Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

15-16.06.2019 Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20

Kategoria: Sezon 2019 Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18 i U20

WARSZAWA, 15 - 16.06.2019

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrówmężczyzn

FINAŁ A

+0.3

17:44

 

1 TRZASKA Damian

03.02.2000 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.88

2 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.19

3 KORCZ Bartosz

29.09.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

11.29

4 PRZYŻECKI Dominik

17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

11.38

5 CHYŁA Dawid

24.09.2001 LKS Osuchów

MZ

11.86

6 PAWLAK Patryk

28.09.2000 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

12.01

7 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

12.07

FINAŁ B

+0.5

17:53

 

1 MATEŃKO Wiktor

04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

11.37

2 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.38

3 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.45

4 KOTYNIA Kacper

18.03.2003 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

11.65

5 CIARKA Bartosz

17.12.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.75

6 KORYCKI Jakub

09.10.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.75

7 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

11.92

 

-0.1

17:56

 

1 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

10.90

2 ŁAWRUSZKO Michał

04.09.1996 AZS UMCS Lublin

LU

11.16

3 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

11.24

4 GRZEGRZÓŁKA Jakub

06.02.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.36

5 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.37

6 KASZYŃSKI Dawid

29.04.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.42

7 CZARNECKI Marcin

19.04.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

11.47

100 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 8

-0.1

16:57

   

1 TRZASKA Damian

03.02.2000 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.79

2 ZAWADZKI Jacek

23.09.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

10.94

3 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

10.97

SB

4 KORCZ Bartosz

29.09.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

11.21

 

5 ŁAWRUSZKO Michał

04.09.1996 AZS UMCS Lublin

LU

11.22

 

6 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

11.27

 

7 KOZELAN Hubert

01.06.2003 LKS Maraton Turek

WP

11.50

 

8 SZTRANC Oskar

24.11.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

11.55

 

Bieg 2/ 8

-0.3

16:59

   

1 MICHNIEWSKI Olgierd

18.11.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

11.16

PB

2 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.22

 

3 GRZEGRZÓŁKA Jakub

06.02.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.23

PB

4 KASZYŃSKI Dawid

29.04.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.37

=SB

5 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.39

 

6 CZARNECKI Marcin

19.04.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

11.43

 

7 ZAMIATOWSKI Kacper

07.01.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.59

 

8 KOTYNIA Kacper

18.03.2003 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

11.75

PB

Bieg 3/ 8

-1.4

17:03

   

1 MALANOWSKI Łukasz

08.10.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.43

SB

2 MATEŃKO Wiktor

04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

11.50

 

3 BRZOZOWSKI Rafał

23.09.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

11.53

 

4 WYRODEK Paweł

11.04.2003 MKS Żak Biała Podlaska

LU

11.57

 

5 PRZYŻECKI Dominik

17.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

11.62

 

6 KĘDZIOR Paweł

28.09.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

11.65

 

7 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

11.73

 

8 SZYMAŃSKI Filip

14.12.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

11.92

 

Bieg 4/ 8

+0.2

17:05

   

1 CHYŁA Dawid

24.09.2001 LKS Osuchów

MZ

11.76

 

2 KORYCKI Jakub

09.10.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.80

PB

3 FRYC Krzysztof

12.05.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

11.95

 

4 CIARKA Bartosz

17.12.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.96

PB

5 PAWLAK Patryk

28.09.2000 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

11.97

 

6 ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

12.03

 

7 ZWIRKOWSKI Aleksander

02.02.2003 MKS Żak Biała Podlaska

LU

12.22

PB

8 JĘDRZEJEWSKI Maciej

17.01.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.35

 

Bieg 5/ 8

-2.3

17:09

   

1 DĘBECKI Kacper

24.08.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

11.89

 

2 MOROZ Robert

24.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

12.00

 

3 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

12.15

 

4 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

12.28

 


5 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.29

 

6 ANDRYSZCZYK Krystian

22.10.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

12.43

7 WAŚ Kacper

14.07.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.46

KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

FS

 

162.7

Bieg 6/ 8

-1.1

17:12

     

1 SZCZEPANIAK Jakub

09.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

12.29

PB

 

2 WITANOWSKI Adrian

07.11.2003 OKS Start Otwock

MZ

12.31

PB

 

3 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.39

   

4 GŁASZCZKA Szymon

01.08.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

12.54

PB

 

5 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

12.61

PB

 

6 NOWAK Jan

17.02.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

12.64

   

7 ŻACZKIEWICZ Wojciech

23.04.2004 UKS Vis Skierniewice

LD

12.75

SB

 

8 WASIAK Piotr

09.03.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

12.76

   

Bieg 7/ 8

+0.1

17:15

     

1 MIRKOWSKI Krystian

22.02.2003 MLKS Pilica Białobrzegi

MZ

11.99

   

2 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.13

   

3 PIOTROWSKI Adrian

19.04.2003 UKS Vis Skierniewice

LD

12.28

   

4 MARCINIAK Szymon

28.02.2004 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

12.88

   

5 BADEŃSKI Bernard

28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.91

PB

 

Bieg 8/ 8

-1.1

17:18

     

1 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

12.20

PB

 

2 FILIPOWICZ Marcin

19.01.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

12.30

   

3 KUSZ Łukasz

26.06.2003 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

12.31

   

4 BORECKI Kasper

25.03.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

13.38

PB

 

5 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław

03.01.1949 UKS Clan Ostrołęka

MZ

16.68

   

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 7

 

18:36

 

1 ROŻNOWSKI Bartosz

10.09.1989 AZS-AWF Warszawa

MZ

49.14

SB

2 KOZACKI Jakub

11.10.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

49.17

PB

3 BUCH Natan

06.11.1995 AZS Łódź

LD

49.43

SB

4 SADOLEWSKI Alan Wiktor

05.04.2002 KS Zawkrze Mława

MZ

49.64

PB

5 STAROŃ Szymon

23.02.2000 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

LD

49.80

PB

6 POULAIN Kamil

27.02.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

50.49

PB

7 BILIŃSKI Damian

23.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

51.88

 

8 MORZEWSKI Marceli

22.01.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

52.36

 

Bieg 2/ 7

 

18:40

   

1 KLIMEK Rafał

21.07.1999 KS AZS UWM Olsztyn

WN

50.38

SB

2 GARSTECKI Mikołaj

28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

50.89

PB

3 JASIŃSKI Szymon

16.07.2003 LKS Osuchów

MZ

51.21

PB

4 DUCHNOWSKI Igor

06.07.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

51.43

PB

5 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

51.60

 

6 JURAK Bartosz

11.03.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

52.21

 

7 SZAJNER Wojciech

18.03.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

53.60

 

8 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj

13.12.2001 GUKS Asy Dywity

WN

53.85

 

Bieg 3/ 7

 

18:44

   

1 SUCHOROWSKI Jan

21.10.2001 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

51.16

PB

2 LISICKI Dominik

24.01.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

51.20

PB

3 WYSZOMIRSKI Patryk

20.09.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

51.82

PB

4 MAŁECKI Jakub

07.01.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

52.14

 

5 ŚWIERCZEWSKI Bartosz

01.10.2002 UKS Filipides Teresin

MZ

52.23

PB

6 WNOROWSKI Przemysław

13.06.2001 KS Podlasie Białystok

PD

52.96

 

7 ŻAMOJTUK Maciej

01.01.2001 KS Podlasie Białystok

PD

54.40

 

Bieg 4/ 7

 

18:47

   

1 PIOTROWSKI Filip

26.03.2001 BKS Wataha Warszawa

MZ

52.54

PB

2 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 RK Athletics Warszawa

MZ

53.19

SB

3 KARWOWSKI Krystian

22.03.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

53.49

PB

4 RACZYŁO Damian

26.08.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

53.50

PB

5 MOCH Łukasz

08.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

53.79

 

6 PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

54.32

 

7 ANDRYSZCZYK Krystian

22.10.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

55.36

 

8 PIOTROWSKI Andrzej

07.05.1973 MKS Polonia Warszawa

MZ

55.74

 

Bieg 5/ 7

 

18:50

   

1 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj

27.06.2005 UKS Technik Radom

MZ

56.59

PB

2 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej

10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

56.60

 

3 MRÓZ Kacper

20.01.2004 UKS Technik Radom

MZ

57.71

PB

4 SULECKI Mateusz

20.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

58.00

PB

5 DYNOWSKI Łukasz

09.08.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

58.54

 

6 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:00.24

 

Bieg 6/ 7

 

18:53

   

1 WRÓBLEWSKI Błażej

10.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

57.02

 

2 MARCINIAK Szymon

28.02.2004 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

59.15

 

3 WITKOWSKI Paweł

16.07.1979 Wieliszew Heron Team

MZ

1:00.15

 

4 DOBROWOLSKI Marcel

06.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

1:01.05

 

5 KOZAKIEWICZ Jeremi

21.09.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:02.89

 


6 GROTKOWSKI Krzysztof

26.07.1963 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:07.49

Bieg 7/ 7

 

18:56

 

1 SKOMSKI Marcin

10.12.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

51.05

2 SZAŁAS Stanisław

15.05.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

55.28

3 KOWALCZYK Jakub

23.06.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

58.18

4 FEBERT Jacek

23.09.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

59.75

5 PASNICKI Albert

24.03.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

1:00.60

6 URBAŃSKI Eryk

31.03.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:03.71

1500 metrów mężczyzn

Bieg1/2                                                                                                                                                    19:09

1

KUJAWA Wiktor

03.08.1993 KS AZS UWM Olsztyn

WN

4:01.18

PB

2

RYBAKOWSKI Michał

30.08.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

4:01.45

 

3

KUCHARSKI Jarosław

15.01.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

4:01.90

 

4

BIERNACKI Michał

17.04.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

4:03.04

PB

5

MODZELEWSKI Łukasz

19.03.2000 KS Podlasie Białystok

PD

4:03.92

PB

6

GRABARCZYK Mateusz

28.01.1998 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4:04.64

 

7

SALOMONOWSKI Jakub

10.11.2002 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna

MZ

4:06.84

PB

8

KUCHARSKI Bartosz

20.11.2000 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

4:10.28

SB

9

FRELIK Karol

09.06.1992 LKS Osuchów

MZ

4:10.64

 

10

BRODZIK Kamil

12.08.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

4:14.75

 

11

KOVALCHUK Oleh

09.08.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

4:18.46

 

1

STRZELCZYK Jakub

12.06.2003 UKS Olimp Kozienice

MZ

4:10.46

 

2

PEC Adrian

28.04.2003 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

4:19.92

3

BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4:20.84

PB

4

CENTKOWSKI Łukasz

26.05.2003 LKS Osuchów

MZ

4:22.68

PB

5

SKIERKOWSKI Paweł

13.05.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

4:30.39

 

6

SZYMAŃSKI Dawid

05.02.2003 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

4:33.45

 

7

WSZEBOROWSKI Kacper

12.04.2002 OLA Warmińsko-mazurskie

WN

4:35.26

 

8

MAKULEC Adam

23.09.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

4:36.97

 

9

SIERAŃSKI Daniel

19.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

4:38.03

 

10

WITKOWSKI Paweł

16.07.1979 Wieliszew Heron Team

MZ

4:49.54

 

11

ROSZKOWSKI Łukasz

20.06.1988 MKS Juvenia Białystok

PD

5:18.38

 
 

MICHALSKIJan                             23.04.2001 MKSPoloniaWarszawa                                  MZ                      DNF Bieg2/2                               19:16

400 metrów pł M U18 (84.0)

Bieg 1/ 1

 

16:05

 

1 MAŁECKI Adrian

21.01.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

56.07

2 MAZUR Krystian

10.03.2002 UKS Kusy Warszawa

MZ

56.27

3 GĘBCZYK Przemysław

30.12.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

59.28

4 ŁUKASIAK Szymon

31.07.2003 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:01.20

5 MAKOS Szymon

11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:02.75

400 m ppł mężczyzn

Bieg1/2                                                                                                                                                    16:12

1 DUDEK Bartosz

25.02.1992 MKS Juvenia Białystok

PD

51.95

SB

2 SMOLIŃSKI Jakub

21.07.1992 RLTL ZTE Radom

MZ

52.89

 

3 MIKOŁAJEWSKI Gabriel

16.03.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

53.12

 

4 BANY Bartłomiej

29.05.1998 UKS Filipides Teresin

MZ

54.98

 

Bieg 2/ 2

 

16:15

   

1 ADAMCZYK Jakub

26.09.1979 MKS Polonia Warszawa

MZ

55.27

 

2 ZIELIŃSKI Stanisław

14.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

55.61

PB

3 BURDZIŃSKI Patryk

20.09.2001 UKS Filipides Teresin

MZ

56.89

PB

4 KACPRZAK Mateusz

18.11.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

1:03.00

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)

       

FINAŁ

 

18:25

   

1 WALENDA Michał

28.07.1997 WLKS Nowe Iganie

MZ

16.33

 

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

       

FINAŁ

 

18:25

   

1 WARSZAWSKI Kornel

11.01.2000 KS Agros Zamość

LU

17.18

 

2 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.58

 

3 PIETRUSZCZAK Igor

19.06.2001 OKS Start Otwock

MZ

14.10

 

4 KOTECKI Piotr

31.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.68

SB

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 DANILUK Adam

13.04.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

13.85

PB

2 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

10.55

 
 

FINAŁ                                                                                                                                                        17:20

Rzut oszczepem M U18 (700)

FINAŁ                                                                                                                                                        17:50

1 GRZEGORZEK Jakub

05.03.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

47.68

PB

2 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

42.77

PB


3 JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

41.76

 

4 KULA Przemysław

23.04.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

41.43

5 KRAWCZYŃSKI Krzysztof

21.08.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

38.23

6 KUNCEWICZ Jonatan

06.12.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

36.47

7 GAŁAZIN Michał

20.12.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

35.49

8 KACA Klaudiusz

23.08.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

25.76

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

     

FINAŁ

 

17:00

 

1 GIEREK Rafał

24.02.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

70.80

2 TREJGO Oskar

02.05.2000 KS Podlasie Białystok

PD

66.54

3 SUMIŃSKI Wojciech

14.01.1994 AZS-AWF Warszawa

MZ

64.84

4 TOPOLEWSKI Maciej

28.04.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

62.18

SB

5 KOTECKI Piotr

31.05.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

47.40

 

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        16:55

1 MOSZCZYŃSKI Sebastian

25.09.2003 OKLA Ostrołęka

MZ

2.07

PB

2 MOSKAL Jakub

12.03.1998 KS Podlasie Białystok

PD

2.00

 

3 SĘKULSKI Karol

04.11.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.65

 

4 NOWICKI Olaf Kacper

30.05.2004 MKS Pułtusk

MZ

1.55

PB

5 LIS Karol

19.08.2002 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.55

 

6 MIANOWSKI Dawid

22.03.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

1.30

 

Rzut młotem M U20 (6kg)

       

FINAŁ

 

11:30

   

1 PIOTROWSKI Wojciech

04.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

53.32

 

2 KILUK Konrad

17.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

46.78

PB

Rzut młotem M U18 (5kg)

       

FINAŁ

 

11:30

   

1 DZIOBA Jakub

01.12.2003 UKS LA Basket Warszawa

MZ

50.64

 

Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)

       

FINAŁ

 

11:30

   

1 ROGOWSKI Arkadiusz

30.03.1993 KS Agros Zamość

LU

70.72

 

Skok o tyczce mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        18:25

1 PIWOWARSKI Jakub

23.03.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.70

PB

1 KALITTA Victoria

13.08.2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

3.70

PK

2 SZEWCZYK Stanisław

13.03.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.60

 

3 TOMALIK Damian

27.12.1993 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.60

 

4 CHMARA Sebastian

06.12.1999 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

4.60

 

5 ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.40

PB

6 PAWLICKI Szymon

14.06.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

3.70

 

7 AUKSZTEN Kacper

01.06.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

3.70

 

8 MOROZ Robert

24.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

3.10

 

KUKIEŁKO Igor

02.06.1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

NM

 

Skok w dal M U18

FINAŁ                                                                                                                                                        16:45

1 TOMCZYK Wojciech

23.11.2002 KS Podlasie Białystok

PD

6.35

 

+1.2

2 FIEDORCZUK Dominik

23.03.2002 KS Podlasie Białystok

PD

6.21

PB

-1.1

3 PRZYBYLSKI Dawid

24.07.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

6.03

 

-1.4

4 KOŁODZIEJAK Mikołaj

02.01.2004 WLKS Nowe Iganie

MZ

5.88

 

-0.1

5 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

5.43

PB

+0.2

6 BARTOŚ Krzysztof

17.12.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.71

 

-0.2

7 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.57

 

-0.8

Skok w dal mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        16:58

1 GĄBKA Bartosz

27.05.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

7.31

SB

+0.2

2 CHOJNOWSKI Bartosz

17.03.1997 KS Podlasie Białystok

PD

7.26

 

-0.4

3 KRZEMIŃSKI Dawid

05.04.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

6.89

 

-0.3

4 SIMONIUK Dawid

24.07.2000 KS Podlasie Białystok

PD

6.82

 

-0.8

5 SUMIŃSKI Michał

12.03.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

6.52

 

+0.3

6 WYSZYŃSKI Paweł

03.08.2001 KS Podlasie Białystok

PD

6.49

 

-0.2

7 KACPRZAK Adam

23.04.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

6.32

SB

+0,4

8 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław

03.01.1949 UKS Clan Ostrołęka

MZ

3.16

 

-0.1

KOBIETY/WOMEN

100 metrów kobiet

FINAŁ A

-0.4

17:37

 

1 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.44

PB

2 OSIŃSKA Martyna

03.07.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

12.50

PB

3 MASZKIEWICZ Maja

04.10.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

12.87

 

4 LENKIEWICZ Magdalena

19.03.2000 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

13.05

 

5 ŻYŁOWSKA Anna

24.07.2001 UKS Victoria Józefów

MZ

13.10

 


Ł

B

-0.4

17:39

 

1

SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

12.52

2

GĄSIEWSKA Olga

18.01.2002 MKS Pułtusk

MZ

12.62

3

CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

12.93

4

BEDNARCZYK Natalia

27.11.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

13.18

5

SIENKIEWICZ Marianna

23.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

13.21

6

MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

13.30

   

+0.4

17:41

 

1

SZULC Marta

04.09.1994 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

12.10

2

PIETRZAK Olga

16.12.1998 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

12.21

3

WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.29

4

BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.55

5

ADAMCZYK Julia

28.07.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

12.69

6

RĘBIŚ Kinga

15.08.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.74

7

ORSZAGH Natalia

28.11.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

12.76

8

KWASIBORSKA Julia

20.01.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

12.79

 

FINA

100 metrów kobiet

Bieg1/9                                              -1.0

16:23

 

1PALUCHPaulina                         03.12.1998 AZS-AWFWarszawa

MZ

11.99

q

2SZULCMarta                               04.09.1994 SSA Legia 1926Warszawa

MZ

12.13

q

3PALUCHJustyna                         28.02.1997 AZS-AWFWarszawa

MZ

12.31

q

4WOJCIESZEK Anna                    16.03.1991 AZS-AWFWarszawa

MZ

12.33

q PB

5PIETRZAK Olga                           16.12.1998 AZS-AWFiSGdańsk

PM

12.36

q

6BHEBHE Urszula                         27.02.1992 AZS-AWFWarszawa

MZ

12.54

q

7JÓŹWIACZUKKatarzyna            16.05.2001 OKS SkraWarszawa

MZ

12.63

q

8SOBCZYK Kamila                        27.04.2002 OKS SkraWarszawa

MZ

12.68

qB

Bieg2/9                                              -1.0

16:25

   

1LIPIŃSKAJulia                             06.08.2001 AKL UrsynówWarszawa

MZ

12.67

qB

2KWASIBORSKAJulia                  20.01.2004 MKS Bank BSPłońsk

MZ

12.75

qB

3RĘBIŚKinga                                15.08.1995 AZS-AWFWarszawa

MZ

12.76

qB

4OSIŃSKAMartyna                       03.07.2001 RLTL ZTERadom

MZ

12.80

qB

5ADAMCZYK Julia                         28.07.2005 RLTL ZTERadom

MZ

12.83

qB

6ŻUROWSKAJulia                       18.03.2001 AKL UrsynówWarszawa

MZ

12.88

qB

7PRUSIŃSKAMałgorzata             25.07.2000 KS AZS UWMOlsztyn

WN

12.90

qB

8SOKOŁOWSKAJulia                  26.01.2000 AKL UrsynówWarszawa

MZ

12.91

qB

Bieg3/9                                              +0.5

16:28

   

1ORSZAGHNatalia                       28.11.2002 CWZS Zawisza BydgoszczSL

KP

12.66

q SB

2LANDOWSKAZofia                     03.03.2003 OKS SkraWarszawa

MZ

12.69

qB PB

3GĄSIEWSKA Olga                       18.01.2002 MKSPułtusk

MZ

12.82

qB

4MASZKIEWICZMaja                   04.10.2001 AKL UrsynówWarszawa

MZ

12.88

qB

5GŁUCHOWSKAMałgorzata       20.05.2004 WLKS NoweIganie

MZ

12.90

qB

6NOWAK Natalia                           06.09.2004 UKS TechnikRadom

MZ

12.94

qB

7ŻYŁOWSKA Anna                       24.07.2001 UKS VictoriaJózefów

MZ

12.99

 

Bieg4/9                                              -0.7

16:32

   

1KAMIŃSKAZuzanna                    19.04.2001 MKSPułtusk

MZ

13.17

 

2LENKIEWICZMagdalena           19.03.2000 UKS SiódemkaOstrołęka

MZ

13.19

 

3BEDNARCZYK Natalia                27.11.2003 WLKS NoweIganie

MZ

13.29

 

4SIENKIEWICZMarianna             23.08.2003 SSA Legia 1926Warszawa

MZ

13.39

 

5GAJKOWSKA Martyna                11.04.2003 MKS PoloniaWarszawa

MZ

13.40

 

6WIŚNIEWSKAEwa                      11.05.2003 OKS SkraWarszawa

MZ

13.43

 

7MAREK Zofia                               01.08.2002 UKS GepardWarszawa

MZ

13.43

 

8TARNOWSKAAleksandra          27.04.2005 UKS VisSkierniewice

LD

13.63

 

Bieg5/9                                              -0.9

16:34

   

1CZĘCZEKMichalina                   13.12.2004 KS AZS UWMOlsztyn

WN

13.55

 

2CZYŻLetina                                 05.10.2003 RLTL ZTERadom

MZ

13.57

 

3PANASIUK Justyna                     27.05.2003 UKSOtrębusy

MZ

13.57

 

4JANUCHTA Kinga                       05.01.2005 KS AZS UWMOlsztyn

WN

13.65

 

5KOŚCIK Zofia                              31.10.2004 OKS SkraWarszawa

MZ

13.70

 

6KOWALIKKatarzyna                    13.05.2000 Mazovia ProActivCiechanów

MZ

13.77

 

7RYMARZWeronika                     28.03.2003 AKL UrsynówWarszawa

MZ

13.80

 

8SKOMIAŁJulia                             28.07.2005 KM AktywniSochaczew

MZ

13.97

 

Bieg6/9                                              -0.2

16:37

   

1KOZŁOWSKA-KORCZAKJulia   17.12.2003 UKS Sprint 2020Warszawa

MZ

13.48

PB

2KUCHTA Urszula                         30.10.2005 KS OrzełWarszawa

MZ

13.56

PB

3LENNONJulia                             19.06.2003 AZS-AWFWarszawa

MZ

13.67

PB

4GRUNASMaja                             19.08.2004 OKS SkraWarszawa

MZ

13.78

 

5MIRGOSMonika                         15.03.2003 UKS VarsoviaWarszawa

MZ

13.82

 

6KULCZYŃSKAKinga                   23.10.2004 AKL UrsynówWarszawa

MZ

13.93

 

7TAJCHMANAlicja                       12.12.2004 UKSOtrębusy

MZ

14.03

 

8NEUMANNSophia                      21.12.2004 OKS SkraWarszawa

MZ

14.04

 

Bieg7/9                                              +1.6

16:39

   

1ADAMSKA Martyna                      20.02.2005 UKS GepardWarszawa

MZ

13.44

PB

2GOŁOTAZuzanna                      25.09.2004 KS AZS UWMOlsztyn

WN

13.45

PB

3BURLEWICZAntonina               25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

13.64

PB


4 MULARZUK Natalia

24.03.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

13.71

   

5 CWALINA Izabela

21.02.2003 UKS Otrębusy

MZ

13.83

PB

6 SKRZEK Pola

20.04.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

13.93

PB

7 PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

14.16

PB

PK

8 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

14.40

   

Bieg 8/ 9

-1.4

16:42

     

1 KUCHARSKA Ewelina

12.06.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

14.49

PB

 

2 DZIADAK Nikolina

04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

14.74

 

PK

3 ZADRĄG Małgorzata

05.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

14.89

   

4 WÓJTOWICZ Paula

14.03.2002 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

14.92

 

PK

5 BUDZIŁEK Oliwia

12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

15.01

 

PK

6 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.31

   

Bieg 9/ 9

-0.5

16:45

     

1 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

12.95

qB

 

2 BALCERZAK Joanna

16.10.1973 RKS Skra Warszawa

MZ

12.98

qB

 

3 WYRZYKOWSKA Julia

13.04.2004 UKS Melo Błonie

MZ

14.03

   

4 RYBCZYŃSKA Zofia Maria

05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa

MZ

14.58

   

5 RYNKIEWICZ Maria

08.06.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

16.46

   

6 MICHALSKA Julia

19.05.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

17.12

   

400 metrów kobiet

Bieg 1/ 5

 

18:15

 

1 FORC Wiktoria

05.08.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

55.63

PB

2 ŻUK Natalia

23.12.2000 KS AZS UWM Olsztyn

WN

56.88

PB

3 SAMORDAK Magdalena

22.09.1998 UKS Młodzik Warszawa

MZ

57.22

PB

4 MALMON Oliwia

10.06.1998 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

57.40

SB

5 KUBICKA Julia

09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

58.75

 

6 ZABIELSKA Natalia

28.10.2000 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

58.81

PB

7 MURASIEWICZ Maja

20.08.2002 MKS Polonia Warszawa

MZ

58.88

PB

8 SĘKOWSKA Natalia

12.03.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

1:00.13

 

Bieg 2/ 5

 

18:18

   

1 PIECHOCKA Alicja

16.02.2003 MLKS Ostróda

WN

59.66

PB

2 MIZAK Justyna

14.04.1995 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

1:00.28

 

3 LEMANOWICZ Maja

05.12.2001 KS AZS UWM Olsztyn

WN

1:00.35

 

4 CZERSKA Małgorzata

12.05.1995 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

1:00.80

 

5 NIEMOŃSKA Weronika

20.12.2002 OKS Start Otwock

MZ

1:00.83

 

6 PRZYBYSZ Aleksandra

13.07.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

1:01.70

 

7 KĘDZIOR Ewelina

18.07.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

1:01.85

 

8 CZARNECKA Aleksandra

26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

1:01.92

 

Bieg 3/ 5

 

18:22

   

1 SZWARCZEWSKA Zofia

04.09.2002 OKS Start Otwock

MZ

1:01.24

 

2 PAŻYCH Klaudia

26.03.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

1:02.22

 

3 DOMAGAŁA Weronika

03.10.1998 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:02.73

 

4 MARCIŃCZYK Izabela

18.01.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

1:03.08

 

5 LEŚNIK Zofia

22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:03.58

 

6 DZIK Maja

25.11.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:03.94

 

7 MALINOWSKA Urszula

12.06.2003 UKS Kusy Warszawa

MZ

1:05.57

 

8 RADASZKIEWICZ Weronika

09.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:05.87

 

Bieg 4/ 5

 

18:25

   

1 POGORZELSKA Karolina

21.08.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

1:01.60

 

2 ŚWIESIULSKA Olga

14.03.2004 GKS Wilga Garwolin

MZ

1:02.14

 

3 CHODKOWSKA Julia

14.11.2005 MKS Bank BS Płońsk

MZ

1:03.87

 

4 CATI Lidia

16.03.2004 UKS 48 Warszawa

MZ

1:04.80

 

5 MARKIEWICZ Hanna

10.08.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:06.67

 

6 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA

27.10.1974 UKS Herkules Sulejówek

MZ

1:10.66

 

7 MULTAN Magdalena

24.12.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

1:15.74

 

Bieg 5/ 5

 

18:29

   

1    RUDNIK Anita

2    LIPIŃSKA Anna

11.03.2002 UKS Młodzik Warszawa 01.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ MZ

57.42

1:05.43

 

3 LICHOTA Natalia

14.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:06.82

 

4 LEWANDOWSKA Nastazja

17.07.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

1:07.65

 

5 REK Kinga

20.01.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:08.49

 

6 NIEBUDEK Wiktoria

12.06.2004 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:08.53

 

7 MADAJCZAK Aleksandra

15.05.2005 BKS Wataha Warszawa

MZ

1:09.86

 

1500 metrów kobiet

Bieg 1/ 1

 

19:00

 

1 PŁOCIŃSKA Aleksandra

05.10.1999 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

4:34.65

2 STRZEŻYSZ Małgorzata

02.10.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

4:52.10

3 ŚWIĆ Aleksandra

28.07.2001 KS Podlasie Białystok

PD

4:55.64

4 BUDZIŁEK Martyna

07.01.1996 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4:56.34

5 ZIÓŁEK Weronika

23.04.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

5:04.70

6 GĄSIOROWSKA Julia

09.05.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

5:45.30

7 KOPCZYŃSKA Natalia

23.05.2001 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

6:07.25


80 metrów pł K U16

     

FINAŁ

+0.3

18:01

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

12.69

PB

2 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

13.60

 

3 KUCHARSKA Ewelina

12.06.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

13.79

 

4 LODKOWSKA Amelia

20.09.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

14.30

PB

5 RYBCZYŃSKA Zofia Maria

05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa

MZ

15.28

 

6 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

15.59

 

7 KUCIEWICZ Amelia

15.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

15.80

 

80 metrów pł K U16

       

Bieg 1/ 1

-1.0

17:32

   

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

12.70

q PB

2 KUCHARSKA Ewelina

12.06.2005 GKS Wilga Garwolin

MZ

13.50

q PB

3 KWIATKOWSKA Dominika

10.11.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

13.58

q

4 KUCIEWICZ Amelia

15.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

14.02

q PB

5 LODKOWSKA Amelia

20.09.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

14.49

q PB

6 RYBCZYŃSKA Zofia Maria

05.12.2005 UKS Orzełki Warszawa

MZ

14.86

q

7 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

14.88

q PB

8 DYŻAKOWSKA Alicja

28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

15.10

q

400 m pł kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

15:59

   

1 SMOLIŃSKA Izabela

14.01.1999 RLTL ZTE Radom

MZ

1:01.05

 

2 WIERNICKA Alicja

27.08.1997 RLTL ZTE Radom

MZ

1:01.77

 

3 GŁÓWKA Klaudyna

13.02.1996 OKS Skra Warszawa

MZ

1:02.43

 

4 GRYC Anna Maria

16.10.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:03.14

 

5 CZARNOCKA Nikoleta

31.03.2003 WLKS Nowe Iganie

MZ

1:10.79

 

6 KRAUSHAR Julia

24.10.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

1:10.98

 

7 PILARSKA Paulina

10.03.2000 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

1:13.01

 

Pchnięcie kulą kobiet (4kg)

       

FINAŁ

 

16:20

   

1 DŁUGOŁĘCKI Mieczysław

03.01.1949 UKS Clan Ostrołęka

MZ

10.35

 

1 ŚLEPOWROŃSKA Maja

02.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.77

SB

2 CISICKA Natalia

16.07.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

12.87

SB

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

       

FINAŁ

 

16:30

   

1 KURDEJ Barbara

20.01.2003 OKS Start Otwock

MZ

13.66

 

2 PRYGIEL Martyna

08.02.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

12.12

PB

3 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

7.89

 

Rzut oszczepem K U18 (500)

FINAŁ                                                                                                                                                        19:20

1 ANDRUKONIS Gabriela

01.09.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

43.33

 

1 KRUKOWSKI Roch

20.07.2007 KS Warszawianka W-wa

MZ

36.87

2 PRYGIEL Martyna

08.02.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

39.70

3 STOKOWSKA Wiktoria

13.06.2002 UKS Czwórka Białystok

PD

37.35

4 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

30.48

5 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

24.53

SB

6 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

16.60

PB

Rzut oszczepem K U20 (600)

FINAŁ

 

19:20

 

1 HAJDROWSKA Joanna

28.08.1999 RLTL ZTE Radom

MZ

41.51

2 GOTOWICZ Dominika

01.05.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

33.88

3 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

33.54

4 PAWŁOWSKA Gabriela

16.04.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

32.36

5 KOZŁOWSKA Anna

31.08.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

19.20

Rzut młotem K U18 (3kg)

1 PAWŁOWSKA Honorata

28.11.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

46.33

 

2 JAWORSKA Ksymena

26.11.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

45.22

PB

3 KRASOŃ Dominika

16.05.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

36.46

 
 

FINAŁ                                                                                                                                                        10:36

Skok w dal K U18

FINAŁ                                                                                                                                                        18:24

1

JÓŹWICKA Małgorzata

03.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

5.48

=PB

+0.2

2

KŁOSIŃSKA Anna

28.03.2003 UKS Vis Skierniewice

LD

5.25

SB

+0.3

3

GRANOWSKA Pola

29.09.2003 UKS Melo Błonie

MZ

5.17

=PB

0

4

SZEMPLIŃSKA Aleksandra

23.07.2004 MKS Bank BS Płońsk

MZ

5.01

 

-0.1

5

CZERWIŃSKA Natalia

27.10.2002 KS Podlasie Białystok

PD

4.97

PB

+0.2

6

LANDOWSKA Zofia

03.03.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

4.82

 

+0.1

7

WIDULIŃSKA Wiktoria

26.09.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

4.71

 

+0.4

8

JANUCHTA Kinga

05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn

WN

4.69

 

-0.1

9

PYSKŁO Wiktoria

02.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.68

 

+1.3

10

MULARZUK Natalia

24.03.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

4.60

 

+0.1

11

TAJCHMAN Alicja

12.12.2004 UKS Otrębusy

MZ

4.47

 

+0.6


12 DZIADAK Nikolina

04.08.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.46

 

+0.5

13 WÓJTOWICZ Paula

14.03.2002 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.46

PB

-0.1

14 KOŚCIANEK Daria

28.03.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

4.33

 

+0.6

15 BUDZIŁEK Oliwia

12.09.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

4.27

 

-0.5

16 BOBROWICZ Weronika

25.03.2003 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

4.10

PB

-0.1

17 KARCZEWSKA Justyna

09.08.2002 KM Aktywni Sochaczew

MZ

4.08

 

+0.5

18 GOŁOTA Zuzanna

25.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn

WN

4.06

 

-0.9

19 CELIŃSKA Gabriela

22.10.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.83

 

+0.2

Skok w dal kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        17:49

1 JÓŹWIACZUK Katarzyna

16.05.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

5.59

 

-0.9

2 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

5.58

PB

-0.4

3 KAMIŃSKA Zuzanna

19.04.2001 MKS Pułtusk

MZ

5.44

 

+0.2

4 SUSZYŃSKA Dominika

05.03.1998 KS Podlasie Białystok

PD

5.29

 

0.0

5 OLECHNO Kinga

11.05.2000 UKS Czwórka Białystok

PD

5.09

 

+0.1

6 CHAŁUPKA Milena

14.11.2000 KS Warszawianka W-wa

MZ

5.05

 

-0.3

MĘŻCZYŹNI/MEN

200 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 6

+0.7

19:16

 

1 CHARZYŃSKI Sebastian

03.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

22.03

PB

2 GŁĘBOCKI Jan

09.04.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

22.16

 

3 GAJEWSKI Karol

31.08.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

22.16

SB

4 GARSTECKI Mikołaj

28.11.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

22.53

PB

5 SADOLEWSKI Alan Wiktor

05.04.2002 KS Zawkrze Mława

MZ

22.64

PB

6 PIOTROWSKI Szymon

20.10.1999 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

22.68

 

7 BANY Bartłomiej

29.05.1998 UKS Filipides Teresin

MZ

22.82

 

8 JAWORSKI Mateusz

15.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

22.86

 

Bieg 2/ 6

+0.9

19:18

   

1 KORONA Patryk

01.01.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

22.82

SB

2 GRZEGRZÓŁKA Jakub

06.02.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

22.86

 

3 NAPIERAJ Mateusz

09.05.2003 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

22.93

 

4 FARAJ Wiktor

02.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

23.30

PB

5 ROMANIUK Daniel

10.10.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

23.56

 

6 ŁUKASIAK Szymon

31.07.2003 UKS Herkules Sulejówek

MZ

23.73

PB

7 BILIŃSKI Damian

23.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

23.76

 

8 SZTRANC Oskar

24.11.1997 OKS Skra Warszawa

MZ

29.34

 

Bieg 3/ 6

+1.8

19:21

   

1 MIESZKOWSKI Bartłomiej

08.06.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

24.25

 

2 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

24.34

 

3 PILISZEK Grzegorz

23.09.1987 RK Athletics Warszawa

MZ

24.42

 

4 SKROBIŃSKI Jakub

30.03.2002 PTT Delta Płock

MZ

24.43

PB

5 FRYC Krzysztof

12.05.1999 OKS Skra Warszawa

MZ

24.43

PB

6 MAKOS Szymon

11.09.2002 UKS Herkules Sulejówek

MZ

24.63

 

7 PAŁAC Maciej

01.08.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

24.92

 

8 BADEŃSKI Bernard

28.10.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.25

 

Bieg 4/ 6

+1.9

19:25

   

1 MATEŃKO Wiktor

04.01.2002 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

23.11

PB

2 BANACH Piotr

30.03.2005 RLTL ZTE Radom

MZ

24.96

PB

3 SULECKI Mateusz

20.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.19

 

4 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

25.29

PB

5 ŻACZKIEWICZ Wojciech

23.04.2004 UKS Vis Skierniewice

LD

25.44

PB

6 KŁAKUS Igor

19.10.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

26.21

PB

7 JANKOWSKI Artur

10.02.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

26.83

PB

8 BORECKI Kasper

25.03.2005 UKS 48 Warszawa

MZ

26.92

PB

Bieg 5/ 6

+1.2

19:27

   

1 ŚLIWA Jakub

05.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

23.79

 

2 BEDNARCZYK Kacper

12.07.2002 RLTL ZTE Radom

MZ

23.85

 

3 BABBAR Eashau

01.01.1993 niestowarzyszony

...

25.39

 

4 BABIK Jan

28.01.2004 UKS Varsovia Warszawa

MZ

26.11

 

5 DOBROWOLSKI Marcel

06.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

26.90

 

6 GROTKOWSKI Krzysztof

26.07.1963 UKS Herkules Sulejówek

MZ

29.28

 

Bieg 6/ 6

+0.7

19:30

   

1 ZAWADZKI Tomasz

07.06.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

24.64

 

2 KOWALCZYK Jakub

23.06.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

26.47

 

3 ROSŁONIEC Piotr

25.09.2005 OKS Start Otwock

MZ

26.52

 

4 MUSIATOWICZ Wojciech

14.09.1980 UKS Herkules Sulejówek

MZ

27.12

 

5 JANCIK Gustaw

28.01.2005 UKS Gepard Warszawa

MZ

28.14

 

800 metrówmężczyzn

Bieg 1/ 3

 

17:57

 

1 GADOMSKI Daniel

24.10.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:53.10

2 WÓJCICKI Grzegorz

05.01.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:53.82

3 ŻUK Łukasz

29.11.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:54.79

4 POULAIN Kamil

27.02.1998 MKS Polonia Warszawa

MZ

1:55.18


5 SKROBIŃSKI Arkadiusz

01.10.2000 PTT Delta Płock

MZ

1:57.44

6 MORDEL Jan

19.02.2001 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

1:57.63

7 GRABARCZYK Mateusz

28.01.1998 AKL Ursynów Warszawa

MZ

1:57.89

8 LIKWIARZ Dawid

18.02.2002 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

1:58.13

9 CYDEJKO Szymon

30.12.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

1:58.52

PIOTROWSKI Andrzej

07.05.1973 MKS Polonia Warszawa

MZ

DNF

BAŁDYKA Jakub

13.04.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNF

Bieg2/3               18:02

1

KOZŁOWSKI Piotr

14.02.2001 KS AZS UWM Olsztyn

WN

2:00.08

2

NAGÓREK Marcin

05.10.1980 KS Agros Zamość

LU

2:01.01

3

MOCH Łukasz

08.02.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:01.60

4

SALOMONOWSKI Jakub

10.11.2002 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna

MZ

2:02.45

5

PAŁYGA Robert

21.06.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:04.98

6

RACZYŁO Damian

26.08.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:05.66

7

JURAK Bartosz

11.03.2003 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

2:06.03

8

BŁASZCZYK Kamil

28.02.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

2:07.90

9

ASTRACHANCEW Konrad

11.07.2005 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:12.56

10

SKIERKOWSKI Paweł

13.05.2002 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:14.51

Bieg3/3               18:08

     

1 LEC Dawid

31.08.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

1:58.14

2 TYMIŃSKI Piotr

21.02.2000 WLKS Nowe Iganie

MZ

2:00.69

3 SKWARSKI Szymon

05.01.2002 WLKS Nowe Iganie

MZ

2:06.20

4 CZAPSKI Kacper Paweł

30.04.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

2:11.17

5 MAKOWSKI Mateusz

05.08.2004 MKS Pułtusk

MZ

2:13.50

6 MAŁECKI Mateusz

20.01.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

2:14.98

7 BARTOŚ Krzysztof

17.12.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

2:18.56

8 KRAKOWIAK Tymoteusz

09.06.2004 MKS Polonia Warszawa

MZ

2:23.42

2000 m przeszkody mężczyzn

Bieg1/1                                                                                                                                                   19:52

1 CZAJKA Aleksander

17.04.2003 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

6:30.70

PB

2 ZARĘBA Mateusz

02.01.2001 OKS Skra Warszawa

MZ

6:31.26

PB

3 RUGAŁA Dominik

10.09.2002 ULKS Gryf Rytwiany

SK

6:34.87

PB

4 ORACZKO Denis

10.09.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

6:41.07

PB

5 MACKIEWICZ Piotr

22.07.2003 KS Komunalni Sanok

PK

6:52.04

PB

6 SWĘDERSKI Bartosz

03.06.2003 MKS Aleksandrów Łódzki

LD

7:11.23

 

7 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej

10.12.2002 UKS Varsovia Warszawa

MZ

7:45.29

 

3000 metrów mężczyzn

Bieg1/1                                                                                                                                                   20:17

1

KOVALCHUK Oleh

09.08.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

8:50.90

PB

2

KUCHARSKI Jarosław

15.01.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

8:52.04

PB

3

ŻUK Bartosz

09.01.2003 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9:01.11

 

4

PRZESTRZELSKI Kajetan

08.03.2001 MKS Pogoń Siedlce

MZ

9:16.05

 

5

SZCZEPAŃSKI Piotr

15.06.2000 SRS Kondycja Piaseczno

MZ

9:21.79

PB

6

GRZEGRZÓŁKA Szymon

09.12.2001 UKS Młodzik Warszawa

MZ

9:24.01

 

7

PALUCH Sylwester

31.07.2001 GUKS Asy Dywity

WN

9:43.71

SB

8

GÓRSKI Krystian

18.07.2001 PTT Delta Płock

MZ

9:47.17

 

9

WITKOWSKI Paweł

16.07.1979 Wieliszew Heron Team

MZ

9:48.58

PB

10

STĘPKA Stanisław

10.08.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

10:58.30

PB

5000 metrów mężczyzn

Bieg 1/ 1

 

20:17

   

1 OSMULSKI Tomasz

13.03.1982 RKS Łódź

LD

15:04.47

SB

2 ŚWIRGOŃ Adam

19.05.1994 AZS UMCS Lublin

LU

15:26.20

 

3 TRĘBICKI Ignacy

04.10.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

16:42.08

 

110 metrów pł M U18 (91.4)

       

FINAŁ A

+2.4

18:34

   

1 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

15.56

 

2 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

16.26

 

3 KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

16.40

 

4 GULATOWSKI Mikołaj

21.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

16.49

 

5 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

17.31

 

6 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

18.37

 

FINAŁ B

+0.5

18:37

   

1 FLORCZAK Jakub

05.11.2002 MKLA Łęczyca

LD

13.95

 

2 ŁUCKI Oskar

11.04.2002 BKL Bełchatów

LD

14.04

 

3 NOWAKOWSKI Jakub

29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

15.00

 

4 STEFANOWICZ Maciej

15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

16.70

 

5 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 UKS Technik Radom

MZ

16.78

 

WESTER Tomasz

13.02.2002 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

DNF

 

110 metrów pł M U18 (91.4)

       

Bieg 1/ 2

+2.8

16:43

   

1 ŁUCKI Oskar

11.04.2002 BKL Bełchatów

LD

13.97

q

2 FLORCZAK Jakub

05.11.2002 MKLA Łęczyca

LD

14.02

q


3 TARASIEWICZ Olivier

15.04.2002 MKL Toruń

KP

14.82

q

4 NOWAKOWSKI Jakub

29.07.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

15.13

q

5 WESTER Tomasz

13.02.2002 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

15.45

q

6 JANCIK Tymoteusz

25.04.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

16.07

q

KOLASIŃSKI Hubert

03.01.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

DNF

 

Bieg 2/ 2

+0.9

16:53

   

1 PIEKAREK Mikołaj

09.02.2002 MKL Toruń

KP

15.69

q

2 STEFANOWICZ Maciej

15.11.2003 KS AZS UWM Olsztyn

WN

16.33

q PB

3 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

16.52

qB PB

4 JEDYNAK Kacper

08.10.2004 UKS Technik Radom

MZ

16.62

qB PB

5 GULATOWSKI Mikołaj

21.06.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

17.08

qB

6 PACIOREK Marcel

22.04.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

17.84

qB PB

7 PIĘCEK Jakub

07.07.2003 UKS Gepard Warszawa

MZ

18.16

qB PB

110 m ppłmężczyzn

FINAŁ

+0.6

18:43

   

1 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.36

2 CHWAŁA Bartosz

07.11.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.62

PB

3 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

16.23

 

110 m ppłmężczyzn

Bieg 1/ 1

+1.7

16:58

 

1 KILJAN Krzysztof

30.12.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.35

q PB

2 CHWAŁA Bartosz

07.11.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

15.81

q SB

3 MAKOS Bartosz

07.02.2001 UKS Herkules Sulejówek

MZ

15.97

q PB

4 ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

16.46

q

4x100 metrów U18 dogrywka do OOM

Bieg1/1                                                                                                                                                   16:07

1                                                                           WLKSWrocław                                                DS                     43.21

 

504

Jan LEWANDOWSKI

01.08.2002

 

444

Mateusz GRĄBCZEWSKI

25.03.2002

16

Szymon KUCHCIŃSKI

20.03.2002

714

Dominik ŁUCZYŃSKI

11.10.2002

2

   

CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

43.35

 

866

Jakub GRZEGRZÓŁKA

06.02.2002

   
 

870

Dawid KASZYŃSKI

29.04.2002

   
 

812

Kacper ZAMIATOWSKI

07.01.2002

   
 

815

Filip SZYMAŃSKI

14.12.2002

   

3

   

MKS Bank BS Płońsk

MZ

44.11

 

504

Jakub MAŁECKI

07.01.2003

   
 

510

Bartosz CIARKA

17.12.2002

   
 

513

Adrian MAŁECKI

21.01.2002

   
 

515

Jakub KORYCKI

09.10.2002

   

4

   

LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

44.23

 

997

Paweł DĄBROWSKI

13.07.2003

   
 

997

Igor DUCHNOWSKI

06.07.2003

   
 

988

Bartosz JURAK

11.03.2003

   
 

995

Piotr DĄBROWSKI

08.06.2003

   

5

   

AZS-AWFiS Gdańsk

PM

44.47

 

401

Kacper FILIPOWICZ

10.01.2002

   
 

407

Sebastian SŁOMIŃSKI

15.07.2002

   
 

396

Seweryn SOSNA

06.05.2003

   
 

405

Damian OPUSZEWICZ

11.02.2003

   

6

   

RLTL ZTE Radom

MZ

45.32

 

937

Hubert KOLASIŃSKI

03.01.2003

   
 

932

Kacper BEDNARCZYK

12.07.2002

   
 

91

Paweł KOSIEC

14.05.2002

   
 

926

Jakub SZCZEPANIAK

09.01.2003

   
     

UKS LA Basket Warszawa

MZ

DQ

 

160

Jakub NIEDZIELA

28.06.2002

   
 

158

Mateusz SYKA

31.01.2002

   
 

151

Mikołaj MAZUREK

10.07.2002

   
 

153

Mikołaj GULATOWSKI

21.06.2002

   

4x100 metrów M U20

Bieg 1/ 1

 

16:22

 

1

941 Olgierd MICHNIEWSKI

RLTL ZTE Radom 18.11.2000

MZ

43.00

938 Dawid KRZEMIŃSKI

05.04.2000

   

935 Bartosz KORCZ

29.09.2000

   

924 Michał SUMIŃSKI

12.03.2001

   

2

AKL Ursynów Warszawa

MZ

43.21

801 Franciszek CHUDAK

03.12.2001

   

802 Mikołaj GARSTECKI

28.11.2000

   

800 Stanisław ZIELIŃSKI

14.10.2001

   

802 Dominik PRZYŻECKI

17.01.2001

   


4x400 metrów U18 dogrywka do OOM

Bieg 1/ 1

   

17:18

 

1

 

WLKS Wrocław

DS

3:25.04

714

Dominik ŁUCZYŃSKI

11.10.2002

   

444

Mateusz GRĄBCZEWSKI

25.03.2002

   

504

Jan LEWANDOWSKI

01.08.2002

   

16

Szymon KUCHCIŃSKI

20.03.2002

   

2

 

AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

3:25.98

34

Janusz AUGUSTYNIAK

20.10.2003

   

27

Maciej BABULA

09.08.2003

   

63

Sambor GŁOWACKI

11.04.2003

   

31

Aleks STOKŁOSA

21.01.2002

   

3

 

LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża II

 

3:28.96

991

Szymon BORAWSKI

28.03.2003

   

997

Paweł DĄBROWSKI

13.07.2003

   

998

Bartosz FOLGA

08.11.2003

   

993

Aleksander ZWIRKOWSKI

02.02.2003

   

4

 

MKL Toruń

KP

3:30.69

544

Kajetan ZAWADZKI

16.07.2002

   

524

Rafał WYZGA

23.01.2003

   

505

Olivier TARASIEWICZ

15.04.2002

   

524

Jędrzej POCZWARDOWSKI

29.06.2002

   

5

 

CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

3:32.25

2

Mateusz DEPTUŁA

26.07.2002

   

1

Marcin MIŁKOWSKI

20.12.2003

   

880

Kacper RĄBKOWSKI

05.01.2002

   

853

Łukasz KUSZ

26.06.2003

   

6

 

RLTL ZTE Radom

MZ

3:41.06

906

Krystian ANDRYSZCZYK

22.10.2002

   

933

Przemysław GĘBCZYK

30.12.2003

   

929

Wojciech SZAJNER

18.03.2003

   

879

Denis ORACZKO

10.09.2003

   

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

FINAŁ

 

18:40

 

1 BOROŃ Aleksy

01.06.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

47.24

2 CUBER Bartosz

13.01.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

39.66

3 ŻURAWSKI Sebastian

08.05.2001 OKS Start Otwock

MZ

32.16

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

FINAŁ                                                                                                                                                        17:25

1 ANDRZEJCZAK Jarosław

23.04.2002 MLKS Echo Twardogóra

DS

52.57

 

2 CYDEJKO Bartosz

12.11.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

44.36

PB

3 DANILUK Adam

13.04.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

38.93

 

4 ZABIELSKI Jakub

09.06.2003 MKS Pułtusk

MZ

37.35

 

5 KOWALSKI Jakub

25.10.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

33.59

 

6 RUTKOWSKI Kamil

15.02.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

31.33

PB

7 SYKA Mateusz

31.01.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

29.15

 

Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)

FINAŁ

 

18:40

 

1 STÓJ Bartłomiej

15.05.1996 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

59.35

2 KAMIŃSKI Damian

15.12.1993 AZS UMCS Lublin

LU

56.11

3 PAWELCZYK Krystian

22.08.1995 MKS Pułtusk

MZ

53.91

4 KOWALSKI Adam

20.07.1999 MKS Bank BS Płońsk

MZ

47.59

5 ABRAMOWSKI Rafał

23.02.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

40.04

Trójskok mężczyzn

FINAŁ                                                                                                                                                        16:45

1 KRZEMIŃSKI Dawid

05.04.2000 RLTL ZTE Radom

MZ

15.01

PB

+1.8

2 SULWIRSKI Rafał

16.07.1996 AZS-AWF Warszawa

MZ

14.67

 

+1.7

3 BRACKI Jakub

16.03.2003 BKL Bełchatów

LD

13.95

PB

+2.4

4 ŁYSKAWY Przemysław

13.01.1999 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

13.83

 

+1.4

5 OSTAPOWICZ Daniel

10.03.2000 KS Podlasie Białystok

PD

12.95

 

+2.5

6 WYSZYŃSKI Paweł

03.08.2001 KS Podlasie Białystok

PD

12.90

PB

+2.1

7 PATRZYK Adam

23.01.2002 BKL Bełchatów

LD

12.84

 

+0.4

8 WIŃSKI Jakub

05.06.2002 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.61

 

+3.0

9 SMARDZEWSKI Łukasz

15.06.2001 MKS Bank BS Płońsk

MZ

11.48

 

+0.5

KOBIETY/WOMEN

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 8

+1.3

18:51

 

1 POTASZNIK Alicja

24.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn

WN

24.19

PB

2 MAŁKOWSKA Dominika

07.03.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

24.29

PB

3 PIETRZAK Olga

16.12.1998 AZS-AWFiS Gdańsk

PM

24.31

SB

4 LUBICKA Aleksandra

26.04.1996 OKS Skra Warszawa

MZ

24.43

 

5 PALUCH Paulina

03.12.1998 AZS-AWF Warszawa

MZ

24.57

PB

6 PALUCH Justyna

28.02.1997 AZS-AWF Warszawa

MZ

24.90

 

7 KUBICKA Julia

09.12.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

25.54

 

8 PRUSIŃSKA Małgorzata

25.07.2000 KS AZS UWM Olsztyn

WN

25.64

 


Bieg 2/ 8

+1.6

18:54

   

1 RUDNIK Anita

11.03.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

24.98

PB

2 KOGUT Zuzanna

04.03.2002 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

25.07

PB

3 WOJCIESZEK Anna

16.03.1991 AZS-AWF Warszawa

MZ

25.24

SB

4 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

25.53

PB

5 SOKOŁOWSKA Julia

26.01.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.63

SB

6 NOWAKOWSKA Marcelina

20.07.2002 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.94

 

7 RĘBIŚ Kinga

15.08.1995 AZS-AWF Warszawa

MZ

26.01

 

8 OSIŃSKA Martyna

03.07.2001 RLTL ZTE Radom

MZ

26.23

 

Bieg 3/ 8

+1.5

18:56

   

1 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

25.51

PB

2 JATKIEWICZ Izabela

28.04.2000 KS AZS UWM Olsztyn

WN

25.54

PB

3 KOWALSKA Aleksandra

18.05.1993 UKS Gepard Warszawa

MZ

26.14

PB

4 LENKIEWICZ Magdalena

19.03.2000 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

26.22

 

5 MISIAK Michalina

01.09.2004 UKS Victoria Józefów

MZ

26.24

PB

6 POGORZELSKA Karolina

21.08.2002 UKS Młodzik Warszawa

MZ

26.35

PB

7 CHOJNACKA Klaudia

12.08.2003 MKS Bank BS Płońsk

MZ

26.42

 

8 STELMASZCZYK Joanna

26.06.1998 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

26.50

 

Bieg 4/ 8

+3.0

18:59

   

1 SUCHENEK Aleksandra

17.12.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

26.21

 

2 MIZAK Justyna

14.04.1995 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

26.72

 

3 SIENKIEWICZ Marianna

23.08.2003 SSA Legia 1926 Warszawa

MZ

26.73

 

4 TKACZYK Weronika

05.07.1999 RLTL ZTE Radom

MZ

27.10

 

5 GAJKOWSKA Martyna

11.04.2003 MKS Polonia Warszawa

MZ

27.15

 

6 JACKIEWICZ Patrycja

06.08.2001 UKS Filipides Teresin

MZ

27.16

 

7 KŁOS Zuzanna

29.04.2001 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

27.20

 

8 KOWALIK Katarzyna

13.05.2000 Mazovia ProActiv Ciechanów

MZ

27.51

 

Bieg 5/ 8

+1.1

19:02

   

1 CZERSKA Małgorzata

12.05.1995 KU AZS WAT w Warszawie

MZ

27.21

PB

2 MAREK Zofia

01.08.2002 UKS Gepard Warszawa

MZ

27.30

PB

3 TARNOWSKA Aleksandra

27.04.2005 UKS Vis Skierniewice

LD

27.65

PB

4 WITKOWSKA Maria

17.08.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.93

PB

5 CZYŻ Letina

05.10.2003 RLTL ZTE Radom

MZ

28.22

 

6 MIRGOS Monika

15.03.2003 UKS Varsovia Warszawa

MZ

28.38

PB

7 DOMAGAŁA Weronika

03.10.1998 AKL Ursynów Warszawa

MZ

28.42

 

Bieg 6/ 8

+1.3

19:04

   

1 NOWAK Natalia

06.09.2004 UKS Technik Radom

MZ

26.56

 

2 RYMARZ Weronika

28.03.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

27.33

 

3 KOCISZEWSKA Wiktoria

14.02.2002 OKS Start Otwock

MZ

28.69

PB

4 RADASZKIEWICZ Weronika

09.04.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

28.85

SB

5 LEŚNIK Zofia

22.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

28.93

 

6 MAREK Justyna

01.10.2003 AKL Ursynów Warszawa

MZ

29.78

 

7 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

29.95

PB

Bieg 7/ 8

+0.7

19:07

   

1 CZARNECKA Aleksandra

26.06.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

26.50

 

2 WIŚNIEWSKA Oliwia

19.11.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

27.51

 

3 WIERZBA Ewelina

29.03.2004 OKS Start Otwock

MZ

30.30

 

4 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA

27.10.1974 UKS Herkules Sulejówek

MZ

30.39

 

5 DYŻAKOWSKA Alicja

28.12.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

31.49

 

6 BALCERZAK Joanna

16.10.1973 RKS Skra Warszawa

MZ

37.92

 

Bieg 8/ 8

+1.5

19:09

   

1 LUBICKA Aleksandra

26.04.1996 OKS Skra Warszawa

MZ

24.85

 

2 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

25.39

 

3 SOBCZYK Kamila

27.04.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

26.30

 

4 CATI Lidia

16.03.2004 UKS 48 Warszawa

MZ

29.61

 

5 LICHOTA Natalia

14.03.2005 AKL Ursynów Warszawa

MZ

30.44

 

6 RŻYSKO Wiktoria

08.04.2002 OKS Start Otwock

MZ

31.25

 

7 URBAN Izabela

07.01.2004 UKS Technik Radom

MZ

31.52

 

800 metrów kobiet

Bieg1/3                                                                                                                                                   17:28

1

KACZMARCZYK Justyna

07.12.1997 MKS Juvenia Białystok

PD

2:13.32

2

MATEJKOWSKA Aleksandra

12.01.1999 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

2:15.01

3

BRELA Zuzanna

01.12.2000 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:18.64

4

KANDER Paulina

23.01.2003 OKS Start Otwock

MZ

2:19.60

5

DOMURAT Wiktoria

06.04.2002 KS AZS UWM Olsztyn

WN

2:20.50

6

BUDZIŁEK Martyna

07.01.1996 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:21.15

7

BĄK Zuzanna

08.02.2002 OKS Start Otwock

MZ

2:21.89

8

MOTYKA Aleksandra

10.02.2003 RKS Łódź

LD

2:23.24

9

SAPKO Julia

13.07.2001 KS Agros Zamość

LU

2:26.83

10

KĘDZIOR Ewelina

18.07.2000 OKS Skra Warszawa

MZ

2:27.09


Bieg2/3               17:45

 

1 BUDNICKA Zuzanna

17.01.2002 PTT Delta Płock

MZ

2:26.82

2 GÓRSKA Zofia

06.01.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

2:30.75

3 MARCIŃCZYK Izabela

18.01.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:31.89

4 MAZUR Anna

10.06.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:33.11

5 KALISIAK Małgorzata

20.01.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

2:33.91

6 SOBIECH Alicja

18.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

2:42.22

7 OKRZESIK Aneta

13.07.2004 RLTL ZTE Radom

MZ

2:43.90

8 MOTULEWICZ Patrycja

21.06.2002 LKS Korab Olecko

WN

2:49.52

ANTKIEWICZ Weronika

02.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

DNF

Bieg3/3               17:50

1 KSIĘŻOPOLSKA Julia

18.10.2002 WLKS Nowe Iganie

MZ

2:20.36

 

2 CIESIELSKA Anna

10.01.1997 UKS Filipides Teresin

MZ

2:24.17

3 DUBAN Aleksandra

11.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

2:27.20

4 PAŻYCH Klaudia

26.03.2003 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:34.92

PB

5 WIERZBOWSKA Małgorzata

06.05.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:36.79

 

6 WÓJCIK Karolina

17.05.2003 OKS Start Otwock

MZ

2:41.63

 

7 MELCAREK Paulina

21.02.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

2:46.29

 

8 KUKLIŃSKA Aleksandra

08.11.2005 UKS Siódemka Ostrołęka

MZ

2:46.71

 

9 WÓJCIK Magdalena

29.12.2004 OKS Start Otwock

MZ

2:48.88

 

KULPA Natalia

14.01.2003 OKS Start Otwock

MZ

DNF

 

JASTRZĘBSKA Magdalena

13.07.2001 WLKS Nowe Iganie

MZ

DNF

 

KUKIER Karolina

03.06.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

DNF

 

2000 m przeszkody kobiet

       

Bieg 1/ 1

 

19:38

   

1    STYŚ Aleksandra

2    WITASZCZYK Paulina

20.06.2001 MKL Jarocin

30.05.2000 UKS Dziesiątka Radomsko

WP LD

6:54.18

7:34.07

PB

3 KONDRACKA Gabriela

08.03.2001 UKS Technik Augustów

PD

7:35.21

PB

4 ZIENDARA Michalina

14.06.2000 MKS Polonia Warszawa

MZ

7:43.67

 

5 RODAK Karolina

01.11.1997 MKS Polonia Warszawa

MZ

7:57.99

 

6 MATUSZCZAK Izabela

02.01.2000 UKS Dziesiątka Radomsko

LD

8:15.76

PB

7 PRZYBYSZ Aleksandra

13.07.2001 UKS Varsovia Warszawa

MZ

9:19.42

 

3000 metrów kobiet

Bieg1/1                                                                                                                                                   20:01

1 PAWŁOWSKA Kamila

18.07.2000 KS Zamek Kurzętnik

WN

10:15.34

PB

2 SZANIAWSKA Agata

27.02.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

10:58.26

PB

3 PIETRUCZUK Alicja

14.01.2000 LKS Korab Olecko

WN

10:58.94

PB

4 PAWŁOWSKA Dorota

13.03.1980 KS Zamek Kurzętnik

WN

11:02.98

 

5 ŚWIERZBIN Agnieszka

20.04.2002 LKS Korab Olecko

WN

11:40.70

 

6 KUCHARSKA Karolina

28.06.2003 GKS Wilga Garwolin

MZ

12:29.48

 

100 m pł K U18(76,2)

FINAŁ                                                  +1.0

18:14

 

1BANYDaria                                  12.02.2002 UKS FilipidesTeresin

MZ

14.89

PB

2KOZŁOWSKA-KORCZAKJulia   17.12.2003 UKS Sprint 2020Warszawa

MZ

15.33

 

3MATUSZEWICZAnna                 05.04.2003 MKLToruń

KP

15.35

PB

4KURPIEWSKAAleksandra          13.05.2002 UKS LA BasketWarszawa

MZ

15.77

 

5BUCZEK Kinga                            09.01.2003 UKS LA BasketWarszawa

MZ

15.97

 

6KOŚCIANEKDaria                       28.03.2003 AZS-AWFWarszawa

MZ

16.29

 

7LENNONJulia                             19.06.2003 AZS-AWFWarszawa

MZ

18.27

PB

100 m pł K U18(76,2)

Bieg1/1                                              -0.8

16:33

 

1BANYDaria                                  12.02.2002 UKS FilipidesTeresin

MZ

14.95

PB

2MATUSZEWICZAnna                 05.04.2003 MKLToruń

KP

15.38

PB

3KOZŁOWSKA-KORCZAKJulia   17.12.2003 UKS Sprint 2020Warszawa

MZ

15.56

 

4KURPIEWSKAAleksandra          13.05.2002 UKS LA BasketWarszawa

MZ

15.73

 

5BUCZEK Kinga                            09.01.2003 UKS LA BasketWarszawa

MZ

16.18

 

6KOŚCIANEKDaria                       28.03.2003 AZS-AWFWarszawa

MZ

16.20

=PB

7LENNONJulia                             19.06.2003 AZS-AWFWarszawa

MZ

18.74

PB

100 m ppłkobiet

FINAŁ

+1.3

18:19

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.84

2 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

13.89

3 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

14.71

4 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

15.03

5 JUŚKIEWICZ Agnieszka

27.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

15.36

6 KŁOS Zuzanna

29.04.2001 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

15.98

7 KULESZA Kalina

04.07.1999 UKS LA Basket Warszawa

MZ

16.59

100 m ppłkobiet

Bieg 1/ 1

+2.8

16:43

 

1 BHEBHE Urszula

27.02.1992 AZS-AWF Warszawa

MZ

13.87

q

2 GOLCZEWSKA Anna

26.10.1997 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

13.94

q

3 SKIERKOWSKA Martyna

05.01.2000 UKS Gepard Warszawa

MZ

14.65

q


4 FIJAK Zuzanna

19.01.2001 UKS Otrębusy

MZ

14.99

q

5 JUŚKIEWICZ Agnieszka

27.03.2000 UKS LA Basket Warszawa

MZ

15.20

q

6 KULESZA Kalina

04.07.1999 UKS LA Basket Warszawa

MZ

16.46

q

7 LIPIŃSKA Julia

06.08.2001 AKL Ursynów Warszawa

MZ

17.82

q

4x100 metrów U18 dogrywka do OOM

Bieg 1/ 1

   

15:59

 

1

 

MKS Agros Chełm

LU

49.23

905

Katarzyna MAGRYTA

01.07.2002

   

915

Martyna SZELIGA

04.03.2003

   

906

Amelia OLESZCZYŃSKA

20.06.2003

   

902

Martyna FABIAŃCZYK

29.11.2002

   

2

 

MKL Toruń

KP

49.40

530

Natalia TARKOWSKA

23.03.2002

   

505

Anna MATUSZEWICZ

05.04.2003

   

546

Joanna WIŚNIEWSKA

10.07.2003

   

524

Klaudia LIS

08.04.2002

   

3

 

RMKS Rybnik

SL

49.81

167

Paulina BRAMBERGER

19.05.2002

   

151

Agata BĄK

02.08.2002

   

3

Emilia GUTT

05.11.2003

   

22

Natalia ROJEK

30.11.2003

   

4x100 metrów K U20

Bieg 1/1

     

16:15

 

1

   

KS AZS UWM Olsztyn

WN

47.62

 

44

Izabela JATKIEWICZ

28.04.2000

   
 

34

Alicja POTASZNIK

24.04.2000

   
 

28

Małgorzata PRUSIŃSKA

25.07.2000

   
 

6

Julia KUBICKA

09.12.2002

   

2

   

AKL Ursynów Warszawa II

 

47.99

 

817

Maja MASZKIEWICZ

04.10.2001

   
 

811

Julia SOKOŁOWSKA

26.01.2000

   
 

803

Julia ŻUROWSKA

18.03.2001

   
 

802

Julia LIPIŃSKA

06.08.2001

   

3

   

OKS Skra Warszawa

MZ

50.97

 

703

Antonina BURLEWICZ

25.01.2005

   
 

701

Aleksandra SUCHENEK

17.12.2005

   
 

733

Maja GRUNAS

19.08.2004

   
 

710

Zofia KOŚCIK

31.10.2004

   

4x400 metrów U18 dogrywka do OOM

Bieg 1/ 1

   

17:08

 

1

 

CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

4:04.09

859

Wiktoria FORC

05.08.2002

   

860

Zuzanna KOGUT

04.03.2002

   

872

Natalia ORSZAGH

28.11.2002

   

884

Paulina ZIÓŁKOWSKA

27.02.2003

   

2

 

MKS Agros Chełm

LU

4:10.65

906

Amelia OLESZCZYŃSKA

20.06.2003

   

915

Martyna SZELIGA

04.03.2003

   

905

Katarzyna MAGRYTA

01.07.2002

   

902

Martyna FABIAŃCZYK

29.11.2002

   

3

 

MKS Juvenia Białystok

PD

4:18.18

36

Wioleta CHOROSZEWICZ

04.01.2002

   

1

Gabriela KRUAZE

06.09.2002

   

34

Amelia ŁUKAWSKA

06.09.2002

   

3

Aleksandra MAŁYSZKO

25.09.2002

   

Rzut dyskiem kobiet(1kg)

FINAŁ

 

16:35

 

1 TRZONKOWSKA Beata

02.05.1995 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża

PD

46.40

2 STARUCH Nina

03.03.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

44.77

3 OLSZEWSKA Magdalena

25.06.1999 AZS-AWF Warszawa

MZ

41.22

Rzut dyskiem K U18(1kg)

FINAŁ

 

16:35

 

1 WIELOSZ Wiktoria

03.03.2002 UKS LA Basket Warszawa

MZ

34.81

2 CHMIELEWSKA Aleksandra

12.07.2003 MKS Pułtusk

MZ

28.83

Skok wzwyż kobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        17:30

1

LEWANDOWSKA Martyna

26.10.2000 MLKL Płock

MZ

1.70

 

2

WYSOCKA Alicja

05.03.2003 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.65

=PB

3

BURLEWICZ Barbara

09.01.2003 OKS Skra Warszawa

MZ

1.65

 

4

LIPSKA Ewelina

28.03.2001 KS Podlasie Białystok

PD

1.60

 

5

PARZYCHOWSKA Karolina

19.10.2003 MKS Pułtusk

MZ

1.60

 

6

KUCHTA Urszula

30.10.2005 KS Orzeł Warszawa

MZ

1.55

PB

7

JABŁOŃSKA Maja

24.01.2003 UKS Vis Skierniewice

LD

1.50

PB

8

LODKOWSKA Amelia

20.09.2005 UKS Sprint 2020 Warszawa

MZ

1.50

 

9

ZEGAN Julia

25.01.2005 OKS Skra Warszawa

MZ

1.45

SB

10

ŁYSIK Gabriela

21.11.2004 MKS Pułtusk

MZ

1.40

 


11 RUTKA Angelika

16.09.2005 MKS Pułtusk

MZ

1.35

=PB

12 ŻULIŃSKA Kamila

20.03.2005 KS Lider Grodzisk Mazowiecki

MZ

1.20

=PB

Skok o tyczce kobiet

1

KALITTA Victoria

13.08.2001 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

3.70

 

1

KUKIEŁKO Igor

02.06.1997 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

KP

4.40

 

PK

2

SZYMANEK Maja

05.07.2000 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.40

   

3

JABŁOŃSKA Wiktoria

17.12.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

3.30

   

4

HOFFMANN Julia

06.02.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

3.20

   

5

OLSZEWSKA Natalia

15.12.2004 OKS Skra Warszawa

MZ

3.20

=PB

 

6

MC MAHON Oliwia

02.08.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.10

   

6

KAMIEŃ Monika

06.06.2003 AZS-AWF Warszawa

MZ

3.10

   

8

LACH Aleksandra

12.09.2000 AZS KU Politechniki Opolskiej

OP

3.00

   

9

PERKA Kamila

29.05.2002 OKS Skra Warszawa

MZ

2.80

SB

 

10

GOSCHORSKA Gabriela

29.05.2004 MAL-MKLA Mława

MZ

2.80

=PB

 

11

KISLING Aleksandra

26.05.2004 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.60

   

11

GÓRNIAK Kamila

21.02.2001 AZS UMCS Lublin

LU

2.60

   

13

MICHNIEWSKA Anna

30.07.2001 KS Warszawianka W-wa

MZ

2.60

SB

 

14

BORUCKA Paulina

01.11.2001 AZS-AWF Warszawa

MZ

2.00

   
 

FINAŁ                                                                                                                                                        18:50

LIZAKWeronika                            19.01.2001AZS-AWFWarszawa                                       MZ                      NM Trójskokkobiet

FINAŁ                                                                                                                                                        18:00

1 GRZELEWSKA Julia

19.04.2001 BKL Bełchatów