2 FEDYNA Natalia

01.01.2005 OLA Mazowieckie

MZ

8.54

3 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.56

GŁUCHOWSKA Małgorzata

20.05.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

FS

SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

DNS

60 metrów kobiet

Bieg 1/ 2                                                                                                                                                   12:42

 

1 SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

7.71

q

2 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.78

q PB

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

7.91

q

4 PALUCH Justyna

28.02.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.99

q

5 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.12

 

Bieg 2/ 2

 

12:45

 

 

1 PALUCH Paulina

03.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.79

q PB

2 PAWŁOWSKA Gabriela

16.04.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

8.48

 

3 STELMASZCZYK Joanna

26.06.1998 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

8.51

 

4 TRZCIŃSKA Joanna

04.10.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

9.14

 

60 metrów K U16

Bieg 1/ 10                                                                                                                                                 13:20

 

1 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.56

q PB

2 KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.71

 

3 CHWAŁOWSKA Natalia

18.03.2005 UKS Otrębusy

MZ

8.73

PB

4 ZADROGA Wiktoria

26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.12

 

5 TORCHALSKA Helena

02.02.2005 UKS Otrębusy

MZ

9.22

 

Bieg 2/ 10

 

13:20

 

 

1 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.75

PB

2 DIMITROW Maja

02.12.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.79

PB

3 TAJCHMAN Alicja

12.12.2004 UKS Otrębusy

MZ

8.91

PB

4 MACZUKIN Mariola

21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.03

PB

5 GRONKIEWICZ Julia

18.09.2004 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki

MZ

9.37

 

Bieg 3/ 10

 

13:22

 

 

1 BURLEWICZ Antonina

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.37

q PB

2 WALISIEWICZ Urszula

01.01.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.97

PB

3 ŁASZENKOW Amelia

06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.19

PB

4 MULARZUK Zuzanna

25.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.29

PB

5 CHOMEJ Wiktoria

02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.61

PB


Bieg 4/ 10

 

13:24

 

1 FEDYNA Natalia

01.01.2005 OLA Mazowieckie

MZ

8.64

q

 

2 SKRZEK Pola

20.04.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.86

 

 

3 GIL Natalia

26.03.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

8.93

 

 

4 WOŹNIAK Iga

21.09.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

9.22

 

 

5 ŻAK Alicja

22.02.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

9.38

 

 

Bieg 5/ 10

 

13:29

 

 

 

1 SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.84

 

 

2 TARŁOWSKA Zofia

24.04.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.91

 

 

3 JAKUBASZEK Izabela

14.11.2006 OKS Skra Warszawa

MZ

9.25

 

 

4 ZADRĄG Małgorzata

05.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.26

 

 

TOREBKO Gabriela

04.06.2005 LKS Korab Olecko

WN

FS

 

162.7

Bieg 6/ 10

 

13:32

 

 

 

1 GŁUCHOWSKA Małgorzata

20.05.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.43

q

 

2 KRASKOWSKA Maja

16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

9.49

 

 

Bieg 7/ 10

 

13:38

 

 

 

1 PRUSIK Alicja

27.04.2005 OKLA Ostrołęka

MZ

8.68

 

 

2 ULEWICZ Wiktoria

19.01.2006 LKS Korab Olecko

WN

8.95

 

 

3 SZEMPLIŃSKA Aleksandra

23.07.2004 MKS Durasan Płońsk

MZ

9.04

 

 

4 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

9.22

 

 

5 GŁAŻEWSKA Klaudia

25.10.2005 OKLA Ostrołęka

MZ

9.54

 

 

Bieg 8/ 10

 

13:40

 

 

 

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

8.16

q

 

2 WARCICKA Martyna

13.05.2009 OKS Skra Warszawa

MZ

9.26

 

 

3 WŁODARCZYK Paulina

29.05.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

9.65

 

 

4 MADEJ Nina

29.09.2007 UKS MTE Milanówek

MZ

10.03

 

 

5 BOLCZAK Maria

08.05.2008 OKS Skra Warszawa

MZ

10.80

 

 

Bieg 9/ 10

 

13:42

 

 

 

1 ŁUCJANEK Zofia

16.07.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.66

 

 

2 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.80

 

 

3 SOKOŁOWSKA Gabriela

30.06.2005 LKS Korab Olecko

WN

8.93

 

 

4 POSTEK Amelia

07.09.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

9.33

 

 

5 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.70

 

 

Bieg 10/ 10

 

13:45

 

 

 

1JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.81

 

 

2 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.88

 

 

3 BEZUCH Zuzanna

08.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.31

 

 

4 GOS Natalia

19.01.2004 MKS Pułtusk

MZ

9.33

 

 

KOŚCIK Zofia

31.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

DNF

 

 

60 metrów K U20

 

FINAŁ

 

14:36

 

1 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

7.76

2 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.04

3 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.07

4 ŻUROWSKA Julia

18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.21

5 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.23

60 metrów K U18

 

FINAŁ

 

14:40

 

1 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.13

2 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

8.15

3 WIŚNIEWSKA Ewa

11.05.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.27

60 metrów K U20

Bieg 1/ 4                                                                                                                                                   12:51

 

1 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

7.76

q PB

2 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.06

q

3 WILK Karolina

01.01.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

9.14

 

Bieg 2/ 4

 

12:55

 

 

1 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

7.99

q PB

2 ŻUROWSKA Julia

18.03.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.18

q

3 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.21

q

4 KŁOS Zuzanna

29.04.2001 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.38

PB

Bieg 4/ 4

 

12:58

 

 

1 ŚNIADKOWSKA Gabriela

12.10.2001 KS Podlasie Białystok

PD

8.46

PB

2 SZYMANOWSKA Karolina

29.08.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.58

PB

3 KĘDZIOR Ewelina

18.07.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

8.77

PB

60 metrów K U18

Bieg 1/ 6                                                                                                                                                   12:58

1 GAJKOWSKA Martyna                11.04.2003  MKS Polonia Warszawa                                  MZ                      8.19         q PB


2 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.23

q PB

3 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

8.27

q

4 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

8.44

 

5 OSTAPCZUK Dominika

29.04.2003 KS Podlasie Białystok

PD

9.03

 

Bieg 2/ 6

 

13:03

 

 

1 RYMARZ Weronika

28.03.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.45

PB

2 JANKOWSKA Urszula

23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

8.60

PB

3 MULARZUK Natalia

24.03.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

8.69

PB

4 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia

17.12.2003 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.70

 

5 RABENDA Zuzanna

27.04.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.11

 

Bieg 3/ 6

 

13:06

 

 

1 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.43

PB

2 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

8.74

 

3 LEWANDOWSKA Weronika

02.04.2003 KM Aktywni Sochaczew

MZ

8.78

PB

4 PAJEWSKA Maja

23.11.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.29

PB

5 KARCZEWSKA Justyna

09.08.2002 KM Aktywni Sochaczew

MZ

9.34

PB

Bieg 4/ 6

 

13:08

 

 

1 OKO Wiktoria

18.09.2003 KS Wisła Puławy

LU

8.07

q

2 BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.62

 

3 PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

9.00

 

4 WIDULIŃSKA Wiktoria

26.09.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

9.04

 

5 KAMIŃSKA Marcjanna

12.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

9.19

 

Bieg 5/ 6

 

13:10

 

 

1 WIŚNIEWSKA Ewa

11.05.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.32

q

2 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

8.52

 

3 ZDUNOWSKA Marta

26.03.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

8.71

 

4 STARĘGA Karolina

01.09.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

8.88

 

5 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.34

 

Bieg 6/ 6

 

13:12

 

 

1 WIŚNIEWSKA Oliwia

19.11.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

8.44

 

2 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

9.23

 

3 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.35

 

4 KRÓLIKOWSKA Barbara

22.11.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

10.30

 

200 metrów kobiet

 

Bieg 1/ 4

 

15:30

 

 

1 JANKOWSKA Urszula

23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

29.14

2 LEWANDOWSKA Weronika

02.04.2003 KM Aktywni Sochaczew

MZ

29.48

PB

3 KARCZEWSKA Justyna

09.08.2002 KM Aktywni Sochaczew

MZ

33.26

PB

Bieg 2/ 4

 

15:33

 

 

1 OKO Wiktoria

18.09.2003 KS Wisła Puławy

LU

26.67

 

2 CZARNOCKA Nikoleta

31.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

29.30

PB

3 SZOSTAK Magdalena

24.08.2002 UKS Kusy Warszawa

MZ

29.33

 

Bieg 3/ 4

 

15:36

 

 

1 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

29.15

 

2 STARĘGA Karolina

01.09.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

30.88

 

3 KORCZYŃSKA Lilianna

25.09.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

33.59

 

Bieg 4/ 4

 

15:39

 

 

1 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Durasan Płońsk

MZ

29.20

 

2 BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

29.31

 

3 KAMIŃSKA Marcjanna

12.04.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

31.78

 

300 metrów kobiet

 

Bieg 1/ 2

 

14:15

 

 

1 MAZUR Anna

10.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

45.85

2 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA

27.10.1974 UKS Herkules Sulejówek

MZ

52.22

PB

Bieg 2/ 2

 

14:18

 

 

1 SUCHECKA Katarzyna

14.11.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

46.03

 

2 SOSNIERZ Maria

14.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

48.80

 

300 metrów K U18

 

Bieg 1/ 2

 

14:25

 

1 MARCIŃCZYK Izabela

18.01.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

48.58

PB

2 PAŻYCH Klaudia

26.03.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

48.99

 

Bieg 2/ 2

 

14:28

 

 

1 GAJDA Zuzanna

07.06.2002 BKS Wataha Warszawa

MZ

51.12

 

2 ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

51.99

 

300 metrów K U16

Bieg 1/ 7                                                                                                                                                    14:30

1 MIELCZAREK Laura                     30.07.2004  UKS Herkules Sulejówek                                MZ                     47.04         PB


2 DIMITROW Maja

02.12.2004 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

48.08

PB

3 KOWALSKA Justyna

09.05.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

48.12

 

4 WIERZBOWSKA Małgorzata

06.05.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

49.72

 

5 KOWALSKA Oliwia

24.02.2005 UKS Herkules Sulejówek

MZ

51.73

 

Bieg 2/ 7

 

14:33

 

 

1 GWIAZDECKA Wiktoria

03.04.2006 WLKS Nowe Iganie

MZ

45.79

PB

2 WRONKA Maja

09.01.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

46.58

PB

3 WALISIEWICZ Urszula

01.01.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

48.94

PB

4 WIECZOREK Krystyna

09.11.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

49.62

PB

5 KUKLIŃSKA Aleksandra

08.11.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

49.85

PB

Bieg 3/ 7

 

14:36

 

 

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

44.10

 

2 GŁUCHOWSKA Małgorzata

20.05.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

45.86

 

3 SZYMANOWSKA Aleksandra

23.08.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

46.85

 

4 DZIK Maja

25.11.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

46.90

 

5 CHOMEJ Wiktoria

02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

51.51

 

6 BIENIAS Nicole

22.03.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

51.97

 

Bieg 4/ 7

 

14:39

 

 

1 MADAJCZAK Aleksandra

15.05.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

50.14

 

2 DYŻAKOWSKA Alicja

28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

50.82

 

3 ZADROGA Wiktoria

26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

51.25

 

4 KUSY Roksana

22.02.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

51.87

 

5 SKOMIAŁ Julia

28.07.2005 KM Aktywni Sochaczew

MZ

53.51

 

6 DOBCZYŃSKA Magda

03.11.2004 MKS Syrena Warszawa

MZ

54.89

 

Bieg 5/ 7

 

14:42

 

 

1 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

47.08

 

2 SOKOŁOWSKA Gabriela

30.06.2005 LKS Korab Olecko

WN

50.42

 

3 WŁODARCZYK Paulina

29.05.2007 OKS Skra Warszawa

MZ

51.66

 

4 KUKIER Karolina

03.06.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

51.87

 

5 WOŹNIAK Iga

21.09.2006 MKS Syrena Warszawa

MZ

52.59

 

6 KRZEMIŃSKA Maja

23.06.2005 MLKL Płock

MZ

54.21

 

Bieg 6/ 7

 

14:46

 

 

1 GOSIK Michalina

22.03.2006 KM Aktywni Sochaczew

MZ

49.12

 

2 KOŚCIK Zofia

31.10.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

49.69

 

3 TARKA Amelia

15.03.2005 MLKL Płock

MZ

50.10

 

4 WARCICKA Martyna

13.05.2009 OKS Skra Warszawa

MZ

51.21

 

5 BEZUCH Zuzanna

08.03.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

51.83

 

Bieg 7/ 7

 

14:49

 

 

1 KAROLCZUK Martyna

18.09.2005 LUKS Boguszyce

LD

46.57

 

2 SKRZEK Pola

20.04.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

47.75

 

3 POSTEK Amelia

07.09.2005 OKS Skra Warszawa

 

49.06

 

4 ZIÓŁEK Zofia

04.05.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

51.13

 

5 ULEWICZ Wiktoria

19.01.2006 LKS Korab Olecko

 

52.79

 

6 ZIELIŃSKA Joanna

08.01.2008 UKS MTE Milanówek

MZ

56.47

 

600 metrów kobiet

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   13:35

 

1 PRZYBYSZ Aleksandra

13.07.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

1:44.92

PB

2    TRZCIŃSKA Joanna

3    JASTRZĘBSKA Magdalena

4    BUDZIŁEK Martyna

04.10.1999 OKS Skra Warszawa 13.07.2001 WLKS Nowe Iganie

07.01.1996 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ MZ

MZ

1:45.01

1:46.64

1:48.96

 

PB

 

600 metrów K U18

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   13:53

 

1 KSIĘŻOPOLSKA Julia

18.10.2002 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:43.78

PB

2 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:50.46

PB

3 DRZEWUCKA Maja

23.04.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:50.49

 

4 KWIATKOWSKA Martyna

11.12.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:50.88

 

5 MOTULEWICZ Patrycja

21.06.2002 LKS Korab Olecko

WN

2:00.71

 

 

600 metrów K U16

 

Bieg 1/ 2

 

13:53

 

1 WRÓBEL Wiktoria

26.08.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:48.25

2 CHMIELEWSKA Kaja

16.02.2006 KS Zawkrze Mława

MZ

1:49.23

3 URBAN Aleksandra

12.07.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:50.11

4 KAROLCZUK Aleksandra

28.09.2004 LUKS Boguszyce

LD

1:51.56

5 KRASKOWSKA Maja

16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto

WN

2:06.78      PB

6 CZAPKOWSKA Natalia

25.11.2005 LKS Korab Olecko

WN

2:21.64

Bieg 2/ 2

 

11:59

 

1 KUCZABA Izabela

31.07.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:45.39

2 LICHOTA Natalia

14.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:52.33

3 GAJOWIAK Zosia

09.04.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

1:53.22

4 ŁUKAWSKA Weronika

06.03.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

1:57.40

5 GASIŃSKA Martyna

30.10.2004 LUKS Boguszyce

 

1:59.45


6 ARKUSZEWSKA Julia

28.11.2006 KS Orzeł Warszawa

MZ

2:12.62

7 KOWALEWSKA Oliwia

28.03.2005 LKS Korab Olecko

WN

2:21.34

8 OSTROWSKA Weronika

14.12.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:24.33

9 HUTNIAK Amelia

01.01.2006 niestowarzyszona

...

2:25.77

1000 metrów kobiet

Bieg 1/ 1                                                                                                                                                   13:20

 

1 HAPUNOWICZ Joanna

08.04.2000 MKS Pogoń Siedlce

MZ

3:01.92

 

2 STRZEŻYSZ Małgorzata

02.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

3:10.76

3 CIEPAŁ Natasza

12.06.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:10.99

PB

4 SZCZECHLA Zofia

06.09.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:11.43

PB

5 ŚWIERZBIN Agnieszka

20.04.2002 LKS Korab Olecko

WN

3:25.51

 

6 KALISIAK Małgorzata

20.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

3:29.94

 

7 ABRAMOWICZ Róża

09.06.2004 UKS Herkules Sulejówek

MZ

3:33.26

PB

8 ZIMOCHOCKA Alicja

29.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

3:38.95

 

 

2000 metrów kobiet

 

Bieg 1/ 1

 

13:15

 

1 PIETRUCZUK Alicja

14.01.2000 LKS Korab Olecko

WN

7:14.93

2 FRANK Wiktoria

09.06.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

9:09.43

 

60 metrów pł kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        13:53

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.51

SB

2 MIKOŁAJCZYK Izabela

04.09.1990 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.80

SB

3 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

8.83

PB

4 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.05

 

5 LIGARSKA Paulina

09.04.1996 SKLA Sopot

PM

9.05

 

60 metrów pł kobiet

 

Bieg 1/ 4

 

11:59

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

8.52

q

2 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

8.90

q

3 MIKOŁAJCZYK Izabela

04.09.1990 KS Warszawianka W-wa

MZ

8.90

q

4 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

9.39

 

ZEZULA Wiktoria

21.03.1996 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

DNF

 

Bieg 2/ 4

 

12:04

 

 

1 LIGARSKA Paulina

09.04.1996 SKLA Sopot

PM

9.04

q

2 JUŚKIEWICZ Agnieszka

27.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.11

PB

3 SATUŁA Małgorzata

13.11.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

9.66

 

4 GĄSIEWSKA Natalia

29.09.2000 MKS Pułtusk

MZ

10.87

 

Bieg 3/ 4

 

12:06

 

 

1 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

9.01

q

2 KŁOS Zuzanna

29.04.2001 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.32

 

3 KULESZA Kalina

04.07.1999 UKS LA Basket Warszawa

MZ

10.07

PB

4 OLECHNO Kinga

11.05.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

10.33

 

Bieg 4/ 4

 

12:08

 

 

1 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 OKS Skra Warszawa

MZ

9.14

 

2 MALINOWSKA Izabela

02.10.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

10.13

 

3 KAROLCZUK Paulina

01.08.2001 UKS Czwórka Białystok

PD

10.64

 

4 GĄSIOROWSKA Julia

09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

12.19

 

60 metrów pł (76.2) K U18

 

FINAŁ

 

14:06

 

1 GĄSIEWSKA Olga

18.01.2002 MKS Pułtusk

MZ

9.34

2 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.39

3 BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

9.40

4 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.41

60 metrów pł (76.2/8.20) K U16

 

FINAŁ

 

14:00

 

1 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.69

1 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

9.69

3 WRONKA Maja

09.01.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.87

4 SAWICKA Julia

28.12.2004 LUKS Hańcza Suwałki

PD

10.01

5 CHODKOWSKA Julia

14.11.2005 MKS Durasan Płońsk

MZ

10.91

 

60 metrów pł (76.2) K U18

1 GĄSIEWSKA Olga

18.01.2002 MKS Pułtusk

MZ

9.27

q PB

2 KURPIEWSKA Aleksandra

13.05.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.40

q PB

3 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia

17.12.2003 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

9.60

 

4 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 niestowarzyszona

...

9.88

 

 

 

Bieg 1/ 3                                                                                                                                                   12:33

Bieg 2/ 3                                                                                                                                                   12:36

1 BURLEWICZ Barbara                  09.01.2003  OKS Skra Warszawa                                       MZ                      9.38         q


2 JÓŹWIUK Aleksandra

08.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

9.43

q

3 KORCZYŃSKA Lilianna

25.09.2003 UKS MTE Milanówek

MZ

12.36

 

CZARNOCKA Nikoleta

31.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

DNF

 

Bieg 3/ 3

 

12:38

 

 

1 BUCZEK Kinga

09.01.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.49

q

2 CIESIELSKA Kinga

11.03.2003 KKL Kielce

SK

9.55

 

3 LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

9.89

 

60 metrów pł (76.2/8.20) K U16

 

 

 

 

Bieg 1/ 2

 

12:20

 

 

1 PIOTROWSKA Klaudia

29.09.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.85

q PB

2 WRONKA Maja

09.01.2004 UKS LA Basket Warszawa

MZ

9.95

q PB

3 DYŻAKOWSKA Alicja

28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.84

 

4 GRABOWSKA Urszula

16.07.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

11.52

PB

5 POLKOWSKA Katarzyna

14.02.2006 UKS MTE Milanówek

MZ

12.45

 

Bieg 2/ 2

 

12:25

 

 

1 NOWAK Weronika

04.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

9.81

q

2 SAWICKA Julia

28.12.2004 LUKS Hańcza Suwałki

PD

10.13

q

3 CHODKOWSKA Julia

14.11.2005 MKS Durasan Płońsk

MZ

10.59

q

4 JAGIEŁŁO Aleksandra

26.09.2006 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

10.60

 

KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

DNF

 

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

 

 

 

 

FINAŁ

 

13:20

 

 

1 ZEZULA Wiktoria

21.03.1996 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

12.69

 

2 SATUŁA Małgorzata

13.11.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.02

PB

3 SZYGOSKA Joanna

17.12.1997 MLKL Płock

MZ

10.88

 

4 SALAMOŃCZYK Katarzyna